Jump to content

danielkrystal

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by danielkrystal

1. גם האוהדים יוכלו לעזור למועדון לייצר מרצ'נדייז, כמו למשל הדיסק הענק שיצא יום שבת למכירה, זה היה יכול ליהיות אחלה מרצ'נדייז בחנות, כל רעיון יכול לצאת לפועל ושהמועדון ירוויח מזה ולא ארגון כזה או אחר, הכסף על המרצ'נדייז צריך ללכת למועדון.
  2. השיטה היא מאוד פשוטה, לעבוד בשיתוף פעולה עם המועדון, לקבוע דרך ביחד עם המועדון וכללים ,המועדון לוקח תחת חסותו ארגון אוהדים. צריך לפזר אנשים שיארגנו עידוד בכל יציע באיצטדיון ,לפזר תפאורה, ולהשטלת על כל היציעים,לא רק על יציע אחד ואז יהיה לך הרבה יותר כוח ושאנשים ביציע יבינו שיש ארגון אחד חזק, כל מי שינסה לפגוע פשוט לא יצליח, הכוח הגדול והאמיתי בעידוד ,הוא של כל האוהדים ביחד לא של ארגון כזה או אחר. ומבחינת מכירת מרצ'נדייז, חולצות וצעיפים ,אני חושב שהשנה מכבי עשו את זה בגדול והצליחו למשוך את מרבית הכסף של האוהדים למרצ'נדייז שלהם, למרות שגם הארגונים הצליחו לא רע השנה למכור מרצ'נדייז, אבל המועדון הרבה יותר מגוון ויפה, יש לך מרצ'נדייז עם סמל של מכבי כמעט על כל דבר אפשרי, אנשים מכל הגילאים, כולל אנשים מהארגונים, באים כאילו היו ילדים בני 12 לחנות וקונים תחתונים עם סמל של מכבי, האוהדים במכבי צמאים למרצ'נדייז ויש בזה פוטנציאל עצום לרווחים של המועדון ובסופו של דבר הכסף שאנחנו מכניסים חוזר אלינו במגרש, על הדשא ,או בהפתעות במשחקי בית ,אתה מכניס למועדון והוא מחזיר לך את זה בצורה אחרת. עם כל הכבוד למרצ'נדייז של הארגונים, זה גם פוגע במועדון, כי תחשבו שאם הייתה רוצה לקנות משהו, הייתה קונה את זה רק בחנות המועדון, המועדון היה מרוויח יותר כסף, מיץ' היה רואה את הפוטנציאל העצום בקהל ובמרצ'נדייז והיה משקיע בעוד מרצ'נדייז ועוד דברים לאוהדים. אני מבין את הצורך של הארגונים להרוויח קצת כסף בשביל התפאורה והעידוד, אבל אני בטוח שאפשר היה לסדר את זה עם המועדון בצורה פשוטה מאוד: מרצ'נדייז רק בחנות המועדון אין מכירת חולצות ועוד על ידי אירגונים וכל ההכנסות הולכות למועדון, מאיפה הכסף לעידוד? מהמועדון, המועדון מתקצב את היציע ,בשיתוף פעולה מההכנסות של המרצ'נדייז בחנות והאוהדים יכולים לעזור בכך ,שאם הם רוצים עידוד, הם קונים מרצ'נדייז, אני בטוח שאם את חלק מהמועדון, לא יהיה אכפת לך לקנות משהו חודשי ב 20 שח בחנות מועדון.
  3. כמו שאמרתי, יש אנשים שהאינטרסים שלהם יותר חשובים מטובת המועדון והם לא באמת אוהדים, הם יותר מנסים להשטלת מאשר לעודד ואני רוצה להאמין שהם לא יצליחו ובסוף הם יפלו. גם המועדון הציע, לעזור כלכלית לארגן את כל התפאורה ביציע ואת כל העידוד, בתנאי שיהיה ארגון אחד. היה גם איש עסקים מקורב, שהיה מוכן לשים 200 אלף שח בשביל זה. אבל האגו היה יותר חשוב מהכל, אם בברצלונה הצליחו להוציא את האוהדים שפגעו במועדון, כדי לשרת את האינטרסים שלהם ולא את האינטרסים של המועדון גם במכבי זה יכול לקרות. יום יבוא ולאנשים עם אינטרסים שפוגעים במועדון לא יהיה יותר כוח להחזיק את היציע וזה יבוא.
  4. חלק1: אני חושב, שבשביל להמשיך וליהיות המועדון הכי מפואר, גדול ומעוטר בהווה ובעתיד, צריך להכין מראש תרופה למכה עתידית, שיכולה להחזיר אותנו חזרה אחורה לתקופות, שאנחנו מנסים לשכוח. לקחנו אליפות, הרבה לחץ ורגשות השתחררו, אחרי שנים של ביזוי הסמל ,על ידי שחקנים חסרי אופי, שלא היו ראויים ללבוש את הסמל שעל החולצה, התנהלות קיקיונית של הנהלות מתחלפות שביזו את המועדון, אינטרסים של אנשים ששמו את עצמם מעל טובת המועדון, שנים שכולם חגגו ואנחנו המשכנו לחכות שיום יבוא. אז היום זה בא ולא סתם בא, הוא בא בגדול, מבירא עמיקתא לאיגרא רמא, מהשפל והביזיונות, אנחנו נמצאים בקדמה של הכדורגל, התנהלות שמיוחסת למועדונים ברמות הגבוהות של אירופה, סדר, משמעת ,גאווה לשחק במדים הצהובים ,דברים שעליהם קם ונופל מועדון כדורגל, קיימים אצלנו בשפע, כמו אוצרות טבע וזה הזמן להרוויח מזה ולייצר עוד, ההצלחה לא באה כי העונה זה היה התור שלנו, ההצלחה באה כי היה שינוי איפה שאף אחד לא רצה לשנות כי כל אחד דאג לתחת של עצמו, "זה כבר לא מה שהיה פה בתקופת נימני"(נימני שאחרי פרישה) נזרק לאוויר, היום אי אפשר לעשות פה מה שרוצים גם האוהדים צריכים להקשיב לנהלים שבמתחם האימונים של המועדון, ההנהלה מכתיבה את הנהלים לכל הגורמים ששייכים למועדון והאוהדים הם חלק מהגורמים הנ''ל והם מחוייבים להשמע ולשתף פעולה עם החלטות המועדון. אפילו מתחם האימונים השתנה ונראה יותר טוב, יש פתגם שאומר שההופעה החיצונית שלך אומרת עליך הרבה, ולכן אם אתה מכבי אתה צריך להראות בהתאם. אין שכונה יותר, המועדון מתווה דרך לשחקנים ולאוהדים. כל צעד צריך להעשות בשיתוף פעולה מלא עם המועדון, האוהדים לא יכולים להחליט בשביל המועדון ולא "להכנס" לחדר ההלבשה שלו, "דיסטנס" חיובי שצריך להתקיים במועדון. כמו שיש אפסנאי, שחקנים, מאמן, מנהל מקצועי ובעלים, יש גם אוהדים, ולכל אחד יש את התפקיד שלו במועדון, היררכיה, זה לא עניין של מי יותר חשוב ולמי יש את המילה היותר חזקה "המילה האחרונה", זה עניין של שיתוף פעולה, איחוד של כל הגורמים כל אחד בתפקידו. להצלחה של קבוצה צריך שכל אחד: אפסנאי, שחקן, מאמן, מנהל מקצועי, בעלים, אוהדים, יעשה את התפקיד שלו בצורה הכי טובה ומבלי להכנס אחד לשני לתפקיד. אין הדלפות, אין מחנאות, אין חדר הלבשה מפורק וגם אם יש משהו, זה לא יוצא, אף אחד לא יודע מזה ועדיף ככה ,קוראים לזה משפחה. אם יש בעיות ,יש עם מי לדבר והכל נפתר על ידי בעלי התפקידים המתאימים . העונה, היה אפשר להרגיש את הגאווה אצל כולם, בהתנהלות המועדון מול התקשורת, בצד הפיננסי, ברכש , בצוות ניהול ובשיווק, הכל תיפקד ותיקתק כדי לבנות את השם שאליו אנחנו שייכים, מכבי תל אביב החדשה של 2012-2013, וכולם היו מופתעים, זה עבד, הכל עבד וגם שלא עבד ,היה מי שיתקן וזה עבד. יש נוסחא מנצחת בקריית שלום, שקט תעשייתי קוראים לה, האוהדים והמועדון מאוחדים , הכל עובד בשיתוף פעולה ימים פתוחים, תרומה לקהילה, הפתעות במשחקי בית ומתנות, המועדון נותן לאוהדים ומשקיע והאוהדים מתעסקים רק בלעודד ,איחוד. המועדון והאוהדים עובדים ביחד בלי אגו. הצלחה בהרבה מקרים זה דבר שבא והולך, אבל לא אם אתה יודע לשמר את ההצלחה וכן, יש דבר כזה לשמר הצלחה. למי'ץ לקח 3 שנים כדי לדעת איך מצליחים עם מכבי,וכאחד שממשיך להצליח בעסקיו , אני בטוח שהוא ידע איך לשמר את ההצלחה גם עם מכבי. ההצלחה הייתה נראת כל כך "פשוטה" ,כמו שכולם יודעים שכדי לשחק כדורגל טוב, צריך לשחק "פשוט", פסים מרגל לרגל. כדי להצליח צריך בסיס: גאווה למועדון בו אתה משחק, שקט, סדר, מקצועיות, כולם בשביל אחד אחד בשביל כולם בלי לעגל פינות הצלחה משיגים בדרך של עבודה קשה חסרת ויתורים של כל העובדים והגורמים במועדון. חלק2: זה מוביל אותי לאוהדים, למי'ץ לקח 3 שנים, לנו זה לוקח יותר, כולם יודעים שאין קבוצה בלי אוהדים, אבל אוהדים הם לא מעל הקבוצה, אוהדים הם לא לקוחות של המועדון שבאים לראות את ההצגה שהם אוהבים, אוהדים הם חלק אינטגרלי מהמועדון, אוהדים בעצם הם חלק גדול במועדון. המועדון הוא לא תמיד ההצלחה של השחקנים והוא לא תמיד ההתנהגות של האוהדים, הוא השילוב של השניים. מכבי תל אביב זה התוצאות על המגרש והקהל ביציעים ביחד. אחד דואג לשני, כמו שני בלמים,שאחד עושה טעות השני מתקן, שהקבוצה לא טובה האוהדים נותנים ת'קצב ושהאוהדים לא מתפקדים השחקנים מביאים אליפות ומחזירים את הקהל לחיים. כאוהדים במועדון אנחנו רוצים שהמועדון שאנחנו אוהדים יהיה מסודר, מאורגן, מקצועי, מלהיב, ''צבעוני'',מצליח, מרתיע,יביא גאווה , שיהיה המשפחה השנייה של כל אחד ואין לזה סוף... אבל אי אפשר לבוא בדרישות שאתה בעצמך לא יכול לעמוד במה שאתה דורש. קבוצת כדורגל זה כמו מקום העבודה שלך, חלק מהעובדים מתפרנסים מהכסף שהם מקבלים וחלק מהעובדים מתפרנסים מהתוצאות ,ניצחונות ותארים, בסופו של דבר כולם עובדים בשביל החברה כדי שתמשיך להתקיים ולשלם להם את מה שהם מבקשים. אי אפשר לחפף בעבודה ולא לעבוד כמו שצריך ולצפות שהחברה תצליח או שתשלם לך יותר, כדי להתקדם אתה צריך שהחברה תצליח וכדי שהחברה תצליח כל אחד צריך לפעול לטובת החברה, לעבוד טוב ולהצליח בתחום שלו בסופו של דבר כדי שהחברה תצליח צריך שיתוף פעולה של כל העובדים. אז הגיע הזמן להבין, כדי שמכבי תמשיך להתקיים ולא תיהיה אפיזודה חולפת, הקהל צריך לעבור שינוי, אותו שינוי שמיץ' ייחל לו כשהגיע ,לראות את המועדון פועל על פי הערכים שמביאים להצלחה. האליפות העונה, הצליחה לתקן בקצת את הפאדיחות שאנחנו עושים, וכמו שאמרתי, שרק בלם אחד עושה את העבודה והשני מפשל זה בעיה. כל מה שאנחנו שונאים במכבי של עד העונה יש בקהל: מחנאות, שתי קבוצות אוהדים שמפלגות את הקהל,זה הופך ל 3 קבוצות בפועל כולל את הקהל שלא מזדהה עם שום ארגון, ולא מוכן לייצג את מה שארגון כזה או אחר מחליט לייצג, כי חוץ ממכבי שום דבר אחר לא באמת מעניין. נימני? שחקן עבר גדול ללא ספק אבל עבר, אני לא רוצה לחשוב שהוא גם האחרון שיהיה, הקבוצה מעל כולם, להמשיך לשיר לנימני? מיותר, מפלג, לא רלוונטי, אפשר להמשיך לכבד עם טקסים וכל דבר אחר, יציע על שמו, אבל להמשיך לשיר לשחקן שכבר פרש, זה לא מכבד את השחקנים שעכשיו על המגרש, נימני זה לא מכבי תל אביב, מכבי תל אביב זה מעל הכל. אני זוכר שנים שבזמן ששחקנים משחקים על המגרש ביציע יש מכות בין הארגונים, השחקנים מסתכלים ורואים שהחברה לא מתפקדת, הקהל לא עובד ומפריע גם לשאר העובדים לעבוד וככה אי אפשר לסיים יום עבודה ברווח. כמה לא אהבנו שטל בנין, נימני וברוך דגו לא הצליחו להסתדר ביחד, כאב לנו לראות שבגלל שכמה עובדים לא מסתדרים, המועדון לא מספק ת'סחורה וגם כל השאר שעובדים במועדון נפגעים מזה. מעצבן, אגואיסטי מצדם, לא לחשוב שיש עוד אנשים שנותנים את הנשמה בשביל המועדון ועובדים 24/7, רק בגלל 3 עובדים שלא יכולים לעבוד ביחד?!?! מעצבן. ככה אנחנו נראים ביציע, ההצלחה השנה הצליחה להסתיר את הבעיה, אבל זה לא אומר שהיא נעלמה. נגד חיפה בקריית אליעזר היה אפשר לראות כמה פוטנציאל יש באיחוד אינטרסים, שתי ארגונים + ארגון האוהדים הנייטרלי, כולם צבא צהוב, איש אחד,שר ביחד, מעודד, נראה שכולם שם החברים הכי טובים , אין פילוג והתוצאה מדהימה 2-0, חגיגות, ואוהדים בירוק שהולכים הביתה כדי לא להשתחוות. האיחוד עובד והוא מביס את כל מי שעומד בדרכו. לא כל העובדים חייבים לאהוב אחד את השני, אבל כל העובדים חייבים לבוא לעבודה ולעבוד ביחד כדי שהחברה תצליח, זה כולל לעזור אחד לשני שצריך, לא חייבים לאהוב, צריך לבוא לעבודה, לעבוד וללכת הביתה. כמה זה מעצבן ,שהמשחק חשוב ושחקן מחליט בחוסר אחריות ,לעשות מעשה מטופש ולקבל אדום, מעצבן יכול לשגע את הקהל,חוסר אחריות, עצבים, קללות,שנאה, הוא פוגע בקבוצה, משהו אחד לא בא לעבוד היום וזה דופק את כולם. ואז משחק אחרי זה, זריקת חפץ מהיציע,מעצבן, מעצבן מאוד, כרטיס אדום לאוהדים, כמה זה מעצבן, פוגע בקבוצה, משחק הבא אין קהל והרווחים של המועדון כל מה שעבדתה עליו שבוע שלם הולכים, 50,000 ללוזון פח. שבוע הבא צריך לבוא לעבוד ואין מספיק כוח אדם, כולם נדפקים מזה ושוב החברה לא מספקת רווחים, העובדים כולם ממורמרים ,לא כיף לבוא לעבוד במקום שכזה. מקום שכל אחד עושה מה שבזין שלו ברגע של עצבים, כי אכפת לו רק מעצמו ומהתסכול שלו, עובד מקבל אדום ודופק את שאר העובדים שעכשיו צריכים לעבוד יותר, אוהד מקבל אדום ועכשיו עוד עובדים לא יכולים לבוא לעבוד ולהתפרנס המועדון מפסיד ומפסיד ומפסיד כי העובדים לא עובדים כמו שצריך, מעצבן. חלק 3: הצד של האוהדים במועדון בהחלט לא מתפקד, אין משמעת, אין סדר, כל אחד שר מה שבא לו, יש מחנאות, האינטרסים האישיים מעל טובת המועדון ,מזכיר משהו??? כמה זה היה מעצבן לפתוח את העיתונים ולקרוא את זה. לא כיף לבוא לעבוד במקום כזה, קללת חלוצים??? או קללת אוהדים???, כל מה שאנחנו רוצים לראות בקבוצה אין אצלנו ואני לא חושב שזה בגלל שהשחקן והאולטרס ישראלים ולא ספרדים, למיץ' לקח 3 שנים ללמד גם ישראלים להתנהג אחרת ולעבוד קשה, גם אם לא אוהבים לעבוד קשה ,להפסיק עם המחנאות והדלפות, לעשות סדר, להנחיל משמעת, ערכים של חברות וגאווה, לתת שקט לאנשים שבאים לעבוד, הוא הרחיק קצת את העובדים שמפריעים לאחרים לעשות את העבודה, האוהדים? כן הם חלק מהבעיה,לכן יש כאלה שאמרו העונה שהם מרגישים שהמועדון מרחיק אותם, אבל זה לא לגמרי נכון, כדי לגייס את אלה שכן רוצים לעבוד כמו שצריך ,הוא הביא חגיגה בכל משחק בית ,והוא הצליח לגייס הרבה עובדים חדשים העונה, עובדי הצלחות הם נקראים והם באים להצליח. אז למיץ' זה לקח 3 שנים לנו לוקח יותר הגיע הזמן להבין אוהדים הם לא לקוחות של המועדון, אוהדים הם חלק מהמועדון, חלק שאם הוא לא מתפקד כמו שצריך המועדון נפגע, חלק שלא מספיק גדול בשביל להתחלק ל 3 חלקים שונים שלא עובדים ביחד, בזמן שבמשרד של השחקן יש דיגום ובמשרד של האולטראס יש דיגום אחר ובמשרד השלישי אין דיגום בכלל ,אז כל אחד חושב על עצמו לא על המועדון, בזמן שצריך לעודד ביחד כדי להצליח וכל אחד רוצה לעודד לבד זה פוגע במועדון, בזמן שאנשים עובדים קשה כל השבוע ומשהו מהעובדים בא ו"גונב" את הכסף(באיזה קנס מטופש על מצת) וסוגר את המקום(יציע שלם בגלל אוהד אחד) זה פוגע במועדון, עכשיו מי פוגע יותר במועדון??? השחקנים "החלשים" או האוהדים. כאוהדים במועדון אנחנו רוצים שהמועדון שאנחנו אוהדים יהיה מסודר, מאורגן, מקצועי, מלהיב, ''צבעוני'',מצליח, מרתיע,יביא גאווה , שיהיה המשפחה השנייה של כל אחד ואין לזה סוף... אבל אנחנו לא כאלה ,אין סדר ביציע ,זה ששער 11 מתפקד ומעודד לא אומר שיש סדר ביציעים, אירגון ,חסר, שער 11 מדוגם כל השאר שלא מאוחדים כמו הארגונים שידאגו לעצמם "שכונה" , מקצועי בהחלט לא, זריקת חפצים עונשים וקנסות , פוגע בכולם, מלהיב ??? מ1 עד 10? 6 שמצליחים ,כי אין מספיק שיתוף פעולה בין היציעים, 3 בתקופות קשות, פוטנציאל 11 הכי טוב בארץ, צבעוני??? מזל שיש את הארגונים(: היחידים שלובשים צהוב כל משחק ,ציון 10, אבל רוב העובדים לא באים עם בגדי עבודה הרבה ורוד? שחור? כתום? וכל מה שיש בארון חוץ מאדום, חלש מאוד ציון 5 נראה שכונה, מצליח? הקהל לא מוסיף עדיין את הערך המוסף, לא מביא נקודות, למרות שהעונה בהחלט הקהל היה שווה 3 נקודות בכל משחק בית וחוץ ,אבל הקבוצה הצליחה, זה לא הדרך ,מרתיע ? העונה כן בדרך כלל לא, לא באים מספיק אוהדים בעונות קודמות, העידוד לא מספיק חזק לא אחיד, כולם ביחד? משפחה צהובה אחת??? תלוי את איזה משפחה אתה שואל יש 3 משפחות צהובות ואין אהבה ביניהם ,אין לזה סוף??? יש. הגיע הזמן לשים לזה סוף,סוף לאוהדי הצלחות שבאים והולכים אם הקבוצה בקרשים, סוף לעידוד בכל האיצטדיון רק שהכל עובד, סוף לפילוג של הקהל ולחוסר אחידות בכל דבר אפשרי כמעט, מעידוד ועד לבוש, סוף לביזיון ביציעים ולקנסות ועונשים, צריך לשים לזה סוף ,כי האוהדים פוגעים במועדון. האוהדים צריכים ליהיות קבוצה אחת של אוהדים, שחלק מהם אין מה לעשות הם גם אוהדי הצלחות , האוהדים צריכים להבין ולהכנס לדרך שהמועדון הולך בו שכל משחק זה לגופו וכדורגל זה "משבת לשבת" מצד אחד לבוא לכל משחק עם תשוקה של האנדרדוג ומצד שני קבוצת פאר, מצד אחד לקחת כל תואר אפשרי וליהיות המועדון הכי גדול מצד שני להרגיש כמו "מועדון קטן" צנוע שכל עונה רוצה להוכיח שהוא יכול לקחת תארים. בשינוי שהאוהדים צריכים לעבור צריכים ליהיות שני צדדים הצד של קבוצת הפאר זוללת התארים והצד של הקבוצה הקטנה האנדרדוג שבאה עם תשוקה להוכיח כל פעם מחדש שהיא יכולה לקחת תואר , רק ככה ועם האיחוד של כל היציעים באיצטידיון בעידוד, בתפאורה, בקצב של השירים ובחולצות הצהובות ,נצליח לשמר את ההצלחה ולמנף אותה לעתיד חדש וטוב יותר. בעזרת כל אלה אני מאמין שנתגבר על התופעה המזיקה של אוהדי ההצלחות ונתגבר על עונות פחות טובות שאין בהם תארים כי רק ביחד אפשר להצליח תודה לכל מי שקרא ויעשה משהו כדי לשנות את המציאות ביציע, כי האליפות רק הסתירה את הבעיה היא לא תיקנה אותה . האוהדים כארגון אחד צריך לטפח את הקשר עם הנהלת המועדון וליזום מופעים מרהיבים ביציעים עם שיתוף פעולה של המועדון. מכבי תל אביב מעל הכל תמיד ולתמיד, מעולם ולעולם.
  5. אפשר לעשות הכל עם קצת רצון וראש יצירתי
  6. אהבתי את ההתרגשו כ''כ ואיבדו שליטה על שקית הגרעינים שלהם(: אבל אני לא מסכים איתך שזה לא שער עידוד הוא מתחלק לחצי שמועדד וחצי שנסחף עם הרוב הבעיה שהאווירה רחוקה משער 2 ובגלל זה צריך לעשות את האווירה גם בשער 2 וגם בכל שער אחר כדי להטריף את האנשים . ושוב אני אומר יש הרבה חברה שבעניין של עידוד בשער 2 ויש עם מי לעבוד השער מתחיל לשנות את פניו ולעונה הבאה כבר בוצע רכש של עוד 4 מנויים שיבואו להרים את העידוד ביציע אל תשכחו שבזכות הגג לא צריך אפילו יציע שלם שיזרום מספיק חצי
  7. לא יכלתי לרשום את זה יותר טוב ממך מבסוט עליך אחי הגיע הזמן לפתוח נושא על שער 2
  8. מה שנכון נכון המצב שם לא אידיאלי ויש הרבה על מה לעבוד אבל יש הרבה פוטנציאל כל משחק אני גורם לבד ל 100 איש לעמוד כי אני לא יושב ועוד חצי כבר מכירים את השירים כי אנחנו קבוצה של אנשים שנותנים קונטרה בעידוד וכולם מכירים אותי שם כי אני צובע לחצי מהם את הפרצוף במשחקים אבל אני יושב שם שנתיים אז כבר התרגלו אלי שאני מעיף אוהדים של בני יהודה וקריית שמונה שיושבים בשער 2 כי הם קיבלו הזמנות מאנשים במועדון ואני מקים לשם את כל השומרים שיעבירו אותם מהיציע אז כמו שהתרגלו לרעש שאני עושה ככה אפשר להרגיל אותם גם לתפאורה ביציע בסוף זה הכל עניין של הרגל. וצריך לעשות את זה בכל היציעים.
  9. אמת אני בנאדם רגיש מה לעשות, אני מתעצבן מהר ונרגע לאט(:
  10. שער 2 בניגוד להרבה שערים אחרים זה שער שהרבה ממנו מגיעים גם למשחקי חוץ, אז הוא מסונכרן עם שירים חדשים. חוץ מזה ,אני לא מדבר רק על שער 2 ,זה חשוב שבכל יציע באיצטדיון יהיה תפאורה ועידוד ,ורק כך אם ישמרו על החיבור של כל הקהל ביחד ,בכל היציעים שרים ביחד ובכל יציע יש תפאורה, אז האווירה תיהיה מחשמלת וכל קבוצה שתגיע לבלומפילד ,לא תרצה לצאת מהחדר הלבשה בגלל הר הגעש הצהוב, ואם כל הכבוד לשער 11, הם לא יכולים לעשות את זה לבד. צריך שיתוף פעולה של כל היציעים ביחד בעניין הזה, כדי שתיהיה אווירה מחשמלת באיצטדיון. הגיע הזמן, לפזר את העידוד והשלטים לכל היציעים ולהבין שרק ככה ,יהיה עוצמה לעידוד והקהל יהיה מגובש לגוש אחד. העונה הייתה אווירה מחשמלת, בגלל שכל השערים השתתפו בעידוד ,בטרוף, עכשיו אסור להוריד את הרגל מהגז וצריך למנף את ההצלחה של העונה בעידוד ולחזק עוד יותר את השיתוף פעולה בין היציעים, כדי שבעונה הבאה יהיה אפילו יותר חזק מהעונה ואין זמן יותר טוב מעונה כזאת בשביל להתחיל בפרוייקט כזה, של שיקום כוח ההרתעה של מכבי ביציע. דבר שלא היה ממש עד העונה בגלל שהקהל לא היה מגובש. או שאולי יקומו עוד כמה ארגוני אוהדים בכל יציע כדי לעשות פילוג יותר גדול בין האוהדים כמו שהיה עד עכשיו.
  11. שאני מתכוון לילדים כנראה שאתה אחד מהם. אני לא צריך רימון בשביל לעודד, יש לי ביצים גדולות וזה מספיק לי. ושער פסיכי אנחנו לא, יש הרבה מבוגרים שם שאולי הם לא 100%, אבל עדיין לא פסיכים. אבל אני בטוח שאתה יושב בשער של פסיכים, כי אתה נשמע גבר, אחד שמדליק רימונים כל שבת, קוטף אותם מהעצים לפני המשחק.
  12. אני חושב, שבעונה שהקבוצה מצליחה ,הרבה שערים פתאום יודעים לעודד, כמו שער 7 ,מנויי פליאוף ואוהדי רייטינג ,שהרימו שם את האווירה ואתה כנראה שוכח ,שבתקופות משבר, שער 11 לבש שחור ,במקום להתעסק בעידוד. אתה שוכח ,שעד העונה אי אפשר היה לשמוע את שער 11 ,כי חצי ממנו שר שיר אחד והחצי השני, לא שר כי זה לא אותו ארגון ,ופתאום שהולך כולם שרים ביחד . עזוב אותך ,אין פה תחרות מי מעודד יותר ,שער 11 זה השער המוביל בעידוד וכולם צריכים לעודד איתו ביחד, לחזק את הכוח שלו באיצטדיון ולסנכרן את כל השערים בעידוד בשביל האווירה שהייתה העונה. שער 11, זה שער של ילדים, כי זה שער זול וכל ילד רוצה ליהיות בשער 11 ,ולכן יש בו הרבה עידוד והמוטיבציה שם גדולה, ואני מעריך מאוד את האנשים שממשיכים לשבת שם בשביל העידוד, אבל אין מה לעשות ,יש כאלה שאין להם סבלנות מתישהו לשבת ליד ילדים בשער 11. יש חלק, שמתישהו נמאס להם לשבת מאחורי השער ,עם חבורה של ילדים קטנים ,ואז הם מחפשים את עצמם באיצטדיון, עד שהם מוצאים מקום חדש להתיישב בו. בלי קשר, בשער 11 ,יש אחלה חברה שהם לא ילדים, ונותנים שם אחלה עבודה בדגל של הקרן ומאחורי השער ,מלחיצים שחקני יריב ,יש לי כמה חברים כאלה שם. ושאתה מפסיד בדרבי חביבי, בכל יציע שתישב בו ,תשמע בדיוק מה הם חושבים על זה, כולל ביציע11. ושלא נדבר בכלל ,על להוריד את הביטחון בתקופות קשות. בזמן שבשער 11 היו שרים שירי מחאה ,חצי מהאיצטדיון היה שורק בוז במקביל ,כדי להשתיק את המחאה. בקיצור הזיכרון שלך קצר,או שאתה חדש בעניין או שאתה ילד ,כי עד עכשיו כל הקהל היה בנפילה וזה לא משנה איפה אתה יושב ,והעונה ,כולם שוב ביחד ,בגלל שהקבוצה מצליחה וזה לגיטימי, הקבוצה נלחמה והביאה את האליפות, וזה חיבר את כל הקהל ועשה אווירה מחשמלת בבלומפילד. אז תמיד תזכור, שהכי חשוב ,זה שכולם יהיו ביחד ,בלי קשר באיזה שער אתה יושב, כי בלי שיתוף של כל השערים בעידוד , האווירה לא משהו.
  13. יש הרבה מבוגרים בשער 2 ,ונכון שלפעמים זה נשמע כמו יציע העיתונות ,ויש כאלה שכל הזמן מקללים ומתלוננים ,שואלים איפה אלי דריקס שצריך אותו, אבל זה לא הרוב. יש את זה בכל שער, נגד ביתר בגביע זה היה שיא הביזיון, בכל האיצטדיון אוהדי פליאוף שרקו בוז ,התלוננו וקיללו. אבל, שאיצטדיון רמת גן מלא באוהדי פליאוף ואוהדי ריטינג גבוהה ,אנחנו מתלהבים ואומרים, איזה עוצמה ,רק מכבי יכולים לעשות דבר כזה, אז לטוב ולרע זה מה שיש. בשער 2 ,יושבים גם חברה צעירים כמוני וכמו חברים שלי, בני 27 ,שרצו לשבת בשער 13 ,אבל אי אפשר למצוא שם מקום נורמלי כבר שנים, אז התפשרנו על שער 2, וגילינו שיש בו אחלה פוטנציאל, וגם המבוגרים זורמים איתנו שם בעידוד, עם קצת צבע ביציע ועזרה מהארגון, שישתף פעולה ויכניס תפאורה ליציע ,אפשר לקנות את כל האוהדים שיושבים בשער 2, לתת להם הרגשה שהם חלק מהאווירה. אני חושב, שלשער 2 ולשער 13 ,יש הרבה פוטנציאל לתפאורה ולעידוד,אפשר להרים את האיצטדיון עם האקוסטיקה. יש פוטנציאל בעזרת הגג להרים תפאורה כמו של BVB (:
  14. הלל המלך באמת שזה הסמל בשבילי לכל המשמעות של אהבה לקבוצת כדורגל מעריץ אותו מה שנקרא לעולם לא תצעדי לבד. ורק שתדעו שהוא היה מפקד חטיבת הצנחנים לוחם גדול בתקופת אריאל שרון אז אומנם זקנים אבל מעוטרים עם הרבה כבוד.
  15. שער 2 זה שער של הרבה אוהדים ותיקים, אני יושב עם עוד 7 חברים שבמהלך ה 10 שנים האחרונות עברנו מ6 שנים ב 10-11 שנתיים ב 8 ועכשיו שנה שלישית בשער 2. איתי יושבים אוהדים של למעלה מ40 שנה, אומנם הרבה אוהדים אוהבים לשבת ופחות לעמוד, אבל העונה כבר חל שינוי בעידוד של שער 2. הגיע הזמן להכניס תפאורה גם לשער 2 ולהרים אותו בעידוד, יש פוטנציאל גדול לעידוד וגם הגג מוסיף לאווירה. אני מוכן לקחת את זה על עצמי בעזרת הארגון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.