Jump to content

המכבייה

משתמשים רשומים
    23
  • Last visited

Everything posted by המכבייה

1. יורדי חשב שעטר מיצה את עצמו וגם הרוויח למכבי סכום העברה. לא נלחם על מנת להשאירו ולא עשה דבר על מנת להחזירו. החלטה לגיטימית של מנהל מקצועי שמקבל משכורת על מנת לקבל החלטות כאלה.
  2. ולהפועל היה מכל טוב ואת אניימה וערן. אז כנראה שש אליפויות רצוף הוא לא היה לוקח עם נמני. אהה כן גוטמן>אלישא.בסופו של יום, קטן עשה את ההבדל במשחקי העונה מולם.
  3. הזיכרון הקצר הוא משהו. שכחת את בית הזונות שנקרא קריית שלום? את מעורבות האוהדים? את התקשורת מסתובבת בתוך התחתונים של השחקנים?תפקידו הוא הרבה מעבר למה שתארת. זאת זילות המקצוע. הוא הבוס בכל האמור למכבי ודעותיו ואופיו זולגים גם לתחומים אחרים. כל מנהל מקצועי מביא גם את אישיותו. מכבי של היום היא בצלמו ודמותו. ובכלל, מכבי הוא מועדון אחר לגמרי מלפני שלוש שנים. בקשר לערן האליל, כתבתי לך קודם,ניתן לבדוק כמה רצו אותו באמת פה. ועוד פרט קטן-הכבוד והאהבה שהוא זוכה מהשחקנים. ובטח זוקף ליורדי את ההחתמות החוזרות של ערן כי זה שמעביר את המסר למיטש לגבי נחיצותן. ערן פה כי יורדי לחץ שימשיך להיות פה. דמגוגיה עלק.
  4. יפה מאד. רק שיורדי הביא אותו ואפשר לחזור אחורה לדעה הרווחת פה בפורום אז לגבי כדאיות העסקה. לא שיורדי ואפילו ערן ידעו מה יקרה מאז, ועדיין-זה בינגו משוגע של יורדי, כמו גם פריצה. ולהזכירך-הפועל של ערן וויני אחרי הדאבל, הפסידה את האליפות הבאה לאלישע לוי וקטן. רק אומר בקשר לשש אליפויות רצופות דימיוניות של ערן.
  5. הדבר הכי חשוב במהפיכה של מיטש-האמון שחזר לנו מהמערכת. אני באופן אישי, לא האמנתי במקבלי ההחלטות הקודמים. וכשאתה לא מאמין בבסיס-שום דבר לא מרגיש לך ראוי. היום, אני לא מוכן לשמוע על ישראלים בתפקידים מקצועיים וניהוליים. המינוי של ביין לדוגמא, קצת עבר מתחת לראדר אבל מצביע מפורשות על השאיפה של מיטש. יכול היה להסתפק במנכל כללי. ישראלי. והיינו מסופקים. אבל לא, הוא הביא מישהו עם ניסיון עשיר בתחום, שעבד באחד מעשרים המועדונים המסוקרים ביותר בעולם. ליורדי ישנה פילוסופיה ברורה. אפשר להסכים איתה ואפשר שלא. אבל כמו במקרה פאקו-מדובר במקצוען שמספק קבלות והפך את המועדון הזה על פניו. לא יכולה להיות לי טענה למקצוענים. לזה פיללתי כל כך הרבה שנים והמציאות העכשווית אף עולה על הפנטזיות שלי. רק תיזכרו בשתי ההחלטות הראשונות שלו-סגירת קרית שלום והגליית יצחקי. ועוד דבר חשוב בנושא ההתקדמות האירופאית והבלה בלה בלה-בזכות מיטש ויורדי, אנחנו בכלל מציבים רף כזה. הם האנשים שמראש גרמו לנו לחלום. ולחלום זה משהו שלא נראה היה סביר עד ממש לא מזמן. לחיי החלומות.
  6. ! ונובורישים מהסוג הגרוע ביותר. זכו בלוטו והעתק של המונה ליזה בסלון. על מה אתם נירגנים? על מזלכם הטוב? הוא לא קשור אליכם בכלל. תהנו מהמסע ותגידו כל יום תודה שמיטש לא בחר בקבוצת הוקי. מה שמיטש אמר לפני חמש שנים-קורה. ומה שמיטש מתכנן הלאה-יקרה. מאקרו ומיקרו. ארגון לתפארת מול השילשולים לפני דרבי. מוזר, את רובכם אני לא זוכר מאז. כנראה התביישתם או שלא היה לכם משהו חכם להגיד.
  7. סבבה. אתה יכול להסכים איתי שהטון הנרגן, המזלזל -מיותר? אפשר טון אחר לאנשים שהביאו למכבי משהו שלא היה קיים בתקופת שייע וגיורא? קצת פירגון?אתה מסכים שכמות היצורים פה גדלה בגלל ההצלחה? אני הגנתי על מיטש לפני חמש שנים. אני נרשמתי לפורום הזה אחרי משחק אימון מול סכנין בקש שפוצץ. הלכתי לשם עם הילדים שלי. איזור 08. נגעלתי. במאקרו-מתחם סגור. אתה מסכים שדיון על יורדי והמדיניות אמור להיות על זה? טועה? אולי. צודק? אולי. ממועדון אקסקלוסיבי הכי מעוטר פה, הפכנו למועדון נובו רישים. פתאום כלום לא מספיק. קרלוס או מיטרו הם לא העניין בכלל. העניין הוא שיש מי שמקבל החלטה ואני לא יכול לחשוד בו. אני במקסימום יכול לא להסכים. סבבה. ככה רציתי שמכבי תתנהל. זאת היתה הפנטזיה שלי.
  8. מהמקרו אני מאושר. ומיקרו- קצת צולע למרות שלישיית האלופות. חייבים לתקן את זה.
  9. תוספת- לאוהדי קבוצת כדורגל , המאקרו צריך להיות חשוב. בגזרה כזאת רנדומלית יש לך ביטחון. בטח כמו איך שאתה רואה כמה הארגון הזה מתקדם. המיקרו חשוב מאד-האם לקחנו בעבר שלוש ברצף? האם אפשר לא לטעות? רק מבקש טון אחר לויכוח כזה. פחות נרגן וכפוי טובה. הבעיות שלך הן החלומות של אחרים. ללא החלום של מיטש, אתה עדיין עושה שילשול בחניה ביפו לפני דרבי. וזה במיקרו.
  10. אני מאושר מהמאקרו. ומרגיש בר מזל. מיקרו=טעויות מקצועיות? חי עם זה בשלום. התרגלתי רק למיקרו מעוות ולחוסר אמון בסיסי. לא היה בכלל מאקרו. לא היה!!היום אני בגג העולם מהבחינה הזאת. אני מאמין להם. זה אושר. היו גם תארים בדרך, כמו שאנחנו רגילים בשלושה העשורים האחרונים אבל זה לא העיקר. אני מאמין להם.
  11. קרא את תגובתי בנושא דסה ואזולאי. אי אפשר במסגרת הזאת, להתאבד על ישראלים וגם להשקיע המון בזרים. זאת המדיניות של המנהל הספורטיבי שלך. יבוא אחר שיחשוב אחרת? יופי. ועדיין, השמיכה תיהיה קצרה. הרי אם צמד הביתרים היה חותם היום בחיפה, אנשים פה היו עם שקים על הראש. אז ילו הל-אי אפשר הכל. רק חשוב שתוך כדי הרטינות, לזכור מי גרם לך לחלום. וזה מיטש. ועם החזון שלו אנחנו נמשיך הלאה.
  12. אני חושב שברגע שנפנים את הקו של מיטש יהיה לנו קל יותר בחיים. אנחנו רואים את אחד מהאנשים העשירים בעולם ומדמיינים שאפשר לשלם מלא ולהנחית כל מי שנרצה. אז לא. אם מיטש מבין את זה אחרת. לבנות ארגון יציב, להתקדם צעד אחרי צעד ותוך כדי לבנות תשתית ארגונית. תשתית שתוכל לספוג הפסדים וכישלונות. זה חלק מכל הסיפור הזה. ואנחנו חייבים ללכת עם החזון שלו כי הוא זה שמלכתחילה גורם לנו לחלום. האם המנהל הספורטיבי שלו לא מאה אחוז בכל ההחלטות שלו? ברור. חמישים אחוז הצלחה ברכש בדבר הכל כך רנדומלי הזה שנקרא כדורגל-זאת הצלחה. גם אצל פרגי וונגר. מיטש ידע את זה כבר לפני חמש שנים. לאן הוא רוצה להגיע ולאן הוא יגיע. ממקור שני. כל מה שדובר שם-מתממש היום. ובאמת תחשבו על זה רגע, למה שזה לא יקח זמן? זאת ליגה נחותה במדינה ללא שום תרבות ספורט. אני, יותר מתמיד, מודה שהוא איתנו ולא בקבוצת הוקי כלשהיא. יותר מזה, איפה אתם רואים התנהלות טובה יותר פה? שחר הרבה אחרי השיא, קש היא משחק סכום אפס, בהפועל, לא לוקח את כבירי שיעשה משהו בארגון שלי וביתר? מעדיף לוני. אני ישן מעולה בלילה מהמחשבה שהקבוצה שלי בידיים שלו. מעבר לתארים. זניח טריפל אליפויות. כי ברור שזה לא מספק. התרגלנו לזה עוד משנות השמונים. גם באלפיים. הוא עדיין מצליח להתמודד עם אתגרי העבר בהצלחה. מיטשענק.
  13. מכבי היא לא ארגון וולונטרי. מסכים לגמרי. קרלוס בסך הכל בן 31, לכאורה גיל נהדר לבלם בליגה שלנו, בטח אחד שכבר הוכיח את עצמו והיה שחקן משמעותי בתארים. אבל הירידה שלו חדה ותלולה. מידי. לא יודע אם אפשר היה לחזות את זה גם בהתחשב בירידה בכושר בחלק השני של העונה. אני ראיתי היום חלק מהעתיד של מכבי. פרץ וגלזר(שמות משפחה מאד מחייבים). באתי לבלומפילד היום כדי להודות על רביעי האחרון וכדי לראות אותם. ואני מבסוט לגמרי ממה שראיתי מהם. יש שם עניין ועניין גדול.
  14. בוסה, תחייה עם מצפונך וזה נהדר להיות בייביסיטר. זה מקסים. אתה חי בסרט טוב כנראה. רק לא ליד מיטש, אתם כבר לא רלוונטים. ליד מיטש, זה כבר עסק אחר. נמנע ממכם בכל הכח. רק תנסו...:
  15. קוסמן רלוונטי מתמיד. בעיקר עכשיו. בטח הבוגדים בדרכו. מה שסיכמתם באישון לילה ומכרתם אותו לא מעניין כל כך אבל דירדרתם את המועדון הזה שנים. בגחמות ובאגו שלכם. מיטש לא סופר אתכם.ל אתה ושוהם הם כלום. לא בא לך ? אל תבוא. שוהם ילד גדול ואתה מגן עליו. במעוף הציפור, תודה למיטש
  16. הגננת על קוסמן פעם? זה שנתן לך פתחון פה בכלל? כי בלעדיו, מה אתה? עוד נחש? אתה איש אלים כי שתקת. כמו כבשה
  17. הגנת על מי שהיית אמור להגן?לא. כי אתה רקוב.השקפת מהצד על הלינץ?
  18. בוסה , תעשה את שיעורי הבית שלך. התערבת כאן ללא צורך, ההודעות המועטות שאתה כותב כאן הן נגדי, ושוהם ילד גדול. אתה בסמנטיקה? איפה היית שקוסמן הוקרב? האם היית שם בשבילו באותו הלהט שאתה נגדי? אחסוך לך את התשובה. בגדול-תתבייש.
  19. טון אלים? לא היית מעורב באלימות שבאמת קרתה? וואלה? עניתי לזיו ולחץ לך על נקודה. שחרר אתה. אתה טמפון ולא מבין את המהות. אגב, זיו מנפח את החזה על הוותק שלו בדיוק כמוני. לא למדת כלום אה? מה שתגיד מיי מאסטריש לך את בוסה. מופלא. אתם הפרגוניסטים האמיתיים. ולענייננו-פריצה טוב יותר מהמצאות שלך וסיפק בשנתיים וחצי יותר תארים וגולים. סבבה? לא הייתי אלים מידי לטעמכם? אתם מנוסים באלימות אמיתית, ובבגידה, אז אני סתם עוד משהו כזה מילולית.
  20. להוכיח את עצמי? זה מה שהבנת? זה מצער. כפויי טובה שלפני שלוש שנים שילשלו בחניה ביפו לפני דרבי. סנטה קולומה. חיפה. אפילו כפר סבא נראתה בלתי עבירה. אני בעל מנוי עוד לפני שנולדת לזוועות האלה. אני ראיתי את מכבי בדאבל של 77 . אבא שלי היה בבלגרד 77. המכבייה היתה מגרש המשחקים שלי. מהמקום הזה אני אומר לך-תעריך את מה שיש. יותר מזה, אני הכי קוסמן בעולם. איפה אתה? כל כך מהר זנחת ערכים עתיקים ונכונים? אני כל כך אוהב מכבי שאני לא רוצה לאחל את זה-אנחנו לא ראויים למיטש. אולי עדיף שיעזוב. ניר לקמוס מעולה. ואני הגבתי עינינית לכל מה ששוהם כתב. אל תיהיה הפרקליט שלו. אתה אכזבה גדולה בוסה.
  21. שחקן טוב יותר? בכל פרמטר במשחק ? רזומה טוב יותר מאחרים? מוכשר יותר? גמר גביע סנסציוני?טבק מתמודד ראוי. לא רואה את דריקס בכלל. האמת שדריקס לא עלה לי בראש בכלל. הפרספקטיבה שלי היא מ76. ככה אני חושב. גם שוויצר לפני דריקס אגב. בוודאי קוביקה. תודה ושלום. מותר לך לא להבין. מי אמר שאתה אמור להבין הכל? זה מה יש.
  22. ממה שראיתי( שפיגל, בלו וגלזר יחידים שנכנסים להרכב המושלם) שורה כהן הירשלמי, אב׳ילה ז״ל , ברומר, סלימן. קלינגר, שוהם נמני זהבי ויקי פרץ פריצה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.