Jump to content

shon10111

משתמשים רשומים
    28
  • Last visited

Everything posted by shon10111

1. אני מקווה שאיווניר הולך לעלות עם ההרכב הכי חזק.. ראינו מול הפועל פ"ת מה קרה שהוא לא פתח הכי חזק, במזל לא הפסדנו
  2. עדיף שנקבל בית קל ומגעיל מאשר בית אטרקיבי.. ולפי חוקי אופ"א קבוצה שאירחה באיצטדיון מסויים בשלב הפלייאוף חייבת לשחק באותו איצטדיון בכל העונה האירופית,זאת אומרת שהפועל ומכבי בטוח בבלומפילד
  3. אם נעלה לבתים היום נקפוץ הרבה מקומות בדירוג
  4. מצחיק שחוטבא נתן רק הופעה אחת טובה מול הקבוצה של הלוזונים ומוזמן לנבחרת.. וורד עשה בית ספר ליוונים ובכל המשחקים עד עכשיו. עוד משהו זה טל בן חיים,מי הוא?!!? הלוזונים עושים לו שם כמו שעשו לדמארי,לא תופס משניהם... הם פשוט רוצים לעשות עליהם כסף
  5. שימו לב שכל הכתבות "המפתיעות" וכל "הפרסום ראשון" וזה... זה רק אופירה השרמוטה רושמת... אני מרחם על בעלה שבכלל הוא הבעלים של האתר הזה
  6. בדוגרי מה שהכי משפיע על העלייה לאלופות בעונות האחרונות זה רק השיטה של פלטיני.. עוד דבר זה שהרמה של הכדורגל לא בליגות החזקות הוא לא הכי גבוה
  7. הדבר הכי טוב שיצא למכבי מהבוררות הזאת זה שבוזגלו עזב אותנו... אני מבין את איווניר למה הוא לא רצה אותו אחרי שאני רואה איך מכבי משחקים
  8. בוא נגיד שאת הרגעים הגדולים שלו הוא עשה מול הקבוצות המפחידות של היבשת... עכו,רמת גן,פתח תקווה,סכניו...
  9. לא משנה מה נסגר... עכשיו הוא יתן איזה 2-3 הופעות טובות ולאט לאט יעלם... בסוף עונה נשמע רק את אבא שלו אומר שהבן שלו צריך להשתחרר מליאז' כי ברצלונה וריאל נלחמות עליו.
  10. אם ישירו את התקווה ששתי הקבוצות עומדות על המגרש לפני הלחיצות ידיים והתמונה הקבוצתית זה יהיה מעולה כי ככה גם השחקנים יוכלו לעמוד ולשיר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.