Jump to content

פרח יהודה

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

About פרח יהודה

• Birthday 05/11/1990

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. יובלי (: שיהיה ים של מזל טוב (: מי יתן ובאמת לא תשחרר לעולם (: אוהבת מלא מלא מלא מלא
  2. נשמה שלי.. את כל מה שיש לי להגיד אתה יודע בסופו דל דבר ולמרות הכל אתה קורא אותי.. מאחל לך רק אושר כי מגיע לך..אל תפסיק לחייך בחיים. אוהבת הכי הרבה שאפשר פרח
  3. לב אילת. מקום טוב במיחוד לצעירים לא יקר ודי קרוב להכל..
  4. מיכאל מיכאל חח (: שיהיה ים ים ים ים ים של מזל טוב (: בהצלחה בהכל וכל זה.. עד 120 (:
  5. וואו,פתאום אתה נירא לי ילד כלכך ישן חח שיהיה יייייים של מזל טוב (: עד 120
  6. !!!!! אם אתה הולך להתגייס עכשיו באוגאסט 9 בכלל לא כדאי לך להגיע לשקד.. יש לך סגל של צהובים מגעילים צבר!!!!!!!!
  7. דמעות של מלאכים. דמעות שקטות דמעות יפות ועצובות. זולגות באופק דמעות ומחפשות... מה הן מבקשות? אהה... כי כשהמלאכים בוכים בעולם אחר, אז בעולם הזה עצוב לנו יותר. דמעות של מלאכים. מדוע הם בוכים המלאכים? אולי בגלל שזה לא קל להיות מלאך, בעולם עצוב כל כך. כי כשהמלאכים בוכים... וגם אנחנו כאן רוצים לבכות, לבכות איתם מה לעשות? רוצים לבכות והדמעות אינן יורדות, הדמעות אינן זולגות. כי כשהמלאכים בוכים...
  8. בסופו של דבר אתה אחלה של בןאדם!! שיהיה המוןןןן מזל טוב ורק אושר(:
  9. שיאו מסכן ניסן..אתה בסוף צריך להגיע לאלפורן? 844 תחנה מרכזית קומה 7 רציף 5 בשעה 8..
  10. איש ענק (: המון מזל טוב,שתדע רק אושר(: עד 120
  11. שום פסיכי,נורמלי לחולטין !! או שלא.. כמו שאמרתי לבר בערך אלף פעם מזל שביקשתם לסגור תוילון אז בדרך לטדי.. מאמי שלי,שיהיה המון המון מזל טוב שתדע רק אושר ואל תפסיק לחייך (: למרות שלא מדברים הרבה כמו פעם אוהבת המון המון המון עד 120!!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.