Jump to content

Adir12

משתמשים רשומים
    24
  • Last visited

Everything posted by Adir12

1. יונתן כהן לא צריך לקבל שריקות בוז או קללות, לא הוא מרכיב את עצמו בהרכב אני בטוח שהוא נותן 300% באימונים ובאמת רוצה להצליח, אבל מאז שהוא חזר הוא שחקן מאוד חלש שלא מתאים להיות שחקן הרכב אצלנו ובטח שלא מתאים לעמדת הכנף צריך לשקול לעשות לו הסבה לעמדת החלוץ או חלוץ שני, ואם לא יצליח להיראות טוב גם שם אז גם לא נורא להיפרד (כמו שקרה עם גלזר)
  2. אוסקר זה חייזר שגדל פה פעם ב-30 שנה, ולדניאל פרץ היה המון מזל (עם הפציעה של טננבאום) שהוא קיבל את ההזדמנות ולקח אותה בשתי ידיים עוד פעם, אני לא אומר שכל משחק הם צריכים 90 דק', אבל אתה לא יכול להרעיף עליהם שבחים במסיבות עיתונאים ואז לתת להם 8 דק', מי יכול להראות ב8-10 דק' מה הוא שווה? תרצה או לא תרצה, אתה תצטרך את השחקנים האלה בהמשך ואתה חייב לתת להם יותר דקות בשביל להשתלב ובשביל להשתפר. מילה לגבי ההגנה - זה המקום היחיד שלא הייתי נוגע בו, צריך לתת להגנה להמשיך לרוץ ולצבור ביטחון ותיאום ביחד.
  3. יש לרובי קין בעיה קשה וזה החילופים, הוא מושך יותר מדי את החילופים וזה סתם כי יש לנו אחלה ספסל זהבי לא מצליח להשתלט על כדור מדקה 60, אז למה לא להכניס את תורג'מן? השארנו את תורג'מן בשביל 5-10 דק' כל משחק? למה הוא מחק את עידו שחר ואת גולסה? תעשה קצת חילופים תוך כדי משחק, אתה תצטרך את השחקנים האלה בהמשך ולא סתם הם נשארו בסגל יונתן כהן משחק יותר טוב כשהוא נכנס מהספסל, אבל הוא חייב להפסיק עם הדריבלים או שילמד כבר איך לעשות אותם. כל פעם שהוא מנסה דריבל זה נגמר באיבוד. ועוד כוכבית - אם המצב ימשיך ככה אז שלא נתפלא אם השחקנים הצעירים (תורג'מן ושחר) יחפשו לעזוב לקבוצה אחרת בינואר. הם רואים איך שחקנין צעירים(לא טובים מהם) יוצאים מנתניה או פתח תקווה לאירופה, אז אף אחד לא אמר לתת להם 90 דק' כל משחק, אבל 5 דק' בסוף משחק או שלא ישחקו בכלל לא יקדם אותם לשום מקום.
  4. העסקה של אלמוג מצויינת, למרות שהוא עדיף בכל יום על יונתן כהן בעמדת הכנף. לגבי מזרחי- יש לי הרגשה שעוד שנה שנתיים אנחנו נרצה להחזיר אותו ונצטרך לשלם הרבה כסף ונקודה אחרונה- מי זה אזולאי ובמה הוא יותר טוב מעידו שחר או נדב נידם? נביא את האזולאי הזה, נשחרר לנתניה את נידם או שחר ובעוד שנה שנתיים נרצה לקנות אותם בחזרה בשני מיליון יורו
  5. לדעתי אלמוג עדיף על יונתן כהן בכל יום, גם נראה יותר טוב ממנו בתחילת העונה אבל ברגע שאנחנו מקבלים עליו 600-700 אלף יורו ועוד אחוזים ממכירה עתידית חייב למכור ולהסיע אותו גם לשם אם צריך. לצורך העניין אם הייתה מגיעה הצעה של 400 אלף יורו על יונתן כהן גם אותו הייתי מוכר
  6. רכש בדיוק לעמדה שאנחנו צריכים שיהיה בהצלחה
  7. באסה לגמרי, מהקצת שראיתי אותו אני חושב שהוא גם היה יכול להשתלט על העמדה הזאת בקונסטלציה מסויימת כמו שרביבו עשה באגף שמאל. שחקן שמעולה התקפית ואולי קצת בעייתי הגנתית, בדיוק כמו אבישי כהן. לדעתי הסיפור שם שהוא לא רצה לבזבז עוד עונה בהשאלה\על הספסל בזמן שבטח במכבי נתניה מבטיחים לו הרכב והוא רואה איך שחקנים יוצאים משם לאירופה. בכלל, אנחנו צריכים לעשות אצלנו איזה שהוא לימיט כמה עונות שחקן יכול להיות מושאל. אי אפשר לקחת שחקן ולשלוח אותו לאינספור השאלות ואז לצפות שהוא ישאר פה תמיד.
  8. אלמוג אני משחרר, במילא לא בונים עליו והוא כבר קיבל מספיק הזדמנויות את מזרחי אני לא משחרר, אין לנו מגן ימני. צריך למצוא את הנוסחה שבה הוא ישאר ויקבל גם דקות.
  9. צודק, מתקן את עצמי עד לסיום החלון בספטמבר
  10. בוא נחכה ליום שני עד שיגמר מועד הרישום לאירופה אם באמת ולא נביא, אז אין לנו זכות לבכות שצריך להגדיל פה את המכסה לזרים
  11. סומך על מנספורד והצוות המקצועי שיהיה בהצלחההה ויאללה מקווה להפתעה והחתמה של שחקן 10 ברמה גבוהה
  12. מה יש ללחוץ על אזרחות לסאבוריט אם אנחנו לא מצליחים אפילו למלא מכסה של 6 זרים?
  13. דן ביטון הוא שחקן מוכשר עם מספרים, אבל מה לעשות אין לו את האופי להיות השחקן המוביל, שהקבוצה בנויה עליו. הוא אחלה להיות שחקן שיעלה מהספסל ויתן את המספרים שלו, אבל צריך להביא זר סטייל שרי לעמדה הזאת שיהיה בעל הבית. זה לא אומר שהוא לא שחקן טוב, יש לא מעט דוגמאות מהכדורגל העולמי או מהכדורגל ששחקנים הם טובים, אבל ברגע שהם אלה שצריכים להוביל אז קשה להם, זה אופי.
  14. ויקי אתה איש יקר, אבל לגלעד יש לי פינה חמה בלב
  15. פודקאסט מספר 1 מבקש למסמר את גלעד בי לכיסא המנחה ואם צריך אז גם להפעיל כח סביר בשביל להביא אותו
  16. מאוד מקווה ששחר\גולסה\קניקובסקי יקחו את המקום של פרץ ויראו שמגיע להם לשחק מאמין שמנספורד ידע לפתור את הבעיה עם גיא מזרחי בצורה הכי טובה
  17. אוי ואבוי אם זה הזר שמחפשים להביא לכנף, מקווה שאלה סתם הנפצות של סוכן רק פה בפורום הבאנו 20 שחקנים עם רזומה ומספרים יותר טובים משלו
  18. כל מילה לליגה שלנו הוא אחלה בלם והלוואי ויצליח בהפועל ירושלים וגם ביכולת של עכשיו הוא יותר טוב מגיל כהן ונחמיאס
  19. לחיפה יש 2-3 שחקנים שיכולים לעקוץ בקלות מקדימה עם המהירות שלהם- דין דוד,חזיזה וחלאילי
  20. שחקן אדיר, ברמה של עלי מוחמד אם סאבו מקבל אזרחות הייתי הולך עליו, אבל קשה לי להאמין שיגיע להיות זר שישי
  21. זר ל-10, זר לכנף ימין וכל השאר מה שיבוא יבוא אסור להסתמך על דוידה או יונתן כפותחים בכנף ימין, חייב שם תואם מילסון
  22. מאמין שאפשר להוציא אותו גם במיליון-שתיים והוא שווה את זה, גם מסיים חוזה בסיום העונה אתה רוצה שחקן שנתן עונה טובה+נמצא עכשיו בכושר משחק ויכול לתת אימפקט כבר מעכשיו? או שאתה רוצה שחקן שהיה פצוע\בספסל כל שנה שעברה וצריך זמן להכניס אותו לכושר ואתה לא יודע מה תקבל ממנו?
  23. מקפיץץץ המאמן כבר הלך לאייאקס, אבל השחקן כנף ימין עדיין שם ואנחנו חייבים שחקן כזה להשכיב כמה כסף שצריך ולהביא אותו
  24. מילסון אש, אפשר בבקשה לשכפל לי אחד כזה לצד ימין? משפתי במשחק טוב שהוסיף לו לביטחון, לאט לאט הוא ישתפר ומדובר בשוער הטוב בליגה דן ביטון צריך לעלות מהספסל ומקווה שימצאו זר תותח לעמדה הזאת בקרוב ומילה על יונתן כהן- עם כל זה שהוא שחקן כית ומכביסט, מדובר בשחקן חלש ואני חושב שהאגף עושה לו עוול. גם בשיאו הוא לא התאים לשם ולדעתי העמדה שהוא יכול להיראות בה הכי טוב זאת עמדת החלוץ/ עמדת ה10, וגם הוא כמו דן ביטון צריך לעלות מהספסל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.