Jump to content

udisea

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי udisea

1. לצערי חלק מהפאנטיקס עזבו ופתחו סוג של פירמה ביציע,מהם דווקא הייתי מצפה לעודד יותר ולהוות חיזוק לפאנטיקס(לא בא בתלונות אלה אנשים שנתנו יותר ממני למכבי זה בטוח)וחבל כי זה הקטין תגוש וגם הפיזור הזה מיותר לדעתי צריך לחזק תעידוד ולא להפך

סליחה על הבורות אבל מה זה סוג של פירמה?

2. כנראה אתה מאלה שיוצאים דקה 80

איך אפשר להגיד שהקהל שלנו סבבה כשמלא שרקו בוז בסיום??

מזל שיש את הארגון שעודד את השחקנים בסיום, תראה את התקציר בספורט חמש ותבין איזה בוז היה אתמול בסיום

יוצא דקה 20

מי ישמע בוז... רוב המחצית השנייה הרגשתי שהיינו מאחורי הקבוצה והיה עידוד סבבה לגמרי ++

3. הוא הבעיה שלכם? ההרמות של דור שפיכה שמגיעות לגובה ביצים לא מפריע לכם? זה שברק יצחקי נכנס במקום שגיב יחזקאל לא מפריע לכם? זה שאליאל פרץ נו באמת החליף את מדו?

תנו לוידאר שקט.. תעודדו אותו כמה שצריך!

גם על סקריונה כל היום התקשורת יורדת רק שקשה לה להתווכח עם כמות השערים שלו...

יש מאמן חלש על הקווים כזה שהעיפו אותו מהקבוצה שסקריונה בא ממנה... וכנראה שאחרי שהוא הלך סקריונה פרח...

או שאתה לא אוהד מכבי ואז יש להרחיק אותך אבל אם אתה אוהד מכבי אז תדע שאתה וכמוך זה מה שרע אצלנו בקהל, הלוואי תכחדו

4. מצד אחד אוהדים כאלו מאוד מעצבנים אותי בטח בזמן המשחק אבל מצד שני זה שיש לנו חלק בקהל שמודיע לשחקנים, מאמן ובכלל לכל הקבוצה שפה זה מכבי ולא מתאים פארטיות זה דווקא בסדר, הבעיה היא אולי במינון ובפיוז הקצר.

דווקא יחסית למשחק הגרוע שלנו אתמול הקהל הרגיש לי סבבה... אבל אולי זה בגלל שאני יושב במזרחי עליון ושם זה פחות מורגש

5. כן, יש כמה דברים במחיר טוב אבל אני לא מתמצא באתר ולא מבין את המיקום של הדירה..

תקשיב תעזר במישהו ותסגור או ב AIRBNB (מנסיון במספר ערים באירופה) או אופצייה שנייה זה שתכנס לקבוצת פייסבוק שנקראת "אמסטרדם שלנו" יש שם בחור בשם יוסי שמסדר דירות לישראלים באמסטרדם (מכיר מספר אנשים שסגרו דרכו והיו מאוד מרוצים).

היחס למה שאתה מקבל בדירה לעומת מלון באותו סכום הוא די גדול ותוודא שאפשר לעשן (תדע שבמלון אם תופסים אותך מעשן אתה מקבל וואחד קנס)

6. שאלה לפזמנ"יקים של אמסטרדם: איפה ממליצים לקחת דירה שתהיה במקום מגניב ועם גישה נוחה לרכבת (בשביל הלוך חזור לשדה תעופה ולמשחק של מכבי)? בשלושת הפעמים שהייתי ישנו תמיד באזור הדם ובא לי דווקא להיות במקום אחר עם אנרגיות טובות אבל מן הסתם שיהיה יחסית מרכזי

תודה לעוזרים

7. אתה מסתכל על מדינה במונחי שורה תחתונה כאילו היא חברה בע"מ וזו הסתכלות שגויה. מדינה לא ממקסמת רווח. התועלת של המדינה ממערכת חינוך טובה תתבטא בצמיחה ולא רק בהכנסות ממסים.

אתה מתבסס על טענה שהבוגרים יצאו יותר איכותיים. אני ממש לא בטוח שהטענה הזו נכונה. היא תהיה נכונה רק תחת רגולציה חכמה וטובה. ואני אומר זאת בתור כלכלן שמאמין בשוק חופשי.

מעבר לזה רעיונית אני לא מבין אנשים שעדיין מאמינים בשוק חופשי לחלוטין בלי התערבות ממשלתית אחרי הכשל שוק של 2008. גם אז אגב קרתה בדיוק אותה התנגשות שאני מתריע בפניה כאן: ניגוד אינטרס בין הרצונות של הגורמים בשוק להרוויח כמה שיותר בטווח הקצר לבין טובת הכלכלה בטווח הרחוק. הבנקאים קיבלו את הבונוסים של המאות מיליונים שלהם, עכשיו מה אכפת להם אם בעוד שנתיים הבנקים יקרסו? המיליונים כבר בכיס שלהם. אותה סכנה קיימת גם בהפרטות של שירותים מהותיים לאזרח כמו חינוך ובריאות.

לגבי החינוך, לא מסתכל על הנושא כרווח והפסד בצורת כסף אלא באופן של מה ניתן לקבל עבור הכסף שאנו משלמים. כלומר שאנו אמורים וצריכים לקבל חינוך הרבה אבל הרבה יותר טוב עבור ההשקעה הכספית.

לגבי המשבר של 2008 היית התעלמות מכוונת של ממשלת ארה"ב מאין סוף התרעות לפני, בזמן ואחרי המשבר כך שבעצם זה רק מחזק את דעתי, אנשים סמכו על הממשלה שתפקח ותשמור עליהם ועל כספם כאשר במציאות קרה בדיוק ההפך. בכלל הנושא של המשבר של 2008 הוא כלכך מסובך ומורכב מעשרות ואולי מאות גורמים שהשפיעו על מה שקרה שמאוד קשה להפנות אצבע מאשימה כלפי מישהו למרות שבשורה התחתונה אנשים איבדו את כל רכושם בחסות המדינה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.