Jump to content

danielkrystal

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

1. במקרה של טל בן חיים הייתי מאמין לפרסומים בוואן כי לוזון בביצה עם אופירה וברקוביץ בזמן שהוא עלה לשידור שם וסיפר להם על העסקה ועל כך שהצדדים קרובים לרכישה הוא עלה אחר כך לשידור ב 103 והכחיש כל קשר ונתן רמזים בקמצנות כנראה שיש לאופירה זכות ראשונים על גליצ'ים ממשפחת לוזון
  2. אחי אני פה בכיף ,ברוח טובה ,אנשים כמוך עושים לי את זה רצח ,יש לי זמן להגיב לכל ליצן שחושב שאבי נימני מעל הקבוצה ושראדי מחבל אני פה בשבילכם, מאבד את עצמי בשבילך נשמה . סליחה אבי נימני נשמה!!! 3 פעמים, לא אתה מצטער.
  3. חביבי, עכשיו תקשיב טוב ,יש פה עוד הרבה אנשים כמוני שמקדישים חלק ניכר מהחיים שלהם למכבי ועושים הרבה בשביל הקבוצה הזאת ,אני לא צריך ליהיות שייך לשום ארגון כדי להוכיח את זה. הם לא עשו טעות... טעויות הם עשו כל העונה עם השירים נגד מהראן. מה שהם עשו זה היה מפגן כוח באלימות נגד אוהדים אחרים שלא חושבים כמוהם וזה כבר לא טעות שמשהו ישתוק להם. מה שהם עשו זה טעות שהם ישלמו עליה, לא באלימות, בזה שיחרימו את הארגון הזה ובעזרת השם יענישו אותם בהרחקה מהיציעים, בלי מכות, בלי קללות פשוט אחי, תשחק פשוט, רגוע.
  4. כן אחי אתה חזק ,שוב אתה צודק ,אני בכלל אוהד מכבי הזוי וטיפש שמנסה להפיל שני ארגונים בעזרת כוח הבוז שלי האמת שנראה לי קצת שאתה לא מבין עניין, ככה בין השורות מה זה כל הפוסטים שעולים בנושא ומה מנסים להגיד , אבל בקטנה אחי אני זורם איתך תן בראש יא שועל
  5. כן אחי אתה חזק ,שוב אתה צודק ,אני בכלל אוהד מכבי הזוי וטיפש שמנסה להפיל שני ארגונים בעזרת כוח הבוז שלי האמת שנראה לי קצת שאתה לא מבין עניין, ככה בין השורות מה זה כל הפוסטים שעולים בנושא ומה מנסים להגיד , אבל בקטנה אחי אני זורם איתך תן בראש יא שועל
  6. כןןן נכוןןן אחיי אני מרגל של הפועל בן 2 שמנסה לעבודד על כולםםםם ולכבוש את העולםםםםםם חחחח חזק אחי
  7. פרימו חרא אינשטיין חרא דני דבורין חראאאא ארבל זה חרא הפועל חרא אנשי תקשורת חרא
  8. כל אחד שפותח נושא כזה זה מבורך אח שלנו, זה מחזק, זה בדיוק אומר שהרבה אנשים חושבים שנמאס להם מהארגונים זה ימשך ככה עד שיהיה שינוי נהנה מכל נושא שנפתח בקשר לזה תענוג מבורך
  9. לא בקטע אישי אחי אבל התשובה שלך מסבירה את הכינוי שלך בפורום. זה ממש מצחיק כאילו המסיבההה והדיסקקק והתפאורההה זה יותר חשוב מהההכלללל, נשמע כמו בא לי מסטיק... ואת האמת לא צריך לתת שעות בשביל ליהיות הקהל הכי טוב בארץ, בסך הכל צריך לתמוך בקבוצה לעודד רק את השחקנים ולכבד אותם גם אם הם ערבים זה פשוט אח שלנו , פשוט לא מסובך קשה כדורים ארוכים תן פס תשחק פשוט
  10. גם יש לי פרומו בשבילך: בדקה הזאת אנחנו לא שרים, שמים עליכם ... על כל הארגונים 5 4 3 2 1 אהההה, אהו אהו, מהראן ראדי, אהההה, אהו אהו, מהראן ראדי...
  11. וואללה אחי זה יהיה קשה לנצח בקטגוריה הזאת אחרי מה שקרה ביום שני נגד בני יהודה, הרגע המביך בהיסטוריה, אבל אני מבטיח לנסות לנצח ולקחת את התואר של הרגע המביך בהיסטוריה זה יהיה ממש קשה
  12. לא יודע , למה שרים על ערבים מחבלים שיש את ראדי ומונאס ? לא יודע .
  13. זה הדרך שלי לסתלבט חזרה על זה שהם שרים בדקה 88 גם אני חושב שזה מגוחך
  14. תסתלבט אחי, בכיף שלך. בעזרת השם עונה הבאה בדקה 20 הארגונים ישמעו מה חושבים עליהם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.