Jump to content

udisea

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by udisea

1. שוב חוזר הניגון... או במקרה שלך שוב חוזר הטמטום... אתה שם לב שכל פעם שאני רושם משהו אתה מנפח את זה ל: "עושה הרצאות", שוב אני אסביר לך חמוד, אני לא מחשיב את עצמי לא לחכם ולא למומחה וגם לא מתיימר להיות פשוט הטמטום של הצדקה שלקלל שחקן שעושה טוב לך ולקבוצה שלך בגלל שהוא ערבי מייצג מבחינתי את המיץ של הזבל של החברה הישראלית בכלל ואוהדי כדורגל בפרט. גבר מצידי תדחוף את הדעות שלי לתחת אבל גזענות זה לא מייצג את מכבי, אז ההמלצה שלי היא אם אתה מכבי אל תהיה גזען!
  2. הנה שוב פשוט חוזר על עצמך... רק מחפש לתקוף ולוקח אישית ... כמו שהסברתי לך מה ההבדל האמיתי בין ימין לשמאל אני גם יסביר לך בדיוק את מי אני לא רוצה ביציע: 1) אותך 2) כל מי שמקלל שחקן של מכבי בגלל שהוא ממוצא כל שהוא, כי מה שחשוב בספורט לדעתי זה מי נותן את הנשמה שלו במגרש בשביל מי שנמצא ביציע, ואני לא חושב שיש פה היום אחד שחושב שדאבור לא נותן את כולו במשחק... 3) עוד כמה סיבות שלא קשורות לנושא הנ"ל בקיצור אחי אני ממליץ לך שוב לחשוב, לספור עד 10, ואם יש לך משהו רלוונטי תרשום אם לא עזוב אותי באמשך'
  3. תשמע חמוד, אני רואה שלקחת את זה אישי, אז אם העלבתי אותך מצטער- אל תבכה עכשיו תשים לב במקום לנסות להוציא אותי אידיוט, רשמתי: "מבחינתי" ו- "אישית" ולא התכוונתי להחליט מי אוהד ומי לא, קטנתי מלהחליט פשוט לא רוצה אנשים כמוך איתי ביציע. ברצינות תחשוב קצת לפני שאתה מקליד כדי שיהיה אפשר להתייחס אליך ברצינות כי באמת לא רשמת שום דבר אלא רק ניסית להתנגח... אם זה עוזר לך: יש לך זין יותר גדול. ניצחת! אתה יודע את מי אתה מזכיר לי, את כל הערסים שלמדו איתי בביה"ס שכל היום היו צועקים מוות לערבים וכו'... ובסוף כולם או משתמטים או ג'ובניקים ולעומתם כל ה "נורמלים"/ "חנונים" או איך שלא תקרא להם לוחמים/סיירות/קצינים דרך ארץ חשובה לפני הכל
  4. הינה עוד גאון בשקל שלא היה מתקבל גם לאוניברסיטה הפתוחה... בוא תסביר לי בבקשה מה זה דעות "ימניות"? כי לפי מה שאני מבין מדבריך כל הימין מבוסס על שנאת ערבים... מעניין, כלומר שאם במקום הפלסטינאים היו פה מונגולים (בכוונה לקחתי אותם כי נראה לי שכך תתיחס לזה באופו אישי)למשל אז דווקא היינו מסתדרים יופי בגלל שהם לא ערבים מבולבלים? גם אנחנו... בקשר לעידוד, איפה ראית שקבעתי מי אוהד ומי לא? מי שרוצה לקלל את דאבור זכותו, אנחנו מדינה דמוקרטית וכל מי שרוצה יכול להיות מטומטם אין חוק נגד זה. חמוד אל תקליד כל מה שאתה חושב זה פשוט עושה פאדיחות ל-יהודים
  5. POLLAK ידיד אתה טועה ומטעה ואני אסביר. אני לא מקלל ערבים (לפעמים אבל באמת רק בצחוק) ואני מקלל את טועמה, אבל תאמין לי שאת יוסי שבחון אני שונא ומקלל פי אלף! את אבוקסיס אני שונא ומקלל פי אלף! ואני יכול לתת לך עוד כמה דוגמאות אבל מה שאני רוצה להסביר לך שאני לא שונא את טועמה עצם היותו ערבי, אלא היותו השחקן שהשחיל לי/לנו הכי הרבה גולים מבעיטות חופשיות בדרבים ונתן אין ספור בישולים בדרבים ובכלל משחק בקבוצה השנואה עלי ביותר בכל היקום כולו!!! נהפוכו אם כבר פתחנו את הנושא, אני אומנם לא מכיר את טועמה באופן אישי אבל דווקא יש לי רושם לא רע עליו בתור בו-אדם וספורטאי פשוט יצא ששנינו נמצאים ביריבות ספוטיבית מרה ולא יותר מזה. עכשיו בקשר לטענתך שהערבים הם האוייב הכי גדול שלנו... לא הערבים הם האוייב שלנו אלא המנהיגים החולי נפש שקיימים פה באיזור. שגרתי בארה"ב תקופה היו לנו חברים פלסטינאים והיינו אוכלים במסעדות פלסטינאיות ללא שום בעיה ולא מרגישים מאויימים כלל וכלל הדבר שהם הכי רצו זה לחיות בשקט ובשלום (אל תשכח שכמו שאנחנו בטוחים שזו הארץ שלנו כך גם הם בטוחים). ברור שיש קיצוניים מפה ומפה אבל קיצוניות לעולם לא הובילה לפתרון... בקיצור אחי אני ממליץ לך לשנוא פחות ולקחת דברים בקלות בטח שמדובר בספורט ולא בחיים או מוות
  6. מגיע להם ימח שמם!!! כשטביב פירק את הפועל כפר-סבא והביא איתו שחקנים להפועל כל ה"מתחסדים" סתמו את הפה ולא אמרו מילה, עכשיו שהוא עושה להם אותו דבר הם מתלוננים... אז יש לי רק דבר אחד להגיד לכל אוהדי הגועל תל-טביב: מגיע לכם יא נבלות שונאי ישראל כל כלב ביז' יומו יא מנייאק!!! שוב, שבוע טוב וצהוב
  7. אני פשוט הייתי חייב להגיב בנושא, כל כך הרבה טמבלים לא ראיתי בחיי... 1) אין קשר בין דעות ימניות לבין שנאת ערבים (ההבדל בין ימין לשמאל זה בכלל על שטחים- להחזיר או לא להחזיר), ובכלל מי ששונא אדם לפי מוצאו פשוט אידיוט לדעתי או שפשוט תקוע בדעה המסכנה שלו ולא ראה עולם או סתם ילד קטן ומושפע. 2) מכבי מעולם לא הייתה מזוהה בשום דרך שהיא עם איזה שהוא סוג פעילות או השקפה "ימנית" אלא ציונית! שזה אומר אהבת הארץ ולא שנאת חינם! (זה בבית"ר לא פה) 3) מי שלא מעודד שחקן מכבי בגלל שהוא- ערבי/מזרחי/אשכנזי הוא שווה ערך לאוהד הפועל מבחנתי- חושב יותר על רע מטוב, ואישית לא רוצה לראות אותו בבלומפילד (וכן אני שר נגד טועמה ואין לזה קשר...) אחלה של פתיחת שנת 2012 מונס- אוהב אותך ומקווה שלא תשים לב לכל הדאפרים שמסתובבים פה לצערי שבוע טוב וצהוב
  8. אני יודע שזה לא קשור אבל אני בלי רכב היום, אז מישהו אולי יודע איך אני מגיע לבלומפילד מרמת אביב? (איזור האוניברסיטה) או אולי יש איזה טרמפ? ברכות לעוזרים
  9. אני פשוט לא מבין למה עד שההנהלה עושה משהו טוב לא מפרגנים??!! יאלה תשחררו- נותנים לנשים להיכנס חינם- מעולה! עזבו אותכם שידרוגים של מתקנים וחארטות, מי שאחראי על הדברים הללו זה מפעל הפיס, משרד הספורט וההתאחדות לכדורגל בטח שלא הנהלת מכבי. מה שאפשר צריך לעשות לא מה שאי אפשר! בנוסף בקשר לדאבור, לדעתי לבחור יש הרבה פוטנציאל וחבל שהוא לא משתפשף באיזו קבוצה עד סוף העונה, אל תשכחו גם שהוא בסה"כ בן 18-19, נמצא במועדון הכי לחוץ בארץ, בשנה זוועה ופשוט לא הולך לאף אחד. קצת סבלנות תשתלם לכולם בסוף
  10. דווקא לפי מה ששמעתי (צד שלישי) מחכים עם מינוי המאמן דווקא בגלל שרוצים למנות קודם כל מנהל מקצועי, וזאת על מנת שהמאמן שיגיע (כנראה רק בסוף העונה) ידע מראש שהוא עובד עם ומול צוות מקצועי. בקיצור שהמאמן הבא ידע לפני לאן הוא מגיע ועם מי הוא עובד ושלא יתעסק בפוליטיקות ומשחקי אגו כאלו ואחרים.(לא שזה יעזור לו לצלוח 10 מחזורים) אינשאלה נחיה ונראה
  11. איך אנשים אוהבים לדבר סתם, אני אשכרה לא מבין מאיפה לאנשים פה בפורום יש ידע לגבי שוק השחקנים בינואר??!! לא חשוב, דווקא לפי דעתי תוספת קטנה בינואר יכולה להיות מבורכת! תחשבו שבמידה ואפשר לשים יד על מגן שמאלי וקשר התקפי ימני, אין ספק שזה שדרוג משמעותי לקבוצה, גם אם הם לא יהיו ברמה הגבוהה ביותר מספיק שיהיו יותר טובים מזיו וישראלביץ'- זה לטובה! ובכלל לפעמים אני מרגיש כאילו חסר לקבוצה גרוש ללירה... כלומר עוד קצת והיינו לוקחים את הנקודות. חוץ מזה אני לא מבין למה יש אנשים שמרחמים ודואגים לכסף של מיץ'?! צריך שינוי קטן אז עושים מה הבעיה? זה אחד התפקידים של הבעלים- לחזק במידת הצורך! תדאגו לכסף של עצמכם זה יותר חשוב!
  12. לא משנה איך תסתכלו על זה יפו או ת"א, אבל זו פשוט בושה ששלושת התלאביביות משחקות באותו איצטדיון!!! לוזון במקום להתארח בתוכניות, לתת ראיונות למיניהם ולשבח את עצמך בכל הזדמנות תדאג לעוד איצטדיון נורמאלי באיזור ת"א!!! הצעה שלי: להרים איצטדיון בהדר-יוסף.
  13. לא שהוויכוח שלכם רלוונטי לנושא, אבל אם כבר אז כבר: ת"א ויפו אלו שני ערים נפרדות אשר אוחדו מוניציפלית ויצרו את העיר המאוחדת ת"א-יפו, בדומה לפרדס חנה-כרכור למשל מקווה שלא יצאתי ילד כאפות
  14. חמוד אתה! זו לא היית הכוונה אבל בכיף...
  15. בלי קשר לויכוח ה"חופר" שלכם, אני חייב להעיר, נוהגים לומר: להתבטא ברהיטות
  16. בוא לא נשכח שיש לבוסניה קרב עליה מול פורטוגל! ובוא נגיד שאני לא מאמין שהיית שם על בוסניה בווינר... בקיצור אם יש הצעה טובה בינואר לדעתי לשחרר, במידה שלא: הלוואי שיביא אליפות!
  17. אני לא מסכים עם הטענה שלך מכיוון שגם אתה יודע ששחקן טוב זה שחקן טוב!!! לא משנה איפה הוא משחק, מי משחק לידו וכל שאר התירוצים, ואפשר לתת אלף ואחת דוגמאות על שחקנים שפרצו דרך קבוצות קטנות שלא תבין אותי לא נכון, אני מסכים עם הטענה שמדו טוב לליגה אבל הוא לא מעל הליגה! בגלל זה לא אכפת לי לוותר עליו ובעד זה להשיג 3-4 מיליון יורו (אם באמת הסכום הדימיוני הזה נכון) ובנוסף לחסוך את משכורת העתק שלו, הכל לטובת הבאת שחקנים איכותיים לא פחות! ובקשר לנבחרת בוסניה,קודם כל בוא נשים דברים בפרופורציה, נבחרת בוסניה עדיין לא נימנת עם אריות אירופה ואין לי וכנראה גם לך מושג עם מי הוא מתחרה על העמדה אז כנראה שאין להם שם שחקנים מבריקים במיוחד
  18. אני פשוט לא מבין אנשים... אם מדוניאנין היה שחקן ברמה גבוה הוא היה נשאר בספרד ועל זה אין ויכוח! בסכומים שרצים פה על מדוניאנין אני מביא 2-3 שחקנים יותר טובים ממנו!!! ובבקשה לא לתת לי דוגמא את דמארי שזה ברור שכל העסק זה האמא של הקומבינות (לוזון+טביב=קומבינה)
  19. אני צריך עזרה בבקשה אני ממש לא סגור על לוח המשחקים שלנו ויש לי מילואים מה- 15 בנובמבר עד ה- 8 בדצמבר, דיברתי עם ח'ברה שיחליפו אותי לדרבי ואולי לשאר משחקי הבית. אשמח לקבל צפי לכל משחקי הבית שלנו בתאריכים הנ"ל על מנת להקדים תרופה למכה ולבקש טובות כבר ביום-יומיים הקרובים תודה מראש על העזרה, תנו לצה"ל לנצח!!!
  20. קודם כל בבקשה אל תתנשא עלי או בכלל כי זה הדבר הכי קל והכי ילדותי שנית אם אתה לא מסכים עם דעתי אז בבקשה תפרט מדוע, אני למשל יכול למצוא לך כמה וכמה סיבות מדוע אני מעדיף לראות את האריס עוזב אבל זה לא הנושא אז רק אם תבקש אני אפרט לך אותן. בנוסף ובזה אני חושב שתסכים איתי, עד שלוגאסי נפצע הוא ודהן היו צמד חמד שהיה כיף לבוא לראות, היית רואה ריצה, מסירות, כסאח הכל!! תשמע אין ספק שהאריס שחקן איכותי במהותו אבל האני מאמין שלי הוא שבכדור-רגל הישראלי חשוב להיות כשרוני אבל לא הכי חשוב, דוגמאת: ראובן עובד, ערן לוי, שי בירוק וכו', לעומת אולי פחות כישרון אבל יותר השקעה דוגמאת טל בן-חיים, אלמוג כהן וכו' בקיצור אני הייתי מחליף שחקן כנף על רמה שבאמת מתאים למערך ה 4-4-2 מקווה שתעביר את הטון דיבור לפסים רציניים להבא...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.