Jump to content

Adir12

משתמשים רשומים
    24
  • Last visited

Everything posted by Adir12

1. סלומון ליבמן?איפה ראית אותו שאתה כבר קובע שהוא יותר טוב מחיימוב? אני מבין שאתה רואה הרבה כדורגל מהליגה הפרואנית , או שאתה עדיין מסתמך על המשחקים שלו בנבחרת בקופה אמריקה?(שד"א הוא כבר לא פותח שם)
  2. קונאטה הגיע למצב שאם הוא מעביר רוחב לעטר אז עטר לבד מול שוער. קונאטה במקום למסור המשיך לבד לכיוון השער ונבלם אצל השוער. אחרי שכל זה קרה עטר רץ אליו והתחיל לצרוח עליו.
  3. מה להוציא בלם?אנחנו משחקים 4-2-3-1 , אם כבר להוציא אחד מהקשרים האחוריים (פונצ'ק,מדוניאנין,דהן) להכניס את מיכה ולעבור ל4-2-2
  4. מסכים שלחיימוב יש משחק גרוע היום , אבל נגיד והוא שוער ממש גרוע (למרות שאני חושב שרוב הזמן הוא טוב), את מי את. מציע להביא? (קח בחשבון ששוער זר יכול להיות נפילה+יעלה הרבה כסף)
  5. מסכים , כמו שאיווניר למד להירגע ככה גם עטר צריך. ( לפחות במגרש, בבית שיעשה מה שהוא רוצה)
  6. קונאטה יצא לא בסדר אבל עטר לא הה צריך לצרוח עליו ככה
  7. בני זונות אלה שקבעו שהמשחק שלנו יהיה בשידור בתשלום....כל שידור שאני מנסה באינטרנט תקוע רצחח
  8. עולים בהרכב הזה: חיימוב סבן-ייני-סאבו-זיו דהן-פונצ'ק ישראלביץ'-מדוניאנין-קונאטה עטר אחלה של מערך , מערך התקפי וזה המערך שריאל משחקת בו (רק חבל שאנחנו לא כמו ריאל )
  9. מוזר שסבן עולה על חשבון ורד (כנראה עייף) אבל יאללה מכבי =]
  10. בספורט היה כתוב שהוא פצוע. http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=401&docID=108754&lang=he מי שלא ייצא עם הקבוצה לממלכה הוא גל אלברמן הפצוע, כמו גם אלי זיזוב. מה שמוזר אבל זה שגם ריף פרץ פצוע ועדיין הוא יצא עם הקבוצה...
  11. ראיתי בגב של ידיעות אחרונות שעשו כתבה עם נמני באחד המוספים של החג...יש מצב למישהו יש את הכתבה והוא סורק אותה?
  12. הוא בטח הביא את השמות של חברי האולטרס , והלוואי שזה מה שקרה , כי אם זה נכון אז הולך להיות להם באלגן שלם שם. האולטרס שלהם בשערים 4~5 כל משחק צועקים נגד ההנהלה אז עכשיו טביב רוצה לזיין אותם.
  13. לפי מה שהבנתי הנהלת הפועל לא תחוייב להחזיר כסף לאוהדים על זה שהיא סוגרת להם את יציע 4~5 כי כתוב להם על המנוי שיש להנהלה סמכות לסגור את היציעים במקרה של עבירה על החוק או במקרה שההנלה רוצה (לא זוכר מה זה היה בדיוק אבל יש להם סמכות מבחינת החוק לסגור את היציעים)
  14. אם אוהדים שלנו יעשו את אותם דברים שעשו אוהדי הפועל , ויציירו צלב קרס וירשמו את מה שאוהדי הפועל רשמו אז טוב שההנהלה תוכל להסגיר אותם וכאלה אוהדים צריכים לשבת בבית סוהר.
  15. הביאו לו הזדמנות איך שהוא הגיע , ראו שהוא מאכזב 2~3 משחקים אז נתנו לזיו. אם אתה שואל אותי אז עשו בשכל , השחקנים שצריכים להיות על המגרש זה השחקנים שבכושר הכי טוב באותו רגע. ראו שצ'קול מאכזב בכמה משחקים אז נתנו לזיו את המושכות חזרה וביינתים איך שהוא משחק יש לו הרבה דברים לתקן אבל מה שבטוח זה שהוא יותר טוב ממה שצ'קול היה במשחקים ששיחק. פעם הבאה שצ'קול יקבל הזדמנות הוא צריך לקחת אותה בשתי ידיים.
  16. פשוט ביזיון , איך שהוא הפועל תמיד יוצאת בנס. אני שם כסף שגם אם משחק הבא הם יצעקו שתהיה שואה למכבי + יזרקו חפצים למגרש +יערפו ללוזון את הראש לא יורידו להם את ה2 נק' על תנאי
  17. אשכרה גם אני חשבתי על זה יכול להיות שהוא כבר מתחיל להרגיש טוב ובקרוב הוא יחזור כי אין מצב שהוא פצוע לעוד חצי שנה נגיד ויעדיפו לקחת אותו ולא את אלברמן ולא הגיוני שיבזבזו עליו סתם כסף של טיסה
  18. פשוט מזל נאחס יש לנו שכל כך הרבה שחקנים חשובים שלנו נפצעים. עכשיו זה המבחן של מוטי לראות איך הוא ישתמש בסגל הרחב שיש לו בשביל להסתדר בלי הפצועים (למרות שהם שחקנים חשובים)
  19. יותר מידי שחקנים לא הגיעו היום למשחק. כל אלה שדיברו על ישראלביץ' - הוא מהבודדים שהגיע היום למשחק והיה הכי טוב על המגרש מבין שחקני מכבי. ישראלביץ' עשה לחץ , חיפש תמיד את הכדור וניסה לעשות משהו , מיכה עשה כמה פעולות טובות במחצית הראשונה , ייני כמו תמיד בא לעבודה ועשה עבודה טובה (למרות כמה חורים קטנים שגם בהם אני לא בטוח שהוא אשם ),פונצ'ק היה טוב בקישור האחורי, את חיימוב אי אפשר לשפוט, וזהו , שאר השחקנים לא באו למשחק.
  20. סבבה אולי טעה אבל לקלל אותו? יחתיכת סטייק אין לך בושה?
  21. נכון אנחנו לא משחקים טוב ויכול להיות שמוטי עשה חילופים לא נכונים , אבל מפה ועד לקלל את איווניר? הביא לנו פתיחת עונה חלומית וגם אם נפסיד נהיה כולה מקום 2 ... מי ישמע איזה קבוצה הייתה לנו בשנים האחרונות שאנחנו צריכים תמיד להיות במקום הראשון
  22. טוב אז זה 4-4-2. פונצ?ק ולוגסי בקישור האחורי . דור מיכה שמאל , ישראלביץ ימין, קונאטה וקולאוטי בחוד
  23. זהו חשבתי על זה גם , לא ראיתי את השם שלו בשום נבחרת - צעירה\נערים א' \נערים ב' כל אלה. אחד מהתנאים לקבל מעמד ספורטאי מצטייין (שמעניק לך שירות קל בצבא בשביל הכדורל ) זה שתשתתף בכל הנבחרות (נערים ב' , נערים א' , צעירה) , אז בטח ובטח שבשביל שחקן עילוי שאתה יכול לצאת מהארץ ולא לעשות צבא.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.