Jump to content

Adir12

משתמשים רשומים
    24
  • Last visited

Everything posted by Adir12

1. איך הפועל ירושלים אשמים?יכלו לעשות מכירה פומבית ולא עשו, אלא התקבעו על מחיר ונתנו לשחקן להחליט אין לזה קשר למושאלים שלנו, הם משביחים לנו שחקנים וזה מצויין(לדוגמה רביבו) אני לא חושב שאנחנו צריכים אותו, פשוט קצת נפגע לנו האגו שהוא בחר את חיפה ולא אותנו, הלאה יעבור לנו
  2. הסיפור של ליאור קאסה מזכיר את הסיפור של מיכאילו מודריק לארסנל וצ'לסי, שחקן נחמד שבגלל מלחמה של 2 המועדונים נרכש בסכום כפול ואפילו משולש מהשווי האמיתי שלו
  3. רובי נתן 10 הפרש ורובי לקח 10 הפרש הוא ודגו זה מאמנים ג'וניורים (דגו עוד אימן טיפה בוגרים) וההבדל הגדול בין שניהם זה שדגו פתח גרוע תעונה, אבל ידע לשנות מערכים, לשנות שחקנים ולגלות שחקנים, ורובי רץ עם 11 קבועים בלי כמעט רוטציה, וכשהיכולת ירדה אז הוא המשיך להתעקש על אותם שחקנים במקום לגוון כמו דגו
  4. לא יאמן שאיבדנו פער של 10 נק בזמן כלכך קצר רובי נתן ורובי לקח, אתה לא יכול לייבש את הספסל ואז לצפות שהוא יציל אותך שחק יותר מדי את ההרכב הראשון
  5. וואו עומר כץ נותן הצגה, היה מעולה מולנו גם במשחק הקודם דל"פ - לא הייתי פוסל להביא אותו אלינו, גדל במחלקת נוער שלנו
  6. אשכרה אנחנו ככה 3 שנים לדעתי קיקו חייב לרוץ לפחות 3 משחקים בהרכב כדי להכניס אותו לכושר השיטה של לייבש שחקן במשך 5 משחקים רצוף ואז לצפות שהוא יכנס ויציל את המולדת לא כל כך עובד (לא עם דוידה, לא עם קיקו ולא עם שחר)
  7. אני חושש שזה מעבר לזה, והוא פשוט לא מאמין בחילופים\רוטציות אני חושב שגם אם היה לו את הספסל שהוא רוצה הוא היה עושה חילוף ראשון דקה 80
  8. רביבו ופרץ היו גמורים במשחק ברביעי, איך הם לא נחים היום? שאח"כ לא יגידו "אין לרובי ספסל". יש לו, הוא פשוט לא רוצה להשתמש בו.
  9. משפתי לדעתי עולה על מוסקרה, סתם שרפו אותו פה לא מבין למה אין רוטציה עם רביבו ופרץ, למה להתעקש להמשיך לפתוח איתם למרות שהם גמורים
  10. באר שבע על הגל בשבועות האחרונים אחרי שהיו נראים בדרך להתרסקות
  11. קיקו שחקן שחקן בקושי שיחק פה, חזר מפציעה ארוכה ולא קיבל בכלל דקות איך שחקן יכול להוכיח את עצמו במחצית? תנו לשחקן לרוץ 4-5 משחקים של לפחות 70 דק' ורק אז תשפטו אותו
  12. לא מקבל את הטענה של "לקין אין ספסל", אין לו ספסל כי הוא לא שיתף שום שחקן עד עכשיו בצורה הגיונית גם לדגו בחיפה אין ספסל והוא שיתף מלא שחקני נוער שחלק מהם הבריקו וחלק דישדשו, אבל לפחות הוא ניסה אתה לא יכול לייבש את קיקו,דוידה,שחר,גולסה(שעכשיו פצוע) במשך כלכך הרבה זמן ולצפות שברגע האמת הם יפרחו
  13. גועל נפש של נושא נכון היה גרוע היום, אבל עדיין לוקח אותו בכל יום והוא מכביסט אמיתי שידע לקום ממשחק כזה
  14. אבישי כהן חייב להבין שבמשחק כזה הוא קודם כל מגן
  15. פרץ במשחק בלהות עד עכשיו, לא מתאים לו הבעיה שאין אלטרנטיבה על הספסל
  16. גבי מתבזבז ב6, צריך להחליף עמדות עם שחר
  17. עוד פעם תורג'מן באגף? מקווה שיצליח לתת תפוקה גם משם הייתי ממשיך עם קיקו למרות המחצית החלשה
  18. "בכר אוברייטד" מזכיר לי את הפרשנים שאומרים ה"מכבי לוקחים אליפות כי הליגה חלשה". לא מאמין שאני צריך להגן עליו, אבל וואלה בן אדם בן 44, לקח 6 אליפויות ב11 שנים כמאמן ראשי בליגה ואומרים עליו פה "אוברייטד"
  19. אשדוד מובילים 3-0 לא יודע אם זה קשור לזנדברג או לשנתון, כי הוא היה מאמן די טוב והתקפי בנוער של הפועל
  20. דווקא לא שחצן בכלל, מאמן טוב, אחד הטובים שהיו פה והישראלי הכי טוב שיגיע מה שאהבתי בו זה את הכנות שלו - אחרי משחקים טובים לא ניסה לערבב אלא אמר את האמת כמו שהיא הבעיה היחידה שלו זה שהוא לפעמים אוהב להתחכם עם מערכים ושחקנים, אבל הוא מביא קבלות מאמין שאם קין יעזוב אז בכר חזק בפנקס של מנספורד
  21. תורג'מן חייב לפתוח על חשבון זהבי, זה משחק קלאסי בשבילו צריך לתת לזהבי לנוח לפני חיפה
  22. מקצוען בכל רמ"ח איבריו יש לו עוד הרבה מה לעשות פה, ואני מקווה ומאמין שבסוף הוא ישאיר מורשת יותר גדולה משל ג'ורדי הגדול
  23. בד"כ אני מסכים איתך, אבל במקרה הזה לא הליגה היא אותה ליגה למעט זה שאנחנו טיפה התחזקנו וחיפה טיפה חלשו, חוץ מכל הכל אותו דבר ב-3 שנים האחרונות לחיפה הייתה תחרות? גם אנחנו וגם חיפה היינו גרועים והם שטו לאליפות, אז השנה חיפה ובאר שבע בעונה פחות טובה ואנחנו ביותר טובה
  24. מה שהכי יפה אצלו זה שהוא לא עושה דריבלים מטורפים, אלא משחק בפשטות ענק, פשוט ענק
  25. שתי עבירות של צהוב ברור והוא לא שלף אפילו אחד, בושה לתת לזהבי לנוח ולעלות את תורג'מן לעמדת החלוץ גם לדן ביטון הייתי נותן מנוחה ומעלה את דוידה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.