Jump to content

פישנזון המקורי

משתמשים רשומים
    1,304
  • Last visited

Posts פורסם על ידי פישנזון המקורי

1. בסדר. אז יש אנשים שרואים את הדיעות הפוליטיות שלכם כעזרה לאגנדה הרצחנית של הטרוריסטים.

כל הויכוח בפוליטיקה זה איך אנשים רואים תדבר, אתה ככה והם אחרת, כ"א אחד חושב שהוא צודק.

אגב יותר שמאלנים שינו את דיעותיהפ מאשר ימנים (בארץ.)

טוב אני רואה את הימין בכל העולם כאדוגה של אמפרייליסטים שאחריים על רוב המלחמות

הנאצים, פשיסטים, כהנאסיטים אותו חרא מבחינתי

אני רואה בארצות הברית כמדינה קפיטליסטית שרוצה להשטלת על העולם

אז הנה אתם תומכי ימין משמע אמפרייליסטים שאחריים על רוב המלחמות

ימין =ימין אותו חרא

הנה דעה שלי...

באתי לעשות קונטרה, זה בשבילך:

חביבי, לא יודע בן כמה מאיפה וכח החרא הזה אבל בוא אני אגלה לך דבר קטן שתגלה שתלמד על העליות לא"י.

שהגיעו העולים לארץ, המטרה שלהם הייתה מדינה, שוויונית, אך עם צביון קפיטליסטי, דהיינו (מילה של המורה ;)), מדינה שווינית, אך עם זאת כל אחד הוא אדון לעצמו, רכושו, ועבודתו.

סוציאליזם=גלגול של הקומוניזם, כלומר, קיבוצים למיניהם, לפחות בתחילת דרכם, היו, קומוניסטים, שכן לא משנה כמה כל אדם עבד, אם אני עבדתי שעה ואתה עשר, שנינו קיבלנו, את אותו סכום.

כלומר בתחילה כולם פה היו מעין קומוניסטים, לאחר מכן הוחלט לשנות זאת, לנעשה מעין מיזוק בין שתי האידיאולוגיות, של הקומוניסטים שהתיישבו פה (בקומונות מן הסתם), לבין הקפיטליסטית, לכן מה שאתה אומר בעצם, כשאתה אומר שארה"ב היא חרא מדינה כי היא קפיטליסטית, כך גם מדינת ישראל?

פאשיסטים- ראה איטליה בתקופת מלחמת העולם השנייה, תחת שלטון מוסוליני.

בקצרה: הפאשיסטים לא יהרגו, ירצחו, או יפגע באדם בשל אמונותו, תקצירה של האידיאולוגיה הפאשיסטית:

מרחב מחיה והמדינה מעל הכל.

נאצים- גרמניה משנת 1933 ועד 1945, קרא באינציקלופדיה, באמת שאין לי שום רצון להסיבר את מניעיו של *****, אבל הדמיון בין זה לבין הפאשיסטים, אלו העקרונות הנ"ל, דהיינו, מרחב מחיה, רק שהנאצים פגעו בכל מי שעמד בדרך.

הבנת את ההבדל ילד?

2. עומר כתבת פעמיים בקשר לשם...תסביר את עצמך...

והקטאלונים הם פרוסטנטנטים, בכל מקרה, היריבות ביניהם, כעיקרון היא בגלל פראנקו, שהפלה את הקטאלונים, ונתן הטבות לריאל מדריד (בעיקר, לא רק להם), ומפה התחיל הבלאגן.

3. רן מבחינת השם אין שום קשר....

וד"א זה קתולים, הקטאלונים הם פרוסטנטנטים אם אני לא טועה, שהם נוצרים פחות אדוקים שלא כמו הקתולים (הספרדים)....

ועומר אני די בטוח שיש קשר בין השם של לאציו, לבין ה-ss כי עד היום יש להם את הנשר על החולצה, זו קבוצה שהקימו אותה תומכי הנאצים, וכיום מנהלים אותה **** נאצים, וכך גם אוהדיה, שבמספר פעמים הצדיעו במועל יד.

4. שמעו שתהיו בעניינים אין מצב בעולם, שיקרה כזה דבר, בחיים לא יקרה שלא יהיו שוטרים מחוץ ליציע, באותה מידה אנחנו יכולים לחכות שהרמה של הכדורגל בארץ תעלה, מבינים אותי?

תבינו אוהדי כדורגל בארץ, אם נרצה ואם לא, הם (בעצם אנחנו) חוליגנים, זה הרושם שקיבלו על האוהדים אחרי כל מה שקרה שבנתיים שלוש האחרונות, אין מה לעשות, ככה זה יהיה, ואם אתם בונים על זה ששוטרים יחכו בסמטאות מחוץ לבלומפילד, אתם כבר חיים בסרט, כי השוטרים לא מעניין אותם, ברגע שהמשחק נגמר העבודה שלהם נגמרה, אנחנו על הזין שלהם.

5. לא סיימתם את המחאה התחתם לעשות תהליך של "הפסקת אש" עם לוני ואפילו אוהד שלכם אמר(אחד מראשיי האוהדים) שהוא מקווה שהמחאה תסתיים אחרי התהליך וכל מני שטויות כאלה

מה אתה מפגר???

כולנו מקווים שהמחאה תסתיים, ומן הסתם היא תסתיים אחרי התהליך.

ואם זה הופיע בעיתון זה ממש לא חכמה, הרי כל אחד יכול לזרוק כמה מילים בעיתון ואז כבר מודיעים שהמחאה הסתיימה....

6. "אני רק רוצה שלכולם יהיה טוב ושכולם יצליחו. אני רוצה לעשות את מה שאני יודע הכי טוב - לאמן כדורגל".

חחחחחח מענייו מי הכתיב לו את התשובה הזאת??

איזה מין מאמן זה שרוצה לאמן את היריבה שלנו, והצהיר על זה בתקשורת, איזה מין מאמן זה שבמקום לנצל שניים מהשחקנים הכי טובים בארץ הוא מעיף אותם קיבינימט, כי הוא פוחד מכוכבים??

7. אז אני מאמין שגם הפילוג בתוך השחקן ה-12 יהיה.

חלק יעודדו את דגו ושטראובר וחלק לא.

או שאני טועה, ואף אחד מהשחקן לא יעודד את השניים?

שמע עמי, זכותו של כל אחד לעשות מה שהוא רוצה, לעודד אותם, אני לא רואה מישהו מהשחקן מעודד את השניים האלה, ונניח וכן, לא יקרה שום דבר, זו זכותו המלאה לעודד את השניים האלה, אף אחד בשחקן לא יגיד לו אם תעודד אותם תעוף...

8. אולטראס הפו*ל...

זכותם להגיד מה בראש שלהם, כמו שזכותך, אבל למה אתה בטוח בעצמך שאתה "אולטראס" בעצמך, למה אתה ישר שולל את המחאה, בתור אוהדים שפעם בשבועיים מקללים את ההנהלה, ואוכלים מכות משוטרים, הייתם צריכים להבין חלק ממנה לפחות.

אבל כמו שאמר פה יהודי טוב: אתם מסתפקים בזבל....

תהנו לאכול מכות משוטרים.

9. אתה כנראה לא מבין את האידיאולוגיה של "המתנחלים"

אני מציע שתשב איתם ותשאל אותם למה הם גרים שם חוץ מהנוף המרהיב.. אולי תבין דבר או 2

אני יודע בדיוק מה היא האידיאולוגיה שלהם אפילו יותר טוב מהם

אבל למה חיילי צה''ל צריכים לשמור עליהם רק בגלל הדעות שלהם?

למה המדינה צריכה לתת להם תקציבים בגלל הדעות שלהם בעוד שהממשלה בכלל תומכת לפרק את ההתנחלויות(תנאי לשלום) כאשר יגיעו למסא ומתן?

למה הפלסטיניים צריכים לסבול בגלל האידיאולוגיה שלהם?

אגב גם לחאמס יש אידיאולוגיה משלה...

מה לעשות חבר'ה, הוא צודק.

למה בגלל האידאולוגיה שלהם חיילים צריכים לההרג?ראבאק, א"י השלמה וכל זה, סבבה גם אני מאמין בזה, אבל אם הם רוצים לגור 100 מטר מהערבים, שיעשו את זה לבד, בלי החיילים איתם.

ובאתי לעשות קונטרה למרות הכל, האידאולוגיה של החמאס ושל המתנחלים הן שתי אידיאולוגיות שונות לגמרי, אני לא חושב שבאידיאולוגיה של המתנחלים, יש הרג ורצח של חפים מפשע.

10. אנשים, קחו בחשבון, אנחנו לא יכולים, לשחק במשחקים האם ואם ואם, והאמת לא מעניין אותי בכלל, כי כמה שאוהדי הפו*ל יצחקו ויגידו מה בראש שלהם, אנחנו עושים את המחאה הזאת, אם הם ירצו לעודד (שער 11) הם יעודדו, ישפילו את עצמם...בעיה שלהם, אנחנו לובשים שחור יושבים ושותקים, כמה שזה קשה, זה מה יש.

אה כן, ישנאו אותנו, זה לא חדש, כבר זרקו עלינו קולה, קפה, גרעינים, אנשים מבזבזים את הכסף שלהם, למה לא שנאו את האנשים בשחקן ה-12 שהם עודדו גם בהפסדים??

נו טוב עברנו את פרעה נעבור גם את זה :angry: ככה זה היה וככה זה יהיה, לא מצפים מכולם שיאהבו אותו או שיסכימו איתנו, זה תמיד יישאר.

11. [

לא יודע למה לא מכרנו לפחות 10 אלף מנויים השנה.. אולי בגלל מחירי המנויים, אוליי בגלל איך שהקבוצה שלנו נראית! אבל מה שבטוח שאם באים אצלנו 10 אלף אנשים למשחק, זה בזיון גדול מאוד!!!

ובכלל אני לא מבין למה אתם משווים ת'קהל שלנו לקהל שלהם? <_<

בוא אני אתן לך תשובה:

לא מכרו 10,000 מנויים רק בגלל המחירים, רק בגלל הצורה של ההנהלה, שחושבת שכל תחילת עונה, כל פעם שמתחילים למכור מנויים, הגיע הזמן לדפוק את האוהדים, זה למה....

ולמה משווים??כי משווים תמיד, ככה זה תמיד תמיד משווים בין קהלים, לא משנה למה מי ואיך, ההשוואות תמיד יהיו קיימות.

12. לא נכון, לפחות לא לדעתי, ששחקן נקנס על כך, שבעיתון התפרסמה ידיעה (עזבו נכונה או לא לרגע), על כך שהוא נפגש עם ראשי קבוצה אחרת, זה רק מראה על עליונותו, מנפח לו את האגו, וגורם לו לחשוב שהוא תותח, פשוט מפני שהקבוצה מניחה שהפגישה הייתה לצורכי תנאים, לקראת חתימה, לקראת מעבר, והם מענישים אותו על כך=רמז על רצון שיישאר בקבוצה.

13. תגידו לי אתם שפויים???

בשביל מה לזיין אותו מכות???

בראסמי מה הוא כבר כתב על זה שארז איש גדר??בסדר הוא לא הגדיר את זה נכון (ארז די ג'יי :) יציאת השנה) אבל עדיין, כולנו יודעים שארז לא רואה את המשחק, כי הוא עם הגב זה לא חדש, אז הוא כתב שטויות על פירו אז מה??

אם זה נכון או לא, אין לי מושג, מה שבטוח זה שעכשיו כשתהיה כניסה מוקדמת אנשים יאכלו אותה, כי ישגעו אותם יותר....בגלל איזה עיתונאי שראה שיש לו כתבה משעממת....

אבל שוב לזיין אותו מכות לא.....וגם בצחוק אל תגידו את זה....

14. זיו הכינויים האלו לא יעזרו...

בין אם מה שהיא אמרה נכון או לא, טיפשי או חכם.

אך למרות זאת, הטיפשות היא התחמקות מתשובה אפילו שאתה יודע שאתה תפסיד בויכוח,

עדיף תמיד לעמוד ולהילחם עד הסוף, מאשר להישבר באמצע ולברוח מהעימות.

15. לא ענית עדיין לגבי המורשת.

הגופות, הוחזרו, הלוויות נערכו, והאזכרות נערכות עד היום, בידי האלמנות והילדים, וגם ההורים אני מניח, אבל אם אנחנו נשכח וניכנע, נשכח את כולם....אני לא מוכן להקרבה הזאתף מעדיף להילחם על הזכות שלי לחיות פה, מאשר לשכוח את כל אלו שמתו פה, וככה כל מי שמחזיק בדעה כמו שלי, השאלה היא אם את, והזרם שאת מייצגת מוכנים לעשות זאת, או שאתם מעדיפים (כפי שמובן ממהתחמקות הזאת) לשכוח את ההרוגים, הילדים הבעלים ההורים שמתו בשביל (כפי שאת מגדירה את זה) על אבנים.

16. צהובאיה, השאלה שלי היא כזאת:

אכן, הייתה מלחמה, ובמלחמה כמו במלחמה היו הרוגים משני הצדדים, והמלחמה הזאת הייתה מוצדקת, כי בה השגנו את אחד הסמלים הקדושים ביותר לעם היהודי, אם לא הקדוש ביותר, הכותל המערבי, ובואי נגיד שבדרך נהרגו ונפצעו מאות, ואפילו אלפי חיילים יהודים שהחליטו שהם מקריבים את עצמם וכבשו את כל השטחים האלו כדי שאת ואני נגדל ונוכל להגיע בביטחון לכותל המערבי, יודעת מה עזבי בביטחון, שנוכל להגיע.

האנשים האלו מתו והשאירו לנו את המורשת שלהם, מתו למען הכותל, האם את מוכנה לשכוח את המורשת שלהם, ובכך בעצם לשכוח אותם??

והשאלה השנייה שלי:

האם הגיע לילדה הקטנה שעוד לא למדה אפילו לדבר, למות כי איזה ערבי החליט שנמאס לו מהיהודים??

17. נכנסתי וחשבתי שאני אראה עוד הודעה על בירות והולנדיות (הייניקן זה דני בכלל, לא?), אבל אבי הגיע והפציץ

אז אבי,

1. לא ודעת איזה הודעות אתה קראת, רוב ההודעות פה הם "בואו נהרוג את הערבים, ואם אפשר גם להראות את הגופות שלהם בבלומפילד, שנוכל לירוק עליהם".

ועוד דבר - איש חכם שאת שמו איני זוכרת אמר פעם, שזה שאנשים נהרגו בשביל דיעה מסויימת, לא הופך אותה ליותר נכונה.

ואני האחרונה שתזלזל במתים.

2. לטבח סברה ושתילה לא היה שום קשר למלחמה, כמו לטבח כפר קאסם לא היה. זה היה אכזריות לשמה, אחת באשמתינו הישירה, והשנייה באשמתינו העקיפה. ואם כבר מצטטים אנשים - "מעין תחת עין העולם נהיה עיוור". תזכור שלפלסטינים אין מה להפסיד. לנו יש.

3. אני מסכימה איתך שלחינוך יש השפעה עצומה על דיעה פוליטית. ולגבי השאר, אני בטח לא הצדקתי רצח חפים מפשע, לא יהודים ולא ערבים.

4. ועם ביצים כמו של גולדשטיין וגנדי, אבדנו.

זכות השיבה, אגב -

הפלסטינים דורשים לחזור לבתים שנגזלו מהם בכוח ע"י הצבא והיישוב היהודי במלחמת העצמאות ולפניה. הבעיה היא שהבתים האלה נמצאים בשטחים בתוך הקו הירוק, ולכן ההתנגדות העצומה, מימין ושמאל.

חיפשתי וחיפשתי, אבל לא מצאתי פה תגובה אחת על אחד העניינים הכי חשובים:

התינוקת שלהבת פס, או על רצח ילדים תמימים שכל מה שהם רצו לעשות, זה לבלות את יום אחד מחופשת פורים בדיזינגוף סנטר ולעשות קניות, לא מגיע להם למות.

אבל אחרי שכל האמצעים הדיבוריים והלא אלימים נכשלו, הגיע המזן לפנות לכח, לפעמים היו טעויות, קורה אנחנו לא רובוטים רק בני אדם.

מה לגבי קווי 67'?גם על זה אני מחכה לתשובה.

לא אני דיברתי על חינוך, אלא קרנג, אבל גם בזה הוא צודק, ולכל אלה שמחפשים הוכחות: שימו משקפיים ופתחו מהדורת חדשות של אמצע שבוע או של יום שישי (בשמונה אתם עדיין בבית) ותראו ילדים בני שבע עד 10 (בגיל הזה שיחקתי בפאוור ריינג'רס וכל השטיות האלו) הולכים עם כאפיות ותמונות של מרצחים ביניהם מוחמד דיראני (שהתעלל בטייס השבוי רון ארד, שגם החזרתו אגב, או אי החזרתו, היא מחדל בפני עצמו) וצועקים בדם ואש נפדה את פלסטין, ומוות ליהודים.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.