Jump to content

המכבייה

משתמשים רשומים
    23
  • Last visited

Posts פורסם על ידי המכבייה

1. 21 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אני מניח שהוא התכוון למגמה ברכש אחרי קיקו שלא נספר אז גם אדו, אולי נפלנו עם שניהם וזה כבר מחדל.

תשעה מחזורים לאליפות. מה זה מעניין בכלל עכשיו? אולי זה מעניין טרולים שלא כותבים אות אחרי נצחונות או כאלה שרואים רק שלילי כאילו מכבי עובדת אצלם. 

2. לפני12 שעות , Cosmic said:

אנשים לא מפנימים עד כמה הפאקטור של ״אלמנט המקריות״ משחק תפקיד משמעותי במכבי הנוכחית.

אנחנו לא אדונים לגורלנו בשום צורה. פעם לפה, פעם לשם.

החלטת var גבולית שהלכה איתנו הערב, משקוף של בית״ר בתוספת זמן בטדי. 

הגול של דור היום ? וולה עם השמאלית (!) אחרי שהוא מקפיץ לעצמו ? פיניש של ואן פרסי בשיא.
    מה לו ולזה ? תן לו מאה כאלה, אני בספק אם יותר משלושה פוגשים רשת. 

הניצחון הערב פאקינג עצום, בעיקר כי הוא מוריד את מפלס החרדה לקראת המשחק הבא. העונה כולה מתנקזת לרגע הזה. 

החבר׳ה ניצבו עד כה בשתי סיטואציות של ״רק לא להפסיד״ (חיפה בלומפילד, אולימפיאקוס), והתמוטטו.

כעת מגיעה ההזדמנות לגאולה, בוא נראה מה יעשו איתה… 

!

והגול של פרץ זה לגמרי ואן פרסי פריים. 

3. 1 hour ago, אלק נילאש said:

7 זה לא 10. אמנם רק 3 נקודות, אבל זה משמעותי מאוד. הבעיה העיקרית היא שהלחץ הוא עלינו, להם כביכול אין מה להפסיד. הם באים אחרי 3 אליפויות וזה לגיטימי שהם יפסידו את זה. אם אנחנו נשלשל את זה, ועוד אחרי ה-10 שאיבדנו כבר בשבועיים העונה + ההישג של אליפות רביעית ברצף אחרי שהתפרקה להם הקבוצה והביאו מאמן טירון מהנוער.... זה יכול להשפיע לרעה על כל המועדון. אם נגיע לקראת הסוף במצב צמוד, לצערי אני יותר מאמין שהם ייקחו את זה מאיתנו. לכן, חייבים להגיע למשחק הבא בסמי כשהוא יהיה בעיקר על הכבוד וסיכוי תיאורטי בשבילם.

כל העונה הזאת והסיכוי לזכות באליפות מרגישה לי כמו בריחה מטראומה פוטינציאלית. כי אם אנחנו נאבד השנה פעם שלישית יתרון מבטיח(כולל אירופה), זה לא לצאת מהבית שנים. 

4. 1 דקה לפני, אלק נילאש said:

גדול אתה. איזו דרמה זו הייתה. רק שזה לא היה משחק אחד לפני אחרון בודאות, נשארו לדעתי עוד שניים או שלושה לא זוכר כבר, הייתי ילד.

משהו כזה, נכון. זה כאב בעצמות. 

5. 1 דקה לפני, אלק נילאש said:

כמו שאמרתי אני מסכים שלמרות לא מעט מהפכים העונה, לא הייתי מגדיר את הקבוצה הזו כווינרית. רחוק מכך.

באמת קונה תיקו? אני ממש לא. כאילו לא תוצאה רעה אבל חייבים לנצל את המומנטום ולסיים את הסיפור עכשיו, לך תדע לאן זה יתפתח... כמו שאמרת מכבי הזו פוטנציאל לאיבוד נקודות בכל משחק וגם לא עומדת טוב בלחץ, זה יכול להגימר באסון.

יושב לי המשחק הראשון מולם בבלומפילד. בוא נראה שאנחנו קבוצה שיכולה להוציא את התוצאה שהיא צריכה. מזכיר את הפליאוף של אוסקר, חיפה באה במומנטום וההפרש היה 10. הם היו יותר טובים אבל הוצאנו את הנקודה ונגמר הסיפור. זה דומה. אסור להפסיד זה ברור לכולנו.  

6. 11 דקות לפני, אלק נילאש said:

הייתה גם את ההחמצה של תורג'מן כמה דקות אחרי פסילת השער שהייתה גם פסיכית. מסוג המצבים שבאמת יותר קשה לשים את הכדור מעל המסגרת מאשר בתוכה. מזכיר לי איזו החטאה של נמני פעם גם במשחק קריטי, שהצליח איכשהו ממטר להעיף את הכדור מעל השער.

מכבי פת, 95 ברמת גן, לפני המשחק האחרון של העונה בבש. 

7. 32 דקות לפני, אלק נילאש said:

נכון, אבל לשפוט בצורה עניינית זה לשפוט לפי איך שהקבוצה שיחקה, לא רק לפי מה שנכנס. הרי כנראה שמתוך 10 הזדמנויות כאלה יותר מ-5 ייכנסו. גם של סבוריט בפתיחה אגב החמצה ענקית. אם מכבי תתחיל ככה שבוע הבא אנחנו נטאטא את חיפה לים. אם זו הגישה בכל הפלייאוף אני מוכן להתערב שזה נגמר בדו ספרתי. אותי יותר מפחידה מכבי אנמית עם משקולות על הרגליים, כזו שלא מצליחה לבעוט לשער של חיפה פעם אחת ב-180 דקות. לא אחת שחונקת את היריבה ובנס היא לא חוטפת 2-0 בדקה 5.

זה מזכיר לי את הפליאוף של בוס. צריך כדורים ברשת ולא אימפטנציה במשחק פתיחת פליאוף. אתה לא תגיע קרוב למצבים היום עוד שבוע כי סכנין קבוצה גרועה ומכבי עושה חשבון לחיפה. אז קח בחשבון שתיים או שלוש נקודות שנפלו לך היום מהכיס בגלל זה ולפני משחק עונה. מכבי השנה לא הוכיחה לי שום דבר בהקשר של לעמוד בלחצים. ההפך. אקח תיקו מעכשיו. 

8. 21 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני דווקא לא מסכים. לא זוכר פתיחה כזו של מכבי בכל העונה הזו (או בכלל בשנים האחרונות). מבחינת אינטנסיביות, זו הייתה פתיחה של סוזה. גם הקהל יחסית שמר על קור רוח והמשיך לדחוף את הקבוצה למרות הרבה תסכול.

ההחמצות? שמע, בוא נודה על האמת - זו לא קבוצה ששופעת בווינרים. הווינר היחיד כבר לא השחקן שהיה, לצערנו...

המילימטרים האלה, זה לפעמים ההבדל בין תהילה לבושה גדולה. היום, היה המשחק הכי "קל" יחסית. מכאן זה יהיה קשה יותר ומכבי חייבת להתייצב שבוע הבא ולתת את מה שאנחנו חושבים שיש לה. גם תיקו זה טוב. 

9. הרגשתי שגם מכבי וגם הקהל לא הבינו את גודל המעמד. כמה הנפילה לבור קרובה ומוחשית. המון רשלנות בהחמצות, הזכיר לי את הפליאוף עם בוס. 

הבור נדחה לשבוע הבא. מכבי, את מוזמנת להתייצב ולתת הצהרה. 

10. 4 דקות לפני, Cosmic said:

לא יודע מה זה טובה מאוד.

גם עם בוס שיחקנו טוב מאוד והחמצנו כמו קוקסינלים.

אני כן יודע את זה - תיקו פה והפסד לחיפה בבלומפילד ואתה מתמוטט. 

זה כנראה המשחק הכי קל שיהיה לך בפלייאוף הזה, אסור לאבד פה נקודות. 

נכון. מכאן זה רק יהיה יותר קשה. 

11. 42 דקות לפני, liron981s said:

אם זה לא מספיק איך קנינו אותו בסכום כזה ול3 שנים

הכוונה שלי שלא מביאים זר שישב מינואר ביציע

אנחנו במצב של 3 זרים ביציע שבפועל היינו חייבים להשתדרג בינואר למאני טיים הזה

מסכים עקרונית אבל המעשה כבר נעשה. לא ישתפו אותו רק כי הביאו בינואר. אולי חשבו שהוא מוכן יותר והבינו שלא. חבל שזה כך. 

12. לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

ממה הוא נפצע? 

אצל כל הליגה כל הפצועים חזרו במהלך הפגרה, רק אצלנו כל מי שהיה פצוע עדיין לא כשיר וגם שחקנים שהיו כשירים נפצעים.

השנה(חמסה), חיפה הרבה יותר חסרת מזל מבחינת פציעות

13. לפני2 שעות , קמחי said:

עונה בגדר נס גלוי. מאמן רע, סגל עם חורים,אובדן יתרון דו ספרתי וערן עם בצורת של חודשיים . לקינוח ההדחה הכי עלובה בהיסטוריה.

הכל פה עדיין בגדר תחרות. שום דבר לא מוחלט וכדאי שהשחקנים ייראו טוב יותר ממה שנראינו מול הפועל חיפה ובית"ר.

לגמרי כדאי. תוכנית עבודה כללית- בוא ננצח את משחקי הבית(תיקו עם חיפה גם נסבל). אני ממש חושש היום אפילו יותר מאתמול.  

14. 1 hour ago, אלמוג מלול said:

משגע אותי שיש 4 שחקני 6 יותר טובים מפרץ והוא עדיין פתח שם, עמדה כל כך לא מתאימה לו. גלוך על הספסל זה כמו לשים את מסי על הספסל כרגע. זה שחקן שכל דקה מייצר מה ש4 שחקנים ביחד מייצרים במשחק. תורג'מן באגף שמאל, כאילו הוא לא ראה משחק של מכבי בחיים.

עולם הפוך. מאבד את היתרון של פרץ ומקבל קשר 6 שלא שיחק את זה מ2016 בערך? מדהים. אם הנבחרת היתה מעניינת אותי, עוד הייתי מתבאס. אבל אני כן מתבאס, כי החלטות ביזאריות של חזן, יוצרים אצל השחקנים המובילים שלנו עוד טראומה, שבוע אחרי הטראומה הגדולה מכולן. רק השיקול הזה היה אמור להיות מרכזי אצל חזן. לגבי ולדור לא מגיע פרס אחרי אולימפיקוס, ולאבו פאני ונטע ובטח לאוסקר, יש קייס לפתוח שעומד בפני עצמו. לא מבין את זה. 

15. פתחנו את העונה עם דניאל והיום אנחנו עם שלושה שוערים שניים בהגדרה. זה פסיכי גם בסטנדרטים שלנו חחח. אבל צריך ללמוד מזה. זאת אמורה להיות רכישה מאד משמעותית לעונה הבאה. 

דווקא הגול שקיבלנו באולימפאקוס מהבהב לי. משפתי לא שולט בגורלו בסיטואציות כאלה והוא לא שוט סטופר מדהים כדי לחפות על זה. 

16. 45 דקות לפני, Raumdeuter said:

ועם כל הכבוד(ויש כבוד) לגדי ברומר,זה שהוא אגדת מועדון ללא רזומה מקצועי מכובד(לאמן בשכונה של ההתאחדות זה לא משהו להוסיף לקורות חיים) לא מקנה לו את הכישורים לנהל מחלקת נוער(ואני בטוח שזה לא מינוי שפרייס היה שלם איתו).

כן הייתי מצפה לאיש מקצוע מהתחום(ואם רוצים להיות עצלנים,תמיד אפשר לצלצל ליילה חוס שיחזור לישראל).

התקדמנו רק מעצם המינוי. התפקיד לא אוייש בחודשים האחרונים.

וברצינות, קמחי צודק. העננה הזאת על מחלקה שמתוקצבת כל כך גבוה, אי אפשר לחיות עם זה. זה העתיד שלנו.  

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.