Jump to content

צ'אק נוריס

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

About צ'אק נוריס

• Birthday 25/08/1988
  1. יש לאחי הקטן עוד מעט בר מצווה אני רוצה לדעת מתי בשבועיים הקרובים יש לכבי יום אימונים שאפשר לבוא לצלם אותם.. תודה לעוזרים ואם אפשר זה דחוף..
  2. גועל נפש.. רק חסר שדיא סבע ישים גול ורוץ ליציע יקח את השטיח שלהם ויתחיל להתפלל... מכבי חיפה 2 או הפועל ת"א 3
  3. הוא נפגע מזה וגם מכבי נפגעה מזה הוא נתן משחקים אדירים בפתיחת העונה היה השחקן הכי טוב במגרש ואפשר לשים 2 קשרים אחוריים [למרות שזאת לא מכבי שהיינו רוצים לראות] ולשים אותו מקדימה אנחנו נרוויח שחקן שאומנם הוא ילד בגיל ושחקן עם נסיון של שנתיים שלוש בליגה שזה יתרון גדול ולא להביא שחקנים במליונים שלא נותנים חצי מהתפוקה שלו צריך לנצל את הנוער גם אם שנה הבאה לא נתמודד על התואר כי עם הנוער שלנו אנחנו יכולים להגיע להישגים גדולים
  4. אני לא מבין אני מקודם ראיתי כמה תקצירים של מכבי כמו נגד נתניה ב5:1 בגביע ונגד סכנין ב4:0 המשחק שטף ואפשר היה לראות את דור מלול אחד שצמח במכבי מכבב כשהוא באמצע טיפה מעל שני הקשרים האחוריים כשחקן חופשי ופתאום משום מה הורידו אותו חזרה לספסל ולמגן ימני שהוא לא ממצא חצי מהפוטנציאל שלו בתפקיד הזה לא מובן לי ההתעקשות הזאת עליו בתפקיד הזה יש שחקן בנוער יגיל ביטון או משהו כזה שחקן ששווה בוגרים של מכבי עם מהירות כוח כוח פריצה יודע להרים בנגיעה מה שאין להרבה שחקנים בארץ שווה בדיקה...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.