Jump to content

Adir12

משתמשים רשומים
    24
  • Last visited

Everything posted by Adir12

1. והיה ידוע שהם יבואו ללחוץ אותנו אז לא מבין איך לא התכוננו לזה
  2. בלטקסה החוצה, קיקו למשחק ולחזור ל4 3 3
  3. באסה שקיקו בספסל, עוד פעם הוא יוצא מפורמה נקווה שהיום רובי כן ישתמש בספסל שלו וידע להיות גמיש
  4. אני רואה את זה ככה 2 שחקנים באותו גיל, אחד משחק בהרכב בקבוצה שרצה בפלייאוף עליון ואחד עולה מהספסל בקבוצה גרועה
  5. מי המטורף שיקנה את טוקלומטי ב3 מיליון יורו? מה הוא כבר עשה? גם הסיכוי למכור אותו אחר כך בסכום גבוה יותר נמוך את בן הרוש כן הייתי מביא ב600 אלף יורו כבר העונה, יכול לתת תחרות לאבישי כהן
  6. אין לי בעיה אם זה המצב, אבל כמו שזה נראה משאירים פה סגל של 40 שחקנים הייתי כן רץ עם קיקו בצד ימין לפחות 3-4 משחקים שיצבור דקות וביטחון, מילסון בשמאל ואז זה משאיר את הכנפיים לדוידה,מלדה והנרי אדו (שגם זה הרבה) אני פשוט במצב הנוכחי הייתי ממלא את המקום של הזר בעמדת הבלם או מגן ימני לפני שאני מחתים עוד שחקן התקפה
  7. לא מצליח להבין את ההחתמה שלו בלי לשחרר מישהו מהחלק הקדמי שחקני כנף - מילסון,קיקו,דן ביטון,דוידה,יונתן,מלדה ועוד זר?! - 7 שחקנים על 2 עמדות
  8. שלא תטעו, גם הפעם חיפה יבואו להתנפל עלינו מתחילת המשחק(אני לא מבין למה אנחנו לא עושים להם אותו דבר) אני מאוד מקווה שרובי הכין את הקבוצה לכל התרחישים ואין בושה גם להעיף כמה כדורים קדימה בתחילת המשחק כדי להתגבר ולעקוף את הלחץ.
  9. הייתי הולך על נועם בן הרוש אותו גיל, אבל רץ בהרכב של קבוצת פלייאוף עליון ויודע לשחק ב-2 הצדדים
  10. 4 ואופציה לעוד עונה, ז"א 5 שנים מהקיץ הקרוב החתמה מעולה, יכול להיות בינגו בעונה הבאה
  11. אין סיכוי שקין מסוגל לא לעלות את זהבי במשחק הזה אני גם חושב שתורג'מן בכושר מצויין וחייב להמשיך בהרכב, אבל מה שקין יעשה זה יעלה עם 3 בלמים בשביל לפתוח עם שניהם
  12. מאמין שאם ירצה לחזור בקיץ אז יהיה מספיק כסף להביא אותו בקיץ אתה משתחרר מניר ביטון,לוקאסן, ואולי גם סאבוריט\נחמיאס. מאמין שמצבת הבלמים בעונה הבאה תורכב מרז שלמה,זר,בלטקסה,(שיכול לשחק גם כמגן שמאלי) וסאבוריט
  13. על המהלך הזה כתוב קיקו, לאט לאט צובר ביטחון צריך להמשיך לרוץ בהרכב ואנחנו נראה ממנו יותר
  14. אהבתי מאוד את ההרכב, הרכב אמיץ ונכון זהבי צריך לנוח גם הוא לא רוצה, יכול לעלות במחצית
  15. הלוואי ואני טועה, אבל לא נראה כמו רכש למכבי אם שילמנו עליו דמי העברה זאת בכלל בדיחה בכל אופן שיהיה בהצלחה
  16. הוא בדומה לדור פרץ חייב לקבל מנוחה של 2 משחקים לפחות(הבעיה שלא הביאו מגן ימני מחליף), שחקו אותו לגמרי בעונה שלמה, במיוחד כזאת צפופה חייבים רוטציה יותר רחבה הייתי אפילו משלב מישהו מהנוער או את שרן ייני כמחליף שלו
  17. אני בדעה שעושים לקיקו עוול, שחקן שחקן שב270 דק' נתן בישול וגול הוא צריך לפחות 3 משחקים לרוץ בהרכב כדי להראות מה הוא שווה. אי אפשר לייבש לו את הצורה ואז לצפות שב3 דק' שהוא מקבל בסוף משחק הוא יעשה פעולות גדולות.
  18. דווקא נתן מספרים יחסית טובים בשנתיים האחרונות, העונה לא ראיתי אותו לי הוא מזכיר את חזיזה של בני יהודה (גם באותו גיל לפני שעבר לחיפה)
  19. כל הכבוד לקבוצה על הניצחון, אבל מנספורד מחר צריך לתפוס את רובי לשיחה ולבקש ממנו להגדיל את הרוטציה ולהתחיל לעשות חילופים יותר מוקדם. לא נשרוד את העונה עם קאדר של 14 שחקנים קבועים שמתוכם 3 נכנסים בדקה 80+
  20. מבאס רצח, עקשן כרגיל אני לא מצליח להבין איך הוא רואה שלא הולך וממשיך עם אותו דבר, ואיך כל העוזרים שלו לא מזיזים אותו מהקיבעון הזה
  21. צריך לעלות עם הרכב שני עד כמה שניתן הייתי עולה עם טננבאום דוידזאדה-בלטקסה-לוקאסן-אבישי\ייני קארצב-פרץ\יוריס\שחר קיקו-יונתן-דוידה ערן
  22. אחרי פנייה מהמנהלת אישרו כניסה עם מטריות
  23. טור שמסכם בצורה הכי נכונה והגיונית את הסיפור של ליאור קאסה https://www.israelhayom.co.il/sport/israeli-soccer/article/15151720 ועם/בלי קשר - יש לנו שחקן בנערים א' בשם לוטם אסרס, כישרון ענק שבתוך שנתיים אמור להיות הדבר הבא
  24. היום הכל זה על רובי, האם יעשה שינויים בהרכב שלא פוגע כמה משחקים או שימשיך עם הראש בקיר עם אותם 11 קבועים וימשיך לגמור את הספסל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.