Jump to content

המכבייה

משתמשים רשומים
    23
  • Last visited

Posts פורסם על ידי המכבייה

1. פירגנתי להנהלה... מיישמת את עקרונות הליברליזם all the way

וגם דעה שלך.. היא כנראה דעה. לכל "הברכות" שזכית ממני, זה פרי עבודה קשה של עשור שחצה כל קו אדום וזכית בזה בצדק...במיוחד לאור ההשוואות שעשית כאן...מותר לך להביע דעה ולי מותר לקלל ולגרש. לא רואה סתירה.(זה בכל זאת פורום של אוהדי מכבי או שאתה ממש מרגיש פה בנוח ושכחת).

מבחינתי אין מחילה לתתי אדם שעשו ועושים את כל התועבה הזאת(לא אחזור ואפרט). אני דמוקרטיה שמגנה על עצמה...בכל דרך שהיא.

2. וזה בסדר גמור. אנחנו ליבראליים אמיתיים. לא סוציליסטים מזוייפים, יפי נפש אלימים, גנבים עם רישיון, עושקי הקופה הציבורית במשך עשרות שנים. פה מותר לדבר ולהביע דיעה. ברוך בואך לעולם החופשי. וסגור את הדלת שאתה יוצא...

3. האובססיביות שלכם, בפורום הזה, כלפי הקבוצה שלנו, קצת מזכירה לי את החלאות ההם...

אם הייתם קבוצת תחתית מנוהלת על ידי פני'גל(כמו שהייתם עד לא מזמן) לא הייתם מציפים את הפורום הזה, בתובנות של מי יעלם, מי לא קיים, ואיך לאהוד.(לכן עניין הכסף עולה).

לקרוא אתכם מדברים על תמיכה, ועל היסטוריה זה מעליב את האינטיליגנציה. אנחנו עושים את זה עשרות שנים, שטוב או רע. זה לא אישייו.אתה מתגאה שאתה תתמוך בביתר תמיד? זה הרי הכלל הבסיסי של אוהד.

4. תמים, כמעט התפרקתם לפני ארקדי... מכרתם את בית וגן שבע עשרה פעם(הון ושילטון)כדי להמשיך....(נחלצתם מירידה כמה פעמים)

למה אתם באים לכאן, לנסות להסביר לנו מי אנחנו ואיך אנחנו אמורים להתנהג? מה רודף אתכם? אתם הולכים והופכים לאדומים שזה ממש משעשע...

בשורה התחתונה- אתם להיט השבוע, הבגד האופנתי של העונה. טרמפיסט זמני, זכייה בלוטו...הזמן יראה אם יש לכם אורך נשימה...אל תדאג, אנחנו ניהיה שם כדי לבדוק את זה. לא הולכים לשום מקום כבר מאה ושתיים שנה....

5. חמודה,

לא זילזלתי בביתר אלא ברצון שלך להגיד לנו איך להרגיש כלפי האהבה שלנו. לא פתחתי את הדיון על ביתר כי היא לא מעניינת אותי. כמו שכתבתי בהודעות קודמות, הכסף שלכם לא מטריד אותי לשנייה...

שום מילה מהודעותיי האחרונות לא הביעה זילזול בביתר(וגם לא הפוך-אדיש לקיומכם).הפרימיטיביות שלך, שמקדשת הווה והווה בלבד הכעיסה אותי.בורות, שחצנות, ונובורישיות.מי שגר בבית מזכוכית שלא יזרוק אבנים. אל תתנשאי עלינו ועל אמונתנו ותנסי להסביר לנו מה השם מכבי אומר ולא תקבלי משפטי זילזול ראויים ומוצדקים. ואל תנסי לשנות פה כלום. טוב לנו ככה.

6. תגיד, טיפשות, זאת מחלה מדבקת אצלכם?

למה אתה רדוף? למה אתה פה? לידך, גם עמוד הוא גאון. אם בשם תרבות הדיון אני צריך לסבול פסולת אנושית כמוך, אז אני ממש לא מתורבת.דע את האוייב היה ציני, על מנת להסביר את הנוכחות שלך פה(מייגעת טרחנית אובססיבית), אבל.. למה ציפיתי.....איך יכולתי לקוות שתבין ניואנס כזה או אחר...הרי בעולמך הצר והעלוב, המנצחים הם הרעים(מכבי) והמפסידים(כל השאר) הם קדושים. למרות שאנחנו מדברים על ספורט תחרותי שבו השאיפה לנצח היא הבסיסית ביותר. ממש מציאות חלופית אתה....

גם אתה רכשת כרטיס לפיינל פור על מנת לראות אותנו מפסידים? או שבסתר ליבך רצית שננצח? או סתם היית משועמם כהרגלך?

סלח לי עם אני לא מתייחס "עיניינית" "לשטויות" שאתה כותב. ברפש הזה של מי שר מה ולמי, מי יותר גזען, חשוך, מרושע, מתוסכל, ומלא רגשי נחיתות, ניצחתם מזמן. מודה.

7. ואם לא היית גולשת כאן, לא היית יודעת על האשכול שנפתח עליכם. כמו שאני לא יודע ומתעניין מה כותבים אחרים. החוצפה שלך זה דבר הזוי. ומספיק לנו שרק אנחנו מאמינים בזה.. לא צריכים את החיזוקים וההסכמה שלך. אובססיבית, לכי תפגיני אהבה בפורום שלך ולא קינאה כאן... זה ייתן לדברייך, איזה נופך קלוש של אמינות.

8. אני אישית לא הכפשתי אבל לזלזל במסורת שלנו, ולנסות להגיד לנו איך לדבר ולהרגיש, זאת חוצפה וטיפשות.אז זכית בלוטו וקנית מרצדס. זה עדיין לא נותן לך שום קלאס ושום מעמד לנגח מפעל חיים שנרכש בזיעה ובעמל ובהצלחות ספורטיביות שאת יכולה רק לחלום עליהם, ולא בגחמת רגע של מילירדר הזוי... אנחנו מכבי תל אביב ואת לא. תחיי עם זה, תתגאי במה שיש לך ואל תזלזלי בשם שאין לך בכלל יכולת להבין את עוצמתו.ויחסית לאדם שהשם הזה לא אומר לו הרבה, את מבלה בתדירות רבה בין אוהדיו בפורום הזה..

ההתיחסות שלך לשערים מסויימים, כאלה או אחרים כבר סתם נובעת מבורות. כולנו מכבדים ומתרפקים על העבר(שחלקנו הגדול גם חווה כהווה)רוצים לשרוד את ההווה ומאמינים שהעתיד יהיה טוב. זה אנושי , לגיטימי, והשם שלנו בהחלט מאפשר לנו את זה...

אולי את לא באה משינאה אבל בטח מקינאה. השם הזה מוציא אותך מדעתך. אם לא, לא היית מטיפה לנו איך לאהוד, מה לחשוב ואיך להתייחס לעצמנו. את לא מסוגלת להבין את הצמרמורת שיש לי כל פעם מחדש שהצהובים יוצאים מהמינהרה(וראיתי דורות שחקנים מוצלחים בהרבה מהקבוצה הנוכחית),אז איך לכל הרוחות, את מתיימרת להבין אותנו, מה זה אומר לנו, או לזלזל בזיכרונות שלנו?

אולי אותך השם לא מפחיד(בספק רב) אבל לגבינו- הוא עולם ומלואו . ככה זה היה ככה זה יהיה למרות התנגדותך הילדותית לעניין....

9. מאד ליברלית.נותנת לך להפיץ את השטויות שלך פה בלי הפרעה(בניגוד לפורומים "הנאורים" "והסובלניים" שלכם).. אם להתחכך בנו עושה לך טוב, אתה מוזמן להשאר ולשתף אותנו בתובנות "המעמיקות" שלך. הכל בשם תרבות הדיון ובמסגרת- דע את האוייב.(שלא מעניין ורק זקוק לרחמים).

10. אז מה את עושה פה? אובססיה, הנאה, קינאה, שיעמום.. כל התשובות נכונות... תקיפי את התשובה הנכונה.

אנחנו נתייחס לעצמנו איך שנרצה ברשותך.את בפורום שלנו, לא הפוך. את מנצלת את הליברליות המבורכת של מנהלי הפורום, לא הפוך. את מחפשת יריבות בכוח, לא הפוך(לא מצליח אפילו ממש לשנוא אתכם- סתם פרווה).את מקום חמישי בתארים, לא הפוך. שבעים שנה לא היית אפילו בינונית, לא הפוך...

אז בבקשה ממך, אל תרצי פה, על שמות, מעמד ופחד.. לא מולנו.. בפורום שלנו.. יש עוד קבוצות בליגה.. תנסי שם. שם הנובורישיות המבחילה, המצועצעת והריקה שלך אולי תתקבל בברכה.

11. איכר פשוט,

אולי תחסוך לנו את נוכחותך המאד מיותרת, ובמקום לשרוץ באתר של אוהדי היריבה(שאתה כה אובססיבי אליה שזה מגוחך) לך לחלל קצת קברים, לייצר בובות, לחבר חמשירים קטנים ומטונפים עם שאר עלובי החיים שמסביבך, תתפלל באיזה מגרש חנייה, תתלבט איזה הפועל כדאי לאהוד... יש לך המון דברים לעשות.. אז כדאי שתמהר.. במקום לנצל את הליברליות המבורכת של הפורום הזה יותר מידי...

12. שהייתי בן עשרים ושמונה, ראיתי חמש אליפויות וחמישה גביעים(מתוכם שני דאבלים). מכובד הייתי אומר. לזה נוספה אליפות ושלושה גביעים בעשור האחרון....

על מה הויכוח תמים? אתם מקום חמישי עם נתניה מבחינת תארים. תנסה כיוון אחר בוויכוח(לפאקינג הכח ובאר שבע היו שתי אליפויות שדשדשת בארצית)... יש לך אליפות אחת יותר ממני בעשרים שנה האחרונות(הטובות שלכם), שישה גביעים פחות ממני, וירידת ליגה...לא ממש מפיל מהרגליים, אבל לגביכם זה המון והכל. מבחינתנו, זה בינוני.הבדל קטו- ענק.

13. עד אליפות אירופה הראשונה בשבעים ושבע, ספינת הדגל הייתה קבוצת הכדורגל... ההבדל כמו שציינו פה לפניי, שאנחנו אגודת ספורט וגאים בכל אחת ממחלקותייה....

השם בכדורגל אלה , נרכש במאה שנות קיום שכללו את כל הרפרטואר שקבוצת כדורגל יכולה לספק(הרבה תארים, כולל שני גביע אסיה, מצויינות וגם רגעים חשוכים ובינוניים).הכדורגל לא צריך טובות מהכדורסל. רק ללמוד ממנו איך מתנהלים נכון.

אבל, תארים לא מספרים תמיד את כל הסיפור, כי אם כן, גם פתח תקווה ונתניה הן קבוצות בקליבר של ביתר, וכולנו יודעים שזה לא נכון,וזה בלי להזכיר את שלושת הגדולות שלקחו ביחד ארבעים אליפויות ביחד...

14. זה לא מפליא שתמים רוצה לבדוק רק עשרים שנה אחורה.. עד אז , ביתר הייתה קבוצת גביע קטנה(עם קהל גדול) שמידי פעם גם יורדת ליגה. רק בגלל לוני, נעצרה תנופת האליפויות של שנות התשעים ושלושת הגדולות מוזמנות להודות לו. בעשרים שנה האחרונות מכבי לקחה שבע גביעים(30אחוז בערך), ארבע אליפויות, שתי גביעי טוטו. ברמת האליפויות זה בהחלט לא מספק וכוחות חדשים נכנסו לתמונה(חיפה וביתר)..

גם נוטינגהם פורסט, אברטון ואסטון וילה לקחו יותר תארים מיונייטד בעשרים ושש שנה החשוכות שם. או צלסי יותר מליברפול בשבע עשרה שנה האחרונות. עדיין, לאף אחד אין ספק מי שני המועדונים הגדולים גם בתקופות היובש הגדולות שציינתי...

זה קצת ילדותי להשוות למי יש יותר גדול, כמו שזה לא הגיוני להתעלם מהיסטוריה שלמה של מועדון.

ההבדל בעיני בין מכבי לשאר, היא העובדה שמכבי לוקחת תארים גם בזמנים קשים שלה(שני גביעים בשנות השמונים, או אליפות ושלושה גביעים ועלייה לשלב הבתים בשנות האלפיים)מכוח האינרציה של מועדון ענק... כל השאר, לוקחות תארים רק שהן בשיאן.. תשוו את הפועל תל אביב לדוגמה...יש להם רק גביע אחד יותר מאיתנו בעשר שנים האחרונות, ואלו עשר שנים טובות מאד להפועל בקנה מידה שלה...זה מספר את כל הסיפור בעצם....

15. צפוני, חסוך לנו את התובנות המגוחכות שלך על יהדות השרירים. אל תישא את שם מכבי לשווא. אין הרבה זכות קיום לאחרות בכדורסל, כי כולם פחדנים ולא מתמודדים. יש לך קבוצת תמיכה בליגה ב לך לשם, פתח את המישנה הסוציאליסטית ושחרר אותנו מנוכחותך המיותרת.. תשיר על השואה, שים דגלים של גיבורי עולם, תמליץ לאנשים להתאבד, ושיגמר המשחק, ותרגיש קצת ריקנות(איזה הפועל שלי? עוד לא החלטתי) אל תפתח טלוויזיה(כי אנחנו משודרים) ואל תבוא לכאן. בטח יש עוד קברים שאפשר לחלל. ואם לא, שכיבות שמיכה במגרש החנייה ההוא, בטוח יוציאו את האגרסיות הנכונות. מיקי, עודד, מוטי, חן(ליפין), איציק(כהן), ארדיטי, כספי, יותם ועוד, ימשיכו לחזק את המועדון מבפנים.

אם לא הייתם באים לכאן לא הייתי יודע שאתם קיימים.דביל.

16. כל טיעון לגבי הכסף של ביתר יכול להיות מופנה למכבי כדורסל(עם ההבדלים המתבקשים-פרוייקט חיים, אנשים שאוהבים את המועדון שרק טובתו מעניינת אותם). אני אומר לאלה שמקטרגים על השליטה בענף, תתמודדו. לאורך זמן ,אם זה נבנה נכון ויש סבלנות- יש סיכוי. בלי קיצורי דרך. זה מה שאני אומר לנו עכשיו(עם תנאי פתיחה טובים כמו שם, קהל, מחלקת נוער מובילה, מסורת)- בואו נתמודד. אבל הבעלים שלנו לא מכביסט כמו שאנחנו מבינים את המילה, והוא מתמודד עם כל דבר קיים ושולי חוץ מאשר האליפות... בהחלט ימים קשים.

17. לוני המציא את חיפה של העשור האחרון, וגרם להתחזקות הפועל(נקודת ההתייחסות היא 96).אצל שימעון, זה היה קורה? כמו רוטווילר הוא היה ממשיך ומחזק את הקיים. רק ביתר של תשעים ושבע, ותשעים ושמונה, הייתה קבוצה ראוייה שקצרה פירות של כמה שנים. לכל השאר, לוני אחראי. מה אתם רוצים מארקדי למען השם? מאמן עובר בבקרה שעתיים לפני משחק, כי יש משחקי כבוד בין הקרחת למתווך. נו באמת.

18. חרא יש בכל מקום,(לא ראיתי את הסרט) ואם היו עושים סרט על מכבי(סיפור צהוב, סרט מצויין) ורוצים להתרכז בשלילי, זה לא היה נראה טוב. זה הכל עניין של נקודת השקפה, ומה רוצים לאמר.. אם היו מראים את הנהמות, והקללות, גם אנחנו לא היינו נראים טוב.ביתר לא צריכים להתנצל שלקח אותם שוגר דדי. אולי כקהל, הם לא נלחמו מספיק על עקרונותיהם, אבל אני לא בקיא "בצרות" שלהם, ולא יודע אם אנחנו היינו עומדים במבחן הזה, שכל רצוננו הוא שכישלוני ילך כבר...

אותי כמכביסט, לא מטריד הכסף שיש לביתר...מכיוון שאנחנו במילא לא עושים את המוטל עלינו בתקציב שלנו, אז מה לנו כי נלין על אחרים? שתיהיה קבוצה טובה, שתרוץ בצמרת ותספק אותנו, נוכל לדבר על תקציבים...לא ביתר אשמה בנקודה שיש לנו...

אסור להפוך לאוהדי הפועל, ממורמרים קנאים, שרק מסתכלים מה יש לאחר, צבועים שמטיפים לאחרים, שמחפשים סיבות לכישלון מראש. אנחנו מכבי, והשאיפה צריכה להיות כמו תמיד, לנצח את כולם. הכסף של ביתר רק הופך את זה למאתגר יותר, לא סיבה לכישלון. כל זאת בהנחה שנעבור שינוי ניהולי במהרה בימינו.

19. כאחד שישב בהרבה דרבים בשנות השמונים בשער חמש, ואתם ישבתם במובלעת שבע בלבד, אני באמת לא מבין איך אתם משכתבים את ההסטוריה בעניין הזה.שער חמש זאת המצאה של סיני שלא רצה שתקללו אותו.... כל הילדות שלי עברה בהמכבייה ובלומפילד כך שלא משנה לי מי שר מה. בלומפילד הוא גם שלכם. זכותכם לשיר עליו, אבל המקום הקבוע שלי בשער שלוש, עם כל מחלקת הנוער שיישבה שם קבוע, הוא שלי לא פחות. בטח אחד עשרה, שאליו עברתי עם השנים...

20. מה הייתה השנה הוא מסוג המתוסכלים שסופרים כמה קהל של מכבי בא לכל משחק.נערותו הייתה קשה בשנות התשעים ועכשיו הוא סופר דרבים רק ממתי שהפועל חזרה לנצח. הוא לא אוהד הפועל כמו שהוא שונא מכבי. אולי תינוק שנשבה. הוא מאד הישגי. :king:

בעלותו של בלומפילד לא מעניינת, אלא סך הזכרונות הפרטי. הוא תמיד הרגיש לי בית, מאמצע שנות השבעים ועד היום. יודעים למה? כי אני מתעסק במכבי. לא בחלאות. לא מעניין אותי מי עוד משחק שם...

החמישיה, הוולה של אביל'ה, דריקס שמפרק אותם, האליפיויות, מאבקי הירידה... שער אחד עשרה... :thumbs:

הדרבי של אלון נתן, המשבצות, הפסים, גולדסטאר, סיני מחמיץ פנדל בדרבי ופורש . פיטורי דוביד לאחר שהפסיד לנו פעמיים בארבעה ימים(גביע וליגה שניהם בבלומפילד).הכדורסל שבא לחגוג גביע סופרוליג במחצית מול הפועל חיפה. מי אתם שתתמודדו עם זכרונות כאלה ותגדירו מהו בית ומה לא?

21. אני ראיתי בבלומפילד יותר תארים ממך, הבסתי אותך שם ללא תנאי(רביעיות וחמישייה) :thumbs: , ושער אחד עשרה הוא היציע המזוהה ביותר בספורט הישראלי. לי זה מספיק. לא מעניין אותי שמועצת פועלים מושחתת בנוסף לתרומה מאיזה משפחה, החליטה שהוא שלכם. זה לא מטריד אותי בכלל. אנחנו משלמים שם שכירות כמוכם..

תגידו, פתאום כדורסל מעניין אתכם? אמרתם שהענף גמור.(למרות ששילמתם חמש מאות שקל לראות אותנו מניפים גביע אירופה. גביע אירופה)

הכסף שהיה לכם מהמפלגה בשנות השבעים לא הספיק מול האהבה שהניעה אותנו. וזה קשה אני יודע, אבל למה לזהם את הפורום היפה הזה? לכו לקבוצת תמיכה שלכם בליגה ב, שם תשירו, תבכו תשמחו אבל רק תתרחקו. אתם נגועים.

דרך אגב, שבע מאות איש להקמת קבוצה עם שם גדול זה לא הרבה. תשאלו במנצ'סטר.

מכבי יש רק אחת.

שאול, המשך במלאכת הקודש....

22. לצפוני, מה הייתה השנה ושאר המתוסכלים

מעולם לא הייתה לכם זכות קיום בלי מכבי. רק בנו אתם מתעסקים. למה אתם כאן מזהמים את הפורום הזה?

ממש "הרסו לכם את הכדורסל". מצחיק. לפני שנתיים שלוש הבאתם 50 איש למגרש חנייה ההוא... אוהדים נפלאים אתם. אין לכם זרים עכשיו מתוך בחירה :) . "ממש מעריך את זה".

מעניין שכדורסל מת בארץ, אבל נבחרת טובה יש, קבוצה מפוארת יש, והפועל ירושליים מזמן עקפה אתכם. כי אתם חיים באובססיה..

גזעניםן, רעים הכל במסווה של נאורות, אבל יהודי שיקרא **** ליהודי אחר הוא תת רמה.

מי אתה שתבוא ותקרא לנו בהמיים?

כי אנחנו מצליחים? כי אנחנו תמיד רלוונטים? כי אצלכם כל מיני יושב ראשים(שפרלינג וסוכני שחקנים למינהם) ניצלו אתכם על מנת להתקדם? על איזה אהבה אתה מדבר? הפועל זה המקום הכי חשוך וקר שיש.

כולם עוזבים אתכם, מחפשים להגיע לשמינייה הראשונה בעבודה. אין לכם אנשים עם יכולות נתינה ואהבה מוחלטת כמו אצלנו.. אתם האח המפגר והצולע...

אני ראיתי בבלומפילד חמש אליפיויות, נתתי לכם חמש שם בדרבי בייתי, שער אחד עשרה הוא השער הכי מיתולוגי בספורט הישראלי.. אני אישית ישבתי בשנות השמונים בשער חמש בבלומפילד. זאת המצאה של סיני שער חמש.את הזכרונות שלי לא תקחו לי בחיים. בשבילי הוא בית לכל דבר. זה שחייתם על סיר הבשר של מועצות פועלים ושלטון ואיזה משפחה החליטה לתרום לכם אותו , לא הופך אותו לפחות שלי. עכשיו, חוקית הוא גם לא שלכם... רביעיות, שלישיות, חמישיה. הכל קיבלתם שם.בסוף גם למועצת הפועלים נמאס ממכם אז ירדתם ליגה.

אנחנו מועדון ספורט הישגי ולא מתביישים בזה.. אנחנו מביאים זרים כי אפשר וגם כי רוצים להתמודד ברמות הכי גבוהות,אבל שניים משלושת השחקנים הטובים שצמחו פה הם שלנו(מיקי ועודד).

הייתם סיר הבשר, לקחתם דאבל בשישים ותשע, אבל אז קם עורך דין צעיר והקים את האימפרייה מחדש. זה אוכל לכם את הלב.אתם משלמים חמש מאות שקל כדי לבוא לפיינל פור שלנו. :thumbs: .. מצחיק.

טפו עליכם.

23. רונלדו הוא הקיצוני הטוב בעולם, בעל השליטה האבסולוטית ביותר בשתי רגליים שיש. הן כמעט זהות. זה כלי נשק אדיר בנוסף לכישרון הטבעי העצום שלו....

אבל בהחלט יש לו לאן לשאוף.. כאחד שרואה את יונייטד כל שבת, אני חושב שהוא לוקה בקבלת החלטות וקצת בחוסר בגרות.. אבל זה הולך ומשתפר, וגם המספרים שלו צומחים כל שנה(גולים ובישולים).

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.