Jump to content

udisea

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by udisea

1. אדום מסריח... אבל צעד טוב מבחינה מקצועית
  2. אני לגמרי איתך פה, כמה שצוחקים פה על הפועל אני בכיף הייתי מוסיף כמה אחוזים במנוי כדי להביא את אלירן (לא שמכבי צריכה את זה). פשוט אני רואה פה תגובות בפורום שאנשים אשכרה מאוננים על דמארי האדום המסריח הזה כאשר עטר גם הוכיח שהוא לפחות באותה רמה (לדעתי האישית יותר) וגם יש לו חיבור מיוחד עם המועדון והאוהדים- פשוט שילוב מנצח!
  3. זהבי בהחלט להיט, אין ספק. אבל בוא לא נהיה עם זכרון קצר, בחצי שהראשון של העונה שעברה עטר החזיק אותנו לבד!!! עם 15 שערים עד ינואר והיה פשוט מפלצת. לאחר מכן שזהבי ופריצה הצטרפו אז מן הסתם העבודה ההתקפית התחלקה ביניהם. אם עטר חוזר זה חלום!
  4. וואלה צודק... הקהל שלנו רק שורק בוז למאמן שהשיג את אחד האחוזי הצלחה הטובים בכל הזמנים בליגה + קמפיין מעולה באירופה. לא רוצה לדעת מה היה קורה לא אם היינו במצב של חיפה אלא רק אם בטעות לא היינו זוכים באליפות... היו אונסים לו ת'תחת. די עם עצימת העיניים, בלי להשוות אותנו לקהלים אחרים- יש למכבי קהל לחוץ וכפוי טובה ברמות.
  5. די עם הצביעות... הקהל של חיפה מסריח בדיוק כמונו. גם שאנחנו רוצים אנחנו יכולים להיות קהל סרחון שגם אחרי שהקבוצה כבר מדממת על קרשים הוא בועט בה בלי רחמים. כמו שאמרו פה קודמים לי זה הכל מתחיל ונגמר בתרבות ספורט שלצערי כמעט לא קיימת. ניצחונות והישגים הם לא חזות הכל.
  6. תנו לבן-אדם צ'אנס... השנה הראשונה במיוחד לשחקן ישראלי שיצא לאירופה היא בגדר שנת הסתגלות. אני מאמין שבמידה ואלירן יהיה מפוקס מטרה ועם רצון אמיתי להצליח- הוא יצליח. יש לבחור כשרון בלתי רגיל ומאוד מתאים לליגה הצרפתית המהירה והטכנית. סבלנות והתמדה 2 תכונות שלרוב לא קיימות אצל השחקן הישראלי (וגם אצל רוב המשתמשים כאן בנושא שכבר ממליצים לו לחזור). בלי קשר- הלוואי הלוואי הלוואי שיחזור, החלוץ הישראלי מספר 1 !!!
  7. מרמורק חמודים ביותר!!! היו יכולים להפוך לקבוצה השניה שלי אם הם לא היו: 1) משחקים באדום 2) הפועל 3) תימנים מה שכן זה עשה לי חשק לקפוץ לרחובות לדרבי מרמורק-שעריים...
  8. אחי יש לך בעיית זיכרון קלה... משחק קודם מולם היה צריך להיגמר 4-0 5-0 או אם אני מפרגן לפ"ת אז 4-1. זו היית התוצאה הכי שקרית מכל המשחקים הזכורים לי לאחרונה. בקשר למשחק הקרוב, לא לעלות עם ההרכב החזק שלך בשבת כדי לשמור כוחות למשחק הרבה יותר חשוב בחמישי לא נקרא זלזול אלא פשוט שמירת כוחות.
  9. מי מייצר תדמית של קבוצה אפורה? רק אוהדים לחוצים שלא מבינים כמה טוב עכשיו. מבחינתי אני כבר שנה וחצי בגן-עדן.
  10. דרך אגב הקהל של ב"ש היה הקהל חוץ הכי טוב השנה בבלומפילד, לא רואים את הפועל וחיפה
  11. לא מבין למה אנשים זורקים שקיות גרעינים, כוסות וכו' למגרש... גם גדול ומפליל (רדיוס כאלה) וגם לא באמת מכאיב. אנחנו משתדלים לזרוק מטבעות של 10 אג' או חצי שקל, יותר זול, לא רואים אבל מרגישים.
  12. אם זה בצחוק אז יצא סבבה אם אתה רציני אז רוץ הכי מהר שאתה יכול עם הראש קדימה עד שתתנגש במשהו
  13. אל תחשוב על פרנסה ואל תחשוב מה התואר "ייתן" לך או איך הוא יקדם אותך בשוק העבודה, ההמלצה שלי היא ללכת ללמוד מה שאתה אוהב/מה שמעניין אותך, זה כל כך חשוב! (מניסיון אישי כואב)
  14. איזה אוהדים יש לנו... מקום ראשון- יש אירופה- יש תצוגות- יש אז נכון הלך הגביע אבל מה לעשות ככה זה כדורגל, אולי אתה לא תסלח לסוזה אבל אני לא אסלח לכל אותם אוהדים מטומטמים שמקללים את המאמן, שחקני בית צעירים וכל מה שבא ליד... לכו קיבינימט- שונא את זה שאנחנו אוהדים אותה קבוצה!
  15. לדעתי אלירן עטר יותר טוב משניהם, סליחה הרבה יותר טוב משניהם.
  16. אנשים פה נכנסים לחישובי שכר מינימום... מה הקשר??? אני מבין את בן-זקן שמבקש מאוהדי מכבי אותו סכום כמו שמבקשים מאוהדי אשדוד שמגיעים לבלומפילד אבל אם אני מסתכל מנקודת מבט סוציומטית אז וואלה לשלם 110 ש"ח למשחק מול אשדוד זה ביזיון!!! הדרך היחידה למחות היא ברגלים, מי שמפריע לו שלא יבוא, אי אפשר לשנות דברים רק בדיבורים אלא גם במעשים.
  17. אחי, ממליץ מכל הלב על מצלמות של GOPRO גם אכותיות חבל על הזמן (מצלמות ב HD), נותנות לא מעט אופציות של אפקטים וגם עמידות מפני הכל, אבל הכל! לא הכי זולות אבל מאוד אמינות ושוות כל שקל (אתה גם יכול להזמין מ EBAY ולחסוך כמה שקלים) הנה כמה קליפים לתת לך תאבון: http://www.youtube.com/watch?v=A3PDXmYoF5U http://www.youtube.com/watch?v=GUEZCxBcM78 http://www.youtube.com/watch?v=3wbvpOIIBQA
  18. אני אתן לך את הטיפ הכי טוב: שאלות על כדורגל בפורום כדורגל ושאלות על מכוניות בפורום מכוניות: http://www.carsforum.co.il/vb/ לי הם עזרו בעבר עם קניית רכב (מאזדה 3 דרך אגב)
  19. סלח לי גבר אבל אתה מאוד מתפזר... שאלתי אותך שאלות מאוד ספציפיות על מנת שתוכל לקבל תשובות כמה שיותר רלוונטיות שיוכלו לעזור לך. גם לא הבנתי, אתה נוסע לאנגליה כדי ללמוד אנגלית??!! שמעת על בתי ספר ללימוד אנגלית...? קצת יותר פשוט מאשר לארוז את הפקלאות ולעבור לחו"ל לא? עוד משהו, אתה חייב להסגר על תוכנית בדיוק מה אתה רוצה לעשות ואיפה לגור ואם אתה רוצה לעבוד בסנפלינג/שיפצים אז מה הבעיה? תתחיל להרים טלפונים לחברות אנגליות שמתעסקות בזה ותתחיל להתגלגל. לעבוד בחווה לא יעזור לך לכלום!
  20. מה עם המשחק מול פרנקפורט??? נכנס אחרי ה 4-0 בדרבי קל...
  21. אתה מתכוון על חוות באוסטרליה? אחי תהיה יותר ספציפי: לאן אתה רוצה לעבור? במה אתה רוצה לעבוד? מה המטרה של הירידה מהארץ? (לפתח עסק, לראות עולם מה?)
  22. אחי מה המטרה בעצם במסיעה כזו? כסף? חוויה? תגדיר מה אתה מחפש ואז יהיה יותר קל לייעץ לך
  23. דרך אגב OMER בלי קשר לנושא, מכיר את עמוד הפייסבוק: נתנייתים בינוניים וסבירים. אם לא אתה חייב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.