Jump to content

Adir12

משתמשים רשומים
    24
  • Last visited

Everything posted by Adir12

1. איך במשחק כזה קיקו לא בסגל, לא מובן
  2. בול לא סומך בכלל על בלטקסה. בכלל, לא הייתי מחזיר אותו
  3. אחד הפרקים הגדולים שהיו להמשיךךך
  4. זה בערך כמו שתשים את שחר בעמדת האגף או את תורג'מן באגף(וראינו איך זה נראה) שיתנו לו 3-4 משחקים ברצף בעמדה שלו ורק אחר כך נגיד אם הוא טוב או לא ביינתים כששיחק מול חדרה והפועל י-ם בעמדה שלו הוא היה נראה נהדר והיה שותף לגולים
  5. אין בעיה שערן יחזור להרכב, אבל על חשבון תורג'מן. אי אפשר להמשיך עם החלטורה של ערן חלוץ ותורג'מן באגף. ערן\תורג'מן - אחד מהם שישחק כחלוץ, צד שמאל מילסון וצד ימין בא לי לראות את קיקו נותן כמה משחקים. מרגיש לי שיכול לי שיכול להיות שילוב טוב עם מילסון משמאלץ
  6. דור תורג'מן עוד לא עשה כלום בקריירה, אבל מפה ועד לשפוט אותו על משחק אחד, או על 20 דק' שהוא משחק חלוץ או על זה שהוא משחק בקו. זהבי כבודו במקומו מונח קיבל פה 10 משחקים בלי שהבקיע והכל בסדר (כי באמת הוא ברמה שאף אחד לא הגיע אליה) אבל תורג'מן צריך לקבל לפחות 4 משחקים בהרכב לפני שמחליטים אם הוא טוב או לא טוב. אותו דבר קיקו- שוב העלימו אותו מהקבוצה, יחזור עוד 4 משחקים פתאום לפתוח ואז יגידו "הנה הוא קיבל צ'אנס והוא לא טוב" גם חלאילי שכולם מתלהבים ממנו היה בלי מספרים בתחילת העונה אצל חיפה, המשיך לקבל הזדמנויות עד שנכנס לכושר והכל השתחרר לו
  7. מה שהכי עצוב זה שהוא ממשיך באותה הדרך. אין לי בעיה שניסה ולא הצליח, אבל תשנה שחקנים, תשנה מערך, תעשה משהו. בקצב הזה עוד 2-3 משחקים ובאר שבע גם עוקפים אותנו
  8. אין בעיה עם רובי קין שלא הלך לו כמה משחקים,יש בעיה עם זה שהבן אדם עקשן שרואה שלא הולך וממשיך עם הראש בקיר. זה מתחיל מזה שלא עשה רוטציה, רואה שלא הולך משחק אחד, רואה שלא הולך משחק שני, רואה שלא הולך משחק שלישי, ומה הוא עושה? ממשיך באותה שיטה ועם אותם שחקנים דגו לעומתו פתח את העונה חרא, ראה שלא הלך, שינה את השחקנים, ראה שעדיין לא הולך, שוב שינה שחקנים, ראה שמשתפר, שינה שיטה, ובסוף הם היום על הגל אחרי שהוא נתן לכל הסגל שלהם לשחק וגיבש את ההרכב הכי טוב שלו, ועדיין הוא ממשיך לעשות רוטציה כדי לא לגמור את ההרכב וכדי ליצור תחרות באמת שאני לא מצליח להבין מה עומד מאחורי ההחלטות שלו. אתה רואה שלא הולך, אז למה לא לשנות? למה לנסות שוב פעם ושוב פעם את מה שלא הולך לך כבר כמה משחקים?
  9. למה גבי "בחיים" לא יכול לשחק 10 אצלנו?
  10. משפתי דוידזאדה-שלמה-לוקאסן\סאבוריט-שרן יוריס-שחר גבי מילסון-תורג'מן-קיקו
  11. במשחק הקרוב צריכים לחזור ל-4-3-3 ותורג'מן כרגע בכושר יותר טוב מזהבי, השאלה אם יש לרובי את האומץ לשים את זהבי שוב בספסל ואיך זהבי יקבל את זה.. קישור - פרץ(אם פותח רק קשר אחורי) - גבי - קיקו מילסון-תורג'מן-דוידה
  12. ונראה לך שביתר תשלם לו את השכר המלא שלו או שיוני יוותר על שקל ממה שהוא מקבל?
  13. איך קיקו שהיה מעולה משחק קודם מיובש עכשיו שוב ולא מקבל אפילו דקה?אח"כ ישאלו איך הוא לא בכושר איך עידו שחר נמחק לגמרי?? איך אתה עושה את אותן הטעויות בדיוק כמו במשחק הקודם ולא לומד מהן? איך אתה פותח עם מערך גרוע ולא משנה כלום עד דקה 80? כל כך הרבה שאלות שרובי צריך לתת עליהן תשובה המכבייה אמר פה משהו נכון, רובי הולך עם שמות בניגוד לאיביץ' שהלך עם כושר משחק ולא היה אכפת לו איך קוראים לשחקן ובן כמה הוא, ועל הטעויות האלה בין היתר אנחנו משלמים. מילה לגבי דור פרץ - עושה הכל נכון ונופל בסיומת, אסור לו לשחק את הקשר ההתקפי, אסור!! שישחק קשר אחורי ושיוריס וגבי ישחקו יותר מקדימה, עדיף לכולם.
  14. לפני כמה ימים הגיע ברדה ועשה בית ספר לדגו וחיפה, היום אנחנו הגענו ואנחנו מוציאים את דגו וחיפה גדולים על כלום
  15. לא ראיתי מאמן עקשן כזה בחיים שלי אתה רואה שמשהו לא עובד, אתה רואה שאתה בפיגור של 2 שערים כבר בתחילת המשחק (ונעזוב את זה רגע שזה אותו משחק אחד לאחד כמו בפעם שעברה והוא לא הפיק לקחים), ראבק תעשה חילופים תשנה משהו
  16. והיה ידוע שהם יבואו ללחוץ אותנו אז לא מבין איך לא התכוננו לזה
  17. בלטקסה החוצה, קיקו למשחק ולחזור ל4 3 3
  18. באסה שקיקו בספסל, עוד פעם הוא יוצא מפורמה נקווה שהיום רובי כן ישתמש בספסל שלו וידע להיות גמיש
  19. אני רואה את זה ככה 2 שחקנים באותו גיל, אחד משחק בהרכב בקבוצה שרצה בפלייאוף עליון ואחד עולה מהספסל בקבוצה גרועה
  20. מי המטורף שיקנה את טוקלומטי ב3 מיליון יורו? מה הוא כבר עשה? גם הסיכוי למכור אותו אחר כך בסכום גבוה יותר נמוך את בן הרוש כן הייתי מביא ב600 אלף יורו כבר העונה, יכול לתת תחרות לאבישי כהן
  21. אין לי בעיה אם זה המצב, אבל כמו שזה נראה משאירים פה סגל של 40 שחקנים הייתי כן רץ עם קיקו בצד ימין לפחות 3-4 משחקים שיצבור דקות וביטחון, מילסון בשמאל ואז זה משאיר את הכנפיים לדוידה,מלדה והנרי אדו (שגם זה הרבה) אני פשוט במצב הנוכחי הייתי ממלא את המקום של הזר בעמדת הבלם או מגן ימני לפני שאני מחתים עוד שחקן התקפה
  22. לא מצליח להבין את ההחתמה שלו בלי לשחרר מישהו מהחלק הקדמי שחקני כנף - מילסון,קיקו,דן ביטון,דוידה,יונתן,מלדה ועוד זר?! - 7 שחקנים על 2 עמדות
  23. שלא תטעו, גם הפעם חיפה יבואו להתנפל עלינו מתחילת המשחק(אני לא מבין למה אנחנו לא עושים להם אותו דבר) אני מאוד מקווה שרובי הכין את הקבוצה לכל התרחישים ואין בושה גם להעיף כמה כדורים קדימה בתחילת המשחק כדי להתגבר ולעקוף את הלחץ.
  24. הייתי הולך על נועם בן הרוש אותו גיל, אבל רץ בהרכב של קבוצת פלייאוף עליון ויודע לשחק ב-2 הצדדים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.