Jump to content

udisea

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by udisea

1. מצד אחד הוא לא מביא רבע ממה שציפינו מצד שני חלוץ זר שמגיע בינואר... לא יודע
  2. אין מצב שהיינו באותו משחק... היה מדהים לפני ואחרי המשחק, היה מדהים לפרקים בזמן המשחק וברוב הזמן היה לא רע בכלל. אני נהנתי מאוד מבחינתי היה אש.
  3. הבעיה העיקרית שרוב האוהדים יחדשו מנויים על מנת לשמור לעצמם מקום אבל לא יגיעו לכל מהמשחקים (חלק יותר וחלק פחות) וכך האצטדיון לא יהיה מלא בחלק מהמשחקים ואני אפילו לא רוצה לדמיין איזה חסרי כח נהיה מהנסיעות האלו עוד שלוש שנים... יש מצב יהיו משחקים עם חצי אצטדיון. פשוט הזוי שאין בכל גוש דן אצטדיון אחד נורמלי
  4. לפני שנתיים כמעט השקעתי בפרוייקט שלה שאם לא עצה מאבי היו מתבזבזים לי סכומים מטורפים שחסכתי. ככל שהחקירה מתקדמת מתגלים עוד ועוד רמאויות ואני באמת לא רואה אותה יוצאת מזה, לא אתפלא אם היא תשים קץ לחייה
  5. כרגיל האינטרסנטים בכנסת הפכו את ההתעסקות בחייל לעניין של ימין ושמאל... יש בית משפט צבאי (בית משפט כמו שהשמאל אוהב וצבאי כמו שהימין אוהב) והוא יחליט מה היה ומה מגיע או לא מגיע אז אפשר לשחרר הסיפור? ומי שמפריע לו השלט (אני ביניהם) מוזמן במשחק הבא להביא שלט משלו שמציג דעה הפוכה, ברוך השם אנחנו עדיין מדינה עם חופש ביטוי אז תרגישו חופשי.
  6. אתם מפספסים נקודה מאוד חשובה, ההתאחדות והמשטרה זה אינטרס בשבילם שימשיכו להכניס אבוקות כי כך המשטרה מקבלת מימון שיטור וההתאחדות מקבלת מימון מהקנסות כולם על חשבון הקבוצות - אף אחד לא באמת רוצה שזה ייפסק חוץ מהקבוצה עקב הפסד כספי. עצוב ומעצבן
  7. חחח חופשי... הלוואי ייכנס ושיעשו בו שמות עד שיצטרך חיתול למבוגרים עקב אי שליטה ברקטום. אחד הפוליטיקאים השנואים עלי
  8. גנב בן גנב... הכת החרדית מכה שנית (או בפעם האלף) אינשאללה הוא ובוז'י ישבו טוב טוב
  9. אני יודע בשביל זה אני מחפש המלצות
  10. 1) זה הרכב שלוקח ליגת האלופות 2) על הספסל: זהר, שלח, מיכה, ראיקוביץ' לא יודע מי עוד (בן-חיים או קרלוס או שהם וכו'...) 2) מדהים שכולם ישראלים
  11. אני גם עם אנדרואיד והורדתי SOUNDCLOUD
  12. מכביבול נחמד מאוד (חוץ מהחלק של הכדורסל שם אני פחות מתחבר) אבדוק את הפוטבול וויקלי
  13. אהלן כולם אהבתי את הקטע שבמקום לשמוע תוכניות רדיו מפגרות אפשר להעביר את הנסיעה הלוך-חזור מהעבודה בצורה יותר מהנה ופרודוקטיבית. אשמח לקבל המלצות ושיתופים לפודקאסטים, אני ממליץ על הפודקאסט של וואלה ספורט שהוא לא רע בכלל עם אורחים משתנים מתוכנית לתוכנית. יאלה תנו בראש
  14. HEN34 צודק מדובר כולה במשא ומתן ובקשר לאצילי מילא אתה לא יודע את העובדות אבל לפחות אל תטעה אחרים בטח בגלל כתבות חסרות משמעות, לידיעתי אם היה יכול היום היה עובר אלינו.
  15. אני גם בעד לנסות ולצרף את חן עזרא בעיקר מכיוון שמדובר בישראלי כישרוני ולצערנו אין יותר מידי כאלו בנוסף אני מאוד מאמין במערכת העכשווית שלנו שהצליחה ומצליחה להוציא משחקנים מעל ומעבר ואני בהחלט חושב שאם יחליטו להביא את חן עזרא אז יש פוטנציאל לראות דברים יפים, תוסיפו לזה שדי ברור שאם יגיע אז מן הסתם הוא שחקן רוטציה (חילוף ראשון-שני שמדי פעם רואה הרכב) ולא כוכב שצריך לסחוב קבוצה וכו'... הלוואי בסוף איכשהו אצילי יגיע
  16. יש פה מישהו שעדיין מייחס חשיבות למה שפוליטיקאים אומרים בטח לפני בחירות? אין קשר למציאות אלא רק למה שרוצים לשמוע באותו רגע. אל דאגה הילרי או טראמפ יתייחסו בדיוק אותו דבר לישראל (כמו אובמה) לא בגלל אהבה או שנאה אלא רק בגלל אינטרסים.
  17. אני ממש עף על זה שיש לנו מאמן שמאמין ומיישם שיטות התקפיות של גאוני הכדורגל לדוריהם, איזה מועדון אש נהיינו לא יאומן דרך אגב במקרה ראיתי אתמול את ההקלטה של שבת ביציע שם קלינגר ונמני טענו בתוקף ששלומי אזולאי/דור פרץ יפתחו וככה צריך על מנת לשלוט במשחק כאשר שלמה שרף אמר שהוא מאמין שמכבי צריכה לשחק התקפי ולהישאר עם אותו מערך שעובד לה כבר מספר מחזורים.
  18. פפפפ.... לחשוב שכל זה במשחק אחד. הקשר האחורי הכי טוב שיצא לי לראות במכבי פשוט שחקן נדיר
  19. אנשים שמזילים את המונח סמל... שיבושם להם בלי קשר הוא אחד הגדולים שראיתי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.