Jump to content

פישנזון המקורי

משתמשים רשומים
    1,304
  • Last visited

Posts פורסם על ידי פישנזון המקורי

1. תהל תביני, אני לא מצדיק ולא מאשים, זה לא הויכוח מבחינתי כרגע, הויכוח שלי כרגע, הוא הויכוח, או יותר נכון, הנקודה, של איך לעזאזל אחרי כל הקריאות של אוהדי הפו*ל, הם קמים פה, ומרימים "קול צעקה", בלי בושה כשהם "שוכחים להם" את כל מה שהם צועקים לנו בשנתיים האחרונות ואפילו יותר.

2. בסדר רק אחרי זה אל תתצדקו תגידו שאתם טובים ומוסריים מאיתנו.

לי יש אח שמת בלבנון, שאתם קוראים לי חיזבללה אני עם דמעות בעיניים.

לאבא שלי יש משפחה שהושמדה בשואה, שאבא שלי ואני שומעים מה אתם שרים:

"שתהיה **** למכבי"

"למה לא נשרפתם באושוויץ"

גועל זה באמת כלום לעומת מה שאנחנו מרגישים תאמין לי....

3. למרות שהתגובות של פונצ'י פירקו לי את הריאות מצחוק, ולמרות שאני לא מסכים באופן מלא עם אבי ואחדי (ומחכה לך הסבר למה באייסיקיו), אני עדיין חייב להסכים שהיחידי שלא נכנס פה ללמה וכמה ואיך זה דורון, ואני מסכים איתו.

אוהדי הפו*ל התעוררו אחרי שצחקו עליהם, מעניין איפה היו אולטראס הפו*ל והשני שאני לא זוכר איך קוראים לו, שדרבי האחרון בר"ג שרו למה לא נשרפתם באוושויץ, והיו עוד כמה שירים כאלה במהלך השנתיים האחרונות, תגידו מה שתרצו, לצעוק "שתהיה **** למכבי" זה לא בסדר, אז מה אתם מתפלאים שאחר כך כולכם קוראים לכם נאצים??אין פה שום דבר מפליא, אתם מאחלים ליהודי מה שהגרמנים לנו, אז אל תבואו בפליאה.

עם כל הכבוד, לכם אין זכות לבוא ולצעוק שום דבר לאף אחד, לא אחרי הרפרטואר שירים המדהים שעשיתם לכם והמעשים שעשיתם, (הבובה של הבן של שורה דוגמה אחת מתוך רבות), אז שבו בשקט, ולפני שאתם באים לצעוק עלינו, תעשו בדק בית אצלכם.

4. אבי , סייג לחוכמה שתיקה - במקרה שלך אתה צריך להיות אילם.

אוי איציק אתה אשכרה מלך....אחד היפים :)

ואגב, לכל אלה ששואלים ויוצאים בהצהרות, בחייאת חכו להצהרה שתבוא מראשי המחאה, ולא להביא אותה במה יהיה אם, נחכה ונראה מה יקרה.

5. לא

מה שאני אומר זה אם אתם , אנשים שאוהבים כדורסל , נהנים מהרמה פה בארץ?

ועכשיו תגידו לי "לא אבל יש לנו את אירופה"

אתם לא לבד בארץ , תבינו.

אז מה אתה רוצה?שיפסיקו לקנות שחקנים??

תזדיינו כולכם יודע מה? בראסמי לא מענייין אותי מכלום, מי שלא טוב לו שיפרשו מכדורסל בארץ, יש לכם בעיה שאתם לא מצליחים לשחק כדורסל ברמה גבוהה מספיק כדי לשמור על המשכיות באירופה, יש כסף יש הצלחה, אבל אין הצלחה גם אין כסף, זה מעגל שלא נגמר ואף פעם לא ייגמר.

וראסמי נכון למכבי יש את אירופה, בליגה בארץ למרות הניצחון של הפו*ל בדרבי (ראשון מזה עשרות שנים) מכבי יכולה לעלות עם החמישייה השנייה שלה ועדיין לנצח כל קבוצה בארץ, אז לא מעניין את אף אחד הליגה בארץ.

6. ומה עם הבית הראשון? "היה זה יום סגריר והקבוצה הפסידה" זה לא בדיוק מתייחס לברוך גולדשטיין...

"הוא היה מטורף, אמר פוליטיקאי משופשף, נהרגו עשרות אנשים סיים קריין הטלוויזיה נקווה שיהיה שקט עכשיו הפרסומות"....

בדיוק מה שאמרו בטלוויזיה אחרי מקרה ברוך גולדשטיין יובל בנאי כתב ת'שיר שהתייחס לכל הדברים, אבל בעיקר להפסד של מכבי....ודי.....

ואגב כל האמונה שבעולם לא תעזור להפועל הם פשוט גרועים מדי.

7. אוף השיר קשור לערבים בבית הראשון......וזו אחת הצורות שאפשר להתייחס לשיר הזה...

הבית השני מץייחס להפסד של מכבי לחיפה תראו את ההתחלה:

"חזרנו מחיפה עם הפנים בין הידיים, האוייב כבר לא מפחיד הוא רק זקוק לרחמים"....

אי אפשר לדעת למה יובל בנאי התכוון כשהוא כתב את השיר הזה, זה גם לא משנה יותר מדי, הוא כתב ונגמר, זהו ת"א צהובה מהפועל אף פעם לא נפחד, ובאמת שמגיע להם רק רחמים, וזהו.

8. "כמה יפים היו אותם ימים"

שאבי נמני יהיה על גלגלים....

אני לא אתחיל להתייחס לחתימה שלך, כי אין לי זמן, ולא כח אבל בכל זאת בוא אני אלמד אותך לשון:

כשאומרים כמה יפים היו אותם ימים, אתה לא יכול להגיד יהיה, בגלל שאתה לוקח משפט פשוט ומשלב בו שני זמנים, מה שרק עילג יכול לעשות.

ואגב, לפני שאתה מצייר את הצלב קרס, אני ממליץ לך לבדוק מה הוא סימל (כיתה ג' לומדים את הבסיסי ביותר), אז לפחות תמחוק את זה.

ואני מניח שאתה אוהד הפו*ל, לפני שאתה קורא לנו גרמנים, תבודק טוב טוב את עצמכם, "שתהיה **** למכבי" מזכיר לך משהו??

9. האמת יש פה כמה וכמה טיעונים נכונים משני הצדדים:

ברור שעד שהמח לא יסתדר לראובן עובד הוא לא יגדל להיות השחקן הענק שהוא יכול וצריך להיות.

אבל, למרות הכל, אם יש מישהו שמסוגל לעזור לו בזה זה קלינגר, כי למרות שכרגע אני לא בדיוק אוהב אותו, עדיין הוא יודע לסדר לאנשים את הראש, סה"כ תראו מה הוא עשה לדגו, אם הוא היה עושה את זה לעובד היה פה שחקן ענק, אז אי העזרה של קלינגר, רק מזיקה לשני הצדדים, מוטב ששניהם יתעוררו ויפה שעה אחת קודם.

10. זוכרים תנשוא שלי? של ה20 עמודים?

כנראה שצדקתי בכל זאת... יש לי פה דיבור עם מישהו שהבטיח לי משהו...

יוסי כמו שאמרתי לך באייסי משחק אחד, זה ממש אבל ממש לא פונקציה, אמרתי כשהמחאה תיכשל אם היא תיכשל, כלומר שהאנשים ירימו ידיים...יש עוד הרבה זמן....

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.