Jump to content

udisea

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי udisea

1. ברגע שכל טמבל יכול ללכת ללמוד הוראה, דרישות הקבלה ברצפה והרבה מהמורים עושים את זה כי זאת משרה שנוחה לגידול ילדים ולא כי הם באמת מאמינים ורוצים להשפיע על הדור הצעיר

אין פלא מערכת החינוך שלנו מדרדרת ונילך ונשמע יותר ויותר על מקרים שירצו לגרום לנו לסגור את השאלטר.

מדובר על מערכת החינוך הדתית לא הממלכתית

2. יפה שאתה מכליל מגזר שלהם על מקרים נקודתיים שקרו, כאילו בבתי ספר חילוניים זה לא קורה.

בהרבה מהמוסדות הדתיים(רובם האמת) שה מגיל מסוים מחיה בתנאי פנימיה, אז יש לבעלי סמכות שם הרבה יותר "הזדמנויות" לפגוע בנער תמים.

לא חושב שאם בתי ספר חילוניים היו בתנאי פנימייה הסטטיסטיקה היתה שונה.

בתור דתל"ש ואחד שלמד ב"מוסד" כזה, אני אישית לא נתקלתי או שמעתי על מורה שהטריד תלמיד מינית.

בכל מקרה, צריכים לשרוף כל בן זונה שעושה את זה.

ההכללה היית צינית אז מצטער אם נפגעת, שמח לשמוע שלא נתקלת בתופעה השטנית הזו שלצערי הרבה אבל הרבה יותר נפוצה בציבור הדתי. מה שלא פחות גרוע זו הנטייה הנוראית לטאטא ולא להעניש את הפוגעים והכי גרוע שנוטים להעניש דווקא את הנפגעים (מדובר בפאקינג ילדים!!!)

3. אין לליכוד תפיסה מדינית מובהקת כיום. היא מפלגת ימין אך היא כן עושה משא ומתן עם הפלטינים ועוד בגין עשה שלום עם מצרים ככה שאני חושב שכל רעיון השתי גדות לא רלוונטי נכון לעכשיו והוא רק נמצא ברוח הרוויזיוניסטים.

אנשים כמו חסון ולבני היו יכולים להיות בליכוד אם הוא היה שומר על דרכו. הליברלית והערכית.

לדעתי הליכוד איבד את הדרך לגמרי וכל קשר בינו לבין הרוויזיוניסטים של אז לא קיים כמעט. אני מקווה שהוא עוד יחזור לעצמו.

מאוד מסכים איתך, אך על מנת שהליכוד יחזור לערכיו המקוריים יש להתפקד ולהשפיע

4. יש מבחני קבלה\סינון או שכל אחד יכול להצטרף אליכם?

קודם כל להתפקד לליכוד כל אחד יכול כל עוד הוא לא פקוד כבר במפלגה אחרת, בקשר להצטרפות אני מציע לך לקרוא עלינו באתר ואפילו לשלוח הודעה דרך פייסבוק (https://www.facebook.com/newlikud/?fref=ts) על מנת לקבל תשובה לכל שאלה ובמידה ותהיה התאמה אז מזל טוב :)

5. לא אמרתי שכולם אלא חלק גדול מאוד (אולי הרוב) לא מתעסקים בנושאים מדיניים מתוך אינטרסים אישיים, חוץ מזה שאין שום קשר אפשר להתפקד לליכוד להתעסק כמה שאתה רוצה בעניינים מדיניים ובכל זאת לתת דגש גם לעניינים חברתיים, זה לא סותר אחד את השני

6. מה זאת אומרת לא מתעסקים בימין ושמאל?

מה ליכוד בכם? מה מבדיל אתכם ממפלגות אחרות?

אנחנו לא מפלגה בפני עצמה אלא חלק מהליכוד והחלטנו לא להתעסק בעניינים מדיניים מתוך השקפה שהמחלוקת המדומה בין ימין לשמאל רק פוגעת ביכולת והרצון לעשייה אמיתית של חברי הכנסת.

צר לי לבשר לך שרוב המתפקדים לליכוד לא מתעסקים בעניינים מדיניים אלא בטובת האינטרסים האישיים שלהם

7. אני מצטער שדעתי שאנשי שמאל לא יכולים להתפקד לליכוד מרגיזה אותך. תלמד לכבד דעות אחרות גם. ליברלי, לא?

אל תצייר לי פה בבקשה את "הליכדונקים החדשים" כאנשים שאכפת להם מהליכוד.

http://www.maariv.co.il/news/israel/Article-521895

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/290850

זה לא ימין, וזה לא אנשים שאכפת להם מהליכוד.

מבטיח לך שלליכודניקים החדשים יותר אכפת ממך וכמוך ששמו עצמם כשומרי הליכוד בזמן שהוא יורד לאבדון, ממש ג'ון סנואו ומשמר הלילה.

ושוב אתה ממשיך להיות דמגוג... העיניין בהדגשת העיניין של 35K קולות בשביל להפיל את ביבי זה לא באמת בשביל להפיל את ביבי אלא על מנת לתת לאנשים פרספקטיבה וקנה מידה כמה כח יש בהתפקדות למפלגה, אני חייב להוריד לך את הקוף מהגב: אין לנו שום מטרה ששמה להוציא את ביבי מהחיים הפוליטיים אלא נהפכו לדעתנו ביבי פוליטיקאי מאוד פרגמטי שמעל הכל מעוניין ומוכן לעשות הכל על מנת להיבחר שוב ושוב ולכן אם יהיה רוב בליכוד שיכתיב סדר יום לאומי, חברתי וליברלי אז כך ביבי יעשה ויפעל. שוב הבעיה שלנו היא הכוחות הרעים ואינטרסנטיים שהשלטתו על הליכוד ואת זה אנו רוצים לשנות.

8.  

חבל שאתה לא קורא אותי לאורך הנושא. אני אעשה את זה ברור יותר.

אנשי ימין שמתפקדים לליכוד במטרה להשפיע על זהות הרשימה ומראש יודעים שיצביעו בקלפי למפלגה אחרת - תרבות של שקר.

אנשי שמאל שמתפקדים לליכוד במטרה להשפיע על זהות הרשימה ומראש יודעים שיצביעו בקלפי למפלגה אחרת - תרבות של שקר.

עובדים של חברת חשמל/תע"ש/לא יודע מה שמתפקדים לליכוד במטרה להשפיע על זהות הרשימה ומראש יודעים שיצביעו בקלפי למפלגה אחרת - תרבות של שקר.

זה שאתה מביא את שי גולדן, איש שמאל שמתנגד אידיאולוגית לנתניהו ולליכוד, בתור סיבה למה להצטרף לליכוד, זה מסביר נהדר כמה הסיפור לא כשר.

מי שלא מבין שזה פסול שמחר בבוקר יתפקדו 5 אלף אנשי ימין למרצ ויקבעו איך תראה הרשימה שלהם, יש לו מוסר מעוות.

אני קראתי טוב מאוד ונראה לי שגם מבין עם מי יש לי עסק אבל זו לא הפואנטה, הפואנטה היא שאותך וכמוך המירי רגבים למיניהם הצליחו לשכנע שיש ימין ושמאל במדינה (שבתכלס עדיין לא פגשתי מישהו אחד שיודע להסביר לי מה ההבדל) ואילו אני מסתכל על הפוליטיקה כטובים מול רעים- מה הכוונה: מירי רגב, אורן חזן, ישראל כץ ועוד מספר חברי כנסת אני מקטלג אותם כ"רעים" כלומר שהאינטרס הציבורי לא נמצא בראש מעייניהם ואילו חברי כנסת כגון שרן השכל לדוגמא אני מתייג כ"טובים" שהאינטרס הציבורי עומד בראש מעיינותיהם.

מקווה שתפסיק לקחת את הדיון לעניין של ימין ושמאל וארץ ישראל השלמה זו לא הפואנטה ומשום מה אתה מתעקש לחזור על דברים לא רלוונטים. דרך אגב מקווה שאתה עושה חשבון של תרבות שקר גם לנבחרי הציבור עצמם אלא שממש קובעים ומחליטים מה יהיה פה או שאתה משחרר אותם עקב היותם "ימנים".

הרצון הוא לשפר את הליכוד כדי שיותר אנשים ימצאו לנכון להצביע לה, כמפלגה לאומית ליברלית עם מורשת דמוקרטית מפוארת. מעבר לכך, אנחנו מתחבטים בשאלות מוסריות בעוד אנשי ימין קיצוני, הרחוקים מהליכוד מרחק שנות אור (הם למשל אינם דמוקרטים ואינם ליברלים) מתפקדים אליו בהמוניהם ואף משלמים לאחרים כדי להתפקד. הם כבר הבינו את השיטה היטב ואינם סובלים מלבטים מוסריים. בין מתפקדי הליכוד נוכל למצוא למשל את מחברי "תורת המלך", ספר המסביר כיצד ומתי יש להרוג גויים. האם אנשים אלו מייצגים את הליכוד? האם אלה האנשים שנרצה שישפיעו על חברי הכנסת שלנו? זו חובתנו האישית, החברתית והמוסרית לשמש כוח נגד לכוחות אלו, בטרם ידרדרו את המדינה אל פי תהום

9. פוסט של שי גולדן שמסביר חלק מהסיבה מדוע כדי להתפקד:

13423977_258719631154827_859874484189225

Shai Golden

כולם מזועזעים מזה שמירי רגב משתוללת כך, פשוט משתוללת. כולם המומים שניר ברקת מסרב להשתתף במצעד הגאווה בעיר שלו, שנה אחרי שנרצחה שם שירה בנקי ז״ל. כולם שוכחים שגם למירי רגב וגם לניר ברקת, וגם לעוד המון אנשים ממפלגת השלטון, יש נמען אחד בלבד לכל הפעולות ולכל המעשים: מתפקדי הליכוד.

מעל לראש של כולנו הם מנהלים קמפיין פריימריז מתמשך וממושך. הנחת היסוד שלהם היא זאת: הליכוד ימשיך להיות מפלגת שלטון עוד הרבה שנים ונתניהו ימשול לעולם. המקום היחיד בו ניתן להשפיע על גורלך הפוליטי הוא הפריימריז בליכוד. אפילו הבחירות הכלליות לא מעניינות אותם באמת. הציבור בכיס שלהם. כל פעולה שהם מבצעים נועדה לשרת רק קהל אחד: את זה שמקיף את השמות בעיגול ביום הבוחר בליכוד.

ומי שלא מבין זאת, ומנסה להבין לאן נעלמו ההגינות, המצפון, חוש האחריות הלאומי והאינטגרטי של נבחרי הציבור פשוט לא מבין מה הפכה מדינת ישראל להיות - סניף של הליכוד. לא פחות ולא יותר. סניף של הליכוד.

ואלה פני הדברים בסניף של הליכוד. לטוב ולרע. יש לכם בעיה עם זה? בעיה שלכם. תתפקדו לליכוד. שיהיה בהצלחה.

13423977_258719631154827_859874484189225

Shai Golden

כולם מזועזעים מזה שמירי רגב משתוללת כך, פשוט משתוללת. כולם המומים שניר ברקת מסרב להשתתף במצעד הגאווה בעיר שלו, שנה אחרי שנרצחה שם שירה בנקי ז״ל. כולם שוכחים שגם למירי רגב וגם לניר ברקת, וגם לעוד המון אנשים ממפלגת השלטון, יש נמען אחד בלבד לכל הפעולות ולכל המעשים: מתפקדי הליכוד.

מעל לראש של כולנו הם מנהלים קמפיין פריימריז מתמשך וממושך. הנחת היסוד שלהם היא זאת: הליכוד ימשיך להיות מפלגת שלטון עוד הרבה שנים ונתניהו ימשול לעולם. המקום היחיד בו ניתן להשפיע על גורלך הפוליטי הוא הפריימריז בליכוד. אפילו הבחירות הכלליות לא מעניינות אותם באמת. הציבור בכיס שלהם. כל פעולה שהם מבצעים נועדה לשרת רק קהל אחד: את זה שמקיף את השמות בעיגול ביום הבוחר בליכוד.

ומי שלא מבין זאת, ומנסה להבין לאן נעלמו ההגינות, המצפון, חוש האחריות הלאומי והאינטגרטי של נבחרי הציבור פשוט לא מבין מה הפכה מדינת ישראל להיות - סניף של הליכוד. לא פחות ולא יותר. סניף של הליכוד.

ואלה פני הדברים בסניף של הליכוד. לטוב ולרע. יש לכם בעיה עם זה? בעיה שלכם. תתפקדו לליכוד. שיהיה בהצלחה.

10. מי אמר שהם הביאו את הליברליות לליכוד?

ליברליות גם ממש לא סותר את ערכי ארץ ישראל השלמה כמו שייצג מנחם בגין ז"ל ומייצגים בני בגין וראובן ריבלין.

הליכדונקים החדשים, לצערי וסליחה על הביטוי, מייצגים תרבות של שקר וגניבת דעת פוליטית. מה ליברלי ודמוקרטי לפקוד אנשי שמאל כדי להשפיע איך יראה הליכוד?

אי אפשר להתפקד לליכוד מבלי להאמין בערכים הלאומיים והליברלים של המפלגה.

תשמע עזוב את זה שאתה משתמש בדמגוגיה בשקל ומכפיש קבוצה ענקית של אנשים מאוד מאוד טובים ואיכותיים שחלקם הגיעו מתוך הליכוד והשאר אנשים כמוני ששוכנעו להצטרף לליכוד אז בוא ותסביר לי מה לא דמוקרטי פה?

תרבות שקר??!! באמת??!! אחלה איש אתה תישאר תקוע עם תרבות האמת שלך שכוללת 5000 מתפקדים מטעם תע"ש ועוד 5000 מטעם חברת חשמל ועוד 5000 מטעם "קבלה לעם" ועוד כל מיני קבוצות אינטרסים שאשכרה שולטות פה במדינה מי ישמע זורם להם דם כחול בוורידים. זה בעצם היתרון של דמוקרטיה- אני יכול להחליט למי להצביע ועם כל הכבוד לא אתה, לא מירי רגב, לא ישראל כץ ולא אורן חזן קיבלתם בעלות על הליכוד וערכיו.

11. חברים, האמירה "מקורות הלכוד" שנתפסתם עליה היא יותר סמנטית והמשמעות שלה לדעתי לפחות היא פחות רלוונטית כי הזמן עובר והמציאות בטח אצלנו משתנה כל הזמן, מה שאנו מייצגים ומתיימרים לשנות ולהשפיע עליו זה העתיד של המפלגה והמדינה בצורה בא אנו (ורוב העם) רואים את הדברים לנכון.

ברמה האישית אני מאוד חושש ממספר חברי כנסת בליכוד (ובכלל) ולכן לקחתי יוזמה והתפקדתי על מנת להשפיע על העתיד שלי, של ילדי, של קרובי ובכלל של כל עמי ולכן מי שמאמין פחות או יותר באותם ערכים לדעתי לפחות מחויב לדעת שהוא אשכרה יכול להיכנס למגרש ולהשפיע

12. חתול, זה קטנות, כי הבחור דיבר על להחזיר את הליכוד למקורות. המקורות שלו לא במרכז המפה הפוליטית, אלא בארץ ישראל השלמה (:

אגב, הליכוד גם כיום הוא לא גוף ש"יש בו כאלו שמתנגדים למדינה פלסטינאית", אלא כזה שיש פה וואחד מסה שמתנגדת למדינה פלסטינאית.

תתקדם גבר מה שאנחנו מנסים לקדם לא קשור בשום צורה בא"י השלמה או לא (באמת שזה וויכוח כזה עקר שזה משעמם) אלא בסיבות החשובות (לדעתנו לפחות) להן הוקם הליכוד: שמירה על דמוקרטיה, ליברליזם, שיוויון זכויות וכו'... לא מתאים לך? אז אולי אתה צריך לחפש מפלגה אחרת.

13.  

זה נכון שהמקורות של הליכוד הם בגדול א"י השלמה, אבל האמת שמבחינה רשמית זה כבר לא קיים בליכוד, גם אם נתניהו מנסה למסמס תהליכים מדיניים. הימים שבהם הליכוד הכריז בצורה רשמית וגלויה ש"כח ערבי לא יחצה את הירדן" היו רלוונטיים לימים שעד הסכמי אוסלו. גם בליכוד ידעו שברגע שאוסלו יצא לדרך, אי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור לחלוטין ולפרק את הכח המזוין (מחומש...) הפלסטיני שנכנס לגדה ב-1994 והגביר את השטח שלו שם בסוף 1995.

שוב אחזור ואומר שהליכודניקים החדשים לא עוסקים בנושאים מדיניים לכן יש אצלנו מקום למי שמאמין בא"י השלמה וגם מי שלא

14.  

קצת מצחיק אם שתי קבוצות שיש סיכוי שיש ביניהן חפיפה לא קטנה, ועושה רושם שהן באותו סדר גודל, לא מכירות לעומק את פועלה של הקבוצה השנייה.

כנראה שיהיו הרבה נושאים משותפים שתוכלו להכפיל את כוחיכם ברגע

אני די חדש בליכודניקים החדשים כך שאין לי מושג אם היה אי פעם דיבורים או קשר בין הקבוצות

15. לא עוסקים בנושאים מדיניים? אז למה שאצביע לכם?

הרי הבעיה הגדולה במדינה היא השסע הגדול בין ימין ושמאל כלכלי וימין ושמאל מדיני והעובדה שאין תמיד קורלציה בין 2 התחומים.

מדובר ב-2 תחומים סופר משמעותיים וחשובים. אני לא אצביע למפלגה שתהיה שמאל מדינית ולא אצביע למפלגה שתהיה שמאל כלכלית. אם אתה אומר שאתם ימין כלכלי אבל לא יכולים להבטיח לי שאתם ימין מדינית, אין שום סיכוי שאתמוך בכם.

כמו שאמרתי, בליכודניקים החדשים מתוך ראייה אסטראטגית החליטו שלא לעסוק בנושאים מדיניים ונותנים את הבמה למי שכן רוצה ומעוניין. כלומר אין ניגוד בין מה שאנו מציעים למה שאתה דורש.

16.  

תודה!

האם ישנן מגבלות כלשהן על המועמדים ברשימה? האם אחד מהקבוצה שלכם יוכל לרוץ כמועמד?

עד כה הקבוצה לא הריצה מועמד מתוכה כאשר נראה לי זה נובע מהחלטה אישית (לרוץ לפריימריז זו השקעה מאוד גדולה מהרבה מאוד בחינות)

17.  

תודה

האם ישנם דמי חבר? האם יש שריונים ברשימה לנציגים איזוריים/מגזריים?

העלות ליחיד היא 64 ₪ לשנה ו-96 ₪ לזוג

לקראת הפריימריז פועלים בקבוצה כדי לסכם את פועלו של כל ח"כ: איזה אג'נדות פעל לקדם, בעד מי ומה הצביע, האם הוא איתנו או נגדנו וכו'. אנו בוחנים את פעילותם של הח"כים בכנסת ובודקים מי באמת עובד עבורנו ומי סתם מחמם את הכסא. כך אנחנו בוחרים את חברי הכנסת ששירתו וישרתו את הציבור כראוי. לקראת הפריימריז האחרונים פורסם מסמך המלצות. המסמך פורסם בגלוי והופץ גם לכלי התקשורת, אנו דוגלים בשקיפות.

18. אם כל הכבוד לא הגיוני שבליכוד יהיו אנשים שפחות מאמינים בימין ושמאל, כל אחד שמתפקד בליכוד צריך להיות ימני אמיתי, לא כמו בוגי, שהוא שמאל שמתחפש לימין.

שמח שמישהו העלה טענה כזו, כי אנו לא עוסקים בנושאים מדיניים (עתיד שטחי יהודה ושומרון, המשא ומתן עם הפלסטינים וכו'). להשקפתנו, בהקשר זה ההפרדה ימין-שמאל היא ברובה מלאכותית. בשל המחלוקת העיקרית הזאת לא טופלו נושאים חשובים בשנים האחרונות, והזנחתם זועקת לשמיים. מעבר לכך, אנו מאמינים שבליכוד יש מקום לקשת לגיטימית של דעות בנושא זה, בעיקר לאור העמדות אותן משמיע בשנים האחרונות ראש הממשלה. כך או אחרת, אנו מאמינים שככל שפתרון בנושא זה הוא בר השגה, רק ממשלת מרכז ציונית-ליברלית תוכל להביא להסכמה לאומית רחבה שתאפשר להוציא פתרון כזה אל הפועל.

19. אודיסאה, תוכל להסביר איך עובד הפריימריז בליכוד? מי רשאי להצביע? כמה קולות ניתן לתת לכל מועמד? האם ישנה תופעה של קבלני קולות? כל מידע יהיה מבורך.

מי רשאי להצביע? כל מי מתפקד ליכוד עם וותק (אם אני לא טועה שנה לפחות)

כמה קולות ניתן לתת לכל מועמד? יש לך זכות הצבעה ל-11 מועמדים ללא הצבעות כפולות

האם ישנה תופעה של קבלני קולות? לצערנו כן והרבה

20.  

אתה באמת לא מבין מה לא הוגן להתפקד לליכוד, להשפיע על הרשימה שלו ולהצביע בבחירות לשמאל?

מצטער אם היה נשמע שאני ממליץ להתפקד לליכוד ולבחור מפלגה אחרת בבחירות, ממליץ להתפקד למפלגה שאתה גם תבחר בה מן הסתם

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.