Jump to content

שומע מ

משתמשים רשומים
 • Posts

  1,516
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About שומע מ

 • Birthday 01/09/1939

Recent Profile Visitors

4,399 profile views
 1. ״יהיו המשמעויות אשר יהיו״ הייתי מקבל את זה אם היו שורפים תינוקות ערביים ומקריבים אוהדי קבוצות יריבות קורבן בשער 11. הודעה לא אמינה, מאת אנשים לא אמינים.
 2. בדיוק, אל תאמינו לכלי התקשורת שנמצאים בידיים של עובדי המועדון. לא הייתה שם אפילו קללה אחת. הנפשות הפועלות יודעות עם מי ומה יש להם עסק. במכבי של היום קללה/אמירה ביקורתית זאת עילה להרחקה/הטרדה מצד מאבטחי המועדון ושלוחות המועדון במשטרה. באופן כללי, יש פה עסק עם אנשים שמדברים אל קהל יעד אחר. 80% מגולשי הפורום, לצורך העניין, לא נמצאים בקהל הזה. לכן צרחות של סידי, לכן מרצנדייז של מכביניו, לכן רכבת לילה לקהיר. לכן מלחמת חורמה מול שער 11. הנהלה נלחמת בארגון אוהדים שיש בו אנשים שפעילים כבר 15 שנים ומעלה ביציע. היא לא מעריכה את פועלם, אבל לנגן את האלבום שאנשים שילמו עליו מהכיס הפרטי שלהם סכומי עתק כדי למשוך קהל לחנות המוצרים זה בסדר....חבורה של דיקטטורים צבועים. אבל בסדר, שימשיכו. בטווח הארוך הם רק מחזקים ומאחדים אותנו כקהל. כשהמטרה היא לא מקצועית, מאמן או כל דבר אחר בסגנון - יש את צדקת הדרך המלאה.וזה בדיוק המצב פה, ולכן הקהל (בדגש על הקהל) ינצח.
 3. כ-1000 אוהדי מכבי הגיעו לפסטיבל שיטור של פעם בעשור, עם הופעות אורח של סיירת האבטחה של הנהלת המועדון והופעה אקוסטית של כל מחוז פ"ת. רק שז לא הייתה הופעה מחשלמת, אלא ניסוי. וכל ה-1000 הם עכברי מעבדה. כניסה ליציע: 4!!!!!! בידוקי ת.ז, הצלבת רשימות, סימון כרטיסים וכו'. תודה על המרשלמו בתור המבזה, באמת פיצוי הולם. שום דבר לא יפצה על זה שנתתם לנו הרגשה שאנחנו עוברים במחסום קלנדיה אל תוך שטח ישראל בזמן שאנחנו נכנסים לראות כדורגל. אגב, זה לא היה הכרחי כי בסופו של דבר כל אוהד שהחזיק כרטיס נכנס, בין אם השם שלו על הכרטיס או לא. סתם לקחתם חלק בניסוי ליצור מאגר מידע על אוהדי מכבי, חן חן על ההשתתפות. בתוך היציע: כאן קורה כל הכיף. 1,400,000,000 שוטרים,מאבטחים,יס"מניקים,קציני משטרה,קציני מודיעין מחוזיים,6 לוחמי סיירת האבטחה של מכבי. 4 מלצות חכמות שמסוגלות לראות אם יצאו לך אוצרות כשחיטטת באף, עוד 4 מצלמות HD באגף, 3-4 אנשי "גו פרו" מסתובבים בפינת עישון, ברחבה של המזנון ובתוך היציע לפני המשחק - לקיחת מקלות התופים. סתם ככה. התחשק להם אז לקחו. 5 עצורים על הורדת חולצה! כי זה "לא נעים לי בעיניים" לפי קצין המשטרה אדון סער שיין. 4 עצורים על נקח לכם את הבנות (שחוקי למהדרין בעיניי החוק וגם בעיני ההנהלה, מה לעשות שאת חופש הביטוי עוד לא חיסלו לגמרי) דקה 70 שיא השיאים, אנשים רואים משחק ומתחילים לקטוף אותם מהיציע. לא הייתה אלימות,לא הייתה גזענות, לא היה פירו,על מה לעצור אותם? לא ברור. המצלמות בטח גם חודרות מחשבות ואולי חלקם קיללו את האמא של המאבטח של מכבי. וכמובן לאורך כל המשחק כל כוחות הרשע הללו מסתכלים לכל אחד מאוהדי מכבי בעיניים ונותנים לו תחושה של פושע שעלול להיעצר בקרוב. תוצאות הניסוי: הקהל והארגון עמדו במילה ואף מעבר, 0 גזענות במשחק של מכבי מאז שנת 2000 לפחות. 0 נזקים למכבי מהיציע. ההנהלה? לא עמדה במילתה ועדיין מחזיקה 2 ילדים עם סכין בשווי 100,000 ש"ח על צווארם בידיעה שהם חפים מפשע. מסקנות מהניסוי: שאפו לך מנכ"ל מכבי, הצלחת לסדוק מעט. את הרוח אי אפשר לשבור. על הנזק שגרמת אתמול יש רק דרך אחת לפצות: שחרר את בני הערובה שלקחת בתביעות ותרחיק את חברת האבטחה מהיציע שלנו. אם אין גזענות ביציע, אין בהם צורך יותר. בעצם, זה לא עניין של פיצוי. שחרר מהתסביך, אנחנו כבר שיחררנו מעל ומעבר.
 4. החמאת לנו עם המספר. למען האמת גם לי אין מושג כמה כרטיסים מוגרלים. הייתי מהמר על חצי מהכמות (בדרבי במושבה) עובדים על זה. מחכים לתשובות.
 5. לארגון אין שום אינטרס בנוגע לרשימת זוכים. ואם יש משהו שהארגון יכול לעזור בו, בואו תגידו (כמובן שלא כאן).
 6. אני מניח שמכבי יסבירו מה קורה עם זה בהודעה שלהם. חושב שיהיה לזה פתרון.
 7. בכל מקרה, אנחנו נעשה את המקסימום לדאוג למי שלא נרשם להגרלה. במידה ויהיה עדכון אתם בטח תשמעו ממכבי.
 8. אני מבין את זה, אני רק לא מבין למנ מצפים שהתוצאה תהיה 100% מושלמת? עם ההנהלה הזאת לצערי זה לא אפשרי. לא הארגון בחר בדרך הזאת, וכתבו היום לעומק בכל ההודעות מה בדיוק קרה עם ההנהלה לפרטי פרטים. שוב, הלוואי שלא היינו מגיעים מראש למצב הזה וכל כאב הראש היה נחסך, אבל אם מכבי חזרה בה, והארגון סה"כ שמר על אותו קו, אז אין את מי להאשים למעט ההנהלה.
 9. סבבה, אז אני מצפה ממך להבין שאין סרט כזה שלא תהיה מלחמה כדי לשנות את ההחלטה הזאת. אם מישהו יצא מופסד מזה, כואב לי עליו והלוואי שהייתה דרך לעזור. אני חושב שאי אפשר לצאת נקיים ב100% בסיטואציות כאלה, ולפעמים אין ברירה. אבל מכאן ועד לתלות אשמה בארגון זה קצת מגוחך.
 10. אתם כאלה עצובים, בחיי. הארגון כתב שאין דרך חזרה והחלטת ההנהלה לא תבוטל? הארגון קרא לקהל אוהדי מכבי להחרים את הדרבי? נראה לכם שהארגון לא נלחם בהחלטה כדי לשנות אותה? מי שיחפש תמיד יאשים את הארגון, גם שהוא מונע ממאות אנשים להתחייב חוזית ולהעמיד את עצמם בסכנת תביעה. לפעמים עדיף לשתוק.
 11. תנוחו, הצדק עם הארגון. בטוח.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.