Jump to content

שחקן חדש

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. מחפש חולצה של מכבי, אדידס לבנה שלישית משנת 15/16.
  2. יש למישהו מולטימדיה מהמשחק? היה עידוד ממש טוב בטח ביחס לכמות שהגיעה. כשאת לא איתי היה מטורף
  3. מישהו צילם את מול חיפה? כי באיזשהו שלב של השיר פתאום הרמנו עוד יותר את הווליום והיה חזק ביותר
  4. לא צריך להיות גאון בשביל להבין שהוא זונת קהל. בבית"ר הוא היה כזה ומהיום שחתם בחיפה הוא רק מעצים את זה. כל הראיונות ההזויים שלו וכל הגליצ'ים המסוכנים שלו נגדנו, הכל קורה כי הוא זונת קהל. בשורה התחתונה, מקווה שבאחד הגליצ'ים האלה הוא גם ימתח/יקרע איזו רצועה ויירגע קצת
  5. היה צפוי שוב באזל. למי שנוסע קחו בחשבון שהעיר הזו היא הכי משעממת בעולם, לא ברור איך הם לא התאבדו של כבר. מבחינה מקצועית, רמה מעל לפחות, אבל כמו שאמרו כבכ גדולים ממני: "אני מכבי מי אתם בכלל?" בברכת FC Basel Hörensohne
  6. אני באופן אישי שלחתי צילום מסך מיד 2 למכבי וממה שאני יודע כי התקשרתי לבחור אחר כך "כדי לקנות" , הכרטיס בוטל. בכל מקרה, אפשר לעשות צבירת נקודות של 5 שנים, כאשר כל שנה השנה האחרונה יורדת ונכנסת החדשה במקומה. ממש כמו... הניקוד של אופ"א
  7. מעדיף כל צרחה/צעקה/הגזמה של סידי על פני שירי הפועל בפול ווליום ברמקולים כמו בעונה שעברה
  8. מעבר לעובדה שמי שלא מתאים לו יכול לזוז כמה שורות, שער 10-11 לא מקום עם מקומות קבועים\שמורים\מסומנים, אני באמת לא מבין מה הבעיה לזוז כמה שורות. כשאתה מתיישב באזור הגוש, תדע ששם מעודדים נון-סטופ ושם יהיו דגלים!!! פנאטיקס, תמשיכו עם העבודה הטובה, אוהבים אתכם.
  9. מה שאני חושב עליו מבחינת מרכז השדה שהיה חלש, זה המשחק בגביע. ההימור שלי הוא שבגביע סוזה יעלה עם מרכז שדה שונה לפחות בשני שחקנים ושאתמול הוא רצה להטעות . נכון, זה הימור ונכון שזה יכל לעלות במשחק אם אשדוד היו פחות נאיבים. אבל ההימור שלי הוא שסוזה תכנן את זה, גם אם הוא לא חשב שהקישור שהוא מעלה יהיה חלש כל כך כמו במחצית הראשונה. ובלי קשר לזה, פרימו/גיא לוי/פשחה/כל עובדי ערוץ הספורט, אתם מחליאים אותי בחוסר הבנת המשחק שלכם.
  10. לפי מה שהם אמרו לי, דרך מכבי או בבאזל גם אפשרי. יתחילו למכור בסוף ינואר תחילת פברואר
  11. רק בספורט כלב השמירה של הדמוקרטיה, התקשורת, היא הנגועה הכי גדולה. שני ערוצי\אתרי הספורט המובילים בישראל הם לא עיתונאיים אלא רכילותיים. בקיצור, פז חסדאי, גדול כתמיד
  12. בדקתי מול באזל, כרטיס יעלה 25 פרנק שוויצרי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.