Jump to content

shon10111

משתמשים רשומים
    28
  • Last visited

Everything posted by shon10111

1. שזהבי וטבח יקבלו צהובים היום ונסיים לפחות לתקופה הקרובה עם הלחץ שהם יפספסו משחק גדול
  2. אתה אומר שהוא צבוע אבל בעצם רוב האנשים פה הם הצבועים שיוצאים עליו
  3. לא יודע מה איתכם אבל ביום שהוא יעלה לשחק נגדנו (מה שלא בטוח יקרה השנה) אני אעמוד ואמחא לו כפיים על כל מה שעשה בשבילנו ומקווה מאוד שהקהל העלוב שלנו ייתן לו את הכבוד המגיע לו
  4. מה ציפית שהוא יגיע ויגיד כמה הקהל שלהם חרא ? תפעיל טיפת היגיון ,לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין את המצב שלו
  5. כמו שאמרתי בנושא הקודם על עטר אני אגיד שוב. מי שישיר לו את השיר העלוב הזה הוא חתיכת צבוע מסריח שאין לו טיפת כבוד עצמי ועמוד שדרה. אם תשירו לו את זה מה אתם שונים מהשרמוטות מהצד השני של הכביש? אני קורא פה את התגובות והקללות האלה לעטר ומבין שהקהל שלנו לא כל כך שונה מהזונות באדום. מה ציפיתם שהוא יבוא לחיפה ויגיד שהוא היה מת להיות במכבי? באיזה עולם אתם חיים חתיכת כפויי טובה
  6. ומה קורה עם צהובים אצל הפועל? יכול להיות מצחיק אם פתאום יעלו בלי ורמוט או משהו כזה
  7. בקיצור אם וכאשר הוא יגיע לקבוצה יריבה ויבוא לבלומפילד, מקווה שהקהל המפגר שלנו,ברובו לפחות, יקבל אותו בכבוד ויודה לו על כל מה שעשה בשבילנו
  8. אנשים פה אומרים שאם זה היה הם, הם בחיים לא היו הולכים על זה וכאלה.אתה שומעים על מה אתם מדברים? זה פאקינג הפרנסה של הבן אדם איך אתם בכלל יכולים לבקר אותו וזה אפילו לא קשור לכסף, אם המשפחה שלו לוחצים עליו לחזור לארץ בכל מחיר? כל אחד פה חושב שהוא יודע הכול והכי טוב... תפסיקו לחיות בתחת של עצמכם כבר
  9. ערן זהבי הרוויח בזכות ולא בחסד את האהדה אליו... ולפי מה שאתה אומר עטר צריך להישאר להירקב בחול?
  10. אולי הקשר לזה שהוא שחקן שכבש לך מעל 70 שערים ב3 עונות, שחקן שהביא לך אליפות ראשונה אחרי עשור, שחקן שהתבטא לא פעם כמה הוא אוהב את הקבוצה והקהל. אז יאללה בואו נקלל אותו כי גם ככה הכבוד של הקהל הזה ברצפה.
  11. פשוט חבורה של צבועים מסריחים אתם מזיינים תשכל לעצמכם מכבי לא רוצים אותו אז בגלל זה הוא צריך להישאר ולהירקב בחול? חבל שיש פה כל כך הרבה סטייקים בלי עמוד שדרה ודעה משל עצמם
  12. כל מי שישיר לו את השיר העלוב הזה הוא חתיכת אפס מאופס שלא שונה מהשרמוטות מהצד השני של הכביש
  13. מתי ההגרלה של השמינית? והשנה יש בית חוץ ברבע או משהו כזה?
  14. עמיתקו ומכביסזקן יא שני אוהדי הפועל משועממים לכו לישון מחר אין שביתה בבית ספר
  15. חבל רק שהגרסא השנייה של השיר נפגעה לגמרי
  16. shon10111

Fm2015

עדיף כבר את קליימן שבסוף העונה ה1 נהיה שחקן חופשי
  17. shon10111

Fm2015

לחכות להורדה או לקנות את המשחק? ואם לקנות מאיפה הכי כדאי?
  18. אל תיפלו לשקר הזה מהר מדי. יש מצב גדול שהוא בכלל קורא לפרמדיקים שיביאו אלונקה למאבטח שנפל
  19. מחרפן אותי שאנשים במדינה הזאת לא מזכירים את הימים שהפועל היו חוגגים מולנו בדרבי. כל החבורה המזדיינת באדום חגגו מתחת ליציעים שלנו עם תנועות התגרות בקהל, כמו למשל טועמה והשקט, שכטר ודה סילבה. בתקופה ההיא היה מותר להתגרות בקהל היריבה ועכשיו אסור? אוהדי הפועל פשוט שולטים בתקשורת ותמיד מסיטים את האש לאחרים
  20. כל מי שפרץ גבר אחושרמוטה מקווה מאוד שלא ייכנסו בהם
  21. בעד ללכת מתחת לבית שלו עכשיו ולחכות לו ולעודד אותו
  22. יש כבר אוהדי מכבי שנמצאים ב8 וכמו מפגרים נצמדים ל11
  23. http://instagram.com/p/u1CFDHDdsP/ זהבי כבר מוכן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.