Jump to content

Liran Antebi

משתמשים רשומים
    51
  • Last visited

About Liran Antebi

• Birthday 26/03/1997

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. מסכים איתך לגמרי.. זה שחקן שצריך להיות במכבי ללא קשר ליכולת שלו
  2. https://www.football.org.il/files/SiteCollectionDocuments/FTP/eitan/IFA/fans/נוהל אביזרי עידוד חדש.pdf ״שימוש לרעה באביזרי העידוד יגרור שלילת היתר השימוש באביזרי העידוד כנגד קהל האוהדים/יציע ספציפי/הקבוצה למשך זמן שיקבע בשת"פ הגופים הרלוונטיים״ ואתם מוזמנים להמשיך לקרוא את הנהלים למה למשטרה כן יש אישור לקבוע האם תהיה הכנסה של עידוד או לא . על הסימטריה לגבי הקבוצות האחרות אני איתכם ב100% , לדעתי עשינו הכי מעט דברים ועדיין קיבלנו עונשים הזויים וחסרי פרופרציה שאף קבוצה בליגה לא קיבלה . אם נעזוב רגע את הסימטריה ונסתכל על עצמנו אנחנו צריכים להיענש כמו יתר הקבוצות - זה שרק אותהו דופקים זה בעיה אחרת לגמרי אבל אי אפשר לבוא כל הזמן בטענות למשטרה שלא מאשרת תפאורה כאשר אנחנו לא עומדים בחוקים . החוק הוא מאוד פשוט יהיה פירו? לא יהיה עידוד . אם זה כן צריך להיות במגרשים או לא זה לא רלוונטי כי החוק הוא מה שקובע ולא מה שאנחנו חושבים שצריך להיות החוק . אני מסתכל אך ורק על הפוסט של הפאנטיקס שלא רואה את עצמו ופשוט לא מבין מאיפה ההחלטה המוזרה שלא לאשר תפאורה - אבל שוב כששוטר עוצר אותך ברמזור עצור אתה תקבל דו״ח וכשתעשב פירו אתה לא תוכל להכניס תפאורה. בפלייאוף מתפאורה לתפאורה הרמה עלתה , והיו דגלים , וסרטים וצבע מדהים ביציע (הארגון עשה עבודה מטורפת) ואני בטוח שהמשטרה הייתה סומכת על הארגון קצת יותר אפילו הייתה מאושרת פריסה (דרך אגב אני לא זוכר שלהפועל הייתה תפאורה על כל היציע אבל אולי אני טועה) שורה התחתונה , עברנו כהקהל על החוק (מי שזרק את האבוקות זה לא משנה) והמשטרה מענישה אותנו לפי אביזרי עידוד . אז אולי תחשבו שאני מביך ועוד כל מיני גינויים אבל אלה החיים שאתה לא במדינת עולם שלישית
  3. אני ב100% מסכים איתך לגבי בסימטריה !! כמו שאנחנו נענשים גם הפועל צריכים להיענש אין ספק בכלל והם קהל שמזלזל במשטרה הרבה יותר מאיתנו אני לגמרי איתך אבל בלי קשר לזה אי אפשר לבוא בפוסט בפייסבוק ולהגיד אנחנו לא עשינו כלום והמשטרה עושה לנו דווקא - כי זה לא נכון. הארגון כבר כמה שנים נלחם במשטרה במקום לנסות ״להשלים איתם״ אם תרצה לקרוא לזה ככה ועסוק בלריב איתם ובגלל זה אין לנו תפאורה , בפלאוף השנה נהנינו מפריסות של הארגון כל הפלאוף הודות לזה שלא היו אבוקות
  4. אני לא , יש הבדל בין להגיד צריך להעניש את הפועל באותה מידה לבין להגיד לא מגיע לנו להיענש מצטער אני לא מנותק אני הגיוני.
  5. חברים יקרים אנחנו במדינת חוק כשאתה רוצח מישהו אתה יושב בכלא כשאתה לא עוצר בתמרור עצור אתה מקבל דוח ונקודות כשאתה מדליק אבוקות לא יכניסו לך ציוד עידוד אני לא מבין מה קשור עכשיו להסתכל על הפועל ומה הם עשו ומה הם לא עשו יש חוק , אם עברנו עליו אי אפשר לבוא בטענות לאף אחד . כשהארגון עמד בחוק המשטרה הכניסה את התפאורות וראינו את זה לכל אורך הפלאוף זה שאתם לקחתם את החוק לידיים וקבעתם מה אמור להיות חוקי ומה לא זה לא רלוונטי
  6. האמת צריך להודות באמת העונש שאסור לעודד מגיע לנו. בדרבי הקודם שזה היה המשחק האחרון גם שאירחנו בבלומפילד הדלקנו אבוקות אי אפשר להדליק אבוקות ואז להגיד המשטרה עושה לנו דווקא .
  7. מה אתם אומרים הוא מתאים להיות בלם? אני רק חייב לציין שאני אמרתי שהוא הורס לנו את ההתקפה כולכם יצאתם עליי שאני לא מבין כדורגל והנה הגענו לסוף העונה ולצערי צדקתי..
  8. מישהו יודע האם " כל המסגרות " זה גם סגירת יציעים למשחקים האירופיים ?
  9. בשיר שר 11 שר בקול חייב לשנות לשפיגלר בן זונה לדעתי את אצילי דיי מיצינו
  10. זה מאוד מצחיק אותי האמת העונשים הבזיוניים האלה שמפילים על הקהלים והורסים את הכדורגל … התרגלנו אבל אני די בטוח שהקרקס החדש שההתאחדות תעניש אותם להתארח בבלומפילד ( שלפי המשחק של בש- הפועל הדשא נראה הרוס לגמרי) ואז חיפה יגישו אלפי עטירות עד שידחו להם את העונש
  11. בגלל האליפות או בגלל שמדובר בחיפה ?
  12. לפי הענישה החמורה המשחק בית הבא של חיפה אמור להיות ללא קהל נכון?
  13. אני מקווה דווקא שיפעילו לנו את התנאי שיש לשער 11 ( 2 משחקים על תנאי ) ושיעזבו אותנו עם האיום על התנאי הזה שיכול לפגוע בנו שנה הבאה
  14. בכל העולם משחקים עם צעירים רק בישראל הבינו שהשיטה להצליח זה מגיל השיא 28-29 בחייאת ... הילד צעיר עם כושר גופני בשיא שלו , למרות משחק פושר היה מהטובים אתמול. ניסה להכניס מסירות עומק וסיכן כמה פעמים את השער, סגירה טובה של בש אחרי שראו מה היה נגד חיפה . וכמובן חייב להזכיר נגד חיפה האליל החדש של הקבוצה וחייב להיות באנקר בכל משחק , אבל ברגע שהוא טיפה פחות טוב - איך נותנים לצעיר לשחק ושמים עליו את כל המשקל ... הזייה . מזכיר לך את תקופת סוזה שההרכב היה בגדר תעלומה אז אני לא מבין מה קשור הרכב זהה שההרכב שלך הוא הכי זהה שיש מבלי שינויים וגם אם החלפת שחקן כזה או אחר הרמה אותה רמה בקיצור ושורה תחתונה - אולי המאמן אשם ואולי לא . מה שבטוח ש 2 מאמנים לא מצליחים באותה עונה כנראה הבעיה בסגל ולא במאמן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.