Jump to content

הנהלה שכונה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. משחק אימון שלישי שיצחקי לא פותח בהרכב הרכב מכבי תל אביב: חיימוב, ורד, פאביצ'ביץ', ניבאלדו, זיו, דהן, מדוניאנין, מיכה, כחלון, עטר, קולאוטי. מהאתר הרישמי
  2. פשוט מיותר שטות גדולה היה להעניש אותם אז איחרו ברבע שעה ביג דיל איוניר המפקד הדגול רצה להראות מי הבוס למה למה נגד יצחקי ועטר אני לא מבין עכשיו תמיד השחקנים האלה יסתכלו בעין לא יפה על איוניר פשוט מהלך טיפשי
  3. מישהו יודע איך המנוי אמור להגיע אני ביקשתי שיגיע לדואר השאלה היא האם זה מגיע כפתק ואני צריך להביא אותו מהסניף או שהוא מגיע לדואר של הבית ורק צריך לחתום תודה
  4. בישול טוב של קלמי ותראו את המסירה הגדולה של קולאוטי לסבן שממנה הוא בישל
  5. אחר כך מתפלאים למה שחקנים לא מצליחים ולמה הם נכנסים לדכאונות עטר שעוד לא לבש את החולצה של מכבי כבר איך שהוא ייכנס פה לפורום יתבאס לו מהחיים מזה שהוא בא למכבי צריך לתמוך ולעודד עטר שחקן מצוין
  6. תוכל במקרה לעלות לנו את הטור שלו שגם אנחנו נהנה
  7. תראו בוקה תפסיקו לעשות משהו גדול מכלום ועוד בכלל שהיה פעם הפועל בירה מכבי תא
  8. יש לי שאלה האם מותר לבדוק פרטים על בנאדם לפי האיי פי ולפרסם את זה בפורום כמו שחלק מהמנהלים פה עושים לאנשים?
  9. מה אתם מאמינים להארץ נו באמת הכל כדי להסיט נגד נימני זה ידוע מלול לא יבקש לעזוב אין מצב כזה רק שלא ייפתח על זה דיון כי זה שטויות
  10. עשו טובה אם מכבי היו רוצים את לאורן הוא היה חותם אתמול בלילה
  11. היה 8 וחצי בערך היה עידוד כל המשחק היה אווירה מצוינת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.