Jump to content

פישנזון המקורי

משתמשים רשומים
    1,304
  • Last visited

Posts פורסם על ידי פישנזון המקורי

1. מאז שהוא שיחק כדורגל בשכונה הוא לא היה שותף לאף פרשיה

ותזכיר לי עוד מקרה עם רובן השנה

זה הכל פרנציפים אצל קלינגר כמו שהוא לא נתן הזדמנות לאבו

מה גם אבו סיאם בעייתי?

לא נראה לי

הריב עם אברי מונצ'ר...

המכות עם קוביקה...

תאקלים עם זיתוני ורייס באימונים....

תבינו אני חולה על עובד, מת שהוא ישחק במכבי עוד מיליון שנה גם, אבל זה לא קשור, עד שהמח לא יסתדר לו, כלום לא יעבוד אצלו...

2. בוקר טוב כל הפרשנים לענייני עובד ותמיר כהן...יאללה תחזרו לישון קיבינימט כולכם :)

אוקיי יכול להיות שעם עובד היום היה יותר יפה יותר מעניין יותר גולים, מצד שני, יכול להיות שהיה יותר גרוע איבודי כדור ואוחי הפסד.

עובד מסבך את עצמו, אם היחס של קלינגר נכון או לא?!?!? זה רק הזמן יגיד, בטח שלא אנחנו, כנ"ל לגבי אם ראובן יצליח באירופה, כישרון יש ועל זה אין ויכוח, אבל צריך לעבוד ולעבוד קשה, כדי לשחק במכבי...

אגב באירופה בקצב שראובן מסתבך היו מטיסים אותו מכל קבוצה....

3. יוווו רעיון ענק...

אבל אני ארשום את זה על הקיר בכיתה יהיה מרגש....מעניין תוך כמה ימים אני אעוף מבית ספר...:)

שביתה שעה ראשונה זה של כוסיות הם לא יותר טובים מהרשויות שזיינו את המח ולא עשו כלום...בנתיים ביום רביעי כל הבית ספר שלי מסיים ב-11 זה כבר משהו טוב...ארגון המורים הפציץ....

ותרשום מה בראש שלך, קצת ציניות עוזרת בחיים.....

ועומר אני יודע שקיץ זה אחלה.....עד המוות כוסיות בבגדים מינימליים!

4. תגיד לי אתה אהבל??

מה הקשר לאוהדים צהובים עכשיו??

אתה חושב שכל האנשים שהתחילו את השביתה המוזרה שהייתה היום (דפוקה לגמרי, משביתים אז לכמה שעות ולא לשעה אבל נניח), הם אוהדי מכבי???

ראבאק ממש ממש לא, אבל הם כן קיבלו את הרעיון מא.ק ומאורי משיח....

אז זה ים אנשים הולכים אחריכם...

וד"א אני אוהב את הקיץ, בחורות בבגדים מינימליים...היום כמעט היה נקע בעיניים :)

5. לא מנוי, לא יודע, לא מעורב, אז אל תדבר

כן. רק למנויים יש זכות לדבר.

למה? מה אני לא אוהד מכבי? אני לא סובל כשאנחנו מפסידים ומאושר כשאנחנו מנצחים? אני לא הייתי גם באליפויות ובגביעים אבל גם כשהפסדנו לחיפה 3-0 ובהפסדים בדרבי?

הייתי. אני לא פחות אוהד מאף אחד אחר, אז די עם ההתנשאות המיותרת הזאת.

חוץ מזה, להגיד אין תנאים לאהבה יש תנאים לעידוד, זה אפילו יותר צביעות!

תבינו, אם לא תעודדו, השחקנים ישחקו בלי נשמה, בלי גב. ואם הם ישחקו ככה, זה רק ייתן לכם סיבה עוד יותר לא לעודד, ואז נכנס למצב שלא נצא ממנו!

הקהל תרם המון למכבי בעבר. אבל לא יותר.

שמע אם אתה מצטט צטט הכל, אני לא אמרתי שאין לך זכות דיבור, זכותך המלאה, אבל אם אתה לא מנוי, אז לא עברת משחק אחד שלם, ושמעת שיחה אחת שלמה, אם מישהו עם חולצה שחורה, בתוך בלומפילד, ומן הסתם אתה לא יודע כמו כל אלה שבאים עם חולצות שחורות על המחאה, אז לפני שאתה מדבר, תבדוק טוב את העובדות.

וגם כשאנחנו מעודדים, השחקנים משחקים בלי נשמה, זה ממש לא משנה, פשוט יש להם יותר רצון שאנחנו מעודדים, וזו המטרה שבבלומפילד לא יהיה רצון, לא יבואו אוהדים לבלומפילד, לוני יפסיד כסף, ואז המחאה תסתיים, לא לפני "שהבוגדים יבקשו סליחה, וכשההנהלה תשב איתנו, ולא תחזור בה".

6. זה לא קשורררררררר

תבינו משהו הכי חשוב לא לוקחים אותכם ברצינות בגלל שמערבבים אותכם עם האלה שמקללים תשחקנים בחימום אבל בגולים מעודדים

אז יעני בתקשורת זה הכל מעורבב לא יודעים בכלל מה המחאה לא יודעים כלוםםםםםםם

ובגלל מאשימים תשחקן ה-12 במצב

יודעים גם יודעים, אבל הם מעדיפים להעלים עין, ככה זה היה, ללוני יש מספיק עיתונאי חצר שיעשו את זה בשבילו, ילכלכו וישמיצו, וזו הבושה הגדולה, שהיו"ר במקום לתמוך בנו, משמיץ אותנו.

7. דבר ראשון לא קראתי את כל התגובות אז סליחה מראש אם כבר אמרו את זה.....

אבל באמת עכשיו זה הורס תקבוצה כי אתם יודעים שאין עוד אירגונים שמועדדים ולא יקומו עוד אחד כמו השחקן 12 ואני יודע שזה גם לא אתם אלה שבאמת הורסים את הקבוצה כי באצם אתם רק יושבים ושותקים....אבל אתם יכולים לעצור את זה ולהתחיל לעודד וכולם יסחפו אחרייכם ..... קחו לדוגמא את ביתר האוהדים שלה לפני מספר שנים הרסו את הקבוצה ועד היום היא לא יצאה מזה וזה יכול ככה גם לקרות למכבי בקלות.... ואני יודע שעכשיו אתם אומרים שהורסים את ההווה ובונים את העתיד טוב יותר אבל אני לא בטוח שזה מה שנכון לעשות......

אנשים חשבו על זה הרבה, אבל אמרו את זה, ונגיד שוב:

"במלחמה כמו במלחמה, יש קורבן שחייבים להקריב אותו".

אם לא נקריב את הקרבן הזה עכשיו, נאכל חרא כל החיים שלנו, הרי ברור שהמחאה לא תוכננה כדי לפגוע בקהל, בקבוצה, או בשחקנים, גם לא אישית בלוני או בניר קלינגר, זה ברור, היא נועדה לפגוע בכיס של לוני, ובכך לשכנע אותו שמגיע לנו זכויות.

אנחנו הורסים את הקבוצה?? מעניין שלפני שלוש שנים, אמרו על אלו שהקימו את השחקן שבגלל שהם מעודדים גם בהפסדים הם הורסים ת'קבוצה, מעניין ששנה שעברה אחרי באר שבע, שעודדנו גם בהפסד, אכלתי מכות כי אנחנו "מפנקים" את השחקנים, לא משנה מה נעשה תמיד, אבל תמיד, יהיו את אלו שמתנגדים, שגם זה טוב, צריך לקבל ביקורת, אבל אנחנו לא הורסים את הקבוצה, המחלה שיש לקבוצה הזאת באה מבפנים, השחקנים הורסים אותה לבד.

8. לא קראתי הכל .

וזה שאמרת שבכל מגרש גובים את אותו סכום ? אתה צודק .

רק מה אני לא רוצה להתנחם שהפועל משלמים כמוני .

סרט 30 ש"ח ---- מכבי 100 ש"ח .

על אותו משקל :

ppv--> 20 ש"ח די עם השטויות נו באמת, לא מנוי, לא יודע, לא מעורב, אז אל תדבר, אף אחד לא ציפה שזשה ייגמר אחרי חמישה מחזורים, הרי זה פחות מחודש, רק עכשיו מתחילים להרגיש באמת את ההשפעה של המחאה.

קיווינו, באמת שקיווינו שהמחאה תיגמר מהר, אבל ככה זה, ובמלחמה כמו במלחמה, חייבים להקריב קורבן, השחקנים לא רוצים לעלות לשחק, מצטער מאוד להגיד את זה פה, אבל רוב השחקנים לא שווים שנעודד בשבילם, אני יכול לספור גג שישה ששווים שנעודד, וזה כולל את כל הסגל (!!).

לא אנחנו פגענו בקבוצה, וכן אנחנו אוהבים את הקבוצה חלקנו כמוך, חלקנו יותר, וחלקנו פחות, מן הסתם, אבל עדיין האהבה נשארה, והרצון לראות אליפות קיים איפשהו, אבל עדיין ביחס שאנחנו מקבלים עכשיו, שלא יצפו לעידוד, כי מכו ששניר אמר:

אין תנאים לאהבה יש תנאים לעידוד

9. יוווווווו בחיי שאני לא מבין אותכם??מה עוד אתם רוצים מאיתנו??מה אנחנו אחראים על מה שמופיע בעיתון???

נו באמת בחייאת דינאק, תחשבו קצת אבל רק קצת, אי אפשר לבוא לאנשים פה בטענות על כל דבר, אתה לא רוצה לקרוא את הכתבות על מכבי דלג עליהם, כמו שאני עושה, הרי גם ככה 90 אחוז אם לא יותר זה חארטות.

ובקשר לזה שמגעיל לבוא....זה מה יש, עד שלא נקבל זכויות למה שבמשחקי בית, שמתייחסים אלינו בהם כמו אל חיות, נעודד??

מכבי זו מכבי, אמנם שנה שעברה היה שקט יחסית להשנה, אבל אחרי שבע שנים, ואליפות כמו שהייתה שנה שעברה ציפיתם ליותר??

נו ב'מת ( כמו שאמר איש קטן גדול :() , די כבר להתבכיין, הרי היו דברים יותר גרועים ועברנו אז נעבור גם את זה.

10. ניר קלינגר אולי גיבור.....אבל נמני אגדה ואני אגיד לך משהו כזה דליה:

"heros come, heros go' but legends live forever"

ובעברית:

"גיבורים באים, גיבורים הולכים, האגדות חיות לנצח" זה בדיוק ההבדל בין נמני לקלניגר ולאיך שנזכור את שניהם!

11. אז ככה קוסטה מכיר אותי:

לא נאמן, מוזר לי שיש לך חברים חוץ ממכבי (מותקל'ה יש לי גם חברים אוהדי הפו*ל), אני לא עושה הפרדה.

תודה אדון אברהם קוסטנטינובסקי

עוד מישהו רוצה לאשר את זה?

קוסטה מספיק, הוא מטרד בשביל 80 אחוז מחברי הפורום, בבקשה תטפל בזה, תודה

מציפון :unsure:

יפה יפה, וזה שיש לך חברים אדומים זה ידוע :)

שמעו אל תטפסו עליו והוא לא יטפס עליכם מן הסתם......

ומצטער אם נפגעת אחי, אתה יודע שאני אוהב אותך, למרות שאתה מציף :)

וטעית שם זה קונסטנטינובסקי ולא אני לא רוסי...ולא קוראים לי אברהם....

ופונצ'י זו לא הייתה פנייה רק אליך אלא למי שמקלל (אתה על סמים זה לא נחשב) ולא אין סמים קלים :)

ואני אדבר איתו רק בשבילך :)

12. אתם ילדים קטנים ומסכנים...

סליחה סבא, באמת מצטער שאנחנו מתנהגים כילדים קטנים, אל תפתח ויכוחים שטותיים כאלה, כמה פעמים יבקשו לא לדבר על מכות פה??

לך תרביץ למישהו תצלם את עצמך ותעלה את זה לאתר שלכם כמו שאתם תמיד עושים :)

13. קוסטה אל תזיין לי במוח על חברות

הבנאדם מוריד ת'רמה של הפורום.

למה לא לדבר על כזה דבר??

כי אתה לא מכיר את הערך הזה?כי אתה לא יודע מה זה להיות נאמן לחבר?? או כי פשוט זה מוזר לך שלא כל החברים שלי אוהדי מכבי??

צריך לדעת לעשות את ההפרדה הזאת בין היציע לבין אחרי שיוצאים ממנו, ברגע שאנחנו נכנסים, אני שוכח מהחברים שלי שאוהדים קבוצה אחרת יש לי את מכבי, אבל אחרי זה כאילו כלום, ברור שיש וויכוחים והכל, אבל עדיין חבר זה חבר, לא משנה את מי הוא אוהד.

ואמיל מוריד את הרמה של הפורום, הוא לא יודע לכתוב :) חחחח סתם אמיל....

14. בעברית - מי שיקלל וידבר על מכות יעוף מהפורום תוך שתי שניות (:

רק בריאות אני מאחל, אדם לא קשור שכמוך :)

מה יהיה הסוף איתך מה????מתגעגע לסיפורים :) קופים תוכים ושאר חיות ובמיוחד שלושה ילדים אוהדים שלוש קבוצות איך אפשר לשכוח?!?

15. תנו לחיות לחיות בשקטטט

הכניסה לחיות אסורההה!!!!!! מה זה מבצע חבר מביא חבררר

ואבי לא כל אוהדי חיפה חחרות וזבלים אבל רובםםם

כולם רובם, לי זה לא משנה, כל עוד לא אמרו אחרת, הפרום פתוח לכולם, אז תפסיקו לריב, קשה כל כך לדבר עם אוהד של קבוצה אחרת בלי לקלל?

ועכשיו זזזתי ערב טוב לכולם....

16. שמעו, זה שאתם צרי מח, והחלטתם שאוהדי חיפה, בית"ר ושאר הקבוצות (אני לא מדבר על הפו*ל זה משהו אחר), לא ראויים להסתובב פה, זה הבעיה שלכם, כי אם פשוט צרי מח, משיחה אחד על אחד, באייסיקיו אמנם, אבל גם זה עדיף מאשר לקלל ולרדת אחד על השני בפורום, הבנתי שלא כל אוהדי חיפה הם חארות, ויש ביניהם גם אנשים טובים, בכל מקום יש טוב ויש רע.

אם אתם לא רוצים לדבר איתו סבבה, אבל לגרש בן אדם רק בגלל שהוא לא מסכים לדעה שלכם, זו צרות מח וצרות אופקים, ואני לא כזה, אין לי בעיה עם הבן אדם, רק בגלל שהוא אוהד חיפה, להפך זה עושה את החיים יותר מעניינים.

ולא הוא לא החיית מחמד שלי, תלמדו יש מושג כזה שנקרא חברים, זה אומר אנשים שדואגים אחד לשני, וסתם ללכלך על בן אדם שאתם לא מכירים, זה מגעיל, ולא אכפת לי אם אני מכיר אותו או לא, מבחינתי אתם לא תעשו את זה.

זכותו לומר מה שבא לו, תתבגרו ותקבלו דעות שונות מהדעות שלכם.

17. vides...

אתה מדבר על אנשים שאתה לא מכיר, בחייאת שקט, הוא בא ואומר את דעתו, זהו פורום פתוח!! מה שאומר שהוא חופשי וכל אחד יכול להגיב, בניגוד לאנשים אחרים עוד לא ראיתי את אמיל מקלל, שהוא יקלל יהיה כל הסיפור של אזהרות ושטויות, תפסיקו לחפש ריבים במקומות שלא קיימים, ממה שהספקתי להכיר אותו, אמיל אחלה בן אדם וסבבה לדבר איתו, אז תפסיקו לריב איתו ועם כל אחד אחר, הם לא אוהדי הפו*ל. :)

ואמיל תודה :) אני לא ראוי :)

18. אתם מצדיקים את התאוריה שלי(אני לא יפרט מה היא)

בחייש רק בגלל זה אתה באתטי כמו הילדים הקטנים שאומרים שהם יודעים משהו, למרות שהם לא, ואז שמבקשים מהם להוכיח, לא רוצה....

בחייאת ראבאק מספיק, די עם השטויות, אתה רצוי והכל, אבל תגיב בעניינים שנוגעים לך, המחאה הזאת לא נוגעת לך, כי כמו שטענת היא לא מעניינת את אוהדי הפו*ל.

אז פשוט אל תתערב.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.