Jump to content

udisea

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי udisea

1. היי חברים מעשנים. בזכות הליכודניקים החדשים, שהכניסו את שרן השכל לכנסת, אם יתפסו אתכם עם שאכטה, לא יפתחו לכם תיק פלילי, אלא תקבלו קנס חפיף. תתחדשו. אין צורך להודות לנו, פשוט, אם עוד לא התפקדתם, תתפקדו היום.

*עד הניצחון

**יש למישהו במבה?

16265807_10155641841703765_1158068862541

2. טוני, האינטרס של סופר פארם וטבע זה לא שתהיה לגליזציה אלא להפך להקשות על צרכני הקנביס "הרגילים" על מנת לדחוף אותנו למונופול שהם מתכננות ושנצתרך מרשמים וכו'...

הסיכוי היחיד ללגליזציה זה שיהיו מספיק ח"כים שיצביעו בעד, זה הכל. איך זה קורה? תתפקדו!!! לא משנה לאן (עדיפת לליכודניקים החדשים כמובן ;) )

3. אם ביבי קיבל מתנות מ-X ולאחר זמן מה X קיבל עזרה/הטבה כלשהי מביבי אז כן אתה צודק, זה לא בסדר.

אבל אם ביבי קיבל מתנה ולא נתן תמורה כלל? הוא גם צריך להעניש? אסור לו לקבל מתנות?

וקיבינימט!!!!!! למה אתה חושב שביבי צריך את הסיגרים והמתנות האלה?!!!?!? חסר לו כסף?!!?!? הוא ראש ממשלת ישראל, הוא האדם הכי רדוף במדינה!!!!

למה שהוא יסתכן?? כולם יודעים שביבי אדם חכם ולא טיפש, לא סתם נסגרו המון חקירות ולא סתם הוא נבחר שוב ושוב ושוב.

אם היית אומר לי עכשיו שנפתחת חקירה על ביבי שהוא קיבל כמה מיליונים מאדם כלשהו אז כן אני מצדיק חקירה ואם זה נכון הדחה ועונש!

אתה בא ומנסה להפיל ראש ממשלה על סיגריות מסריחות??? תכבד את רצון העם, לא הצלחתם בבחירות אז אתם מנסים בחקירות?

אולי אתה לא דורש שהוא יתפטר אבל יש אנשים שכן.

ואל תגיד לי שאין דבר כזה שמאל או ימין אלא רק כוח וכסף, אתה לא שייך לצד הימני ובכלל "הליכודינקים החדשים", אתם שמאל! שמאל !!!

אם הייתם עוסקים בימין או שמאל אז לא הייתם מביעים צד כלשהו בפרשת אלאור אזריה, ברגע שהבעתם צד (זכותכם) אז אל תגיד לי כמו שאמרת לי באשכול שלך פה שאתה לא מתעסק בימין או שמאל

שוב, אני לא קורא להדחת ביבי אבל מברך על החקירה (אחרי שהיו אמורות להיפתח 5 חקירות עד כה ללא "הצלחה" בסיוע היועמ"ש), בטח אחרי שכבר הורשעו מספר רב של פוליטיקאים בקבלת שוחד וטובות הנאה בניהם גם ראש ממשלה אחד. ביבי עם כל הכבוד גם חייב לתת את הדין וזה שאתה וכמוך בוחרים לטמון את הראש בחול כי כל מה שמעניין אתכם זה שביבי יבחר עוד פעם ועוד פעם אפילו שהאינטרסים של העם עליו הוא מופקד לא בראש מעייניו זו בעיה שלכם לא שלנו.

ומה הקשר בין מקרה אזריה לימין ושמאל בכלל??!! מה בגלל שהטמבלים המשתמטים מלהפמיליה הגיעו עלק לתמוך זה הופך את זה לשמאל וימין? מה עם טוהר הנשק או טוהר המידות? או בכלל ערכים על פיהם חברה ששואפת לקידמה אמורה לנהוג? אל תענה לי כי אני יודע מה אתם אנשים קטנים ומטונפים חושבים וזה ממש אבל ממש לא מעניין אותי.

4. אתה יכול לצחוק עד מחר, הבחירות האחרונות שהיו הוכיחו שאני צודק.

ככל שתמציאו חקירות מטופשות כמו הסיגריות האלה או ה"שוחד" עם מוזס שבסופו של דבר לא בוצע כי ביבי הצביע נגד החוק - העם יתמוך בביבי.

אין תחליף ימני כרגע לביבי לכן הוא ישאר עד שיימצא מחליף.

אתם רוצים מחליף עם דעות שמאל, העם לא שמאל - חשוב להבין את זה :)

אם ביבי יפוטר זה יהיה לטובת אדם אחר שרוב הסיכויים יהיה ימני יותר מביבי

טיפש מי שאומר שחקירות של קבלת טובות הנאה בשווי מאות אלפי דולרים של רוה"מ הם חקירות מטופשות, אני לא מבין איך זה שאנשים שמחזיקים מעצמם ימינים, ציונים או ווטאבר איבדו את טוהר המידות.

אפילו לא טוען להדיח אותו, רק שיחקרו על מנת להגיע לאמת ורק אז אולי תגלה שכל ה"ימין" ו"שמאל" שהכניסו למוח הקטן שלך לא באמת קיים אלא רק כוח וכסף.

5. חחחחחח יפה יפה, אתם לא נחים לרגע :)

אם היית שם בכיסא השני את מוזס זה היה מושלם.

אבל גם כרזה כזאת תעשה לביבי את העבודה.

מה שאני תמיד אומר, ככל שיהיו אנשים כמוך שהם הסרטן שבתוך הליכוד ואנשי תקשורת שמטנפים על ביבי אז הוא יבחר שוב ושוב.

ככל שיהיה תחושה של אנטי ביבי בתקשורת ככה הליכוד רק יגדל!

אני עוד אחשוב שביבי ממן אותכם

תודה איש חכם שכמוך

6. קודם כל, זה לא האשכול שמדבר על הגיבור אלאור אזריה.

והאמת?

למה ששרי הליכוד יגנו את אלאור כאשר כל ציבור בוחרי הליכוד והימין הם בעד אלאור? ורוב המדינה בעד חנינה?????

אתה במפלגה הלא נכונה חביבי, מקומך במרצ או בעבודה...

ועוד דבר,

תפסיקו לנצל כל בעיה שיש אצלנו בעם ולתפוס על זה גל, אתם לא שונים מאף פוליטיקאי, אתם אותו דבר!

** רוצה המלצה?

תכין כרזה על החקירות של ביבי, תשים את ביבי ונוני מוזס וליד זה סיגרים

כזאת?

15894321_1196544360440891_92044011646496

7. נראה לי אנשים לא כלכך מעורים בפרטים, לגבי אלאור יש הרבה מאוד בעיות החל מהצילום שבו הוא יורה במחבל בזירה די רדומה ללא סיבה נראית לעין והמשיך בקו הגנה מאוד לא אמין שגם חזר בו מספר פעמים מה שמן הסתם מחזק את התחושה שמדובר בסילוף עובדות והמשיך בעדויות נוגדות של מספר גורמים שנכחו בזירת האירוע.

מצד שני התוצאה היית ידוע מראש מכיוון שברגע שהרמטכ"ל ושר הבטחון בזמנו אמרו את אשר אמרו (דרך אגב זו זכותם המלאה) כמעט שאין שום סיכוי שהמערכת שכפופה להם לא תתיישר לפיהם. לכן אני בטוח שיוגש ערעור ששם אני מתאר לעצמי שיהיו שופטים וצוות מנוסים ופחות תלויים מזה שניהל את המשפט עד כה (בערעורים צבאיים הרבה מאוד פעמים מדובר באנשי מילואים).

בקיצור אחרי שיערערו במידה וכל תופסי הטרמפ שמאוד מזיקים לאלאור יתפסו מרחק (לה פאמיליה, פוליטיקאים וכו') העסק ייגמר בצורה יותר סולידית ואולי אפילו על תנאי, ימים יגידו

8. "רק מי שהארץ לא שייכת לו מסוגל לשרוף אותה."

ציטוט דמגוגי של נפטלי בנט מהפייסבוק שאני נאלץ להסכים איתו... לא יודע מה נסגר איתם אבל הם מצליחים לשבור גבולות של טירוף כל פעם מחדש

*במידה ובאמת מדובר על הצתות מכוונות

9. לא זוכר איפה שמעתי את זה אבל מסתבר שהליגה הרוסית והליגה הפורטוגלית ב"מלחמה" על המקום החמישי בדירוג הליגות באירופה מה שמקנה 2 נציגות אוטומטיות בליגת האלופות שזה סופר חשוב לזניט שמתחרה באופן כמעט קבוע על האליפות ומידי פעם מסיימת במקום השני... מקווה שירחמו עלינו

10. אחד הדברים הכי כואבים שנוצרו פה בזמן האחרון זה השיח, כל מי שלא בדעתך הוא או "עוכר ישראל" או "פאשיסט", אין אמצע.

חבל אבל מקווה שכבר לקראת המערכת בחירות הבאה נסלק את כל המחרחרי ריב למינהן, לפחות אצלנו בליכוד.

11.  

כוונתי הייתה שכל עוד ביבי נאחז בכיסא, אף אדם הגון לא ינסה להצטרף כמועמד למפלגה הזאת, כלקח ממה שקרה לאנשים ההגונים שהיו עד זה מכבר בליכוד, ונבעטו בבושת פנים.

כל הפריימריז בתצורתו הנוכחית יקבע אם מירי רגב במקום 5 ודוד ביטן במקום 10 או להיפך.

אני במקומכם הייתי מנסה גם להכניס אנשים משלי לרשימה, ולא רק להשפיע על החומר המביך הקיים.

אין כזה דבר ביבי נאחז בכיסא, מישהו שם אותו שם כל פעם מחדש, רק תבין שמספרית 34 אלף מתפקדים בליכוד ואפשר להדיח את ביבי ו"להמליך" את מי שתרצה, אבל גם אם לא נלך רחוק עם רק 15 אלף מתפקדים, אנחנו הופכים ללובי הגדול ביותר במפלגת השלטון ונוכל לפחות לנסות לסובב את ההגה של הספינה הזאת מהשרטון שהיא דוהרת אליה.

12.  

אני בהחלט תומך במאבק שלכם להשפיע על הליכוד מבפנים - כתגובה להשתלטות של הועדים והימין הקיצוני על הפריימריז.

אבל הדג מסריח מהראש. כל עוד ביבי יעמוד בראש, המפלגה הזאת תורכב מכלבלבים פופוליסטיים חסרי כישורים, חזון או אפילו אכפתיות מינימלית לאזרח הקטן.

כולם דואגים לעצמם לפריימריז, כי יודעים שהליכוד יקטן בלפחות 5 מנדטים ונאבקים על המיקום בחזית הרשימה.

זה כל כך שקוף ורדוד שמהרגע שנגמרו הבחירות האחרונות, התחילו מייד ההכנות והקמפיינים לפריימריז הבא. האפסים האלה דואגים אך ורק לעצמם ולקבלני הקולות שלהם במרכז הליכוד לג'ובים.

אם למצביעי הליכוד באמת אכפת ממימוש החזון הציוני, הם יבינו שעליהם לחפש בית אחר כיוון שמפלגתם נפלה בשבי של מושחתים ציניים מהרמה הנמוכה ביותר. רק טיפש לא יבין זאת.

לא ביבי הוא זה שבוחר את "הכלבלבים" הם נבחרים בפריימריז של המפלגה ולכן הנאמנות שלהם שייכת לפקודים ולחברי המרכז

אתה צודק וזו אחלה סיבה להתפקד ולשנות

האלטרנטיבות לא מספיק טובות על מנת שאנשים יבצעו מעבר בין מפלגות בטח לא מעבר בין גושים

13.  

לא ידעתי שאתה זה שקובע את תוצאות הבחירות. יש לי הרגשה שאתה תהיה מופתע, ולא לטובה.

חוץ מבקרב מצביעי ליכוד עד הקבר, יש מיאוס אדיר מביבי ורצון עז להחליף אותו כמעט בכל מועמד אפשרי אחר.

גם לפני הבחירות האחרונות היה מיאוס מאוד גדול מביבי כולל מצביעי הליכוד עצמם כולל התגייסות של לא מעט כלי התקשורת והרשתות החברתיות ומה יצא?

לבינתיים עד שתבוא אלטרנטיבה טובה יותר יש לנו את הכוח לשנות מבפנים!

14. וולאק לא אצביע ולא הצבעתי ליכוד, לא ראיתי את עובדה ולא הצלחתי לקרוא את המגילת אסתר שיצאה מלשכת רה"מ.

רע מאוד אם התגובה הזאת יצאה ממנו\באישורו. לא חשבתי שהמצב חמור כ"כ.

אני לא בטוח שהוא במצב בריאותי שנחשב "תקין" להיות ראש ממשלה של מדינה.

בכלל בלי קשר לכל מה שהוא עושה ואם אני מסכים\לא מסכים.

גם אם יש לך בעיה אישית עם הליכוד – אין לך בעיה אמתית עם עקרונות הליכוד אלא עם תדמית הליכוד כפי שנוצרה בשנים האחרונות מאז שהופקרה המפלגה לקבוצות הלחץ. ברגע שנחזור אל הליכוד ונשיב לה את האיזון, היא תחזור להיות מפלגה הוגנת המייצגת את אזרחי המדינה כראוי.

תחשוב שאנחנו מתפקדים בשביל הליכוד שיכול להיות ולא בשביל הליכוד שקיים כרגע

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.