Jump to content

shon10111

משתמשים רשומים
    28
  • Last visited

Posts פורסם על ידי shon10111

1. הארגון החדש מביך בטירוף ולפי האנשים שראיתי מורכב בדיוק מהאנשים שפגעו בפאנטיקס והיוו בעצם את החלק הרע שם.

הגוש שהיה בצד שמאל מורכב מאותם אנשים שפועלים מאהבה למכבי... מקווה מאוד שהקהל ביציע יבין זאת במהרה.

מהמשחק הבא כולם צריכים להיצמד לשמאל ולתת את הגרון משם. שהארגון במרכז יקלל לבדו ויריב עם עצמו.

2. גם אם החלטות שלנו שקרו בעבר היו לטעמך טובות או לא, אנחנו עדיין באים אך ורק בשביל מכבי, אני משתדל לא להגיב לטרולים כמוכם אבל נמאס לי שאנשים שלא עשו כלום בשביל מכבי חושבים שהם יכולים לכתוב משפטים כאלה ושזה יעבור כאילו הכל טוב.

חייב לדעת מאיפה ההסקת מסקנות הזאת ש"לא עשו כלום בשביל מכבי"

3. ייקח המון זמן אה? אל תתלונן על אגו והרס כשאתה עושה בדיוק אותו דבר.

מה זה ייקח המון זמן לקבל אמון מחדש, מה אתה שרת המשפטים?

כולנו כאן למען מכבי, גם אתה וגם הארגון.

מה שעשו עד היום לא נתן להם מוניטין חיובי? כשסוזה עלה ליציע כולם הרגישו חלק מזה...

גם כשלא מסכימים וגם כשלוקחים טראבל קל..כולנו כאן למען אותה מטרה - תכניסו את זה לראש.

מאוד מקווה שלא נהפוך לקהל של ביתר לא ברמת הקיצוניות בפולטיקה אלא יותר ברמת השכל והטמטום ביציע.

עוד לא הבנת שהם לא פה לטובת מכבי? הם פה לטובת עצמם בלבד. וכל עוד לא תהיה אלטרנטיבה אחרת אני אמשיך לעודד יחד איתם אבל אהיה מוכן לכך שכל משחק גדול תהיה מחאה/מכות/חרם.

אי אפשר לפתוח "דף חדש" 10 פעמים.

בנוגע למוניטין שלהם, אני לא חושב שאפשר להגיד באיזשהי צורה שהוא חיובי

4. זה בדיוק הקטע שלאנשים יש זיכרון קצר.

כמה פעמים הארגון פרסם הודעת הבהרה והודיע ש"מעכשיו דף חדש והולכים קדימה?"

גם אני כל פעם מחדש קיוויתי שבאמת זה נכון וגם כל פעם מחדש התאכזבתי מהם.

האירוע בגמר הגביע שבר הכול והוכיח אחת ולתמיד שמהארגון הזה לא יכול לצאת טוב, מדובר בארגון בשביל מכבי פאנטיקס ולא בשביל מכבי תל אביב.

5. ארגון מביך.

לא שכחתי לכם את מאורעות המשחק נגד אשקלון באמצע השנה.

עלאק דף חדש... אתם כלום ושום דבר ותמשיכו לנסות לשחק אותה גברים ואז להתעצבן על המשטרה.

זורקים עליהם רימון ואחרי זה מתפלאים שלוקחים את התופים.

מביכים ביותר וחבל שאין כרגע אלטרנטיבה אחרת

6. מאחורה איפה שהיה את הגדר, היה איזה שומר אשכנזי קטן שלא אמר מילה שמלא אוהדים עברו מהצד של הגדר ליציע כבוד, אחרי זה שהיו מלא אנשים בכבוד פתחו את הגדר ליציע של מכבי ונכנסו מהכניסה האחרונה של היציע, עברו לדעתי איזה 200 איש בערך

7. ראיתי שיש כמה מקומות שיש בהם הורדות וזה עובד לאנשים, מישהו יודע אם כדאי להוריד?
    ואם לא להוריד, מאיפה הכי עדיף לקנות?

8. אם ונגיד אני יוצא לקורס הזה בשביל המילואים ( הביאו לי את הקורס הזה חצי שנה לפני סוף השירות כדי שיהיה לי מקצוע למילואים).

מה התדירות שקוראים לי בה למילואים?

אם אני מוריד פרופיל זה יעזור לי לצאת מהקורס הזה?

האם אפשר לפסול מקצוע אחרי השחרור?

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.