Jump to content

shon10111

משתמשים רשומים
    28
  • Last visited

Everything posted by shon10111

1. אנשים שחזרו ברכבת, באיזה שעה הגעתם לת"א? אני לא מדבר לאלה שיצאו לפני הסוף..
  2. בהסעה שארגתי ממערב ראשון לציון התפנו מספר מקומות. מי שמעוניין שישלח לי הודעה 0542571190. ההסעה יוצאת בחמש ורבע ותעלה 40 שח
  3. מה קורה עם suits ? אמרו שהם יוצאים לפגרה..
  4. מישהו יודע מתי suits חוזרת?
  5. אחרי ההסעה במשחק הראשון, אנחנו מארגנים עוד הסעה למשחק השני בשבוע הבא נגד פורטו. ההסעה תצא שוב מחניית בית ספר מקיף ח' במערב ראשון לציון, מחיר ההסעה יהיה 40 ש"ח. שעת היציאה היא גג 17:30. מי שמעוניין שייצור איתי קשר בפרטי.
  6. בדר"כ זה הזמן שמחכים גם, בכללי אתמול המיקרופון פתר את הבעיה העיקרית ביציע כזה גדול שבו לא רואים ושומעים את האיש גדר ועד שאתה שומע מה השיר, השיר נגמר
  7. זה לאו דווקא נכון, ככל שזה יהיה יותר ארוך גם פחות אנשים יורידו את הידיים
  8. לדעתי מכבי היו צריכים לנסות לתקוף רק דרך הצדדים, כמעט כל הרמה מהצד יצרה מצב טוב, ההגנה של דינמו בקושי הסתדרה עם ההרמות. עם חלוץ כמו רדוניץ לדעתי היינו יכולים לכבוש לפחות אחד או שניים.
  9. המיקרופון מאוד עזר, בטח כשלא רואים את הארגון מכל מקום ביציע ולא ידוע מה שרים. באיזה שעה הרכבת הראשונה יצאה?
  10. אחרי קצת עיכובים כי אנשים התבלבלו במיקום, יצאנו בשש ורבע והגענו ברבע ל8. בחזור יצאנו ב12 ורבע והגענו בעשרים ל2 ככה.
  11. תודה למי שבא. מאמין שגם ב2 המשחקים הבאים נארגן דבר כזה.
  12. ההסעה נסגרה. מי שיצטרך הסבר איך להגיע שייצור איתי קשר
  13. מה חומרת הפציעה שלו? גם נגד דינמו לא ישחק?
  14. נשארו מקומות אחרונים בהסעה. ההסעה היא בסביבות ה40 שקלים, אולי אפילו פחות בכמה שקלים להלוך-חזור.
  15. אוקיי, רבע לשש יציאה, מחיר 40 שקלים אולי קצת פחות. מי שמעוניין שישלח לי הודעה פרטית. *המחיר כולל הלוך חזור
  16. ניסיתי ליצור קשר שוב עם החברת הסעות, ורק בחמישי אסגור הכול. תשלום יהיה בסביבות ה35 שקלים(לא מחיר סופי,בחמישי אתן פרטים מדוייקים) כל מי שמעוניין שישלח לי פרטים עם שם מלא,טלפון ומספר האנשים.
  17. מבחינת מחיר ושעת חזרה אני מאמין שזה ייצא הרבה יותר טוב מרכבת
  18. מחר אדע יותר פרטים. השאלה היא מה לקבוע את שעת היציאה...
  19. אם יהיה סבסוד מסויים של הרכבות, ולא במחירים גבוהים למשפחות זה משהו אחר. מדובר בארגון ראשוני בלבד כדי לדעת לכמה אנשים להיערך ואם בכלל.
  20. מחיר זול יותר, שעת חזרה נורמלית. למי שמתאים מתאים.
  21. הבעיה עם השעה זה כי יש המון אנשים שחוזרים מהעבודה. אנסה להקדים את השעה, אבל עדכונים סופיים יהיו רק מיום ראשון( ממחר אני בלונדון). מי שעדיין מעוניין לא משנה מה שישלח פרטית. ומדובר באוטובוס של 50 איש,ככל הנראה מאיזור החנייה של מקיף ח'( מול האיצטדיון האתלטיקה החדש, קרוב לסינמה סיטי).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.