Jump to content

shon10111

משתמשים רשומים
    28
  • Last visited

Everything posted by shon10111

1. מישהו שמכיר את האיזור ויודע איפה אפשר לעשות מפגש?
  2. הארגון החדש מביך בטירוף ולפי האנשים שראיתי מורכב בדיוק מהאנשים שפגעו בפאנטיקס והיוו בעצם את החלק הרע שם. הגוש שהיה בצד שמאל מורכב מאותם אנשים שפועלים מאהבה למכבי... מקווה מאוד שהקהל ביציע יבין זאת במהרה. מהמשחק הבא כולם צריכים להיצמד לשמאל ולתת את הגרון משם. שהארגון במרכז יקלל לבדו ויריב עם עצמו.
  3. חייב לדעת מאיפה ההסקת מסקנות הזאת ש"לא עשו כלום בשביל מכבי"
  4. הלוואי שבסוף תוכיחו ששיניתם את הדרך שלכם ואודה שטעיתי. כרגע מניסיון עבר זה לא הולך לקרות ועם זה אי אפשר להתכווח..
  5. עוד לא הבנת שהם לא פה לטובת מכבי? הם פה לטובת עצמם בלבד. וכל עוד לא תהיה אלטרנטיבה אחרת אני אמשיך לעודד יחד איתם אבל אהיה מוכן לכך שכל משחק גדול תהיה מחאה/מכות/חרם. אי אפשר לפתוח "דף חדש" 10 פעמים. בנוגע למוניטין שלהם, אני לא חושב שאפשר להגיד באיזשהי צורה שהוא חיובי
  6. זה בדיוק הקטע שלאנשים יש זיכרון קצר. כמה פעמים הארגון פרסם הודעת הבהרה והודיע ש"מעכשיו דף חדש והולכים קדימה?" גם אני כל פעם מחדש קיוויתי שבאמת זה נכון וגם כל פעם מחדש התאכזבתי מהם. האירוע בגמר הגביע שבר הכול והוכיח אחת ולתמיד שמהארגון הזה לא יכול לצאת טוב, מדובר בארגון בשביל מכבי פאנטיקס ולא בשביל מכבי תל אביב.
  7. ייקח המון המון זמן כדי שירוויחו איזשהו מוניטין חיובי כלשהו.. אחרי כל הביזיונות בשנים האחרונות. שום דף חדש לא ישנה את כל החרא שהארגון הזה האכיל את הקהל והקבוצה. פשוט חבל שאין אלטרנטיבה אחרת
  8. מדהים איך כולם פה אוכלים כל חצי הודעה שכתב מפרסם, מה עובר עליכם תפסיקו להאמין לכל שטות. מכבי עדיין לא דיברו עם השחקנים
  9. לא מבין למה אנשים בטוחים שזה סגור, רשום שהוא חתם? זה מופיע בעוד אתר? מכבי לפני יומיים סיימו את העונה ואמרו שרק אחרי הגמר ידברו עם השחקנים.
  10. חבל שאין משחק בקרוב כדי להראות להם את האמת בפנים, לדעתם הקהל הרחב הולך אחריהם בעינים עצומות. אנשים פה שכחו מהר מאוד את הביזיון שהיה במשחק נגד אשקלון באמצע העונה, ארגון שרוצה שיכירו אותו כמו שמכירים את הלה פמיליב
  11. ארגון מביך. לא שכחתי לכם את מאורעות המשחק נגד אשקלון באמצע השנה. עלאק דף חדש... אתם כלום ושום דבר ותמשיכו לנסות לשחק אותה גברים ואז להתעצבן על המשטרה. זורקים עליהם רימון ואחרי זה מתפלאים שלוקחים את התופים. מביכים ביותר וחבל שאין כרגע אלטרנטיבה אחרת
  12. לא יותר פשוט לשיר לו "שי סידי סתום"? יותר מעודן ומעביר מסר יותר ברור מה רוצים ממנו. אני מכיר אוהדים שיושבים במערבי ואין להם מושג מה שרים ולמה.
  13. מאחורה איפה שהיה את הגדר, היה איזה שומר אשכנזי קטן שלא אמר מילה שמלא אוהדים עברו מהצד של הגדר ליציע כבוד, אחרי זה שהיו מלא אנשים בכבוד פתחו את הגדר ליציע של מכבי ונכנסו מהכניסה האחרונה של היציע, עברו לדעתי איזה 200 איש בערך
  14. shon10111

Fm2016

ראיתי שיש כמה מקומות שיש בהם הורדות וזה עובד לאנשים, מישהו יודע אם כדאי להוריד? ואם לא להוריד, מאיפה הכי עדיף לקנות?
  15. shon10111

Fm2016

יש הורדה למשחק ?
  16. הכול בשביל מכבי? לעולם לא תצעדי לבד? אתם באמת מאמינים במה שאתם שרים? מצחיק שתקופה קצת רעה ואתם מקללים את כל העולם. בדיוק כמו חיפה שלפני עשור, גם הקבוצה וגם הקהל.
  17. אם ונגיד אני יוצא לקורס הזה בשביל המילואים ( הביאו לי את הקורס הזה חצי שנה לפני סוף השירות כדי שיהיה לי מקצוע למילואים). מה התדירות שקוראים לי בה למילואים? אם אני מוריד פרופיל זה יעזור לי לצאת מהקורס הזה? האם אפשר לפסול מקצוע אחרי השחרור?
  18. אם קיבלתי את הקורס הזה כקורס שיהיה לי מקצוע למילואים, מישהו יודע מה כדאי לעשות? שווה להילחם בצבא? או שזה מילואים פעם באף פעם
  19. מחר חוזרת הסדרה שעליה נפתח הנושא הזה...suits פגרה יותר מדי ארוכה.
  20. מדהים איך אנחנו וחיפה התחלפנו בהישגים ובבעיות. אותם הישגים, אותן בעיות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.