Jump to content

המכבייה

משתמשים רשומים
    23
  • Last visited

Everything posted by המכבייה

1. יש לזה משמעות, התואר הראשון של מכבי מהאליפות של 79.
  2. אם קיקו נראה כל כך אלמוני מול יפו האלמונים, אז אולי אין לו מה שצריך. נגיד כך- עידו שחר הזיז מההרכב עוגן הרבה יותר גדול והוא כמעט לא קיבל דקות, לעיתים גם לא הולבש. אני לא רציתי הצגה מקיקו אתמול, רציתי סולידיות ואיזה פעולה שתיים שתעלה חיוך. אולי הוא נראה כך גם באימונים?
  3. אני עדיין לא קיבלתי הוכחה אחת שקיקו יכול לעבור שחקן. למה כולם בטוחים שהוא צריך להיות על הקו?
  4. הוא פשוט עושה את המינימום האפשרי, ראש קטן. אני לא יודע אם זה סגנון השחקן. תעלומה.
  5. הוא לא יכול להיראות כל כך אלמוני מול אלמונים ממנו(יפו). אם הוא היה משחק ביפו היום, לא היינו מרגישים בשום הבדל. זה לא נראה טוב. בשלב מסויים יש גבול להשפעה של מאמן ואז זה אתה ומה שאתה מביא. אף אחד לא יודע מה הוא מביא.
  6. כל מילה. אבישי זאת חרפה. אי אפשר להבין את חוסר ההבאה של מגן ימין כשהדבר הזה פותח אצלנו. רשלנות מהסוג הגרוע ביותר.
  7. אני לא מבין את הטיקט שלו. טכני באמת, הוא לא. פסים לרוחב, גם גלזר ידע. ובקשר לקשיחות, היא לא קיימת. אבל אתה צודק, נכתב בלהט המשחק ובעצבים. שרק וסתום לי את הפה(למרות שיוריס זאת ליגה אחרת).
  8. כשאני כותב שאליפות השנה היא ברמת נס תנכי, אני מתכוון בדיוק לזה.
  9. אנחנו צריכים את מילסון גם כשאנחנו יורדים במדרגות):
  10. הכי מחריד זה קארצב. איבד 5 פעמים ברבע שעה מול אוויר. ואנשים פה רצו אותו בהרכב.
  11. טבח עלה פה בתחילת השירשור. אין באמת שום מקום להשוואה.
  12. אני חושב שטבח היה טכני יותר. השתמש בשתי רגליים, ידע להבקיע כמו הנרי לרחוק, בוודאי היה חכם יותר כשחקן. דוידה הוא סוס פרא שאפילו לא מודע לחסרונותיו. אולי זה מה שמכבי צריכה עכשיו, שחקן שלא חושב, לא מהסס.
  13. הם לא יחנו. הם ילחצו ויתקפו אותך בלי פחד. אין שם אוטובוסים.
  14. טבח פריים היה כמובן בלבל אחר לגמרי.
  15. מכבי היום צריכה כל שבב אנרגיה ומקוריות שהיא יכולה לגייס. דוידה עונה על זה. שירוץ על האגף, הוא כן בעיה ליריב. צריך לצאת מהקונספציות של לפני חודשיים. הוא, מילסון ואת ה9 הטוב ביותר באימונים. את אותו הדבר לעשות עם שחר בקישור.
  16. חלילה. אולי אתמול שיחרר משהו. משחק סופר קשה מפת. לבוא באותה רמת דריכות ומחוייבות.
  17. נזדקק לנס מופחת. אז, ניצחת את חיפה פעמיים מתוך שלוש. לא היינו העונה בשום פורמה שמזכירה את חיפה של עכשיו. נראה ממה הם עשויים.
  18. נצטרך לעלות לרמה שלא היינו בה עדיין העונה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.