Jump to content

udisea

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by udisea

1. סליחה על הבורות אבל מה זה סוג של פירמה?
  2. יוצא דקה 20 מי ישמע בוז... רוב המחצית השנייה הרגשתי שהיינו מאחורי הקבוצה והיה עידוד סבבה לגמרי ++
  3. מה רק אני חושב שהקהל שלנו סבבה ונהנה במשחקים?
  4. או שאתה לא אוהד מכבי ואז יש להרחיק אותך אבל אם אתה אוהד מכבי אז תדע שאתה וכמוך זה מה שרע אצלנו בקהל, הלוואי תכחדו
  5. מצד אחד אוהדים כאלו מאוד מעצבנים אותי בטח בזמן המשחק אבל מצד שני זה שיש לנו חלק בקהל שמודיע לשחקנים, מאמן ובכלל לכל הקבוצה שפה זה מכבי ולא מתאים פארטיות זה דווקא בסדר, הבעיה היא אולי במינון ובפיוז הקצר. דווקא יחסית למשחק הגרוע שלנו אתמול הקהל הרגיש לי סבבה... אבל אולי זה בגלל שאני יושב במזרחי עליון ושם זה פחות מורגש
  6. תקשיב תעזר במישהו ותסגור או ב AIRBNB (מנסיון במספר ערים באירופה) או אופצייה שנייה זה שתכנס לקבוצת פייסבוק שנקראת "אמסטרדם שלנו" יש שם בחור בשם יוסי שמסדר דירות לישראלים באמסטרדם (מכיר מספר אנשים שסגרו דרכו והיו מאוד מרוצים). היחס למה שאתה מקבל בדירה לעומת מלון באותו סכום הוא די גדול ותוודא שאפשר לעשן (תדע שבמלון אם תופסים אותך מעשן אתה מקבל וואחד קנס)
  7. חחח יצאתי מפגר ברמות... אמסטרדם מחקה לי את התאים שעוד נשארו לי
  8. מחפש לקנות 1-3 כרטיסים ליציע של מכבי/אלקמר
  9. השיר אכן מאוד ארסי אבל לא רק שאני ממש אוהב את השיר אני גם מוצא את עצמי מזםזם אותו מלא ולפעמים יוצא לי לנסות אותו על לחנים נוספים (אני מודה, קונטרה ועוד...). אני מתבייש בעצמי
  10. מה מספר היציע שהאוהדים שלנו יושבים בו?
  11. וואו... אף פעם לא הייתי במצב שיש לי כרטיס טיסה + מלון סגור בלי כרטיס... אלוהים יעזור לי
  12. שאלה לפזמנ"יקים של אמסטרדם: איפה ממליצים לקחת דירה שתהיה במקום מגניב ועם גישה נוחה לרכבת (בשביל הלוך חזור לשדה תעופה ולמשחק של מכבי)? בשלושת הפעמים שהייתי ישנו תמיד באזור הדם ובא לי דווקא להיות במקום אחר עם אנרגיות טובות אבל מן הסתם שיהיה יחסית מרכזי תודה לעוזרים
  13. חבר טוב שישב שם סיפר לי פחות או יותר אותם סיפורים, מבחינתו כל עוד אוהדי היריבה יושבים מעליו הוא לא מגיע יותר בחיים
  14. אני מבין את הכעס והרצון לגרום לציבור החרדי להרגיש על בשרו מה שאנו החילוניים מרגישים כבר שנים אבל במישור הפרקטי אני מתקשה להבין מה יכול לצאת טוב מהפגנה כזו
  15. צודק http://www.haaretz.co.il/opinions/1.1775253
  16. חבר טוב שלי שמתעסק בנדל"ן בעיר אמר שזה ידוע ובתכל'ס את מי זה מפתיע?
  17. לגבי החינוך, לא מסתכל על הנושא כרווח והפסד בצורת כסף אלא באופן של מה ניתן לקבל עבור הכסף שאנו משלמים. כלומר שאנו אמורים וצריכים לקבל חינוך הרבה אבל הרבה יותר טוב עבור ההשקעה הכספית. לגבי המשבר של 2008 היית התעלמות מכוונת של ממשלת ארה"ב מאין סוף התרעות לפני, בזמן ואחרי המשבר כך שבעצם זה רק מחזק את דעתי, אנשים סמכו על הממשלה שתפקח ותשמור עליהם ועל כספם כאשר במציאות קרה בדיוק ההפך. בכלל הנושא של המשבר של 2008 הוא כלכך מסובך ומורכב מעשרות ואולי מאות גורמים שהשפיעו על מה שקרה שמאוד קשה להפנות אצבע מאשימה כלפי מישהו למרות שבשורה התחתונה אנשים איבדו את כל רכושם בחסות המדינה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.