Jump to content

shon10111

משתמשים רשומים
    28
  • Last visited

Everything posted by shon10111

1. לפי ההתאחדות אבוטבול ורמוט ודגני בסכנת צהובים נגדנו היום... וגם טיבי ופריצה כבר כמה משחקים מלפני הדרבי הקודם עם 4 צהובים
  2. אני עדיין לא מבין למה אנשים מתייחסים לכל הודעה מפגרת פה שברור זה אוהדי הפועל אתם עושים צחוק מעצמכם מזה שאתה מגיבים להם
  3. עכשיו בספורט 1 HD יש שידור חוזר של מכבי באזל, מטורף כמות הצהוב ביציעים
  4. אחרי שקוראים כמה תגובות של אוהדי בש בפייסבוק ובתקשורת מגיעים למסקנה שהם מאוד מאוד דומים לאוהדי ביתר ברמה השכלית
  5. עמבר שיחק במכבי עד גיל 15, והוא אוהד שרוף של מכבי אז בכלל
  6. אנשים פה מציעים רעיון של שיטת ניקוד כמו באירופה, אבל מה חייל קרבי שיצא הביתה יוכל לעשות? הרי הוא לא היה בהרבה משחקים כדי שהניקוד שלו יהיה גבוה צריך לחשוב על פתרון שיתאים לכלל האוכלוסייה ובעיקר לחיילים
  7. תגידו מה הולך עם המזג אוויר באשדוד? עם רוחות כמו שיש בתל אביב נראלי האיצטדיון יעוף
  8. הייתי עכשיו וקניתי שני כרטיסים.על השלט שלהם רשום שאזל הנוער
  9. אם כבר מדברים על שירים מיציע ליציע... השיר צהוב עכשיו צהוב תמיד פשוט נהרס לגמרי,אנשים ממשיכים משפט שהיציע השני עדיין באמצע המשפט הקודם. לא זוכר מתי הפעם האחרונה ששרו את השיר הזה מיציע ליציע בצורה מלאה וברורה. ראבק אנשים תנשמו לא ברור לי איך זה בכללי אפשרי לשיר בכזאת מהירות
  10. מצחיק שכבר בעכו התחילו לשיר את השיר הזה וששאלתי פה בפורום על השיר אנשים לא הבינו על מה אני מדבר...
  11. איזה חנייה עדיפה לחנות? וכל חנייה זה חנייה נפרדת לקהל אחר או מה ?
  12. כמה עולה אז נסיעה הלוך חזור ?
  13. מכבי פתח תקווה - בני סכנין x הפועל עכו - בני יהודה 1 הפועל רעננה - מ.ס אשדוד x בית"ר ירושלים - עירוני קרית שמונה x יום ראשון : הפועל תל אביב - מכבי חיפה 1 יום שני : הפועל באר שבע - עירוני ניר רמת השרון 1 שאלת בונוס א : מתייחסת לכל המשחקים למעט המשחק של מכבי ת"א 2. לפחות פנדל אחד יוחמץ ובנוסף לפחות כרטיס אדם אחד יונף שאלת בונוס ב :הפועל ת"א המדשדשת מארחת את מכבי חיפה ממרומי המקום העשירי, את המשחק המרכזי הם הפסידו כבר לב"ש נגד רמה"ש. באיזה קטגוריה הם כן ינצחו? 2. במשחק ישלפו יותר כרטיסים (צהובים ואדומים) מאשר במשחק המרכזי
  14. אני סיימתי 10 יחידות מדעי המחשב ו5 פיזיקה. 5 יחידות מתוך ה10 של מדעי המחשב זה פרוייקט שהמורה מחליטה לעשות, את רוב רובו אתה מקבל מוכן וצריך להוסיף כמה פעולות. קטע דפוק שפרוייקט שאתה משקיע עליו בגג כמה שעות שווה ערך למקצוע מוגבר שאתה מגביר במשך שנתיים.
  15. ום שבת : רמת השרון - הפועל עכו X מ.ס אשדוד - הפועל חיפה X בני סכנין - הפועל באר שבע 1 עירוני קרית שמונה - הפועל רעננה X בני יהודה - הפועל תל אביב 1 יום שני : מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 2 שאלת בונוס א , עליכם לבחור את הסעיף שלדעתכם יתקיים. מתייחסת לכלל המשחקים פרט למשחק של מכבי ד. נראה לפחות פנדל מוחמץ אחד שאלת בונוס ב - מתייחסת למשחק המרכזי של המחזור - מכבי חיפה - בית"ר ירושלים. עליכם לבחור את הסעיף שלדעתכם יתקיים ג. יכבשו לפחות 3 שערים
  16. לא יודע אם כולם שמו לב אבל לפני המשחק הייתה בעיה אם הדגל בגלל הכיתוב שבו,ואחרי שניסו כמה פעמים להכניס אותו בכח דרך השער בסוף איכשהו אישרו להכניס אותו. לא האמנתי שתוך פחות מדקה שהם הכניסו אותו הם הצליחו לפרוס אותו על כל היציע. מגיע הרבה כבוד לארגון על זה,לא הרבה ארגונים היו מצליחים להרים תפאורה כזאת תוך שניות.
  17. מאמין ששופט מאירופה כמו השופט שהיה בפרנקפורט לא היה עובר על זה בשקט
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.