Jump to content

sNir

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. תבינו, ככה צריך להתחיל לבנות קבוצה, מהחלק האחורי, ההגנה. ההגנה זה לא סיכון, כי אין יום רע בהגנה, אין כזה דבר להחמיץ. הוא עשה טוב מאוד שהפך אותנו מבדיחה לקבוצה יציבה, לאט לאט תבוא גם ההתקפה, הקבוצה היא חצי חדשה, צריך לתת לזה זמן.. ראיתם מה קרה עם חיפה.
  2. להחתים ל4 שנים, לתת לו את השקט לשחק אטרקטיבי בלי חשש למקום העבודה שלו, לשלב נוער ולחכות עם הזרים.
  3. לא הבנתי, אם המשחק הקרוב נגד נתניה ונמני יוכל לשחק נגדם, איך נקבע שהוא לא יוכל לשחק במשחק עוד שבוע וחצי נגד אשדוד?
  4. אלי כהן עבד נכון, כי קבוצה מתחילים לבנות מההגנה ולא ההתקפה. 14 משחקים ללא הפסד זה הדבר הכי בריא לקבוצה, פי אלף יותר בריא מלדפוק רביעיות ואחרי זה להפסיד לאחרונה בטבלה.. אולי המשחקים קצת משעמים אבל יש תוצאות, וזאת קבוצה עם פוטנציאל ענק לעונה הבאה, שלפי דעתי תראה ככה : קאלה - רכש ענק ובסיס לעונות הבאות שפונגין ושטרית המצויינים - שחקנים צעירים שיחזיקו את ההגנה שנים רבות. אבי יחיאל ומרטינוביץ- עושים עבודה מצויינת. קישור אחורי : רוטציה בין ליאור ז'אן, שירן ייני וקשר אחורי זר בונה משחק כמו קאריזו שבעזרת השם יבוא למכבי עונה הבאה. קישור התקפי : פרץ, שבחון וראובן עובד עם תוספת של זר אחד. חלוצים :משה ביטון חלוץ מעולה, ביחד עם מפגיז שערים זר, אפשר לבנות התקפה שרצה לאליפות. בנוסף לשלב שחקנים מהנוער - תמיר כחלון, עומרי רון וחי אטיאס.
  5. מחצית ראשונה חרא, דווקא בשליש האחרון של המשחק נראינו סבבה.. הרבה מאוד החמצות מעצבנות. סה"כ הקבוצה בסדר, שאיליץ' ישתלב ונמני ומרדיקוביץ' יחזרו תהיה קבוצה טובה.
  6. אתר מטומטם הטלספורט הזה.. אתמול היה רשום שאיליץ' הציג יכולת מביכה ובכל שאר התקשורת היה רשום שהוא הרשים.. לסגור
  7. חבל על הזמן, שחקן תותח (קשר התקפי ימני - אמצעי ), לא 50-50 ולא סקורר אבל שחקן מעולה.. בחיים לא יבוא למכבי..
  8. תותח לפי המנג'ר אבל המאזן שלו מדבר לפני עצמו..
  9. טריקה נתן 12 גולים ב15 משחקים בחצי עונה.. הוא הופיע באיזה טבלה של מלך השערים באירופה..
  10. זה בדיוק מי שאמרתי לכם עליו.. מקבוצת צ'רלס משהו.. שווה 3,000 סתם שחקן מגעיל והוא בכלל קשר אמצעי
  11. אורי, מאוד אהבתי את מה שרשמת ואני מקווה שחלק באמת יתממש, ואני מקווה מאוד שהתחלת להזיז עניינים ולהגיש תוכניות להנהלה או משהו.
  12. הניגרי לא נראה לי שקיים בכלל הבלגי נראה לא רע בכלל לפי המנג'ר והאמריקאי שווה לא פחות מ3,000 דולר.. שחקן פשוט רע נקווה שקאריזו יגיע
  13. בשלב הזה הפועל כבר מביאה כבוד לכל הכדורגל הישראלי אז אני בעד ווגם בעד חיפה..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.