Jump to content

המכבייה

משתמשים רשומים
    23
  • Last visited

7 Followers

About המכבייה

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

7,271 profile views
  1. האמת איפשהוא באמצע. אולי הוא גם הבין את חוסר התוחלת בלשלם כאן כל כך מופרז על שחקנים, כאשר רק אם תעשה בתים אתה מצליח למזער את הנזק(לא בטוח שמאוזן). זה מודל כלכלי קשוח מאד ואי אפשר לעשות אותו שנים על גבי שנים. חוד החנית זה הבוגרים. הוא יודע את זה וגם הילדים לא מקבלים את החולצה במתנה. איזון בין אסכולות זאת תמיד הדרך הטבעית יותר.
  2. את ה10, 15 שמיטש שם על הנוער בשנים האחרונות הוא לא יכול היה להכניס לבוגרים בגלל הפייר פליי. אולי זאת היתה דרך לעקוף, למשל להחתים בחוזה גבוה את פטריק ולקרוא לזה בשם מסויים כאשר לאיש היתה גם נגיעה מסויימת לבוגרים. מיטש נזקק לפי הערכה שלי ללפחות 20 לבוגרת(בעונה טובה של הכנסות) כדי לכסות גירעון.
  3. חיפה היא ממש לא רף בלתי עביר. היא קבוצה טובה ועמוקה ופיבוריטית ואם נמשיך עם הרשלנות אני מניח שהפערים יגדלו אבל קודם צריך לשפר את עצמנו. אין פה באמת מפלצות לא מנוצחות. וזה ממש לא מהמקום שנועד להקטין, זה מה שאני רואה וחווה.
  4. נכון, היו אתמול רגעים של מעברים טובים. החוסר באיכות בא לידי ביטוי בעיקר בשליש האחרון.
  5. ‏זה ההרכב(דניאל, בלטקסה, טיבי, דוידזאדה, פיבן, גלזר, שרן, פרץ, יוני, גררו, שכטר) שפירק רק לפני ארבעה חודשים את חיפה בחצי הגמר בסמי בהופעה הרבה יותר חד צדדית בהשוואה לאתמול וללא זרים(מלבד גררו). לא חומר שחקנים מיוחד עשה את ההבדל אלא תיאום, משמעת טקטית והבנה מוחלטת מה היריב הולך לעשות. בדיוק כמו מול שחטאר. ואם זה נעלם ומתמסמס, אז מותר להיכנס לפאניקה. זה מהנכסים הבודדים שנשארו לנו וחלק מההצטיינות של חלקם(שרן למשל), היא המוכנות הטקטית והרגשת הביטחון בתוך תוכנית המשחק של פטריק. אתמול, הרגשתי שחלקם לא מבינים את הנדרש מהם. זאת בעיה יותר קשה מכח אדם, בעיני לפחות.
  6. גם אם יוני רוצה לעשות דווקא, הוא לא יודע. מאד קשה להבחין בהבדל. זה הכל שמות "ומשבצות" של ישראלים. רק דימוי. הוא יכול להיות שחקן מעבר לממוצע רק בליגה כזאת. הוא לא הערת שוליים בכל מקום אחר.
  7. לא ראיתי את מה שאתה אומר. הקבוצה יודעת לגמרי את צה שהיא צריכה לעשות. כישרון תמיד מוסיף .
  8. אותה מדיניות. שואפים להיות הכי טובים שניתן. זה בילד אין. לא תמיד זה מספיק כי אנחנו לא לבד בעולם. יש כדורגל ורעיונות גם במקומות אחרים. אז מתמודדים הכי טוב שחושבים לנקודת הזמן הקיימת. רמז- זה לא תמיד מצליח.
  9. באמת. לא היית מצפה אם היו אומרים לך? ועוד במכבי, זה הבסיס של כדורגל. מה זה הפריע לנו שלא אמרו לנו את זה?
  10. אני לא חושב שזה באמת עובד ככה, לרוץ לשוק בפאניקה. חלק מזה זאת עבודת אימון(והיא קיימת) וחלק מזה זה רכש. אתה לא פותר את כל הבעיות שיש לך בחלון. לא רק מכבי, כולן. שום שם שכתבת כאן אותי לא ריגש. אבל צריך. הכל צריך לבוא מתוך מערכת שמאמינה בעצמה. בוא נסמוך עליה. ימים מאד מוקדמים.
  11. זה נכון. מכבי קבוצה. היא צריכה כישרון וקבלת החלטות טובה יותר של פטריק עצמו, אבל הוא צודק. יש פה קבוצה עם פחות כלים כרגע. אבל קבוצה.
  12. אני חושב שאתה מטומטם כבר שנים. אני מופתע שלא חסמת אותי מזמן(:
  13. אתה כל כך מטומטם שזה משהו. אי אפשר להאשים אותך כטרול/או כאוהד קבוצה אחרת. אתה פשוט מה שאתה כל הרבה זמן. רחמים עליך ועל סביבתך איש מטומטם.
  14. אני הרבה יותר אופטימי ממך. אנחנו ממש בסדר ביחס לכישרון שיש כרגע. צריך לחזק, אין שאלה.
  15. כתבתי על זה כבר לפני שלושה שבועות. יהיה מלטדאון. קהל כדורגל הוא כל כך קל לפיענוח, בגינס השלישית אתה מבין את זה(:(שלוש מקטרות של שרלוק הולמס). אנחנו לא ממש טובים כרגע אבל אני כן רואה עקרונות משחק שנשמרים ואני לא רואה את השמים נופלים. ממש לא. וחיפה היא ממש לא האריה הגדול. ממש לא. גם שחקני מכבי לא חושבים את זה וזה ניכר. נראה את הסגל בסוף הקיץ ואיך הכל מתחבר. ממש לא מרה שחורה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.