Jump to content

nitay

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

1. אז ככה, באותו יום של הדרבי אני מסיים בצהריים טירונות וחוזר הביתה ולכן אני לא יכול לבקש מתנה יותר טובה מאשר ללכת לדרבי כי לצערי בצבא אין כל כך זמן להתעסק בקניית כרטיסים.. מעוניין לקנות כרטיס ל11\8\13 במחיר נורמלי שלא ישחט אותי ואת המשכורת שלי. אפשר להתקשר בכל שעות היום או לשלוח אס אם אס במידה והפלאפון כבוי ואני אחזור אליכם. 0509057783 תודה רבה.
  2. אז ככה, באותו יום של הדרבי אני מסיים בצהריים טירונות וחוזר הביתה ולכן אני לא יכול לבקש מתנה יותר טובה מאשר ללכת לדרבי כי לצערי בצבא אין כל כך זמן להתעסק בקניית כרטיסים.. מעוניין לקנות כרטיס ל11\8\13 במחיר נורמלי שלא ישחט אותי ואת המשכורת שלי. אפשר להתקשר בכל שעות היום או לשלוח אס אם אס במידה והפלאפון כבוי ואני אחזור אליכם. 0509057783 תודה רבה.
  3. גבר אני מעוניין להחליף איתך ! יש לי כרטיס שער 7 ואני רוצה את שער 8

תקשר אליי מתי שבא לך 0509057783 אני לא יהיה פה עוד היום אז תתקשר!

4. אני מעוניין לקנות ב110 שקל אחי

0509057783 תקשר מתי שבא לך

5. שלום לכולם, אני מחפש לקנות ממישהו כרטיס למשחק נגד דינמו קייב! זה המשחק האחרון שלי לפני 3 שנים שאני נותן למדינה, באמת אשמח אם מישהו ימכור לי במחיר נורמלי וישאיר לי קצת כסף לקולה ובמבה לגזלן שאני אסגור בשבת הראשונה =] אפשר לתפוס אותי בפרטי, או ב0509057783 כל אוהד מכבי רציני ולא ספסר מוזמן להתקשר כל יום כל שעה. תודה רבה =]
  6. שלום לכל מעונייני הצעיפים והדגלים מוכר צעיף מהגמר של שנה שעברה חצי מנצ'סטר חצי ברצלונה מוכר צעיף של חצי מנצ'סטר חצי צלסי מהמשחק שהיה ביום ראשון עוד הרבה צעיפים של מנצ'סטר לבן,אדום,שחור מה שאתם רוצים. מוכר צעיף של ברצלונה +צעיף של יובנטוס מוכר דגל קיר גדול של מנצ'סטר יונייטד! ועוד הרבה חולצות בהודעה הראשונה
  7. יש הרבה אחי אז אני ארשום ותגיד מה בא לך לראות יש חולצה של הריצ'רצ בלי מספר חולצה מקורית של וודאפון חולצה של ואן ניסטלרוי חולצת יהלומים של גיגס חולצה של רונאלדו לפני שהוא עזב חולצה של רוני מעונה קודמת באדום חולצה של וידיץ מעונה קודמת בלבן חולצת חוץ של צי'צאריטו השנה דגל גדול שתלוי אצלי על החדר אבל יש לי עוד אחד צעיפים ועוד.. הרבה צעיפים של מנצ'סטר צעיף של יובנטוס וצעיף של ברצלונה
  8. היי אחי אני מוכר חולצה ב100 והבנתי שאתה גר ברעננה אז אני יכול להראות לך פנים אל פנים תחולצות

9. בכמה אתה מוכר חולצה+אתה יכול לשלוח לי תמונה של החולצה של רביבו ואת החולצה של סלטיק

10. שלום לכולם, אני מוכר חולצות כדורגל ממגוון זמנים של שחקנים קבוצות נבחרות ובעקרון אוסף שיש לי הרבה זמן. כל חולצה אני מוכר ב100 ש"ח אם מישהו רוצה יותר אני יעשה לו הנחה אפשר לתפוס אותי ב0509057783 או בפייסבוק nitay sankevitz בגלל שיש כל כך הרבה חולצות אני ארשום אותן כאן עם המידה ומי שירצה לראות את החולצה אני אצלם ואעלה לו. רונאלדו השמן בריאל מדריד מידה small&medium חיים רביבו בפנברבחצ'ה מידה small emre הטורקי במדי אינטר מידה small רונאלדו השמן במדי אינטר מידה medium אבל זה גם על לארג' זה יעלה איברהימוביץ במדי יובנטוס מידה מדיום אבל זה מדיום גדול! חולצה של ואן ניסטלרוי במדי יונייטד מידה מדיום(לא בטוח למכירה) חולצה של לואיס פיגו בפורטגול מידה מדיום חולצה יפה מאוד של רוי קוסטה בפורטוגל מידה סמול חולצה מקורית של מנצ'סטר יונייטד בתקופת וודאפון מידה מדיום חולצה של רונאלדיניו בברזיל מידה 18 אני חושב שזה מדיום גדול חולצה נדירה של ראיין גיגס בתלבשות היהלומים של מנצ'סטר יונייטד (לא בטוח למכירה) מדיום חולצה של בקהאם במדי אנגליה (אדומה) במידה סמול חולצה של קלייברט במדי ברצלונה מידה סמול חולצה של שבצ'נקו במילאן מידה מדיום חולצה של ראול בריאל מדריד שחורה מידה לארג' חולצה של מנצ'סטר עם הריצר'צ במידה סמול חולצה של סלטיק מקורית בלי שם מידה סמול חולצה ארוכה של נבחרת אנגליה בלי מספר מידה מדיום חולצה של באטיסטוטה בנבחרת ארגנטינה מידה סמול ויש גם אחת במדיום חולצה של קאקא במילאן מידה סמול אבל גם אם מישהו מדיום והוא לא גבוה זה יהיה עליו טוב למפארד בצלסי מידה סמול ואן ניסטלרוי בהולנד חולצה יפה עם צווארון במידה מדיום חולצה של רונאלדו בפורטוגל שהוא היה מספר 17 במידה מדיום יש לי עוד הרבה פריטים של מנצ'סטר וברצלונה כמו צעיפים כובעים ועוד.. תהנו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.