Jump to content

udisea

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי udisea

1. הרבללייף? אתה מתכוון לאבקת חלבון שלהם? אבא שלי קנה לעצמו אז סתם לא משהו בכלל הטעם(וניל עוגיות)וגם הקופסאות שלהם קטנות משהו בסביבות 600 גרם.

לך על אבקה ישראלית אחרת לא הכי יקר..יש תאסקטרים שהיא די טובה וטעימה עולה 229 שח..או פיור שהיא נחשבת איכותית גם

אפשר קישור לאתר של החברות שציינת? גם רק מוודא שמדובר על תחליף/תוסף מזון ולא אבקת חלבון או משהו בסגנון, אני רוצה להתחיל לאכול את זה כתוסף של ויטמינים/אבות מזון שחסרים לי

2.  

לא, זה לא מהות הליכוד.

גם מרצ, העבודה ויש עתיד הם ציונים, ליברלים ודמוקרטים.

לא יכול להגיד לך לגבי מרץ אבל מפלגת העבודה (בעיקר שלי יחימוביץ') מחזיקה במדיניות כלכלית בכלל לא ליברלית, אומנם שלי אוהבת למתג את זה ככה אבל האמת היא בדיוק ההפך. יש עתיד אכן גם מתאימים לתיאור ולכן יש המון חפיפה והמון לבטים בין מצביעי ליכוד ליש עתיד, אני אישית לא יכול לסבול את יאיר לפיד אז המפלגה לא בשבילי

3. זה העניין אתה לא רוצה חרדים כדי שלא יהפכו את הליכוד לדתיים יותר ויש ימנים שלא רוצים שאנשי ימין (שמאל אני לא באמת יודע מה דעותך) שלא מעניין אותם אם יהיה 2 מדינות יתפקדו לליכות.

בסדר גמור כמו שזכותי להתפקד זכותם המלאה להתבאס שכמוני מתפקדים לליכוד, תבין כרגע פחות מעניין אותי העניין המדיני כי בכל הכנות אני באמת לא חושב שיש לנו כרגע עם מי לדבר אבל זה לא נותן לגיטימציה לא להתעסק ולשפר את שאר הנושאים שיש לטפל בהם.

4. יש לי שאלה אם יבואו 50\100 אלף מתפקדים חרדים לליכוד\עבודה גם תגיד שזאת הדמוקרטיה? ותענה בכנות

אם יגיעו לליכוד אני מאוד אתבאס! למפלגת העבודה אני מוכן למלא עבורם את טפסי ההתפקדות.

אבל אני מבין לאן אתה חותר, כן אני מוצא את עצמי בלית ברירה משחק את המשחק רק בגלל שמספר מאוד מצומצם של בעלי אינטרס שהעתיד שלי, ילדי וכלל העם מעניין להם ת'תחת! אז וואלה לא מוותר על המדינה שלי לא בשביל עובדי חברת חשמל, לא בשביל עובדי תע"ש ולא בשביל קבלה לעם! ולא מוכן יותר לסבול התנהגות בזיונית של חברי כנסת שמוכנים לפלג ולהתסיס את העם שלי עבור הון פוליטי, לא מקובל עלי יותר.

5. באיזה קטע אתה מתנשא מעליי?

אתה שמנצל את הפאקים שבדמוקרטיה כדי להשתלט על "מפלגת שילטון" (כאילו שהליכוד כמפלגת שלטון זה גזרה משמיים) למרות שאין לך שום קשר לדעות שלה ולא מצביע לה, מטיף לי, שאני בניגוד אלייך כן ימני וכן מצביע ליכוד? באיזה קטע?

אתה יודע מה יאלה אני זורם איתך, אבל קודם כל תסביר לי למה אני לא מתאים לליכוד? אני רואה עצמי כציוני, ליברל ודמוקרט. על פניו זה מהות הליכוד.

וכן אני לא מתבייש להודות שאני מנצל את חוקי המשחק הפוליטי על מנת להנחיל את השקפת עולמי (שוב: ציוני, ליברל ודמוקרט) על סדר היום של חברי הכנסת, אמרתי מקודם ואני אחזור על כך: סיימתי עם הבכי של שתו לי אכלו לי, נמאס לי וזה לא מוביל לכלום, מקווה שנצליח בבחירות הבאות להכניס לרשימת הליכוד חברי כנסת שייתנו את הטון השפוי בליכוד.

ומי מטיף לך ומי תוקף אותך, מה יש לך למה אתה כזה רדוף?

6.  

לא. אתה ממש לא יורד פה לדעתי לצערי.

אין שום אלימות בהבעת דיעה ימנית. אף אחד לא האשים אנשים כמו יצחק שמיר או משה ארנס או אחרים כאנשים אלימים בהווייה שלהם. כנ"ל לא עשרות ח"כים ימנים אחרים שכיהנו ומכהנים לאורך השנים.

יש אלימות כשמדובר בהתלהמות , הסתה לאלימות וגסות רוח שזה משהו שמאוד מאפיין את אדון אליאסי. שוב - אתה לא הופך להיות ימני יותר ע"י התלהמות ואלימות מסוימת. ממש לא.

האנשים הללו שאתה מדבר עליהם הם אנשים שאני מתעב לא פחות ממך. מצד שני, אני ממש לא רוצה לחיות במקום שבו מפעילים נגדם אלימות מאורגנת, כמה שהם מרתיחים לי את הדם.

תדע שאני מאוד מעריך אותך שאתה אשכרה עונה ברצינות לחבר'ה שדעתם שאורן חזן והצל צריכים להנהיג את המדינה

7. קודם כל צביעות היא ממני והלאה ודבר שני אתה חייב להפסיק להתנשא ולחשוב שאתה הוא הוא הישראלי היפה כי בסופו של דבר זה רק עושה אותך יותר מכוער.

לא אמרתי או רמזתי שאני "הישראלי היפה" אלא כוונתי הייתה שיש לשאוף לעודד ולנסות ולהיות אחד כזה, כך אני חושב שצריך לנהוג ולצערי אני ורבים אחרים מרגישים שחלק מהשלטון מעודד בדיוק את ההפך. מצטער אם גרמתי לאיזושהי תחושה של התנשאות מצדי זו לא הייתה הכוונה.

8. אפשר לקבל הסבר על איזה טירוף אתה מדבר ומיהם בדיוק האנשים הטובים (שאתה ביניהם אני בטוח) ואיזה עסק צריך להציל?

נמאס לי כבר מפלצנים שכמותך שמגיעים מחתך אוכלוסיה מאוד מסויים שחושבים שהם הישראלי היפה ואנחנו הישראלי המכוער, נמאס שאתה ושכמותך מרשים לעצמכם להעביר ביקורת על כל העולם ואשתו מבלי להסתכל על עצמכם במראה ורק כי אתם שייכים לישראלי היפה והנאור ואנחנו הישראלי המכוער והמטורף.

נמאס שאתה ושכמותך חושבים שצריך להציל אותנו מעצמנו ואת העסק ביחד איתנו כי אתם הרי יודעים איך הכל צריך לעבוד ואיך העולם עובד ואנחנו חבורת טיפשים ובבונים שצריכים להודות לבורא עולם שמרשה לנו לחלוק עימכם חמצן.

נמאס כבר.

גבר למה אתה כזה שלילי? לשאלתך, אין להתבלבל מי זה הישראלי יפה ומי לא אז בוא לא נהיה צבועים. ושוב ברור לי שכל נקודת מבט היא סובייקטיבי וזה גם טבעי לגמרי, אני בכל אופן אשתדל לעשות את המיטב על מנת שישראל תהיה מקום כמו שאני רוצה שהיא תהיה (בדיוק כמו שהצל עושה).

9. מאוד מסכים עם תחילת המשפט. לגבי ההמשך אני חושב שזה עניין של ביצה ותרנגולת.

לגמרי מסכים, רק שהפוליטיקאים מנסים לרצות את המתפקדים וחברי המרכז של המפלגה ולא חלילה את העם או כלל בוחרי המפלגה

10. השאלה העיקרית שצריכה להישאל כאן היא האם הצטרפותו של דמות נלעגת ומופרעת כמו הצל תחזק את הליכוד או תחלישו.

לצערי, זה נראה כאילו מהלך כזה יגייס יותר תומכים מאשר יבריח מצביעים.

הקיצון הולך ומתרחק ואיתו הקונצנזוס, אין בישראל שליטה על השוליים הקיצוניות אשר גוררות איתן את שאר הציבור השפוי.

החברה הישראלית נהיית יותר דומה מיום ליום לחברות הערביות הסובבות אותנו שם לא יודעים להתנגד לקיצוניים האלימים - כולם בחשש שמי שיעז להתנגד יפגע.

אני יכול לספר לך שמאז שהתחיל הסיפור עם הצל יש קפיצה מטורפת של אנשים טובים שרוצים להצתרף לליכוד על מנת לתת קונטרה לכל הטירוף, אנשים לאט לאט מתחילים להבין שצריך "להציל" את העסק.

ולדעתי החברה הישראלית מראה את פרצופה המכוער יותר ויותר מכיוון המנהיגים שלנו מרשים ולפעמים אף מעודדים זאת, לשימחתנו אנחנו דמוקרטיה ויש דרכים להשפיע ולשנות בלי כמעט שום מאמץ, פשוט צריך לצאת מהגישה של שתו לי אכלו לי

11. אחי, מה זה לשפר את הליכוד?

נניח והצבעת לעבודה, אם מרזל היה מתפקד לעבודה כדי לדחוף לרשימה ח"כים ימניים ובכך "לשפר" את העבודה היית מקבל זאת?

ברור שהכוונה לשפר היא סובייקטיבית, אבל שוב אתה טיפה מפספס כי הדילמה היא לא ימין ושמאל (לא מתעסקים במדינה דו לאומית או 2 מדינות) אלא לחזק את חברי הכנסת הטובים (לפי ראות עיניי) כדי שיהיה להם את הגב לעשות לנו טוב.

12. אתה ממש חוצפן, אין לתאר.

להצל אין מקום בליכוד אבל לשמאלנים כמוך שבעד 2 מדינות יש מקום?

תעופו לנו מהליכוד, כל המשפחה שלי מתפקדת לליכוד וללא ספק אנחנו מרגישים את השינוי, נעיף את כל ימניי צעצוע, הליכוד היא מפלגה ימנית!!!!!! נקודה!!!!!!

הצל, אורן חזן, הם העתיד של הליכוד, תפנים את זה, לעם נמאס מפוליטיקאים כמו ביבי שלפני הבחירות אומרים אין 2 מדינות ואחרי הבחירות אומרים כן, סליחה, טעיתי(לגבי הערבים נוהרים)

לעם נמאס מהדבר הזה, אפילו ליאור ההרי המושחת הבובה של ביבי הבין את זה והוא נגד חזן והצל..

מעניין למה, נמאס לי מהאינטרסנטים האלה.

הליכוד היא מפלגת הימין, אתה יכול לסובב איך שבאלך, ראינו בבחירות הקודמות מי ניצח, ולמה ביבי ניצח? כי הוא השתמש במילה הפלסטינים נוהרים ולא ל-2 מדינות.

לכל מי שהיה ספק למה צריך להתפקד אז בבקשה

13. הרצון הוא לשפר את הליכוד. מעבר לכך, אנחנו ממשיכים להתחבט בשאלות מוסריות בעוד אנשי ימין קיצוני, הרחוקים מהליכוד מרחק שנות אור (שאינם דמוקרטים ואינם ליברלים) מתפקדים אליו בהמוניהם ואף משלמים לאחרים כדי להתפקד. הם כבר הבינו את השיטה היטב ואינם סובלים מלבטים מוסריים וכך גם אני לא!

בין מתפקדי הליכוד תוכל למצוא למשל את מחברי "תורת המלך", וועד עובדי תע"ש, קבלה לעם וכו', האם אנשים אלו מייצגים את הליכוד? האם אלה האנשים שתרצה שישפיעו על חברי הכנסת שלנו? במחינתי זו חובתי החברתית והמוסרית לשמש כוח נגד לכוחות אלו, בטרם ידרדרו את המדינה לפי תהום.

14. אני עוקב, לצד הסכמות יש להם הרבה נפילות מבחינתי. ושוב, אני לא מאמין למניעים שלהם (אני מכיר אישית בוחר מרצ שם).

העמדה שהם נוקטים בעניין השידור הציבורי למשל היא בדיוק לא ליברלית. איך אפשר להקים שידור ציבורי ולצפות שהוא לא יהיה מושפע מהפוליטיקאים הממונים עליו? אתה יודע שבזמן ההתנתקות ברשת ב' קיבלו הנחיה לא לתת במה למתנגדים? העמדה הנכונה מבחינתי היא לבטל את השידור הציבורי, בכלל. למה? במקום שכולנו נממן וכל פעם ימשכו אותו למקום אחר, שכל מי שרוצה יקים ערוץ וישדר בו מה שהוא רוצה. מה כל כך מסובך בזה?

למה צריך להיות כל הזמן הויכוח האם גל"צ היא חד גונית? האם גלגל"צ נותנת במה למזרחיים? שחררו אותנו מזה.

חצי מליארד שקל בשנה! בשביל לקבל משהו שאולי יהיה יותר טוב מהבזיון של ערוץ 1? לא תודה. כנ"ל התמיכה בארדן.

אם אתה באמת מסכים עם מה שכתבתי אני מציע לך לעקוב אחרי הליברלים בליכוד והתנועה הליברלית החדשה (יש להם גם קבוצת דיונים מאוד פעילה).

בסופו של דבר עוד לא החלטתי אם להתפקד לליכוד (אני לא מרגיש עדיין שזה הבית הפוליטי שלי וכל בחירות אני מחשב מסלול מחדש) אבל אם כן אני מאמין שאעשה זאת דרך הליברלים בליכוד, האידיאולוגיה שלהם יותר ברורה וחדה. החדשים כמו שאמרתי קודם,קצת נשמעים לי כמו תא של יאיר לפיד בליכוד.

למרות שבסופו של דבר מה שמשנה זה מה שנצביע בפריימריז (אם בכלל) ונשמע שזה יהיה דומה (בין אם דרך הליברלים או החדשים).

שאלה אליך (אתה כמובן לא חייב לענות)- הצבעת לליכוד בבחירות האחרונות?

לא הצבעתי מעולם לליכוד. הליכוד בכלל והליכודניקים החדשים בפרט זו אג'נדה יחסית חדשה שנוצרה אצלי, אני מאוד מתחבר לרעיון של יש עתיד שבתכלס די דומה לליכוד של פעם בכל העניין הדמוקרטי ליברלי עם שיוויון בנטל אבל אין פשוט אין מצב שאני בוחר ביאיר לפיד, והאמת היא שלא כלכך מעניין אותי מה היה פעם אלא איך אפשר להשפיע על העתיד ולדעתי מבחינה פרגמטית הכי מתאים זה התפקדות לליכוד שהיא מפלגת השלטון כיום ובעתיד הנראה לעין ולשנות ולהתאים אותה לפי ראות עיני ולקדם את מי שנראה לי לנכון (ע"ע שרן השכל).

דרך אגב אם תתפקד לליכוד תחת זרם בליכוד שרואה את רוב הנושאים העיקריים עין בעין אז גם כל הכבוד, באמת שזה לא כזה משנה אם זה נעשה תחת הליכודניקים החדשים, הליברלים בליכוד, התנועה הגאה בליכוד וכו' העיקר שאתה תשפיע ותיתן כח לחבר'ה הטובים! גם תשאל את עצמך אם יש לך בעיה אמתית עם עקרונות הליכוד או עם תדמית הליכוד כפי שנוצרה בשנים האחרונות (מאז שנטשנו את הפוליטיקה והפקרו את המפלגה לקבוצות הלחץ)

15. כן, מרוצה (הכל יחסי והכל בקונסטלציה פוליטית). בממשלה הקודמת האמנתי יותר אבל לצערי היא לא הצליחה לעבוד יחד.

בקונסטלצית טרום בחירות הייתי שמח אם הבית היהודי היה נפרד מתקומה (מה שכמעט קרה וכנראה הייתי מצביע להם) כי אני באמת מרגיש ששקד, בנט ינון מגל, אורי אורבך ז"ל, ושולי מועלם מייצגים את עמדותי טוב יותר מדוד אמסלם ("אין כסף? תגבו יותר מס הכנסה"), חיים כץ (מה ההסתדרותניק הזה עושה בליכוד לעזאזל), מיקי זוהר ("קפיטליזם סוציאליסטי") וגלעד ארדן שמקדם המון התערבות של המשטר בחיי הפרט (מאגר ביומטרי, חוק המישוש, הגדלת סמכויות המשטרה וכו'). אבל מצד שני נכנסו ח"כים מצוינים לטעמי כמו יואב קיש, אמיר אוחנה, שרן השכל ויהודה גליק (אל תסתכל בקנקן במקרה שלו).

מבחינת כל הרעשים התקשורתיים נגד הממשלה הזאת בגדול לא מפריעים לי אידיאולוגית, מבחינתי שיסגרו את רשות השידור והתאגיד החדש כבר מחר (וגם את גל"צ), אין דבר שיותר מנוגד תקשורת חופשית משידור ציבורי (וזה עוד עולה לי כסף). מבחינתי מירי רגב (שלא לשמה בא לשמה) מוריד פה את האסימון שממש אין צורך במשרד תרבות ושכל אחד יממן את התרבות שהוא צורך.

הייתי שמח ששר האוצר היה בא ממפלגת השלטון זה תמיד עבד טוב יותר (עמדתי נתמכת ע"י שני נערי אוצר שאני מכיר), שהיה פה שר תקשורת שמאפשר לכל אחד לפתוח ערוץ ולשדר מה שהוא רוצה וכמה פרסומות שהוא רוצה, הייתי שמח ששר החינוך יערוך פיילוט על שיטת השוברים, הייתי שמח ששר הכלכלה יוריד מכסים (על ירקות, פירות, ביצים, דגים, בשר וגבינות), הייתי שמח שיעודדו פה יותר יזמות פרטית ויפחיתו בירוקרטיה ורגולציה מיותרת, הייתי אם היו מפרקים את המועצות החקלאיות ולמרות שאני סאחי אמיתי הייתי שמח שהיו עושים פה מדיניות אי הפללה. בקיצור הרבה דברים הייתי שמח שיקרו אחת אבל מרביתם בהכרח לא היו קורים בקונסטלציה פוליטית אחרת כי לרוב החלופה האידיאולוגית של מפלגת העבודה-מרצ מסתכלת על הדברים הפוך לגמרי.

אז כן אידיאולוגית אנחנו עוד רחוקים ממה שהייתי רוצה שיקרה, אבל אם היית מחליף את הבית היהודי במר"צ ואת הליכוד במפלגת העבודה זה היה רחוק ממני עוד יותר.

לגבי הבחירות הבאות? לא יודע. יש יותר מדי נעלמים כרגע. אני מאוד מתחבר לפאן החירותי של פייגלין אבל מאוד מסתייג מצדדים פוליטיים אחרים שלו (והתפיסה החירותית שלו מוטבעת באידיאולוגיה דתית חזקה מדי, מה שווה שאתה בעד שיטת השוברים ושוק חופשי אם אתה בעד לחסום פורנו באמצעות חוק). מחכה לראות איך תראה הרשימה שלו. מה יקרה בליכוד? מה יעמוד בראש? איך תיראה הרשימה? כנ"ל לגבי הבית היהודי.

ידידי נשמע שאתה מאוד מתאים לאג'נדה של הליכודניקים החדשים, ממליץ לך קצת לקרוא, להתעניין ולהשפיע

16. אומנם עברו 8 שנים מהפעם האחרונה שלי אבל מנאלי זה המקום הכי סתמי שהייתי בו בהודו, אישית מאוד אהבתי בצפון: עמק פרוואטי, האגמים בקשמיר (בדגש על דל לייק), לה זה יותר למי שאוהב פעילויות כמו אופניים, טיולים. רישיקש גם מקום נחמד להעביר תזמן

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.