Jump to content

המכבייה

משתמשים רשומים
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

About המכבייה

 • Birthday 20/01/1969

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

5,584 profile views
 1. החטא הקדמון של כל תחילת העונה המבאסת הזאת(החלה עוד בעונה שעברה אבל לא הורגשה בגלל הפער) היא הפציעות. מעבר לכלים משמעותיים שחסרים, חסרה דינמיקת התחרות על ההרכב והרצח בעיניים באימונים להיות לבוש בכלל. טוכמן בוואלה כותב היום שגם באימונים איביץ לא רואה את ההתקפה מבקיעה וזה מה שהעלה לו את הסעיף. לא יודע אם זה נכון אבל למדנו בעונה שעברה כמה האימונים הם המקום הכי חשוב עבור איביץ לקבוע הרכב.
 2. יש לי הרגשה(לא מידע, סתם תחושה) כשבכל פעם שאיביץ מנסה להרגיע(ההרכב מול כפס, מסיבת עיתונאים משותפת דווקא עם מיכה לפני חיפה), נדלק גיץ חדש. ובקשר למשחקי כח, בעיני יש רק צד אחד שקובע. אין שני צדדים שווי כוחות. יש דרישות ומטרות שהצד השני צריך לקיים.
 3. אנחנו פשוט לא יודעים הכל. ואולי מדובר בהפרת משמעת חמורה? אנחנו סתם מנחשים. בשורה התחתונה- לא מרגיש חוסר גדול מחר. הם לא טובים משמעותית מאלה שיחליפו אותם. זאת החלטה רגילה של מאמן בתוך כרוניקת עונה של קבוצת כדורגל. לא צריך להגדיל מידי צמד חלוצים שכבש שער אחד בדיוק באיזה עשרה משחקים רשמיים ונראה לא משהו בשאר הדקות.
 4. לא, חושב שאיביץ השתנה במילימטר. שנה שעברה הם התיישרו, השנה כנראה פחות. אז הם הולכים לנוח קצת. וכשאתה אומר חכם ולא צודק- 1- מה הוא קיבל מהם עד עכשיו? 2- למה שיקבל מהם משהו שונה אם ימשיך לתת בהם אמון? חכם זה להעלים עין ולעבוד על עצמך שזה גשם?
 5. לא רלוונטית התוצאה מחר למהלך. אתה כבר קובע בדיעבד עוד לפני שהבדיעבד קרה? לתת גולים? הם נותנים? אין ליוני ועטר שום יתרון על שחקני ההתקפה האחרים. הם היו טובים בזכות איביץ וכי היו אגרוף אחד, לא בגלל שמדובר בכוכבי על. אף אחד מהם לא כוכב על. תשאל בסודובה.
 6. העונה שעברה התחילה בכך הוא "הרגיע" את שכטר(חלוץ הרכש היחיד שבא בקיץ), עבר לאצילי וסיים עם עטר.
 7. איך שאני רואה את זה, החילוף הכפול מול בני יהודה היה העברת מסר. ואז איביץ ניסה שוב להרגיע ונתן עוד הזדמנות מול כס. כנראה שהוא לא קיבל את התגובה לה הוא ציפה. מסכים עם חומץ, לא צריך לעשות מזה יותר ממה שזה זה. בתחילת עונה שעברה, התקבלו לא מעט החלטות כאלה. מכבי יכולה לנצח, היא יכולה להפסיד אבל הלקח הכי חשוב מעונה שעברה הוא שהאיך הרבה יותר חשוב מהמי. מכבי הצליחה כל כך כי מימשה את החזון שלו לא כי חומר השחקנים שלה הוא כזה פנטסטי. זה מה שהוא מצפה גם עכשיו. אגב, האם יש סיכוי שניקוליץ מתלבש מחר?
 8. מכבי קצת מוגבלת כרגע ביכולת שלה לתקן. ומה רצית שיעשו בחלון? לזרוק אותם מהקבוצה? יש הבדל ענק בין לא להיות בסגל(אפשר לחשוב) לבין מה שאתה מציע. ומעבר לזה, מכבי כנראה חושבת שיש בסגל מחליפים טובים מספיק.
 9. לעשות את זההאחרי השלושה משחקים זה להיות פחדן ואינטרסנט.(בהנחה ונמאס לאיביץ). איביץ לא פחדן ובוא לא נהפוך את מחר לגמר הגביע העולמי. עיקרון לא אמור להשתנות בעקבות זהות היריבה.
 10. מאז חתימת החוזה(באישורו של איביץ) , עטר התהפך. קרו המון דברים בחודשים האחרונים.
 11. אבל הם לא טובים בעצמם. די עם עצימת העיניים. נגד כס, אין לזה אימפקט. רק נגד חיפה איביץ יכול להעביר חזק את המסר שלו- אני לא שבוי שלכם ואם לא תתיישרו, לא תהיו פה. נקודה.
 12. הסיפור עם עאבד כל כך מביש. הלוואי והניסנובים ישלמו לו שנתיים חוזה תוך כדי שהוא יושב בים ושותה קוקטיילים.
 13. אז צריך לשרוד. לפחות על הנייר, יש הרכב שאמור לשרוד עד שיוסיפו לו עוד הילוך. המון תלוי באיביץ ובאנרגיה כללית. ובכדורגל, אין לדעת אף פעם. אפשר להתחרבן ואפשר לגדול. נראה ממה הם עשויים.
 14. יקרה בדרבי(הפועל יפרקו את 4, 5 כקהל חוץ)ומול ביתר(כרטיסים בשפע). בש זה סיפור שונה ולדעתי גם מול חיפה לא ראוי לתת לקהל החוץ שלהם יתרון שלא קיים בסמי. אנחנו יוצאים פה מאד נאיבים.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.