Jump to content

Adir12

משתמשים רשומים
    24
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. מסכים זה כבר מתחיל לעצבן, כאילו מדובר בלברון ג'יימס של מיאמי עוד שניה יעשה את ההכרזה כמו לברון בתוכנית טלוויזיה
  2. נעם כהן מגן ימני שבהפועל חיפה עשו אותו גם מגן שמאלי עקב פציעות אחלה מגן התקפי לדעתי, אנדרייטד לגמרי כשחקן גיבוי הוא אחלה של שחקן, איזה גיבוי יותר טוב יש בליגה?במידה ומזרחי מגן פותח
  3. הלוואי ובן זקן ידרוש כלכך הרבה כסף על כנעאן שלא נהיה מוכנים לשלם שחקן טוב אבל פציע על עמדה שיש לנו בה שחקנים מעולים
  4. איך הוא בשנת חוזה? ראיתי פרסום מ-2020 שהוא חתם חוזה חדש ל-5 שנים. במה הוא יותר טוב מאוסקר גלוך ופאפרה? ועוד שאלה באופן כללי- איך זהבי ויובאנוביץ' אמורים לשחק ביחד?
  5. אשמח אם מישהו יסביר לי למה אנחנו צריכים את כנעאן אם יש לנו על המשבצת שלו את גלוך ופאפרה. בנוסף לכל הוא פציע ונצטרך לשלם עליו הון תועפות +אלמוג צריך להיות פרייאר כדי להסכים לעבור לשם
  6. איתמר שבירו נותן עונה פצצה, יכול לשבת בול על העמדה של החלוץ הישראלי שלנו (אם זהבי לא בא) הבעיה היא שאיזי עכשיו יקנה אותו(יש לו אופציה) והוא ירצה עליו הרבה כסף+לא בטוח שהוא בעצמו ירצה לבוא להיות שחקן ספסל אצלנו פיקנטריה- גם הוא גדל במחלקת הנוער שלנו ועבר למחלקה של ב"ש
  7. מה יש בזסנו שמפמפמים עליו בתקשורת כלכך הרבה שאנחנו רוצים אותו? מילא לא היה לנו מגנים ישראלים מושאלים כמו גיא מזרחי ונועם כהן, אבל במה הוא יותר טוב מהם? זה בדיוק מסוג בזבוז הכספים שג'ורדי היה עושה בלי היגיון כמו רכישות של שגיב יחזקאל,שלומי אזולאי וכו'
  8. הוא משחק שם כחלוץ או כשחקן קו? יש לו חוזה רק לעוד עונה אחת, אבל אייל סגל ירצה המון כסף החזיר הזה השאלה מה אפשר לתת לו שיהיה בגדר הנורמלי והוא יסכים על קניקובסקי עם חוזה לעונה אחת הוא קיבל המון כסף, אז מה ירצה על טומואסי?
  9. רצה לסגור מעגל עם החברים ולהיות חלק מחגיגות הגביע
  10. כל דקה שהוא משחק באגף זה בזבוז הוא צריך לשחק בשפיץ עם 2 שחקני כנף שיודעים לתת כדור ואוסקר מאחוריו
  11. אם יש קבוצה שתבוא בקיץ ותתן לנו 2-3 מיליון יורו על גויאגון אין ספק שצריך למכור בלי קשר אני מקווה שכבר מעכשיו יצחקי יודע ב-85% איזה סגל הוא רוצה לבנות. את ה-15% שישאיר למאמן שיבוא(ואני מקווה שגם שם אנחנו כבר סגורים) אם יצחקי נכשל גם הקיץ הזה, אז לדעתי הוא יכול להתחיל להיפרד הכדורגל כי אחרי מכבי אין לו מה לחפש בשאר קבוצות הליגה.
  12. ולמה האשמה קודם כל על מכבי? אם השחקן מגיע לגיל 17 ולא רוצה לחתום מעבר ל-3 שנים מה אתה רוצה לעשות?להיות אלי טביב ולייבש אותו? קארצב קיבל לא מעט דקות משחק תחת פטריק, לפעמים לא מצליח ולפעמים אין מספיק סבלנות כמו שאמרתי, לא אתפלא אם גם אלמוג בעונה העבאה יעבור לקבוצה אחרת ויתן עונה טובה ואז יגידו פה שפספסנו אותו
  13. שלא תבין לא נכון, אני גם חושב שיש בעיה בקבוצה בנושא של שילוב צעירים ושלפעמים את המוכשרים מעבירים יותר מדי השאלות אבל במקרה של קארצב אי אפשר להפיל את האשמה רק על הקבוצה, גם אצלו היו בעיות שהוא בחר קבוצות לא נכונות להשאלה(ק"ש) אני חושב שניסו אותו בעמדה לא נכונה, אולי אם היה משחק כ-6 במקום גלזר אז היה יותר טוב
  14. יש סיכוי שתכתוב את זה בעונה הבאה גם על איילון אלמוג הבעיה עם קראצב היא שהוא לא רצה לא רצה להאריך חוזה, ושניסו אותו כשחקן 8 במקום 6(על העמדה של גלזר)
  15. כל אלה שנגד דראפיץ' אני אשמח לשמוע במה פטריק,דוניס או קראסטיץ' טובים ממנו. לא יודע אם הוא בשל למכבי(לדעתי אם מביאים מאמנים בינוניים כמו אלה שכתובים למעלה אז עדיף אותו), אבל הוא עושה עבודה מעולה בק"ש עם סגל של קבוצת נוער קידם המון שחקנים והם גם משחקים כדורגל יפה בנוסף לכל. החיסרון שלו בקריירה זה לא שהיה לו סוכן כמו לשאר המאמנים אז תמיד הוא היה מתחת לראדר אם מחזירים את איביץ' אין מה לחשוב בכלל, אבל אם מתכוונים שוב לבזבז חודשיים על חיפוש מאמן הייתי כבר מעדיף מישהו מהליגה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.