Jump to content

udisea

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by udisea

1. קודם כל אין ספק שהאריס ומכבי זה לא זה... אפשר רק לקוות שבמידה והעסק באמת ייצא לפועל הקבוצה תחתים שחקן כנף ימני ברמה גבוהה (אפשרי מאחר שתתפנה משכורת עתק) מה שיכול מאוד לשדרג את הקבוצה. אני בעד בכלל לפתח את הנושא בצורה כזו: מי הייתם רוצים לראות במכבי במידה והאריס יעזוב? איזה קשרי כנף טובים יש בשוק שאפשר לשים את ידנו עליהם?
  2. בחייך עמית... מה זה משנה כמה שחקנים שיחקו? קמפיינים קודמים שותפו 30 שחקנים ועדיין לא השגנו כלום! בוא לא נשכח שהיו לנו קמפיינים "קלים" לא פחות עם אירלנד ושוויץ ועדיין ללא הצלחה לדעתי אין זה משנה מי יהיה המאמן, פשוט אין לנו את חומר השחקנים הדרוש על מנת להיות בדרגים הראשונים: הכוכב שלנו יוסי כבודו במקומו מונח אך חוץ ממנו מי יש לנו? רפאלוב שמשחק בבלגיה? טל בן חיים שמשחק במכבי פ"ת? גולסה ממכבי חיפה? מי? אין לנו שחקנים מספיק טובים בקנה מידה עולמי שיכולים באמת להוביל אותנו להישגים! אולי ביום מן הימים... אך לא היום לצערנו
  3. אני אשכרה לא מבין למה אנשים טוענים שמדובר בקמפיין בזיוני...? הרי כל איש ספורט נורמלי בעולם אם הייתם מבקשים ממנו לדרג את הנבחרות בבית לפני הקמפיין כנראה שישראל היית מדורגת במקום ה- 3. כך שבעצם לא מדובר בביזיון כמו שחלק אולי טוענים, בעיקר מהתקשורת הרדודה פה בארץ. (אבי רצון וכו...) חברים יש לקחת דברים בפרופורציות, אם תעמידו שחקן מול שחקן הרי היוונים והקרואטים מעפילים עלינו בכמעט כל עמדה, לכן בוא לא נשכח את מקומנו ואולי לאט לאט יום אחד נזכה לאיזו הבלחה מקרית חג שמח וצהוב לכולם
  4. לפי דעתי לשים אצבע מאשימה כלפי מישהו או משהו אתמול זו טעות! ולמה? בגלל שאפשר לבוא בתלונות על המערך של איווניר אתמול, אפשר לבוא בתלונות לשחקנים שלא הציגו את היכולת לה ציפינו (מלבד ייני שהציג משחק מצויין!!!), אפשר גם לבוא בתלונות לקהל שלא עודד במשך דקות ארוכות ועוד ועוד ועוד... שורה תחתונה כל הקבוצה (צוות מקצועי, שחקנים וקהל) לא היית אתמול במיטבה אך אני מאמין תמיד שיש להסתכל על החצי כוס המלאה שהיא שלמרות כל מה שכולנו ציינו הצלחנו לסחוט תיקו ביום רע מול קבוצה שהיא עדיין אלופה ושהצוות המקצועי הצעיר והשחקנים הצעירים שלנו ילמדו לפעם הבאה ויגיעו יותר מוכנים מנטאלית ומקצועית. אין מה להתבאס ואין מה לכעוס הליגה עוד ארוכה ויש עוד הרבה זמן כדי להשתפר ולעלות על דרך המלך! יום טוב וצהוב
  5. בבקשה קישור למודעה ביד 2: http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=34&SubModelID=303&FromYear=1998&UntilYear=1998&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info= לשאלתך הרכב אכן עבר תאונה קלה לפני 5-6 שנים אם אני לא טועה כך או כך הרכב במצב מצויין (הוא נמצא אצל אישתי כבר מעל 8 שנים) אשמח לענות לכל שאלה ידידי
  6. מקווה שאני לא מגזים פה... מוכר את הרכב של אישתי: גולף 98 140,000 ק"מ בלבד!!! יד שנייה (רשומה כשלישית מכיוון שנעשתה העברת בעלות במשפחה) פרטים נוספים ינתנו בהתאם מחירון הרכב הינו 18,000 ש"ח, אני מוכן למכור ב12,000 ש"ח (גם בגלל שאין לנו צורך בו יותר וגם יש מעט פגיעות חיצוניות) 1,000 ש"ח תרומה לתפאורה!!! יאלה להפיץ לחברים וקרובי משפחה
  7. מי זה פיקה??!! אהה זה ייני...!!! חברים השנה אפשר לראות בדמות ייני את ההבדל בין חוסר ביטחון לביטחון לא יודע למי מגיע הקרדיט אז כל הכבוד לייני ולמערכת כולה! בנוסף הייתי שמח שכל חסרי הסבלנות ביננו יורידו קצת רגל מהגז וייתנו לשחקנים לשחק (דוגמאת דאבור) כדי שלא נאבד אף אחד ובעוד שנתיים-שלוש נשאל - איפה הוא היה עד היום? שבוע טוב וצהוב!
  8. !!! אני לא יודע עם אנשים זוכרים אבל לפי עניות דעתי עד הפציעה יצחקי היה השחקן המוביל בארץ (עובדה לכך שגם הפועל עם שכטר היתה מוכנה לשלם לו אותה משכורת) ובגלל שאני זוכר אותו מלפני הפציעה אני יודע שהוא עדיין לא אותו שחקן... אולי חזר לכושר, אולי מראה ניצוצות אבל עדיין לא אותו יצחקי... מקווה שיחזור לעצמו במהרה מכיוון שז סוג השחקנים שבאמת עושים את ההבדל בקבוצה שהם משחקים בה!
  9. גבר אני מעדיף לראות פסטיבל מספרי סיפורים ב 2:00 בלילה בערוץ אחד מאשר להסתכל שידור חוזר שלם על האריס בנוסף כל ההשוואות הללו של שחקן בנבחרת בוסניה- מי ישמע???? תגיד ממתי בוסניה אימפריית כדורגל? אני כבר יודע מה תגיד: מה אתה כולה ישראל.... לא רלוונטי מכיוון שזה בטח מה שאמרו על אלברמן בגרמניה: שחקן מוביל בנבחרת ישראל בלה בלה בלה... והנה לא כל אחד מתאים לכל רמה... ולא שהרמה פה בארץ גבוהה אבל לפי עניות דעתי האריס עצל מדי למשחק הכדורגל ולעולם לא יהיה שחקן ברמה גבוהה. הלוואי שיוכיח לי שאני טועה, תאמין לי לא יהיה מאושר ממני
  10. חברים מספיק לתת את הדוגמא הקיצונית של ישראלביץ'!!!![ זה כמו שאני ייתן דוגמא לשחקן עצלן כמו שיבחון!!! עכשיו SAWYER תאמין לי שאני האחרון שחי על סטיגמות, אין לי שום דבר נגד האריס, חוץ מזה ואתה יכול להגיד לי שאני לא רואה (באמת משער 11 לא רואים טוב) אבל: 1)האריס לא רץ לשטחים מתים אלה יוצר שטחים מתים ע"י החוסר תנודתיות שלו, וספרינטים??!! על אלו ספרינטים אתה מדבר?! אולי אתה רואה אחרי המשחק את הישור על FF אבל תאמין לי הוא זוחל!! 2)אח שלי מספיק חתכו פעם אחת לא צריך פעמיים אני יודע שאתה לא מאמין שאפשר לרוץ כל כך מעט ב-90 דק' אבל הינה- יש לך שחקן בקבוצה שמצליח 3)ברור שאני לא מצפה שכל שחקן בקבוצה יהיה גאטוסו אבל יש גם גבול!! אם הוא היה יכול הוא היה עולה לשחק עם שטיח פיקניק וכאשר יש התקפה של הקבוצה היריבה הוא פשוט יפרוס אותה וישים שעון מעורר. מלבד זאת מסכים שהוא יצירתי FEAR אני יודע שכדורגל זה לא תחרות ריצה אבל זה לא אומר שלא צריך לרוץ... חוץ מזה תאמין לי ששחקן ששיחק באירופה ובא לכאן הוא כנראה - לא מתאים לאירופה! ואם הוא היה כזה מוצלח אז היו עליו כבר הצעות אבל כנראה שמה שאני רואה גם הסקאוטים רואים והעובדה היא שמכבי ניסו לקבל עליו בקיץ הצעה ללא הצלחה
  11. אח שלי אני חושב שאתה קצת נסחף בהשוואה של האריס ל- צ'אבי לפי מה שאתה אומר הוא רץ ממש כמו כל קשר אחורי ברמה גבוהה באירופה צר לי אבל תן לי לגחח... לא עליך חלילה אלה על דמיונך הפורה, אתה יכול לתת לי דברים נקודתיים של גולים שהאריס נתן אבל זה לא רלוונטי מ-2 סיבות: 1) אי אפשר לדעת מה שחקן אחר היה עושה 2) אני בכלל מדבר על הניידות שלו וההשפעה על המשחק עסקיננו ברצלונה, אם למשל היה הבחור כמו מסי שנעלם למשך רוב דקות המשחק אבל נותן הברקות שגם מרדונה עושה עליהם ביד אז מילא... אך לא כך המציאות ידידי, המציאות היא שהוא רץ פחות מחיימוב ומדי פעם עושה איזה דריבל ו/או מסירה טובה (לא אחת שפורצת הגנות) + 5-7 גולים בעונה אם לדוגמא ניקח את לוגסי ו/או דהן תראה שההשפעה שלהם על המשחק היא אסטרונומית יחסית להאריס, הם מכניסים שצף רצף והתלהבות אשר מדביקה את שאר הקבוצה וגורמת ליריבה להילחץ אחורה ולאבד כדורים, לעומת האריס שגם סבתא שלי ממרום גילה יכולה לעבור אותו באיזה ספרינט קצר- הוא פשוט לא רץ אחרי שחקנים שתוקפים אותנו! אתה יודע מה- הוא לא רץ בכלל!!! אני מוכן לשים כסף שאם אתה מחבר לו את המד מרחק הוא לא עושה יותר מ4-5 ק"מ במשחק טוב. בקיצור ולעיניין אני חושב וזו דעתי בלבד- להאריס אין מקום בהרכב של מכבי ואין לי ספק שבמידה ותהיה קבוצה מטומטמת דיה שתהיה מוכנה לשלם את שכרו, מכבי משחררים אותו בלי לחשוב פעמיים!!!
  12. אני ממש לא מבין מדוע ישנם אוהדים שממש רוצים לראות את האריס??? ח'ברה בכדורגל של שנות ה-2000 אין מקום לשחקנים שלא עושים תנועה בלי כדור ולא רצים במגרש!!! הרי מה שעושה את מכבי השנה מעט יותר טובה או יותר מפולפלת או יותר אנרגטית או איך שלא תקראו לזה- זה הרי האנרגיות שהשחקנים הצעירים מביאים איתם והשטח שהם שורפים במהלך המשחק, ולא האריס שעומד במקום דופק מסירה והולך לשתות פינה קולדה... חברים להתעורר בבקשה האריס הוא לא זה שיוביל אותנו קדימה! יש חלופות טובות ממנו! שבוע טוב וצהוב לכולם
  13. כמה ילדים אינפנטילים יש פה זה לא יאמן!!! בגלל כמות המפגרים שיש בפורום פה כל נושא מחדש, בחיים אנשים נורמאלים לא יהיו שייכים לשחקן ה-12!!! עלק עומדים על העקרונות שלהם לקלל ערבים, יאלה לכו תהיו אוהדים של בית"ר ותעזבו את בלומפילד בשקט! תנו לראות משחקים לא כמו שנה שעברה שחצי מהמשחקים ראיתי בבית, די מספיק תתבגרו למה נשבר הזין! אני אשכרה לא מבין את המנהלי פורום פה, באתר של האולטראס לא משנה מה הדעות הפוליטיות של כולם, אין סיכוי שייתנו לגיטימציה לכל כך הרבה טמבלים להביע את דעתם ועוד לסחוף אחריהם עוד כמה ילדים שעוד לומדים לבר-מצווה. ח'ברה תתבגרו אני מבטחיח לכם שעוד כמה שנים תסתכלו על עצמכם ותגידו כמה מפגרים הייתים (כי גם אני הייתי כזה פעם) יאלה שבת צהובה לכולם- בלי קללות ביום ראשון בבקשה
  14. שלום לכולם בגלל שאני מהפראיירים שעדיין עושים מילואים אני צריך את עזרתכם. בנוסך לאימון של שבוע אני צריך לבחור בין 2 תאריכים של ביצוע שמ"פ: 1. בין ה 18-29 לנובמבר או 2. בין ה 29 לנוב' ל 8 בדצמבר שאלתי היא באילו מן התאריכים הנ"ל אני מפסיד פחות משחקי בית (ליגה+אירופה)ואיזה משחקים אלו? מחכה לעזרתכם בהקדם, אני פשוט חייב לתת תשובה עד מחר תודה
  15. אם בא לך למכור אותו ב200 ש"ח דבר איתי

16. תודה על התגובה

פעילות ועזרה בנוגע לגלעד שליט

המספר שלי הוא 054-4770274, אם תרצה לשלוח לי את המספר שלך אז בכיף...

17. אהלן אני צריך טלפון של אחד הפעילים באירגון למטרה חשובה מאוד!!! אשמח לתגובה עם מספר טלפון בהקדם האפשרי יום טוב לכולם
  18. אחי שטויות אל תיקח קשה... תעזור לי למצוא מנוי אני אסלח לך... ורק שתדע שהמחיר לא כזה מופרח כי כבר קיבלתי הצעה ל-8 ב 500 ש"ח, בוא נגיד שעוד הפסד לא עלינו אתה כבר תראה מנויים זרוקים על הרצפה מחוץ לבלומפילד
  19. חברים אני לא מכריח אף אחד, אם מישהו לא רוצה/יכול ללכת יותר למשחקים מסיבה זו או אחרת אז סבבה... חוץ מזה שאם לא היתה לי בעיה כספית אז הייתי קונה מנוי במחיר רגיל...
  20. אני לא חושב שמכבי כיום שווים יותר, חוץ מזה אני צופה עוד כמה משחקי רדיוס ככה שהמחיר לא מוגזם...
  21. מעוניין לקנות מנוי ל8 או 11 במחירים שלא יעלו על 400 ש"ח. כל המעוניין מוזמן ליצור איתי קשר... 054-4770274
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.