Jump to content

מכביסט מראשון

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. פריצה וקובאס מעל כולם פיקנטריה - תפוציפס בריא על הכסאות דווקא לא רע
  2. משטרה בושה צריכים להביא עשרות רימוני עשן ואבוקות היום לא יהיה ציוד עידוד? שלפחות יהיה פירו בכמויות!!
  3. מחרפן אותי כל משחק כבר 5 ברצף יוחזר התקפה למחצית השניה!
  4. אחלה מערב ראשון מלא אוהדים טובים יש פה עם אהבה ענקית לסמל ולמועדון חלאס להתייפיף זה חלק מהשירים לא בקטע רע אוהדים שמחפשים כל דבר מה לא בסדר צריכים לעשות בדק בית עם עצמם. יאללה מכבי
  5. עוד תופים ודגלים יחד עם רמקול של האיש גדר שנדע מה שרים וככה אפשר להאט טיפה את הקצב וכמובן כמו שרשמו פה מדי פעם לשלוח אנשי ארגון לצדדים להטריף את הקהל כי גם אני מרגיש שלפעמים אני שר לבד וזה לא אמור להיות ככה בשער 11 נ.ב רק לי חסר הדגל של xxx המרגש שלדעתי האישית צריך להיות מונף בכל משחק?
  6. הזייה מה שהלך חצי שעה לפני המשחק אפליקציה שלא עובדת מחכים בתור בשביח כרטיס ובסוף גם לא עובד השער ונכנסים חופשי שיחזירו את הכרטיס הפלסטיק זה הכי נוח.
  7. ולגבי הארגון 2 נקודות לשיפור קחו את זה כביקורת בבקשה 1 - דגלים דגלים דגלים לפחות אם אין תפאורה אין סיבה בעולם שלא יהיו דגלים שפרוסים על כך היציע כדי להוסיף צבע ועוצמה ואל תגידו לי המשטרע לא מסכימה כי כל הקהלים בליגה מורשים להכניס דגלים לפחות אז אנחנו לא שונים מאף אחד. 2 - מאגפון / מיקרופון שתעזור לאנשי גדר להדריך ולהטריף את הקהל לפני כל שיר יש את זה בחיפה ובבש וזה עוזר להם רצח! היציע גדל וחייב למצוא לזה פתרון הולם פלוס עוש תופים שפרוסים ולא 1 2 שבקושי שומעים אותם . מקווה שיקראו את זה ויקחו לתשומת ליבם תודה ויאללה מכבי!!
  8. זה חירפן אותי ואת החברים במשך 10 דק השלט הנוראי הזה מונף ואף לא שוטר אחד בא להוריד את זה !! עזוב שזה בכלל לא הגיוני איך זה נכנס פשוט בושה
  9. אל תדאגו הצמד אידיוטים האלה יגיעו לבלומפילד יקבלו צרורות של קללות
  10. לא מסכים לגבי הקהל היינו כולה 500 איש! וזה אוהדים שרופים ממש וחולי מכבי שמה לעשות יש מבוגרים כבר אתם שוכחים שאנחנו ממתי שחזרנו ליציעים אנחנו בלי נוער וילדים שהם יש להם כוחות לתת את הטון. עדיין חושב שהיינו בסדר גמור ושמעו אותנו הרבה והיה פיקים טובים וכמובן במשחק כזה הלחץ מדבר תוך כדי. העיקר לא ניצחו אותנו והעברנו את ההכרעה לבלומפילד יאללה מכבי יש עוד 8 משחקים חשובים!!
  11. כמו שאני אומר כבר הרבה מאוד זמן יש בעיה של הארגון עם צבע ביציע דגלים ושלטים מאוד חסרים לא נתפס שדרבי לא יהיה עם תפאורה! יש פתרון שהוא פשוט לפנות לקהל הרחב לאוהדים שרוצים לעזור בצביעה ובהכנה שיהיה שיתוף פעולה
  12. אני כמעט שברתי את הטלויזיה זה קשה ברמות לראות מהבית! אנשים שרגילים לזה מוזר ממש לא אותו דבר בכלל .באיצטדיון מרגש ברמות אוף מתי נחזור מתייײַ
  13. ביזיון אם לא תיהיה תפאורה הפועל וביתר אתמול 2 דגלי פריסה. ואנחנו? לא עשינו תפאורה אחת נורמלית כל העונה!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.