Jump to content

המכבייה

משתמשים רשומים
    23
  • Last visited

Posts פורסם על ידי המכבייה

1. 9 דקות לפני, Art Vandelay said:

במצב היום כשאנחנו פייבוריטים והאליפות שלנו לאבד אני לא רואה את מיטש נכנס למהלך של להתאבד על זה, וזה מה שנדרש כשחיפה בתמונה 

שמעתי בדיוק את אותם משפטים לפני שהלך לחיפה

בעיני וזה אולי נאיבי זה לדבר פתוח לגמרי עם רובי. 

גם ככה הוא כנראה היה מתקדם בסוף העונה, כמו כל מאמן זר שהצליח פה חוץ מאיביץ בקדנציה הראשונה, ואפילו בסבירות גבוהה יותר בגלל המלחמה.

זה פייר לשני הצדדים

אולי רובי רוצה להמשיך, אולי היו שיחות. אין לי מושג אבל בשום סיטואציה אני לא רוצה הסחות דעת למטרה הכי חשובה שנשארה. וכל הרחש בחש הזה באתרים, זאת הסחת דעת.  

2. 6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

היה אפשר לסגור עם בכר בשקט אם רצו. 

עכשיו אני מניח שחיפה כבר דיברה איתו והוא לא יבוא לפה אחרי שהתחיל בשיחות איתם. 

היינו צריכים לסגור איתו בשקט ישר אחרי ההדחה מאירופה (לדעתי עוד לפני). גם אם קין היה חושד שזה מה שקורה הוא לא היה מוריד את הרגל מהגז כי לדעתי גם הוא לא מת להישאר פה. 

עד שנזכרנו לפעול כבר התפנו לו שתי משרות שהוא רצה לא פחות (הנבחרת וחיפה). עכשיו כבר מאוחר מדי כנראה (עדיין צריך לנסות, אבל זה לא יקרה). 

בכר לא גאון כדורגל מטורף, אבל הוא מגיע עם צוות טוב, מכיר את הכדורגל פה, יודע לקחת אליפויות ולהרשים באירופה. 

הסיכוי להביא מאמן זר מעל כל זה הוא נמוך מאוד (קין לא יהיה כזה בשנים הקרובות). היו רק שלושה מאמנים טובים ממנו במכבי של מיטש (סוזה, איביץ׳ ובוס). 

ואם זה בשקט, למה שנדע את זה? זאת כל המשמעות של בשקט. אי אפשר באמת לסגור כאשר הכל כל כך נזיל ולקבוצה יש מטרות כל כך חשובות. לא ככה נוהגים עם בני אדם(קין). הם לא חלקי חילוף. 

3. אני לא חושב שמכבי יכולה לנהוג אחרת בעיתוי הזה. יש אליפות לקחת, יש משחק עונה ביום שני, שום ציוץ על בכר לא אמור לצוץ מהכיוון שלנו, זאת היתה רשלנות וחובבנות גדולה אם כן היה. אם יש דיבורים מאד נסתרים מאחורי הקלעים, שישארו שם. לא זכינו בשום דבר, כל מחשבה על מאמן לעונה הבאה היא רעש לבן מיותר שיכול להוביל כבר עכשיו לקטסטרופה מיותרת. 

4. 3 דקות לפני, מנש שער 11 said:

אתמול לא היה חסר לך שוער (אפילו שמשפתי גם חלש) ? ואבישי כהן שכבר אמרת שאת הליגה הזו הוא כבר לא שווה מל שחר ? ויוריס על קארצב ? השחקנים המובילים שלנו הם ערן, מילסון, פרץ ויוריס בעיניי. גם גבי בעונה טובה יחסית. והם ממש לא פריכים, הם אלו שהביאו אותך לעונה הזו. הם ורובי קין ביחד. 

בפעם המליון, אם הם פותחים אתמול אתה לא עף. אז אני מבין שזה גביע וככה נהוג באירופה וכל הזין. למרות שכמעט הצליח קין לזייף בהרכב וגם לעלות שלב. כמעט. 

שוער, בוודאי.  

אבל הרגשתי שאנחנו בשליטה, גם עם הרוטציה. 

ייצרנו מספיק בלי הרבה איכות. שיחקנו נגד מפת, זה היה נראה מספיק ברוב הזמן ואתה רוצה לתת אוויר ודקות לשאר החברה. שאר החברה- קארצב(שחקן יקר), דביטון(שחקן יקר), מלדה שזקוק לדקות ועוד...

קיבלנו שלושה שערים מעשרה שחקנים כשכל האלפאדוגס שלך במגרש(למעט יוריס). 

5. לפני7 שעות , Cosmic said:

אה, זה מאוד פשוט.

עם עומס המשחקים הכבד שיש על קבוצות שרצות לאליפות כיום (הרי קבוצות כאלה גם בדרך כלל רצות עמוק במפעל אירופי כלשהו), התבססה בעשרים+ שנים האחרונות גישה שהגביע הוא מפעל פחות חשוב. המקום לתת לשחקנים משניים וכישרונות צעירים במה.

למה יש לך סגל של 25 שחקנים אם לא עבור משחקי הגביע ? כדי שיהיה לשחקני ההרכב הראשון דחלילים לאימונים ? 

אתה תראה שבכל קבוצה גדולה כמעט, השוער השני ישחק בגביע. גם אם איכשהו מגיעה לגמר.

המאמנים הזרים של מכבי הביאו את הגישה הזו גם אלינו, וטוב שכך. 

מסכים. לא הרוטציה היא העניין. שחקנים צריכים לקבל דקןת, זה נורמלי. אני חושב שדווקא השחקנים המובילים שלנו הם הפריכים. 

6. 15 דקות לפני, קמחי said:

סיטואציה שונה לחלוטין, ועדיין והשלישייה הזו מצעידה קבוצה מפאקינג ישראל להיות אחת מהקבוצות הכי גדולות בליגה השנייה בטיבה בעולם. הבדל קטן כזה.

ועדיין אדלסון יכול לטחון אותם בלי למצמץ. והוא בטח גורם להם להזיע. 

לא הם מצעידים. הם נהנים מהכנסות עצמיות כי הם הבעלים של מותג הספורט החזק בישראל. מה שמיטש שם בחמש שנים, הם לא שמו ב25. לא דוגמה טובה.

7. 1 hour ago, קמחי said:

לא יודע מה להגיד. בכר מניה בטוחה, אבל זה דיון קל. אם פדרמן/מזרחי היום הבעלים של הקבוצה בכר כבר חתום לפני חודש.

רב"ש מאמן מוכשר. באמת, אין ספק שהוא איש מקצוע ראוי. האם הוא יודע לנווט חדר הלבשה? האם יש לו את היכולת לשפוט שחקנים לפי יכולת ועבודה באימונים או שהלחץ יכופף אותו?

הקדנציה הראשונה הייתה הוצאה להורג של האיגוד. זו לא הייתה קבוצה רעה.

הרשים בק"ש עם אליפות לא אפשרית.

בהפועל הרכיב קבוצה טובה שהקשתה על הקבוצה הכי טובה שהייתה לנו כאן.

ולתשובה-אלא אם כן יגיע איש מקצוע ראוי שיקבל את ההחלטות לגבי הסגל והמאמן, מעדיף רב"ש על פני בחירה של אנגלידיס/מנספורד.

פדרמן, רקנטי ומזרחי לא יכולים להבטיח חוזה לקטש, בקבוצת יורוליג שנמצאת בשיאה. לא דוגמה טובה. הם לא יכולים להחתים אותי כרגע. 

8. 17 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

מצטער לאכזב אותך אבל פרייס לא באמת מעורב בהחלטות כאלה (לדעתי) ומנספורד ייבחר אותו, אבל ההיצע של מאמנים אפשריים הוא לא גדול. 

היו הרבה אכזבות, בעיניי רובן קשורות לחיזוק ההגנה. למעט ההחתמות של רז שלמה בינואר ושל מאסון (זוכרים שהוא היה כאן?) ואבישי כהן (שוב, הוא היה אמור להיות מגן מחליף, נתן חודשיים אדירים ואז פשוט דעך, קרס ונעלם) בקיץ, קשה להצדיק אפילו מהלך אחד שעשינו. 

בליגה החלשה שלנו, קמים ונופלים על הזרים ועל הישראלים הבכירים. מנספורד מבין את זה ונראה שזה היה הכיוון הכללי שלו. הוא פשוט הזניח את ההגנה באופן כמעט פושע. 

בשורה התחתונה, יש לנו שוער וחצי שהם ברמה ראויה להיות מחליפים במכבי, מגן ימני אחד שהוא ברמה לסגל (אם אני מאחד את אבישי כהן ועידו שחר), בלם אחד שהוא גבולי כפותח (רז שלמה), שני בלמים שהם גבוליים כמחליפים (סאבוריט ונחמיאס) ושני קשרים התקפיים שהם לא מספיק איכותיים בשביל מכבי (קניקובסקי עם כל האהבה אליו וההשקעה שלו על המגרש ודביטון).

שאר העמדות איכשהו עוברות את מבחן ההתאמה והרמה (מגן שמאלי וחלוץ הכי "שלמות" אצלנו, יוריס, פרץ ומילסון כמובן, ונניח דוידה שאמור להיות מחליף בקבוצה ברמה של מכבי), אבל זה פשוט לא מספיק. אלה בדיוק העמדות שצריך בהן זרים אכזרים תותחים.

אם בקיץ אני לא אראה ניסיונות להנחית שוער שייתן שקט, שני זרים שיהיו העוגנים שלנו בהגנה ועוד זר שיפחית את התלות במילסון, אתחיל לחשוב שמנספורד לא באמת ראוי להיות המנהל המקצועי שלנו. 

גבי? מה הטענות אליו? הוא חלק משלישיית קישור שמשלימה את עצמה. דביטון לא משלים כלום ואין מספר עשר. יש דפרץ על תקן מצטרף, גבי לא 10 ולא יהיה עשר.  

9. 32 דקות לפני, מנש שער 11 said:

שמע, ממש לא מסכים איתך. בשני יעלה ההרכב הראשון (שהפסיד לחיפה פעמיים, נכון) ובתקווה ליום סביר פלוס של רוב השחקנים זה שלנו. מודה שקונה תיקו כמובן כי זה משרת אותנו. 

לא מאמין בהם. ככה פשוט. 

10. 40 דקות לפני, אלק נילאש said:

בסוף, אי אפשר להתעלם מהדינמיקות, כמו שקוסמיק אומר, הם טחנו את השושלת שלהם עד דק. הכל שם על האדים של האדים ואם לא התעלות (משומקום) של חלאיילי הם מתרסקים כמו העונה הרביעית של בכר. ההרגשה שהם יותר טובים/מאוזנים מאיתנו באה בעיקר בגלל שההגנה שלהם יותר טובה פרסונאלית ויותר יציבה, למרות שגם זה התערער בשבועות האחרונות. הם באמת, ואני אומר את זה מהיום הראשון של העונה, סתם קבוצה. אין בהם כלום מיוחד או יוצא דופן. זה הכל אדים של ההצלחות של פעם, שנותנים להם הרגשה שכלום אף פעם לא גמור. כמו שהיה לנו בעונה של ואן לובן. בקיץ, הם בברוך הרבה יותר גדול מאיתנו. זה לא מצב שאתה אומר אם נפספס הם יהיו שם בוודאות לקחת, הם עסוקים כל היום בבכי על ההתאחדות והשופטים ושכחו שאליפות לוקחים במגרש. הם בטוחים שזה שלהם בטאבו וזה שהם לא מקום ראשון זה בגלל שכולם נגדם ולא בגלל איך שהם משחקים.

גם אנחנו לא מיוחדים. הרבה פחות מהקבוצה שלקחה את 03..

11. 11 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני דיי בטוח שכתבת אם...... אבל סבבה, אני מניח שאתה בעצבים מובנים.

אין לי תלונות לפורמט (כאילו יש, אבל לא בעניין הזה), אני חושב שהוא חד משמעית מיטיב עם מי שמסיימת ראשונה, רק שספציפית לגבי הסיטואציה הנוכחית - אם נפסיד זה יתהפך עלינו.

אגיד לך משהו, גם ה11 שלנו לא מדהימים. דוידה זה דביל שלא ברא השטן אבל הוא עדיף על אחרים. 

בקישור, אין באמת אפשרויות. קארצב זה חולצה ריקה. בהקשר הזה, רובי קין עושה עונה טובה. אבל גם ה11 שלנו מבזבזים כל הזדמנות כשזה חשוב. בסוף, נשארנו עם הניצחון על גנט. חיפה כיפפה אותך בשתי ההזדמנויות.גם היוונים, היום גם הלוזונים. אין פה המון. אתה לא שווה 8, או 10 עליהם. אתה פשוט לא שווה את זה. תרוויח את התיקו בשני, אבל בגלל שאנחנו לא יודעים לשחק על תיקו(ראה היוונים וחיפה במשחק הראשון) בגלל שוער חשוד והגנה אבודה, תנסה להרוויח את זה. אתה לא טוב מהם בשום פרמטר. כלום. 

12. 1 דקה לפני, car.garsia said:

שמת אותם בסיטואציה אכזרית, יש הבדל בין לפתוח משחק ללסגור אותו.

לוזרים לוזרים אבל בליגה הם מוכיחים שהם שווים מקום ראשון, נגד סכנין ראית גם ניצוצות של ווינריות.

לא היה שום סיבה לעשות רוטציה כזאת רחבה, רובי יודע שהסגל שלו מוגבל מאוד והוא שווה 2-3 שינויים מינוריים במשחק במקסימום. בטח לא רוטציה בשער. זה כל כך מתסכל.

ואגב, אנחנו מנצחים בשני. 

ההרכבים שעשו כאן לפני המשחק מראים לך שכולם חשבו שמדובר בטיול ואנחנו מספיק חזקים לנצח. 

אלו אותם שחקנים שמאבדים פעם אחר פעם כל יתרון. וגם מאמן.

אני לא שם שקל עליהם. 

לא מאמין בהם. 

13. 7 דקות לפני, אלק נילאש said:

הבנתי. לא מופרך בכלל בעיניי, למרות שגם חיפה קבוצה באמת בינונית שיכולה לאבד נקודות בכל משחק. ספציפית בפורמט הזה הבעיה ששבוע אחרי המשחק עונה אתה יוצא למשחק חוץ בטרנר שלא משנה מה יקרה בשני, אני בספק ענק אם נצליח לנצח את ב"ש שם. ככה שאם אתה מפסיד לחיפה, התרחיש הסביר הוא שאתה יורד בתום המחזור השלישי ל-4-5 הפרש שזה כבר קל מאוד לאבד בהתחשב בזה שהם עוד מארחים אותך בסמי. בקיצור, לבוא עליהם קמיקזות. מקווה שהמוזהב סופסוף יתעלה, הוא עשה את זה כל כך הרבה פעמים בקריירה והעונה אפילו לא פעם אחת. שיתעלה ויישלח אותם קיבנימט, כמו ב-3-0 של קרנקה.

מה לא הבנת במה שכתבתי? לא מאמין בהם אם הם צריכים לשחק נגד וועד הבית שלי על תואר. כולנו נפרפר ביום שני בלילה. לא מאמין בהם, לא ברובי, לא בשחקנים, לא במי שמביא להם מים. 

ומה זה בפורמט הזה?  זה נחשב לטוב יותר כי סיימת ראשון. 

14. 9 דקות לפני, Brandon Roy said:

ככה זה שאתה (קארצב) מתעסק מהשניה הראשונה רק בחוזים. אז מהבטחת ענק בגיל 18, אתה בגיל 24 נראה באותה הרמה עם אותה רמת קבלת החלטות. 

ייאמר לזכותו שלמרות זאת, הוא הצליח להתפרנס מזה מאוד יפה. מזכיר קצת את בוזגלו אז, רק שבוזגלו יותר מוכשר. 

אין שם כלום. ניב יהושע אוכל אותו בלי מלח והוא כמה שנים מתחתיו. לשחק מול קארצב זה תענוג, הוא כל כך טיפש. 

15. 27 דקות לפני, car.garsia said:

ההפסד הזה מתסכל אותי הרבה אבל הרבה יותר מאולימפיאקוס. שונה להפסיד תואר בארץ, שונא שזה קורה אחרי זלזול שלנו והרכב משני נגד קבוצת ליגת העל 3 משחקים מהתואר. כאילו לא מכירים את ההיסטוריה המחורבנת של המועדון בגביע וההדחות שנבעו מזלזול נטו.

בשביל אנשים הגביע הוא חתיכת מתכת שלא מעניינת ובאה להם טוב עם האליפות. בשבילי הוא חותמת לעונה מושלמת.

תואר שכילד חלמתי עליו שלא היינו באזור חיוג של אליפות ותמיד הייתי מתאכזב. כל הרגעים הכי מבאסים שלי כאוהד היו בגביע. משמשון, דרך עכו, הפועל ירושלים בשלבים המוקדמים ועד חיפה ובני יהודה בגמרים בטדי.

אני מאשים את רובי נטו. יש לו סגל מוגבל, זה לא אשמתו אבל הוא מכולם יודע את זה הכי טוב אז מה פתאום לעשות רוטציה כזאת רחבה? להחליף שוער? לקבוצה הזאת יש במקרה הטוב 13 שחקנים ראויים, תנו להם לשחק עד סוף העונה, בלי רוטציות ובלי חארטות ואני מאמין שהאליפות תהיה בכיס שלנו. אחרי אולימפיאקוס, השחקנים גילו אופי וניצחו את הפועל חיפה. בוא נראה אותם עכשיו נגד מכבי חיפה, בוא נגיד שייקח לי זמן.

לא מסכים. אתה חייב לתת אוויר ודקות לשחקנים שלך. 

את המשחק הפסדת כשכל הקלפים הטובים שלך במשחק. אותם לוזרים ואותו מאמן שהפסיד יתרון 10 ו4-1. אל תאשים את הש.ג. פרץ, גבי, סבוריט(בלתי נסבל אבל ממש), ערן, רובי, הם הלוזרים. סיום שני בלילה כולם יפרפרו פה. זה מה שיהיה. לא מאמין בהם יותר. 

16. 26 דקות לפני, אקיטה said:

קארצב הכי איכזב אותי היום ביי פאר, מפתיע ממש ממש לרעה, ממש.

נכנס טוב במשחקים אחרונים שנכנס כמחליף ונראה שזה מתחיל להיות סביר לרוטציה, אבל היום זה נראה רע מאוד.

חולצה ריקה גם כשנכנס. מוגבל, לא חכם, סתם נראה טוב. 

17. לרובי קין יש כמה מחליפים סבירים, זאדה, תורג'מן,

מלדה. כל השאר חולצות ריקות(במיוחד קארצב, אבישי, בלטסקה, גולסה). 

זה עדיין לא מסביר איך פעם שלישית העונה, הוא, פרץ, ערן, גבי, סבוריט, נכשלים כל כך קשה. זאת יונייטד של הטראבל רק הפוך. 

אני קונה בכסף תיקו ביום שני. אנחנו תאונה שאמורה להתרחש בכל זמן נתון. כל מי שבמערכת הזאת כרגע הוא לוזר עצום. אבל עצום. לא מאמין בהם בשיט. ורובם, חלשים בכדורגל. קארצב, בלטסקה, זה דברים לא הגיוניים פשוט. שחקנים רעים. עוד רצו פה קארצב ביום שני. לוזר, דביל, חסר יכולות מלבד לוק. יוריס מנגב אותו. 

אנחנו נחרבן גם את זה. 

18. 51 דקות לפני, snufkin said:

הוא המאמן, הוא הראש, הוא מכבי כרגע לטוב ולרע. אין הפרדה מבחינתי

פרץ, זהבי, גבי, כל מי ששם. רובי בוודאי. חבורת מדושנים שיהיו תלויים רק בתוצאות של חיפה. קונה בכסף תיקו בשני. 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.