Jump to content

Adir12

משתמשים רשומים
    24
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. הבעיה הכי גדולה שלי איתו זה שהוא לא מפיק לקחים ולא לומד מטעויות שהוא עושה הוא עושה טעויות ובמקום לתקן במשחק הבא, הוא חוזר עליהם שוב ושוב ושוב
  2. בחיים לא ראיתי מכירה כזאת, השופט אפילו לא ניסה להסתיר קרן שבחיים לא הייתה ומהלך אחרי זה שופט פנדל על נבדל
  3. ב"ש יושבים עלינו נראה שלא עובדים באימונים על השתחררות מלחץ לפרץ אסור לשחק את ה-10, הוא צריך לשחק 6 או 8. הוא לא פליימיקר
  4. מצד אחד אני רוצה להאמין שרובי הבין שגבי לא מתאים לעמדה 6 והוא לא רוצה לגמור אותו ואותנו שם מצד שני רובי אדם מאוד עקשן ואני לא אתפלא אם הוא ימשיך עם הראש בקיר שלו דווקא במקומות האלה צריכים לבוא העוזרי מאמן היותר מנוסים שלו ולהגיד לו שאם הוא חכם הוא ילמד מהטעויות שלו
  5. זה נראה שבכר סגור כבר בחיפה לפי כל מה שאומרים זאת הולכת להיות בכייה לדורות, לא כי בכר הוא המאמן הכי טוב בעולם, אלא פשוט כי הוא המאמן הכי טוב לקבוצה ישראלית במקום ללכת לחפש זר שיעזוב אותנו עוד שנה. אחרי הפאדיחה שהייתה לבכר בכוכב האדום, הפעם הוא לא ימהר לעזוב והקבוצה שתסגור איתו(כנראה חיפה) תזכה להנות ממנו כמה שנים
  6. קודם כל מקווה שגבי לא יחליף אותו כי הוא טוב בתפקיד ה8\10 ולא בתפקיד ה6. היחידים שיכולים להחליף אותו זה או קארצב ב6, או ששחר יעבור לשחק 6 (צריך לראות אם הוא יכול להחזיק את העמדה) ואז אבישי מגן ימני שוב
  7. טננבאום היה ענק אצלנו(כן כן גם שההגנה שלו הייתה מטורפת), חבל לי עליו שהוא נראה ככה עכשיו המשחק הזה חרץ את גורלו - בקיץ הייתי הולך על אליאסי אם לא היה מאריך חוזה בב"ש
  8. איך במשחק כזה קיקו לא בסגל, לא מובן
  9. בול לא סומך בכלל על בלטקסה. בכלל, לא הייתי מחזיר אותו
  10. אחד הפרקים הגדולים שהיו להמשיךךך
  11. זה בערך כמו שתשים את שחר בעמדת האגף או את תורג'מן באגף(וראינו איך זה נראה) שיתנו לו 3-4 משחקים ברצף בעמדה שלו ורק אחר כך נגיד אם הוא טוב או לא ביינתים כששיחק מול חדרה והפועל י-ם בעמדה שלו הוא היה נראה נהדר והיה שותף לגולים
  12. אין בעיה שערן יחזור להרכב, אבל על חשבון תורג'מן. אי אפשר להמשיך עם החלטורה של ערן חלוץ ותורג'מן באגף. ערן\תורג'מן - אחד מהם שישחק כחלוץ, צד שמאל מילסון וצד ימין בא לי לראות את קיקו נותן כמה משחקים. מרגיש לי שיכול לי שיכול להיות שילוב טוב עם מילסון משמאלץ
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.