Jump to content

udisea

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by udisea

1. חוץ מזה שהשמות לא כאלו מכובדים, אני די מסכים איתך. רק תיקון קטן, לא רק שהם לא יתקשו, הם פשוט לא יצליחו, הרי גם קרוייף עצמו יכול לבנות דרך עוד 100 שנה קדימה אבל פתאום בעל הבית מחליט שצריך למכור את מדוניאנין בכל מחיר אז יאלה שיתחיל לשחק למרות שהוא משתין על המערכת כבר כמעט שנתיים... אין סיכוי להצליח ככה!
  2. נו לא ראית כמה אנשים בלעו את הפתיון... כשיש דרך עושים לא מדברים!
  3. אז דעתנו זהה... סליחה רק שלא יביאו את טון קנאן, אני לא אתפלא כבר מכלום...
  4. יואו אתה צודק!!! באמת אסור לזלזל בו!!! אינגלידיס אומר בראיון שהוא רוצה להביא אישיות בכירה מעולם הכדרגל אז האמת שזה קרוב- בן של אישיות בכירה רק שלא יביאו לנו את קלינגר מקפריסין...
  5. תשמע גבר אתה חייב להפסיק לבלבל את המוח ולהשתמש בכל מיני ססמאות ולהסתמך יותר על עובדות. העובדות הן שקשטן עזב להפועל היו הכי הרבה שערי זכות בליגה שלא לדבר על אחת ההגנות הטובות (השניה לק"ש) ואילו למאמן המהודר של הפועל באר-שבע שאני אשכרה לא רוצה אפילו לציין את שמו ביחד עם מכבי, יש נראה לי הכי פחות כיבושים בליגה (או לפחות בין ה 3 האחרונות), בנוסף כאשר איווניר עזב היינו באיזור המקום החמישי אם אני לא טועה מבחינת כיבוש שערים עם הגנת מסננת! אז אני ממליץ לך ולכל הזייני מוח להפסיק לאכול ואז להאכיל אנשים לוקשים שאלה מאמנים התקפיים ואלה מאמנים הגנתיים, כי אנ י לא יודע אם אתה עדיין זוכר אבל היו לא מעט משחקים שאיווניר עלה במערך פחדני של 4-5-1 ודווקא ניר לוין עולה עם הרכב התקפי של לפחות 2-3 חלוצים ברוב המשחקים (ולא אני לא בעד שהוא ימשיך).
  6. וחשבתי שאני היחיד במדינה, אם כבר נפתחנו אז גם אבא שלי אוהד הפועל, אבל לזכותו הוא לא הולך למשחקים כבר כמעט 30 שנה. הייתי חייב גם אני לשחרר את הבושה.. לנושא, חברים טובים שלי אוהדי הפועל חלקם מעורבים יותר וחלקם פחות, דעתם על קשטן די חצויה חלקם אוהבים אותו יותר וחלקם פחות, אבל לאף אחד מהם אין ספק שהוא המאמן הכי טוב שנמצא היום בשוק ורובם היום די מצטערים שהוא עזב... (איך אנשים חכמים בדיעבד) חוץ מזה בוא נדבר תכלס, אם אתה שולל את אפשרות קשטן את מי כן היית רוצה לראות אצלנו על הקווים?
  7. הבעיה היא שאנשים נוטים לזכור בסוף תהליך רק את הדברים הטובים אפילו אם לא היו הרבה כאלו... הרי בסה"כ העובדות מדברות בעד עצמם: בתקופת איווניר אם אני לא טועה המאזן היה הכי גרוע של מכבי ב-20 שנה האחרונות, שום דרבי, שום ניצחון על חיפה עזוב את רמה"ש, עכו וק"ש... עדיין אנשים אוהבים לזכור את פנתאנייקוס, ז'לצ'ניצר ועוד שניים שלושה משחקים. בהקשר של קשטן אין לך מה להיות מופתע רוב הסיכויים הם שהמתנגדים לקשטן כנראה צעירים מידי כדי לזכור שהוא המאמן הכי מעוטר אי פעם בכדורגל הישראלי ואיזה הישגים מדהימים בקנה מידה ישראלי הוא השיג ושאף מאמן אחר (חוץ מאברם הפוליטיקאי) לא מדגדג את ההצלחות שלו, הם מעדיפים להישען על שמועות כאלו ואחרות שהוא מאמן מיושן ועוד כל מיני חרטא כאילו הם עוקבים באדיקות אחרי שיטות האימון החדשות בכדורגל המודרני בכלל ושיטות האימון של קשטן בפרט. שימשיכו לדבר אין להם שום השפעה בנושא ועדיף לכל המדברי שטויות שיסתכלו על הדבר הכי חשוב בספורט וזאת השורה התחתונה: איווניר עם כל האהבה שלי אליו נכשל, לא הצליח להחזיק את הקבוצה הן מבחינת תוצאות והן מבחינת חדר הלבשה ואילו קשטן ה"מיושן" אני לפחות לא זוכר מתי נתקל בבעיות בחדר ההלבשה והתוצאות כמובן מדברות בעד עצמן. חברים בבקשה לבדוק עובדות ולחשוב פעמיים לפני שמדברים שטויות...
  8. אתה סוטה מהנושא, מצבו של לוני מבחינה עסקית לעומת מיץ' לא רלוונטי, לנוחי דנקר יש כמה חברות חלקן מצליחות וחלקן לא ואני יכול לתת לך עוד מיליון דוגמאות כאלה, זה שמיץ' מצליח בוולמארט לא מבטיח לו הצלחה במכבי ועובדתית עד כה הוא כישלון! לגבי הצעירים ומחלקת הנוער, שאפו גדול למרות שאם אני לא טועה המהלכים לקידום מחלקת הנוער התחילו עוד אצל אלכס שניידר, בנוסף אני אוהד ורוכש מנוי לקבוצת הבוגרים של מכבי ולא קבוצת הנוער (למרות שאני מאחל להם בהצלחה מכל הלב), מה שלי חשוב באמת זה שיש דרך להצלחה עם צעירים בלי צעירים באמת שכרגע אני לא בררן רק רוצה לראות דרך! ולצערי ולצערך אנחנו לא רואים.
  9. בגלל אנשים כמוני אנחנו במצב שלנו היום... אני אשכרה לא יודע אם לבכות או לצחוק תקשיב, אני לא בא להתנשא עליך אבל כנראה שאתה בחור צעיר ועדיין אופטימי שלא הספיק לאכול לוקשים גם בחיים ובטח ממכבי. הלוקשים שאני מדבר עליהם הם שבמשך כל תקופת לוני (ימך שמו) הוא "הנהיג" תרבות ניהולית חדשה ש... בלה בלה בלה... חרטות בקיצור, שורה תחתונה היא שאת זרעי ההרס שהוא שתל אנחנו רואים עד היום מתפרצים, וזה בגלל אותה תרבות ניהולית שמאוד מזכירה לי את ה"דרך" שעליה מדבר אינגלידיס. אני מאוד מקווה שאני טועה...
  10. אני באמת לא מאשים את כל הילדים הצעירים שבולעים את הפתיון של "יש לנו דרך" "הקהל צריך להיות סבלני" ועוד מיגוון קשקושים שאפשר לבטלם ברגע (מי שקצת עוקב מאכילים אותנו את השטויות הללו כבר 15 שנה), אני מאשים את אנגלידיס שמשתמש בשפה יפה וססמאות של פוליטיקאי מהשורה הראשונה שמוליך אותם שולל, הרי תחתיו פוטרו שני מאמנים, הוחלפו עשרות שחקנים נעשו כמה וכמה "מהפכות" ובכל זאת הוא מדבר שטויות במיץ!!! חלאס רוצים לראות תוצאות בשטח ולא דיבורים על מאמן ספורטיבי ומנכ"ל על וחרטא ברטא, מספיק הגיעו מים עד נפש, המועדון נמצא בתקופת השפל הכי גדולה שלו מאז ומעולם, אז יאלה לא רוצה לשמוע דיבורים אלא לראות מעשים!!! לכל האופטימים אני מצטער שאני נשמע פסימי וחסר אמונה אבל לצערי אני אומר זאת מניסיון ועובדות, מצבנו בכי רע וכל מה שאני שומע כל שנה זה שבעתיד יהיה טוב יותר וכל פעם מתאכזב מחדש...
  11. התחלתי לרשום הודעת נאצה כלפיך מכביסט 26 אבל היתאשתתי ואנסה לענות לך ברצינות: אומנם הקהל של מכבי מלחיץ אבל אנחנו מלחיצים רק במצבים שהקבוצה או בדרך או כבר נמצאת בדרך האל-חזור כמו היום, הרי אם היית מגיע למשחקים היית רואה שסה"כ הקהל די תומך חוץ מכמה לחוצים קבועים, אבל כמו שאמרתי רובו של הקהל בכל השנים האחרונות תומך בקבוצה, מעודד ומגיע בהמוניו לכל משחק אז אל תבלבל את המוח על לחץ שמחץ כי יש לנו שחקנים ששיחקו במועדונים גדולים בארץ ובאירופה שמקבלים מאות אלפי דולרים בשנה בגלל שהם יודעים או אמורים להתמודד עם לחץ כזה או אחר. דוגמא שאני רוצה לציין זה את האוהדים ה"מסורים" של חיפה שכל שנה גם אם הם במקום ראשון מקללים ועושים טרור לשחקנים, למאמן ורק אלוהים יודע למה, ובכל זאת הקבוצה זוללת תארים בסיטונות אז כל התירוצים של קהל לא רלוונטי לשחקנים רציניים- שכאלה יש לנו! הבעיה היחידה במכבי זה לא הקהל, לא השחקנים ולא המאמנים אלא המצב האבסורדי שאין הנהלה שתחזיק את כל העסק, זה התחיל בימיו של לוני כישלוני וממשיך לצערנו עד היום רק שהמצב הרבה יותר גרוע לצערנו.
  12. לא מבין איך לאנשים פה לא נמאס... כל הזמן מחפשים את השחקנים, פעם זה היה לוגסי פעם יצחקי פעם עטר פעם קלמי פעם זיו הפעם זה קונאטה. די חלאס מתי יכנס לראש של אנשים שברגע שהמערכת לא בריאה אז ברור שהשחקנים ישחקו ככה, תחשבו לבד על מקום העבודה שלכם, אם לא היה בוס בסביביה, המנהל היה טמבלול שלא אכפת לו מכלום, האחראי משמרת (מאמן) נותן משמרות לעובד שלא רוצה לעבוד ובכלל מחפש עבודה אחרת (האריס)... ועוד ועוד, אז סביר להניח שחלק גדול מהעובדים יזרקו זין מה שנקרא וזה פשוט טעות לבוא אליהם בתלונות ברגע שהניהול הוא ביזיון. בקיצור כמו הקלישאה שהדג מסריח מהראש ככה אנחנו נראים, תראו את מכבי חיפה: יש בעלים שמעורב בקבוצה, מנכ"ל בעל כבוד ועוצמה ותמיד מאמן שמסתכל על השחקנים לפחות בגובה העיניים, וזה לא תורה משמיים ככה כל עסק נורמלי מתנהל וכך גם מכבי צריכה להתנהל ועד שזה לא יקרה אתם יכולים לבוא בטענות לשחקן הזה ולשחקן הזה וגם למאמן ההוא זה לא מה שמתווה דרך בקבוצה ואין מה לעשות כל המערכת בלי יוצא מן הכלל נפגעת.
  13. לא מבין איך לאנשים פה לא נמאס... כל הזמן מחפשים את השחקנים, פעם זה היה לוגסי פעם יצחקי פעם עטר פעם קלמי פעם זיו הפעם זה קונאטה. די חלאס מתי יכנס לראש של אנשים שברגע שהמערכת לא בריאה אז ברור שהשחקנים ישחקו ככה, תחשבו לבד על מקום העבודה שלכם, אם לא היה בוס בסביביה, המנהל היה טמבלול שלא אכפת לו מכלום, האחראי משמרת (מאמן) נותן משמרות לעובד שלא רוצה לעבוד ובכלל מחפש עבודה אחרת (האריס)... ועוד ועוד, אז סביר להניח שחלק גדול מהעובדים יזרקו זין מה שנקרא וזה פשוט טעות לבוא אליהם בתלונות ברגע שהניהול הוא ביזיון. בקיצור כמו הקלישאה שהדג מסריח מהראש ככה אנחנו נראים, תראו את מכבי חיפה: יש בעלים שמעורב בקבוצה, מנכ"ל בעל כבוד ועוצמה ותמיד מאמן שמסתכל על השחקנים לפחות בגובה העיניים, וזה לא תורה משמיים ככה כל עסק נורמלי מתנהל וכך גם מכבי צריכה להתנהל ועד שזה לא יקרה אתם יכולים לבוא בטענות לשחקן הזה ולשחקן הזה וגם למאמן ההוא זה לא מה שמתווה דרך בקבוצה ואין מה לעשות כל המערכת בלי יוצא מן הכלל נפגעת.
  14. לא מבין איך לאנשים פה לא נמאס... כל הזמן מחפשים את השחקנים, פעם זה היה לוגסי פעם יצחקי פעם עטר פעם קלמי פעם זיו הפעם זה קונאטה. די חלאס מתי יכנס לראש של אנשים שברגע שהמערכת לא בריאה אז ברור שהשחקנים ישחקו ככה, תחשבו לבד על מקום העבודה שלכם, אם לא היה בוס בסביביה, המנהל היה טמבלול שלא אכפת לו מכלום, האחראי משמרת (מאמן) נותן משמרות לעובד שלא רוצה לעבוד ובכלל מחפש עבודה אחרת (האריס)... ועוד ועוד, אז סביר להניח שחלק גדול מהעובדים יזרקו זין מה שנקרא וזה פשוט טעות לבוא אליהם בתלונות ברגע שהניהול הוא ביזיון. בקיצור כמו הקלישאה שהדג מסריח מהראש ככה אנחנו נראים, תראו את מכבי חיפה: יש בעלים שמעורב בקבוצה, מנכ"ל בעל כבוד ועוצמה ותמיד מאמן שמסתכל על השחקנים לפחות בגובה העיניים, וזה לא תורה משמיים ככה כל עסק נורמלי מתנהל וכך גם מכבי צריכה להתנהל ועד שזה לא יקרה אתם יכולים לבוא בטענות לשחקן הזה ולשחקן הזה וגם למאמן ההוא זה לא מה שמתווה דרך בקבוצה ואין מה לעשות כל המערכת בלי יוצא מן הכלל נפגעת.
  15. אתם כולכם מפספסים את העיקר, ההנהלת פח הזאת חושבת שאפשר לקנות אותנו ע"י שוחד (מטומטם ככל שהוא יהיה). אסור לשתף פעולה עם השטות הזאת ולהוריד רגל מהגז, נהפוכו זה רק עוד יותר מעצבן אותי שחבורת הדבילים הזאת חושבת שאם אני יביא איתי עוד חבר חינם אז אני אסלח על ההתנהלות הבזויה שלהם בשנתיים-שלוש האחרונות. לא שוכח ולא סולח עד שכל הזבל שלא מתאים למערכת ייקח את הרגלים שלו ויעוף לי מהקבוצה!!! מספיק כבר עם גניבת הדעת!
  16. יש לי עוד שאלה קצת לא קשורה, חבר שלי שלח לי קישור לאתר המועדון בו רשום שיש כניסה חינם לבעלי מנויים למשחק הבית הקרוב. לא כל כך הבנתי את העיניין, ממתי אני משלם אם כבר יש לי מנוי??? אשמח להסברים תודה
  17. אני לא מבין למה אתם חושבים שאם מישהו שואל אתכם שאלות רלוונטיות עם משמעות אז הוא "עושה טובה" או "מזיין תשכל"? מה אתם רוצים שאנשים שלא מכירים אתכם ילכו אחרכם באש ובמים ואפילו תשובה נורמלית אתם לא יכולים לספק?! חברים כולנו באותה סירה וברור שכולנו מיואשים עד מוות, אבל לפחות את הדין והחשבון אנחנו חייבים אחד לשני! אני לא מבקש כלום רק שואל שאלות לגיטימיות: מה מטרת ההפגנה ביום שישי? האם יהיה שת"פ בין הארגונים?
  18. יסלחו המארגנים אבל מה מטרת ה"הפגנה" ביום שישי? האם ישנם דרישות מסויימות? אני שואל לא בשביל להוציא את הרוח מהמפרשים חלילה אלא בגלל שאני לא חושב שהשחקנים הם האשמים, אלא הבעלים הקנדי המעופף שלנו שפשוט עושה טעות אחרי טעות ומוביל אותנו לאבדון שמזכיר את תקופת לוני (ימח שמו). מלבד זאת אני חושב שיש לבצע שיתוף פעולה בין הארגונים כדי לקבל את תמיכת כל הקהל ללא יוצא מן הכלל.
  19. תראה גיא לוי מעבר לקונספירציות של תקשורת אדומה וכו'... (שיכול להיות שזה נכון) אני חושב שההבדל העיקרי הוא שטביב לעומת לוני (ימח שמו) הוא שהעבר וההווה שלו מלמד שכנראה כוונותיו לא בדיוק טהורות... כלומר למרות שגם אני וגם אתה חושבים אותו דבר על לוני (ימח שמו) אם נהיה כנים הוא לא הגיע במטרה לחרב את המועדון (למרות שזה מה שקרה בסוף) אלא פשוט עוד כחמולוג שנגרר לעסק שלצערנו התברר כגדול עליו, לעומתו אצל טביב ישנה הרגשה שהוא הגיע מלכתחילה מונע ע"י אינטרסים לא לגיטימים במיוחד... בקיצור אם נדבר דוגרי והיינו כתבי ספורט אובייקטיבים כנראה שגם אנחנו היינו מצדדים בנבלות... אבל בגלל שאנחנו לא בו נשמח לעיד כל עוד הוא שם ונאחל לו עוד שנים רבות באדום לפחות עד ליגה ג' בנוסף אני חושב שצריך להתעסק בצרות אצלנו שלא חסרות ולתת לנבלות לאכול אחד את השני סופ"ש צהוב
  20. יש נושאים שפשוט אי אפשר לשישאר אדישים אליהם... מה יהיה עם אנשים? קודם כל לגבי ברק יצחקי (שהוא הנושא), אחד השחקנים הטובים בארץ כרגע אם לא הטוב שבהם וכל עוד הוא לובש חולצת מכבי ולא זורק זין בשבילי הוא אחלה בחלה ויכול גם להיות קפטן זה לא כזה קריטי, אבל אין לשכוח שהוא שכיר חרב כי הרי ברור שאם חיפה או אולי אפילו הפועל היו מציעות לו יותר כסף הוא כנראה היה משחק אצלם... (שלא נדבר על בית"ר) עכשיו, לגבי כל מי שיוצא פה על נימני בצורה זו או אחרת (ואני מדבר כרגע על אבי השחקן כל השאר לא רלוונטי כרגע), כנראה היה ילד קטן (זו לא קללה) כאשר אבי שיחק ופשוט לא זוכר מה זה לבוא לדרבי ולהתערב באיזו דקה אבי משחיל להם איזה חתיכה... יותר מזה כל מי שיש לו חבר אוהד הפועל שישאל אותו מה הוא הרגיש שהוא ראה את אבי נימני עולה לדרבי, היה אפשר לשמוע את הביצים של כל שער 5 עד שער 11 !!! חברים עזבו את התחרות הטיפשית של השחקן הטוב בכל הזמנים, הרי זה לא שצמחו לנו איזה מרדונה או פלה או ואן-באסטן פה בישראל, אבי אולי לא היה הרבה דברים אבל הוא היה שחקן מיוחד עם כישרון נדיר שהיה בא לידי ביטוי בגולים, בישולים, ניצחונות, תארים ויכולת הובלת קבוצה שלמה על הגב! בשבילי ובשביל רבים אבי היה וישאר מספר אחד וכל מי שלא מסכים סבבה (חבל...) אבל בבקשה לכבד את אחת האגדות הגדולות ביותר שהיו פה בכדורגל הישראלי בכלל ומכבי בפרט... יום טוב וצהוב לכולם
  21. פשוט מאוד, כמו שקונים את זכויות הליגה האנגלית בשביל: יונייטד, סיטי, ליברפול וצ'לסי בלי קשר למיקומם בטבלא, ככה גם קונים את זכויות השידור של הליגה הישראלית בשביל: מכבי, הפועל, חיפה ובית"ר. הכל עיניין של ביקוש הצופים- כלומר את מי באמת רוצים לראות ולא רק לפי מיקום (למזלנו...)
  22. אני רואה שקראת להורים להגן עליך... בקיצור חברים ייאשתם אותי יאלה תקללו את דאבור תצאו גדולים...
  23. אחי שיתנו לך עבודה בביה"ס על עץ שורשים תעשה לי טובה ותבדוק שההורים שלך לא קרובי משפחה... אתה פשוט אידיוט שאין לו שום דבר אמיתי להגיד חוץ מזה שאני טועה/טוען טענות לא נכונות/ לא מדבר לעיניין וכו' כאשר אני מסתכל על השירשור הזה אחורה פשוט לא יצא לך שום דבר רציני יותר חשוב- עינייני להגיד. אתה כסיל ותישאר אחד כזה עד שתדע לסתום מתי שצריך כי אני יודע שאתה תענה לי עוד פעם עם הודעה שאתה חושב שהיא מתוחכמת אבל האמת היא שהיא תהיה חסרת תוכן כמו שאר ההודעות האידיוטיות שלך. עכשיו יום טוב
  24. באמת שאתה חסר תקווה... טמבל היית וטמבל נשארת... דעותי כלפי מי שמקלל את דאבור על סמך מוצאו היו מיועדים לקריאה של לכולם ולא רק לך איינשטין... אתה לא עד כדי כך מעניין אותי חמוד... עכשיו לפני שאתה עוד פעם מנסה לצאת גאון תעשה לכולם פה טובה וסתום ת'פה, אל תבוא יותר למשחקים ולך תשחק עם ילדים בגילך בגן הקרוב לביתך תודה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.