Jump to content

Liran Antebi

משתמשים רשומים
    51
  • Last visited

About Liran Antebi

• Birthday 26/03/1997

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אחלה שוער יש עליהום לא ברור עליו היו לו המון הצלות טובות העונה ולא עפנו מאירופה בגללו , רוב הגולים העונה קשורים להגנה הרעה כמו כל העונה הזאת גם דניאל פרץ וראיוקיביץ היו טועים מלא ומעולם לא אמרו להם שום דבר . שוער שקט שעושה עבודה שקטה וטובה
  2. אני לא רואה את מה שאתם רואים כל משחק הוא עושה טעות אחרת שמובילה לגול וכמו שאמרת בסגל הנוכחי אין ברירה הוא כרגע הכי טוב מהגרועים , לא יודע אם מספיק טוב בשביל לפתוח עליו פה דיון
  3. אין לי מושג מה אני מפספס כל משחק הוא שווה לפחות גול אם לא יותר. זה שאין לנו בלמים לא אומר שהוא טוב..
  4. קצת ראש בקיר אבל אי אפשר באמת לדעת ,מוקדם מדי .
  5. איך אפשר להשיג את המסמך שכל בעלי הקבוצות חתמו שהם מאשרים את השינוי של העונשים המגוחכים האלה ?
  6. סך הכל אהבתי את ההרכב מראה לכל השחקנים שהמקום של אף אחד לא בטוח שפרץ וזהבי בחוץ מעניין לראות את רז שלמה ובלטקסה ביחד חבל שזה לא קורה
  7. על איזה כושר גופני מדובר ? אדו בן 20 , בגיל שלו גם בלי להתאמן כל היום הייתי יכול לשחק כדורגל 90 דקות (ועשיתי את זה ) מכאן ואפילו לא להיות בסגל זה מוגזם לא מבין למה להביא עוד זר שיחרבן כסף על הספסל
  8. בואו נראה מופתעים אבל הכל טוב עכשיו מילסון חוזר יסדר את הבלאגן
  9. איזה שטויות גם המאמן הכי טוב בעולם לא יכול לעשות שום דבר עם שחקן שמאבד כדור בלי סיבה איך שמתחיל המשחק זה לא קשור לקין או פפ
  10. אה כן ? טוב אז שיהיה .. עדיין אני חושב שכל שחקן שבא לשבת על הספסל מיותר בשבילנו
  11. אם זה לא שחקן הרכב אין לו מה לבוא אפשר להביא מהנוער יהיה יותר טוב זר צריך להיות עמדה ששם אין ישראלי טוב יותר בסגל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.