Jump to content

udisea

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by udisea

1. לא מסכים בעליל, הקשר היחיד בין קבוצת הכדורסל למכבי ת"א זה רק הסמל על החולצה, מצטער אבל זה לא כך אמור להיות.
  2. רק שאני אבין, השנה אנחנו נגיע לשמינית או רבע גמר ליגה אירופית ושנה הבאה מקום שלישי בבית בליגת האלופות ורבע-חצי גמר אירופית?
  3. מעבר לעבר-הווה-עתיד מכביזם וכו', קבוצה זה קודם כל האוהדים שלה אז כשיד אליהו מלא רק באוהדים שיש להם כסף או סתם אנשים שיש להם כסף ועפים על עצמם שהם באים לראות מכבי-סל זה דוחה לפחות אותי אישית. יש פה נושאים על חולצה ב-80 במקום 60 ועל מנויים יקרים ב 1000-12000 ש"ח כאשר כמה שורות מעלי מישהו רושם שמבקשים מעל 300 ש"ח למשחק אחד!!! לכסא הכי מסריח בהיכל!!! אך הסיבה האמתית היא כנראה שכדור-סל פחות מעניין חלק גדול מהאנשים פה בפורום כדורגל...
  4. צר לי לבשר לך אבל רוב מי שיושב בשער 11 יותר טוב מרוב מי שיושב בשאר השערים, בטח יותר מאוכלי בורקסים למיניהם בשער 1 או כל שאר השערים שמקללים את יואב זיו/גארסיה/מרגוליס/הקורבן התורן ושמתקפלים 5 דקות לפני שנגמר המשחק. (יותר טובים מבחינת אוהדים כמובן)
  5. זה היה כהשוואה לבונדר, מה הקשר שחקן המאה לא הבנתי...?
  6. אומנם ייני לא עילוי התקפי אבל לפחות יש לו אומץ לעבור את החצי
  7. קובי בובן צודק לצערי, מקווה שההנהלה תתאפס בעיניין הזה כי לא בא לי לאבד עוד קבוצה...
  8. בונדר לא עולה על ייני בשום פן של המשחק, מקווה שזה עוד חירטוט
  9. מי נתן לכם מעבירי הביקורת את הזכות להחליט מי מכביסט ומי לא?! גם אני גדלתי כאוהד מכבי כדורגל וכדורסל, אבל ההתכחשות שמכבי כדורסל יכולה לרגש ולחבר אותי כאוהד כמו מכבי כדורגל פשוט מצחיקה ומשני סיבות עיקריות: 1) אין תחרות אמיתית בענף, קבוצה אחת עם מיליון אליפויות לעומת שאר הקבוצות שנלחמות על השאריות. ספורט בלי תחרות פשוט לא מעניין! 2) כבר מזה 15-20 שנה הקבוצה מתעקשת לאבד כל זהות שהיא בין אם מדובר על שחקנים אך במיוחד כאשר מדובר על אוהדים, כאשר קבוצה מעדיפה שיגיעו למשחקיה אנשים שיש להם כסף על פני אוהדי מכבי אמיתיים- אין על כך סליחה! אין מה לעשות אי אפשר לשקר את כולם כל הזמן ובטח לא לאורך זמן, לא אני ולא אף אחד שיושב לידי (ואני יושב שער 11) אוהד מכבי כדורסל, כלומר מדובר פה בתופעה רבתית של חלק גדול מאוד מהקהל, אפשר להאשים את כולם או שאפשר פשוט להסתכל למציאות בעיניים ולהודות שמכבי ת"א כדורסל גרמה לנתק הזה בעצמה, היא כבר לא מייצגת את אוהדי מכבי ת"א והתלונות צריכות להיות מופנות להנהלה שבחרה בדרך הזו. בנימה אישית- גם אותי לא מעניין כדורסל בכלל ומכבי ת"א כדורסל בפרט
  10. עוז ראלי הוא אכן יתרון גדול מכיוון שאיתו ניתן לנצל את 2 המערכים לא חילוף, חוץ מזה אני מאמין שהצוות במכבי רואה מה שאנחנו רואים- ראדי עד כה לא בשיאו ושנה שעברה היית עדות עד כמה שחקן טוב בעמדה שלו זה קריטי על מנת לתת 4-5-6. כמובן שאם מביאים חלוץ אז רק אלירן בא בחשבון- טב"ח יחכה להזדמנויות מהספסל...
  11. עזה היא באמת מקרה עצוב של מיליוני אזרחים שבמקום שיהיו ויפעלו למען עתיד טוב יותר נשלטים על ידי מיעוט קיצוני, זה העניין למזלנו הקיצוניים אצלנו עדיין לא מצליחים למשוך את המדינה לאבדון כמו עזה.
  12. אתה מבין שרק בגלל שאין להם צבא הם מבצעים פעולות טרור? זה מה שאני מתכוון, צריך להתייחס אליהם כשבויים של צבא אוייב
  13. אורי, לדעתי יש להתייחס לאסירים/עצירים אצלנו כמו שאתה היית רוצה שיתייחסו אליך כאסיר. עכשיו במידה והסיפור שלך נכון זה רק מדגיש עד כמה זה קשה לחיות תחת כיבוש, תחשוב שיש אנשים שמעדיפים לשבת בכלא של ה"אוייב" מאשר לחיות את חייהם הרגילים... עצוב. וזה מה שמביא אותי שוב לעניין שרוצחים/פושעים על רקע "אידאולוגי" "לאומני" יש להתייחס אליהם שונה מפושעים מכייון שהם פעלו לא כפושעים אלה כאינדיבידואלים אשר מאמינים שהמעשה שלהם קידם אפילו במעט את מטרת העל- מדינה משלהם. גם סבי וחבריו מהלח"י ביצעו פעולות בלתי הומניות בהחלט, אך הם עשו זאת למען מטרה שהאמינו שהיא גדולה וחשובה מכל חיי אדם כולל חייהם עצמם, לכן גם אם אני לא מסכים אני בהחלט יכול להבין את מבצעי פעולות הטרור למיניהם. לא תצליח לשכנע אותי שהאנשים אלו רוצחים מתועבים יותר מאשר המולנרים, האברג'ילים והאלפרונים למיניהם אשר פועלים מתוך שיקולים של כח, כבוד וכסף, בלי שום אידאולוגיה ומטרה שהם מאמינים בה ותאמין לי שהם הרסו לא חיים של משפחה אחת אלא של עשרות אם לא יותר!
  14. חתול צהוב, תגיד תודה שאתה חי במדינה שמתייחסת כך לאסיריה, אני לא רוצה לתאר לך מה קורה אם בסוריה המורדים תופסים חיילים מצבא אסד והפוך... אנחנו ניתן לאסירנו תנאים סבירים כי כך צריך להיות! מדובר על בני אדם שלמרות שמאוד רוצים לתאר אותם כמפלצות 99% מהם לא כאלו. דרך אגב, גם גלעד שליט לא חי בתנאים כאלו גרועים... תאמין לי אם כבר להילחם אז להילחם בכבוד וזה כולל יחס לשבויים.
  15. למרות המעשה הנפשע והנורא לא הייתי תומך בעונש מוות, מדובר על רצח "אידיאולוגי" שהתבצע ע"י ילד בן 16 שהולך שולל... שיתייבש בכלא. יש אנשים שרוצחים בנפש, שרוצחים ממניעים אבסורדיים, בשביל כבוד, כסף, כוח, הנאה... אותם הייתי שולח לגרדום הרבה לפני מישהו שיש מצב שאם הייתי במקומו באמת שאני לא יודע מה הייתי עושה... בעזרת השם יהיה הסדר וכל עם ילך לדרכו.
  16. בלי קשר, אם יש לך רעיון טוב ואתה מחפש משקיע אז אשמח אם תדבר איתי בפרטית
  17. udisea

חתונה.

בזמנו כמעט הצלחתי לשכנע את אשתי שהשיר כניסה לחופה יהיה המוזיקה של הצ'מפיונז (אחלה מוזיקה ושירים של מכבי לא היו אופציה)
  18. מניסיון העבר שלי זה תלוי בהרבה מאוד משתנים, האם אתה מתכוון לבשל בעגלה או לא, מקום סגור או פתוח וכו'... כך או כך עומדת בפניך לא מעט בירוקרטיה שצריך לעבור, אם בכלל ניתן לקבל אישורים. המלצה שלי היא שאל תסתמך על ידע של סתם אנשים בין אם מהפורום ובין אם חברים, לך תדבר ותתייעץ עם בעלי עסקים דומים כמו בעלי עגלות קפה בבנייני משרדים או בעלי עסק דומה למה שאתה מתכנן אשמח לנסות ולעזור אם יש לך עוד שאלות
  19. בהחלט ישנה התרגשות באויר... איזה כיף שהקבוצה חזרה למרכז הבמה!!!
  20. לצערי לא מתקרב לרמת כדורגל וערך מוסף שזר אמור לתת, אין ספק שאם לא תהיה תפנית מפתיעה ביכולתו אז ינואר/סוף-העונה הוא יחתך
  21. יצאתי מהמשחק בתחושת החמצה גדולה, 2 שערי חוץ בב"ש + 3-4 הזדמנויות טובות לגול זה מעולה! אך מנגד המשחק הזה הראה והדגיש עד כמה הגנת ברזל ואי ספיגת שערים הם קריטיים למרות שאתמול שלושת השערים לא נבעו מחולשת ההגנה (כדור חופשי הזוי, נבדל ברור ושוב החלקה של טיבי). אחת הבעיות המרכזיות שלנו השנה וכבר ציינו זאת פה בנושא זה עניין ניצול המצבים- מאוד מאוד קריטי, אבל די ברור ומתקבל לאחר הוואקום ההתקפי שנוצר בעקבות עזיבתו של מלך השערים שלנו (שיחזור במהרה), מקווה שחקני ההתקפה יכנסו ל ZONE כמה שיותר מהר. סה"כ אפשר להיות מאוכזבים אבל לא מאוד מכיוון שהמשחק הוכרע הרבה בעקבות חוסר מזל/ שופט וזה למזלנו יקרה אולי פעם-פעמיים בסיבוב
  22. אם אני לא טועה הכתבה הזו פורסמה לא מזמן ב ONE על בלומפילד משופץ בעצם ולא על אצטדיון חדש בלוקיישן אחר. הלוואי
  23. אני בעד תחרותיות, מבלי מאבק על התואר אפשר לסגור את הליגה ומבחינתי כל האמצעים כשרים... אבל לא עושים שינויים כאלו בטח לא אחרי שנה וגם לא אחרי 3-4 שנים. בצרפת ליון לקחו אליפות 5-6 שנים ופשוט נגמר, שלא לדבר שהיו פה תקופות שחיפה השאירה אבק לליגה מספר שנים לא מבוטל, ככה זה הגלגל מתהפך ואי אפשר להיות נביא ולהגיד שאנחנו נשלוט ללא עוררין מכאן ועד עולם, זה פשוט לא מציאותי.
  24. מחזק את דעתי שבמידה ואלירן חוזר יש לנו התקפה חלומית
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.