Jump to content

udisea

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by udisea

1. אפשר קישור לאתר של החברות שציינת? גם רק מוודא שמדובר על תחליף/תוסף מזון ולא אבקת חלבון או משהו בסגנון, אני רוצה להתחיל לאכול את זה כתוסף של ויטמינים/אבות מזון שחסרים לי
  2. מישהו מכיר ויכול להמליץ על שייק של חברת הרבלייף?
  3. שאלה למבינים בבלקן, להאריס ורייקוביץ' תהיה מוטיבציה מיוחדת נגד קבוצה קרואטית?
  4. הלוואי שבלומפילד ישאר פתוח לדעתי זה אחד ה"קסמים" שלו, ב 10 שנים האחרונות אני יכול לספור על יד אחת משחקים שהיו באמת תנאים קשים וגם הם בדיעבד חוויה שזוכרים בחיוך.
  5. בינינו אני גם בספק אם בכלל יש לחוק כזה אחיזה חוקית/פרקטית פשוט ברמה ההצהרתית של להשתין עלינו מהמקפצה זה מקומם
  6. אין בושה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4839217,00.html
  7. לא יכול להגיד לך לגבי מרץ אבל מפלגת העבודה (בעיקר שלי יחימוביץ') מחזיקה במדיניות כלכלית בכלל לא ליברלית, אומנם שלי אוהבת למתג את זה ככה אבל האמת היא בדיוק ההפך. יש עתיד אכן גם מתאימים לתיאור ולכן יש המון חפיפה והמון לבטים בין מצביעי ליכוד ליש עתיד, אני אישית לא יכול לסבול את יאיר לפיד אז המפלגה לא בשבילי
  8. בסדר גמור כמו שזכותי להתפקד זכותם המלאה להתבאס שכמוני מתפקדים לליכוד, תבין כרגע פחות מעניין אותי העניין המדיני כי בכל הכנות אני באמת לא חושב שיש לנו כרגע עם מי לדבר אבל זה לא נותן לגיטימציה לא להתעסק ולשפר את שאר הנושאים שיש לטפל בהם.
  9. אם יגיעו לליכוד אני מאוד אתבאס! למפלגת העבודה אני מוכן למלא עבורם את טפסי ההתפקדות. אבל אני מבין לאן אתה חותר, כן אני מוצא את עצמי בלית ברירה משחק את המשחק רק בגלל שמספר מאוד מצומצם של בעלי אינטרס שהעתיד שלי, ילדי וכלל העם מעניין להם ת'תחת! אז וואלה לא מוותר על המדינה שלי לא בשביל עובדי חברת חשמל, לא בשביל עובדי תע"ש ולא בשביל קבלה לעם! ולא מוכן יותר לסבול התנהגות בזיונית של חברי כנסת שמוכנים לפלג ולהתסיס את העם שלי עבור הון פוליטי, לא מקובל עלי יותר.
  10. אתה יודע מה יאלה אני זורם איתך, אבל קודם כל תסביר לי למה אני לא מתאים לליכוד? אני רואה עצמי כציוני, ליברל ודמוקרט. על פניו זה מהות הליכוד. וכן אני לא מתבייש להודות שאני מנצל את חוקי המשחק הפוליטי על מנת להנחיל את השקפת עולמי (שוב: ציוני, ליברל ודמוקרט) על סדר היום של חברי הכנסת, אמרתי מקודם ואני אחזור על כך: סיימתי עם הבכי של שתו לי אכלו לי, נמאס לי וזה לא מוביל לכלום, מקווה שנצליח בבחירות הבאות להכניס לרשימת הליכוד חברי כנסת שייתנו את הטון השפוי בליכוד. ומי מטיף לך ומי תוקף אותך, מה יש לך למה אתה כזה רדוף?
  11. תדע שאני מאוד מעריך אותך שאתה אשכרה עונה ברצינות לחבר'ה שדעתם שאורן חזן והצל צריכים להנהיג את המדינה
  12. DAVIDI8 מסכים איתך בכל מילה, אלו אכן חלק מהרצונות שלנו: מפלגת ימין ליברלית ודמוקרטית! לכן אני ממש אשמח אם בזמנך החופשי תסתכל קצת כאן: http://www.newlikud.org/ במידה וישנם עוד שאלות כאלו ואחרות אשמח לענות
  13. לא אמרתי או רמזתי שאני "הישראלי היפה" אלא כוונתי הייתה שיש לשאוף לעודד ולנסות ולהיות אחד כזה, כך אני חושב שצריך לנהוג ולצערי אני ורבים אחרים מרגישים שחלק מהשלטון מעודד בדיוק את ההפך. מצטער אם גרמתי לאיזושהי תחושה של התנשאות מצדי זו לא הייתה הכוונה.
  14. גבר למה אתה כזה שלילי? לשאלתך, אין להתבלבל מי זה הישראלי יפה ומי לא אז בוא לא נהיה צבועים. ושוב ברור לי שכל נקודת מבט היא סובייקטיבי וזה גם טבעי לגמרי, אני בכל אופן אשתדל לעשות את המיטב על מנת שישראל תהיה מקום כמו שאני רוצה שהיא תהיה (בדיוק כמו שהצל עושה).
  15. לגמרי מסכים, רק שהפוליטיקאים מנסים לרצות את המתפקדים וחברי המרכז של המפלגה ולא חלילה את העם או כלל בוחרי המפלגה
  16. אני יכול לספר לך שמאז שהתחיל הסיפור עם הצל יש קפיצה מטורפת של אנשים טובים שרוצים להצתרף לליכוד על מנת לתת קונטרה לכל הטירוף, אנשים לאט לאט מתחילים להבין שצריך "להציל" את העסק. ולדעתי החברה הישראלית מראה את פרצופה המכוער יותר ויותר מכיוון המנהיגים שלנו מרשים ולפעמים אף מעודדים זאת, לשימחתנו אנחנו דמוקרטיה ויש דרכים להשפיע ולשנות בלי כמעט שום מאמץ, פשוט צריך לצאת מהגישה של שתו לי אכלו לי
  17. ברור שהכוונה לשפר היא סובייקטיבית, אבל שוב אתה טיפה מפספס כי הדילמה היא לא ימין ושמאל (לא מתעסקים במדינה דו לאומית או 2 מדינות) אלא לחזק את חברי הכנסת הטובים (לפי ראות עיניי) כדי שיהיה להם את הגב לעשות לנו טוב.
  18. לכל מי שהיה ספק למה צריך להתפקד אז בבקשה
  19. עושים היסטוריה ו- "הפודיום"
  20. הרצון הוא לשפר את הליכוד. מעבר לכך, אנחנו ממשיכים להתחבט בשאלות מוסריות בעוד אנשי ימין קיצוני, הרחוקים מהליכוד מרחק שנות אור (שאינם דמוקרטים ואינם ליברלים) מתפקדים אליו בהמוניהם ואף משלמים לאחרים כדי להתפקד. הם כבר הבינו את השיטה היטב ואינם סובלים מלבטים מוסריים וכך גם אני לא! בין מתפקדי הליכוד תוכל למצוא למשל את מחברי "תורת המלך", וועד עובדי תע"ש, קבלה לעם וכו', האם אנשים אלו מייצגים את הליכוד? האם אלה האנשים שתרצה שישפיעו על חברי הכנסת שלנו? במחינתי זו חובתי החברתית והמוסרית לשמש כוח נגד לכוחות אלו, בטרם ידרדרו את המדינה לפי תהום.
  21. לא הצבעתי מעולם לליכוד. הליכוד בכלל והליכודניקים החדשים בפרט זו אג'נדה יחסית חדשה שנוצרה אצלי, אני מאוד מתחבר לרעיון של יש עתיד שבתכלס די דומה לליכוד של פעם בכל העניין הדמוקרטי ליברלי עם שיוויון בנטל אבל אין פשוט אין מצב שאני בוחר ביאיר לפיד, והאמת היא שלא כלכך מעניין אותי מה היה פעם אלא איך אפשר להשפיע על העתיד ולדעתי מבחינה פרגמטית הכי מתאים זה התפקדות לליכוד שהיא מפלגת השלטון כיום ובעתיד הנראה לעין ולשנות ולהתאים אותה לפי ראות עיני ולקדם את מי שנראה לי לנכון (ע"ע שרן השכל). דרך אגב אם תתפקד לליכוד תחת זרם בליכוד שרואה את רוב הנושאים העיקריים עין בעין אז גם כל הכבוד, באמת שזה לא כזה משנה אם זה נעשה תחת הליכודניקים החדשים, הליברלים בליכוד, התנועה הגאה בליכוד וכו' העיקר שאתה תשפיע ותיתן כח לחבר'ה הטובים! גם תשאל את עצמך אם יש לך בעיה אמתית עם עקרונות הליכוד או עם תדמית הליכוד כפי שנוצרה בשנים האחרונות (מאז שנטשנו את הפוליטיקה והפקרו את המפלגה לקבוצות הלחץ)
  22. ידידי נשמע שאתה מאוד מתאים לאג'נדה של הליכודניקים החדשים, ממליץ לך קצת לקרוא, להתעניין ולהשפיע
  23. udisea

הודו

אומנם עברו 8 שנים מהפעם האחרונה שלי אבל מנאלי זה המקום הכי סתמי שהייתי בו בהודו, אישית מאוד אהבתי בצפון: עמק פרוואטי, האגמים בקשמיר (בדגש על דל לייק), לה זה יותר למי שאוהב פעילויות כמו אופניים, טיולים. רישיקש גם מקום נחמד להעביר תזמן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.