Jump to content

המכבייה

משתמשים רשומים
    23
  • Last visited

Everything posted by המכבייה

1. אתה רק משכנע אותי שאין בו ממש צורך. הוא עוד התגעגע לאמון שרובי נותן לו.
  2. הוא לא מובהק, גם דוידה לא, בעיני, אבל דוידה חסר פחד,.פרחח. מכבי הזאת צריכה קצת פרחחים(הוא לא כוס הבירה שלי).
  3. אוראל באייה כבש שני שערי ניצחון בשבועיים האחרונים והביא לראשון 6 נקודות. קריטי עבור ההישרדות שלהם בליגה.
  4. אין באמת עמדה שהוא יכול להשתלט עליה במכבי ולתת שם ערך מוסף ששווה את הדיון. לא בחדר המנועים, לא ב10, לא באגף.
  5. בטח. היו לא מעט החלטות תמוהות. אבל היו גם כמה טובות. לדבר הזה יש צורה, הוא אומנם שברירי ופגיע, אבל יש צורה.
  6. כן, אבל שונמכת משמעותית בעמדת השוער ובעמדת החלוץ המחליף(בלי להיכנס לעניין אוסקר או גויאגון).
  7. עוד פרספקטיבה- זאת אשכרה מכבי של שנה שעברה מחוזקת במילסון ודוידה. דרך הפריזמה הזאת, הוא הצלחה גדולה מאד.
  8. זה לא רק אמונה תפלה. אם מאמן לוקח אליפות, כנראה שהוא עשה גם דברים טובים. אני חושב שבכר לא רוצה נבחרת ברמה העקרונית. הוא מבוקש וימשיך להיות מבוקש, הוא לא רוצה לנעול את עצמו בגיל כזה לסוג האימון שנדרש מאימון נבחרת.
  9. כל מילה(: הודעה מושלמת. הבנתי את ההכנסה של דביטון בדיוק כמו שתארת. רק מציין שהיינו אחלה לגמרי בחצי הראשון. יש לנו 13, 14 מובהקים וזהו.
  10. החטא הקדמון, מחסור במגן ימני מה שמאלץ אותך לשחק עם קראצב וביטון ולא עם שחר למשל. הספסל שלנו לא מספיק טוב לשים חגורת בטיחות כי סאת הולכת להיות נסיעה.
  11. פרץ לא שם בראש(מרגיש לי). מעבר חד עבורו. גולסה, לא יודע. רובי רמז על זה היום. קארצב ממש מאכזב. אבל יש משהו בדבריך.
  12. מסכים עקרונית. ואפילו לגמרי מסכים. כתבתי הודעה אחת למעלה, הוא ורביבו ישחקו כי זאת המציאות, אתה תצטרך את עידו בקישור.
  13. המציאות מכתיבה לנו זאדה בשמאל, רביבו בימין ועידו שחר בקישור. כל ציוות אחר יהיה חלש בהרבה מזה.
  14. זה עניין חוזר אצל דוידה. אין לו סטימה ל90 דקות באינטנסיביות. לכן הוא השפיע כמחליף.
  15. נכון, כי דביטון זאת חרפה. אין הגנות על ניהול המשחק הרע של רובי. צודק. כתבתי על זה קודם. חוסר במגן ימני לא מפסיק להכיש אותנו בתחת. ממש.
  16. הכל עדיף על קארצב. זאת חולצה ריקה ורכה עם מוניטין מומצא ודימיוני- לא פיזי, לא נוח עם הכדור, לעולם לא בקצב של המשחק. זה מה שיש.
  17. לא רואה אופציה אחרת. קארצב הוא חולצה ריקה.
  18. החטא הקדמון של העונה הזאת, חוסר במגן ימני, ממשיך להיות הטוויסט בעלילה של העונה שלנו, מה שמונע משחר לתת רוטציה בקישור ואז אתה נאלץ לאלתר במשחק עונה עם שחקנים לא טובים. הספסל שלנו מאד לא יוצא דופן ואני עדין מאד.
  19. רציתי נקודה כי אני יודע מה יש לי ומה אין לי.
  20. לחבק את הנקודה ולהמשיך הלאה. חיפה קצת טובה יותר, מאומנת יותר ולא מעלה מהספסל לקרדות כמו קארצב(מה זה?) ודביטון(מי זה?).
  21. אין לנו. לא ישחקו על תיקו וגם לא צריך. אבל שיעשו את הבייסיק בסדר- ראשונים לכדור, חוסר פחד, להימלט ממלכודות הלחץ וגם ללחוץ בעצמנו.
  22. בדיוק, להסתכל למציאות בעיניים. אנחנו צריכים להוציא תוצאה, בכל דרך.
  23. שתי האפשרויות טובות לנו. את האפשרות השלישית, קיבלנו בעצמות כל פעם שהיינו זקוקים לה. אז בוא נילחם על תוצאה פוזיטיבית אחת טובה בעונה הזאת. שאוסקר אירח את חיפה בעשר פור. אותה סיטאציה. הם לחצו, היינו בלחץ, נגמר 0-0. ונגמר הסיפור. להוציא את אחת משתי התוצאות הטובות לנו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.