Jump to content

Adir12

משתמשים רשומים
  • Content Count

24
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אני גם לא מאמין שיחתמו פה זרים, וגם אם כן כנראה זה יהיה איזה קיקי כזה שזה ברירה של הרגע האחרון להגיד "הנה הבאנו זר". ידעו מינואר שז'איר רוצה לעזוב, אז היה מספיק זמן להיסגר על 3 בלמים מחליפים. ידעו שיש סיכוי שלא יוכלו להשאיר את ג'ראלש, אז היו צריכים להיסגר על 3 מגנים זרים שיכולים להחליף אותו. ידעו משנה שעברה שאנחנו חייבים חלוץ זר, אז היו צריכים להיסגר כבר על 20 חלוצים שיכולים לחתום במכבי. אנחנו חייבים לחזור למתכונת של מנהל מקצועי חזק ברמה של ג'ורדי, כי אחרי עידן איביץ' זה נראה שאין אף אחד מספיק חזק או עם רצון במערכת לבנות קבוצה.
  2. עם כמה שרז אמיר שקרן והוא שקרן, אני נוטה להאמין למה שהוא אמר בוידיאו שהעלו פה. פשוט הזייה שאין מנכ"ל כבר כמעט שנה ואין מנהל מקצועי כבר תקופה מאוד ארוכה. ברגע שמנספורד עזב היו חייבים להחתים גם מנכל וגם מנהל מקצועי, כי הוא עשה תפקיד של 2 אנשים בצורה שלא עשו לפניו. לא רואה איך בחלון זמנים שיש לנו אנחנו מספיקים להחתים 4 זרים תותחים. הלוואי ואני טועה אבל רוב הסיכויים שנחתים זרים ברמה של ישראלים.
  3. שכטר לא כזאת סחורה, אבל עדיין הוא רמה מעל בלקמן מבחינת שטף של המשחק וגם מבחינת כדורגל. גם קיארטנסון היה טוב יותר משכטר, אבל עם שכטר שיחקנו כדורגל יותר טוב מבחינה קבוצתית.
  4. איך ברקוביץ לא מצא קבוצה בליגת העל?כבר בעונה שעברה היה אחד הטובים בליגה הלאומית
  5. שוער עם פוטנציאל ענק, אמרתי את זה כבר בימים של ראיקו אם היה כתוב לו בתעודת זהות "סרבי/איטלקי/כל שקר אחר" ולא ישראלי אז היו מאדירים אותו יותר להביא לו עכשיו שוער יווני מנחוס על הראש זה להיות טמבל רציני
  6. שאחד יגיד שצריך שוער חדש, אחלה דניאל שבעולם אני רגוע שהוא בשער בן ביטון זה וועדת חקירה, לא הגיוני שהוא התחליף של גרלדש. נ.ב גראלדש זה טעות שתיזכר פה עוד הרבה זמן
  7. בן ביטון עדיין חושב שהוא משחק באדום, אחרת אין הסבר למחצית הזאת
  8. @amilov אפשר בבקשה להחזיר את האפשרות לראות דרך הגרסה של הפלאפון את השעה שבה פורסמה הודעה?
  9. לא יודע אם הקיקי הזה יהיה טוב או לא ואם הוא מתאים לנו או לא. מה שאני כן יודע זה שהקבוצה צריכה לעשות רכש הרבה יותר מהר ממה שקורה בשנים האחרונות (למעט השנה עם מנספורד). זה נראה כאילו כל שנה אף אחד לא יודע מי אחראי על הרכש ,ואז עד שמחליטים מגיעים לסוף חלון ההעברות שכל השחקנים כבר נתפסים ואנחנו נשארים עם שחקנים בודדים שנשארו על המדף. אם בן מנספורד הצליח להנחית 3 זרים תותחים כמו סאבוריט,ז'איר,ג'ראלדש בהעברות חופשיות/בלי דמי העברה, אז כנראה שזה כן אפשרי לעשות את זה והגיע הזה שיחזור אלינו מנהל ספורטיבי שכן יעשה את הדברים האלה.
  10. כמו שכבר כתבתי, הייתי מתקשר למנספורד ומבקש ממנו להחתים 3 זרים ונותן לו כסף על זה הביא את זאיר,סאבוריט ואת ציקו בחינם בנוסף לגארלדס שהגיע בכלום כסף אם בכלל
  11. שם לו חוזה ענק לעוד שנתיים ומביא 2 זרים דרום אמריקאים כמו זאיר/גראלדס שיהיה לו חיבור איתם.
  12. בדיוק מה שעבר לי בראש, אבל לצערי הוא מחזיק ממנו יותר ממה שהוא מחזיק מהם
  13. נשבע כואב לי הלב שחקן של פעם ב... ועוד יכולנו לסגור אותו פה עד לפרישה
  14. הזייה שאין אפילו מועמדים לקבוצה ברמת שמות שנזרקים לאוויר. עד מתי החלון בכלל פתוח? מעניין אם אנחנו באמת מכוונים לחלוץ ובלם זרים או שמרוצים מבלקמן וסגרנו את הבסטה.
  15. לא אוהב את בלקמן בכלל, חושב שהפתיחה הטובה שלו זה תרנגול שמצא גרגר. לא סתם איביץ ייבש אותו שנה שלמה ביציע. יונתן לא היה צריך לעשות את מה שעשה וצריך לקבל קנס כספי גדול ועונש חינוכי, אבל שום השעייה. השעייה שלו לא תתרום כלום, מה גם שזה אמוציות של משחק והוא היה הפנדליסט הקבוע בעונה שעברה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.