Jump to content

udisea

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by udisea

1. שנה אזרחית וגביע טוטו שמח לכולם יש לי 2-3 שעות טיול מצולמות + מספר תמונות סטילס שאני רוצה להפוך לסרט קצר 10-15 דקות אשמח לקבל המלצה על תוכנת עריכה נגישה או לחליפין אולי יש פה מישהו שרוצה עבודה קטנה שתשלום כמובן. תודה מראש
  2. נחמד מאוד! יש עוד המלצות לסרטים דומים?
  3. תופס טרמפ על הנושא, יש לי משהו כמו 2-3 שעות טיול מצולמות + תמונות סטילס שאני רוצה להפוך לסרט קצר יש למישהו המלצה לאתר/תוכנה חינמית שאפשר להעזר למטרה זו?
  4. חבר'ה לא ליפול עלי בבקשה אני חס וחלילה לא מאוכזב מג'ורדי. רק פשוט עם תקציב כזה גבוהה ואולי גם בגלל שם המשפחה שלו חשבתי שיצליח להנחית כאן זרים ברמה אחרת. ומה לעשות צריך להודות על האמת שחוץ מפריצה וקרלוס לא היה פה אף אחד שהשאיר חותם.
  5. ג'ורדי סה"כ עושה עבודה לא רעה אבל אני לא נופל... בכל זאת יש לו את התקציב הכי גבוהה בליגה ביי פאר. אני יכול לציין אותו לטובה על כך שהוביל אותנו לדרך המלך ועל השקט והתרבות שהמועדון נמצא בו היום אך מבחינת רכש יש להודות שהוא די בינוני... הלוואי ויישאר אבל גם אם לא אני לא צופה אסון ואולי רוח חדשה יכולה להיות מעניינת ומועילה הן מבחינת רכש והן מבחינת תוצאות באירופה.
  6. תופס טרמפ על הנושא, בעקבות החורף הבא עלינו לטובה מחפש ג'קטים שמתאים לבוא איתם לבלומפילד.
  7. אם יש למישהו המלצה קצת יותר קרובה...
  8. תודה על ההמלצה אבל אני בשלב בחיים ש 10 דקות לפני השריקה זה נחשב בשבילי מוקדם
  9. אהלן לכולם עקב גביית כסף בחניון אליפלט אני מחפש מקום חדש לחנות בו בקרבת בלומפילד מבלי להיות בחשש לחטוף דוח חניה. אשמח להמלצות תודה!
  10. אבא אוהד הפועל + אמא שהייתה עובדת המועדון (הפועל כדורסל) הם טוענים שהפכתי למכביסט כי הייתי ילד מרדן, אם הילדים שלי יהיו אוהדי הפועל אני שולח אותם לפנימייה
  11. אליפות עם חמישייה על הפועל תכניס אותו לרשימה האקסלוסיבית
  12. תודה רבה! חזרו אלי טונה מעצבים מה- XPLACE
  13. נראה פצצה אבל לצערי לא פנויים...
  14. אהלן כולם אשמח לקבל המלצות למקומות מגניבים לקחת את האישה, חשוב שיהיה יחסית במרכז (משהו כמו עד שעה מת"א) בינתיים חשבתי על זיכרון יעקב או עין-כרם... אשמח להמלצות על צימרים עצמם. TNX
  15. שלום לכולם מחפש פרילנסר/חברה שיודעים לעשות מצגת עסקית ברמה גבוהה (אשמח גם לאיפיון ופיצוח של התכנים וכן טיפול בארגון המידע) עד כה כל החברות שפניתי אליהן דורשות אלפי שקלים עבור מצגת מאוד קצרה (עד 10 מסכים). פתוח להצעות בין אם Power Point או PREZI או FLASH
  16. udisea

הוט\יס

אין מה להשוות לא רק מבחינת התכנים, כשיש תקלה ביס אני מקבל מענה תוך 2-3 דקות ואילו בהוט אני זוכר שהרגשתי כאילו אני נטל ולא לקוח. בלי לחשוב פעמיים, מעדיך לשלם קצת יותר ביס!
  17. חברים, היום הזה לא קשור ישירות לאבי אלא יותר להתנהלות הבזויה של ההנהלה והבעלים באותם ימים שלא לדבר על הסבל שנגרם למועדון ולקהל בשנתיים לאחר מכן. וכן, רק מי שהיה הולך למשחקים באותם ימים יבין עד כמה אבי היה גדול, הבעלים קטן וכמה רע היה לנו בתור אוהדים... לשמחתנו הגלגל מסתובב ולוני קיבל את שמגיע לו ואנחנו אחרי עם 2 אליפויות!!! 8 זה בדם!!!
  18. אין מה להתרגש... בכל אוכלוסייה יש אחוז מסוים של אנאלפביתים ומכיוון שהקהל של מכבי הוא חלק מהאוכלוסייה כך גם אצלנו. או שהם יתבגרו מתישהו או שימשיכו להיות נהג משאית.
  19. הערות על הפגנת יואב אליאסי: 1. ארגון להב״ה זה פרויקט love me של הימין הקיצוני. הארגון מפעיל ״קומנדו״ של מתנדבים שתפקידם לסכל כל מגע בין יהודים לערבים. במילים אחרות - דוחפים את האף לתחתונים של יהודים ומרחרחים. הם השתתפו בהפגנה של אליאסי ...- גאווה ישראלית. 2. כנופיית ״אל יהוד״ זו חבורת טמבלים אימפוטנטים הקוראת לפוגרום בערבים, סתם כי הם ערבים. הם השתתפו בהפגנה של אליאסי - גאווה ישראלית. 3. כהנא חי, תנועת הימין הרדיקלי הותיקה באזור, מחזיקה בעברה הרבה מאוד אלימות וגזענות שאין אדם שלא מכיר. הם השתתפו בהפגנה של אליאסי - גאווה ישראלית. 4. יואב אליאסי סיכן את חייו בהפגנה למען המולדת מול חבורת חננות שהפגינו ברחבת הבימה בת״א. אליאסי לא ירד קצת דרומה להתעמת עם תושבי יפו או עלה לישובי ירושלים או הצפין לישובי הצפון. אליאסי נלחם בעוז במרכז ת״א מול קפה נחמה וחצי. גאווה ישראלית. הימין הקיצוני לא מייצג את הימין, השמאל הקיצוני לא מייצג את השמאל, הם שוליים. מי שנגעל מבצלם צריך להרגיש את אותם בחילות כלפי ההפגנה של אליאסי ולהפך. חברים תעשו לנו טובה, קחו חדר ותעזבו אותנו בשקט.
  20. חוץ מ-2 משחקים בנבחרת בהם הוא שיחק טוב והציג רמה גבוהה לא ראיתי את בן-בסט משחק בשנתיים אחרונות ככה שקשה לקבוע את רמתו. אלירן לעומת זאת נתן 3 עונות טובות במכבי כאשר האחרונה הייתה מפלצתית!!! כמובן שגם הקשר עם המועדון והקהל נותנים פה את הטון... לסיכום: לוקח את עטר על פני כל לגיונר אחר כולל בן-בסט
  21. אם פרימו נגדי סימן שאני בצד הנכון
  22. סוזה עשה לא מעט טעויות השנה, אבל "הטעות" הגדולה ביותר היא שהוא השאיר לכל הליגה אבק מוקדם מידי... קשה מאוד לכל מועדון כדורגל בכל ליגה בעולם להמשיך להלחם ולהוציא מעצמו את המיטב אחרי שכבר בתכל'ס אין על מה לשחק. זה גם היה ההבדל אתמול, הפועל באו להלחם על הכבוד ואנחנו באנו להעביר את הזמן כמו שעשינו בחודש-חודשיים האחרונים. הדבר היחיד שמצער אותי זה שהמערכת לא הפנימה שדרבי זה דבר קדוש... לא משנה מה חייבים לנצח.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.