Jump to content

udisea

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by udisea

1. אפשר להקים מפלגה חדשה. עשרות מפלגות חדשות מוקמות כל ערב בשיחות סלון ובבתי קפה ברחבי הארץ, ומתפרקות לפני שמשלמים את החשבון. הקמת מפלגה חדשה שתצליח בבחירות, היא מאמץ קשה מאוד מאוד. יכולתנו להשפיע באמצעות מפלגה חדשה, כאזרחים מן השורה, נמוכה לאין שיעור מיכולתנו לשנות אם נפעל באמצעות מפלגה קיימת. כדי לעבור את אחוז החסימה החדש שנקבע ב-2014 (3.25% מהקולות הכשרים) בבחירות האחרונות, היה צריך לקבל 136807 קולות, השווים לארבעה מנדטים בכנסת. בפריימריז האחרונים בליכוד הגיע גלעד ארדן למקום הראשון עם 38517 קולות. בפריימריז יש למתפקד (אשר מצביע ל-11 מועמדים) הרבה יותר השפעה מאשר לאדם רגיל בבחירות הכלליות. אם תקום מפלגה חדשה, שתתאים לדעותיך, ויש לה סיכוי אמיתי לשנות את המצב – לך על זה! עד אז, לתיקון אמיתי של המדינה יש סיכוי גבוה בהרבה להתרחש באמצעות המפלגות הקיימות, ובעיקר מפלגת השלטון
  2. הליכוד היא מפלגה עם מורשת דמוקרטית, ובבסיסה מפלגה של מעמד הביניים. קח כמה דקות לעיין בחוקת הליכוד – חוקה שהעקרונות המותווים בה מתאימים לדמותה של ישראל כפי שאנו רוצים לראות: מדינת חוק שוויונית, שאינה מפלה אזרחים על רקע אתני או אחר. אין אזרח שפוי שלא היה חותם על העקרונות האלה בשתי ידיים. מזה מספר שנים שהמפלגה התרחקה מהמסורת והמורשת המרשימות שלה. קבוצות אינטרסנטים השתלטו על המפלגה, ועל ידי הפעלת לחץ בלתי פוסק על הח"כים והשרים של הליכוד גררו אותה למקומות שהדמוקרטיה זרה להם. שלושה-עשר אלף מתפקדים מהימין הקיצוני, בראשם כהניסטים ואנשי ימין קיצוני וסהרורי, צברו כוח בליכוד שבאמצעותו הם מניעים יוזמות בלתי דמוקרטיות הפוגעות בצביונה הדמוקרטי והשוויוני של המדינה.
  3. זה נכון מה שאתה אומר אך מצד שני תיקח מישהו כמוני (ורבים כמוני) שכל בחירות חיפשתי מחדש מפלגה והינה פתאום אני מרגיש מחובר לליכוד ולא רק שאני אבחר בהם אלא כנראה גם כל המתפקדים המתנדנדים כביכול. וכן הליכודניקים החדשים בעד ימין כלכלי מה לא הוגן אני לא מבין?
  4. היום פקודים לליכוד תחת הליכודניקים החדשים מספר אלפים בודדים של מתפקדים שהצליחו בבחירות האחרונות להכניס 2 חברי כנסת (שזה יפה מאוד), במידה ונגיע ל-10K מתפקדים מטעמנו כבר נהיה יכולים להשפיע על חלק גדול מהרשימה וסתם לסבר את אוזניך 25K מתפקדים יכולים גם להחליט מי יעמוד בראש הרשימה לכנסת דהיינו מי יהיה ראש הממשלה. היתרון בהתפקדות למפלגה הוא שהכח וההשפעה שלך הוא עצום ביחס לבחירות הכלליות
  5. נהפכו, לא מנסים לעצור אף אחד אלא לקדם את האג'נדה שלנו שאמורה להתאים לכל מי שמתייג עצמו שאיש מרכז (ליכוד, עבודה, כחלון, לפיד) מה שאמור דווקא להעצים את כוחו של הליכוד. ולצערי חסרים אנשים איכותיים שיתפקדו לליכוד לכן קמה הקבוצה
  6. אני חושב שהשתלטות עוינת כבר נעשתה ע"י חברי ימין רדיקלי, ועדי עובדים וקבוצות אינטרסיים שהשלטתו על הליכוד, אנחנו רק רוצים להחזיר אותו לעם ולמקורות
  7. אני אישית פחות מאמין בימין ושמאל אבל בוא נגיד שבבחירות הכלליות מאחורי הפרגוד אתה יכול לשים איזה פתק שאתה רוצה. המטרה של הליכודניקים החדשים היא ליצור רשימה איכותית של אנשים שירוצו מטעם הליכוד על מנת להעלות את איכות השלטון. (ששולט על ימניים ושמאלנים כאחד)
  8. תתפלא אבל המטרות שלנו ברובן מתבססות על הכתוב בחוקת הליכוד. אבל שוב זה לא העיקר ולא באמת חשוב מה רשום או לא רשום כי זאת פוליטיקה ומה שחשוב לחברי כנסת זה להיבחר שוב (לצערנו) וכאשר נהיה כח משמעותי בליכוד פתאום תראה שחברי כנסת כמו מירי רגב, אורן חזן ודומיהם יעלמו מהרשימות ובמקומם יעלו נבחרים שהציבור יהיה בראש מעיינותיהם כי אם לא הם פשוט לא יהיו בכנסת.
  9. דווקא מכיוון שהליכוד היא מפלגת שלטון יש לדאוג שהרשימה תהייה כמה שיותר ראוייה ואיכותית, לצערי השתלטו על הליכוד מספר מוקדי כח אינטרסנטיים שמונעים מהליכוד והממשלה לתפקד ולפעול לטובת כלל הציבור. סתם בשביל ידע כללי בבחירות האחרונות הליכודניקים החדשים הריצו והצליחו להכניס את שרן השכל (https://www.facebook.com/sharren1) וככל שיהיו יותר מתפקדים כך ההשפעה על הרשימה תהיה גדולה יותר וחברי הכנסת יהיו מחוייבים לכלל הציבור ולא לקבוצות אינטרסיים למיניהן.
  10. היי לכולם במידה ואתם טיפה מתעניינים בפוליטיקה וברצונכם אשכרה להיות בעלי כח לשנות את העתיד ובין אם אתם מחשיבים את עצמכם לאנשי ימין או אנשי שמאל אשמח שתתעניינו ותקראו (והלוואי שגם תצורפו) על הלכודניקים החדשים: http://www.newlikud.org/ בגדול מדובר על קבוצת מתפקדי ליכוד המורכבת מאנשי מעמד הביניים שעובדים, לומדים, משרתים ומשלמים מיסים שהחליטו שמספיק להתבכיין והגיע הזמן לקחת את העיניינים בידיים, לליכודניקים החדשים מספר רב של מטרות כאשר העיקריות ביניהן: - דאגה לאינטרסים הכלכליים של מעמד הביניים - שמירה על דמוקרטיה ליברלית - הורדת יוקר המחיה - שיוויון בנטל - הפחתת כוחם של הוועדים הגדולים - טיפוח חינוך מודרני ואיכותי - מניעת כפייה דתית במידה וישנם אנשים שמעניין אותם הנושא והפרויקט ומעוניינים לשאול שאלות אשמח לענות ולעזור יום טוב וצהוב
  11. udisea

פראג

טופס טרמפ על הנושא, אני טס עוד שבועיים-שלוש גם כן לפראג עם האישה, אשמח להמלצות לטיול בן 3-4 ימים בעיר כולל אוכל ומקומות בילוי (כבר הבנתי איך להתארגן
  12. די מספיק פעם ב-40 שנה לוקחים אליפות וכלכך כואב לכם לתת להם "השחקן המצטיין" ??? הרי זה ברור שזהבי טוב וגדול פי כמה מברדה אז מה ההתרגשות? אתם באמת חושבים שיש מישהו אחד בעולם שחושב שברדה נתן עונה יותר טובה מזהבי? חוץ מזה שזהבי לא מתחרה בקטגוריה של בני האדם אז בלי לחץ
  13. יש לי 2 כרטיסים לדרומי ומעוניין להחליף ל-2 כרטיסים למערבי/כסף
  14. אני חייב להודות בחיים לא ניסיתי להיכנס עם נוער, לא יעשו לי בעיות?
  15. קניתי כרטיס ב 90שקל מוכר במיליארד ארבע מאות... סתם מחפש להחליף 2 כרטיסים בדרומי ל-2 כרטיסים למערבי/כסף
  16. אני אישית מת על בלומפילד ומקווה שלא יהיה גג בכלל, בטח שלא מעל 10-11 (אוהב מאוד שפתוח)
  17. מכיוון ששירתתי בפלוגה עם אביב ומשה אני מרגיש שאני חייב להוסיף, קודם כל הסיפור אכן מדוייק ומצמרר- שניהם חברי ילדות שנהרגו בשירות באותו תפקיד (מפקד צוות מנהרות) כאשר לאחר שאביב נהרג משה שהיה כבר בדרך לבקו"ם דרש להיכנס לתפקיד אותו מילא אביב חברו הטוב. ארחיב ואציין שבאותו מבצע ארור (שזכור בתור אסון הנגמש"ים) נפלו יחד עם אביב עוד 2 חברים מהפלוגה ליאור ושינסקי וזאור סמלייב ועוד 2 אנשי צוות שהיו איתם בנגמש אלעד כהן ואימן גדיד. כולם היו בתוך נגמ"ש בציר פילדלפי בדרום הרצועה בעיר רפיח בדרך למנהרה על מנת לפוצצה, בדרך נורה על הנגמ"ש RPG שחדר ומכיוון שבתוך הנגמ"ש היתה כמות עצומה של חומר נפץ כמעט ולא נותר זכר... מי שזוכר לאחר מכן פורסמו בעיתונים תמונות מצמררות של טירונים בשורה על ארבע מחפשים "חלקים ממה שנשאר" על מנת שיהיה מה לקבור. להלן תמונה שמתעדת את הפיצוץ להלן תמונה מהחיפושים אחרי הפיצוץ במישור האישי הייתי יותר קרוב למשה ואכן מדובר על בחור אמיץ, טוב לב ומנץ' אמיתי אחד שהייתי רוצה שיהיה קצין של הילדים שלי. אני חושב שגם כאשר יש לך ילדים משלך אתה עדיין לא יכול להבין ולהכיל את הכאב הבלתי נתפס של הורים שקוברים את ילדיהם, אין אירוע יותר מצמרר מזה. מי ייתן ולא נדע עוד צער
  18. חלוץ של 15+ שערים בעונה היינו לוקחים אליפות לפני חודש ונראים הרבה יותר בצ'מפיונס. אני ממש גאה בקבוצה שהצליחה לסחוב עונה שלמה ללא חלוץ אמיתי, בגלל זה חובה ששנה הבאה יהיה לפחות 1 כזה.
  19. מאמן הרפתקן. אני אוהב את זה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.