Jump to content

פישנזון המקורי

משתמשים רשומים
    1,304
  • Last visited

Posts פורסם על ידי פישנזון המקורי

1. אורי לפעמים אתה מגזים, וזו אחת הפעמים.

מכל השיחות איתך, חשבתי שהבנת שאתה אדם שאני רוכש אליו הרבה מאוד כבוד, מעריך אותו ובאמת שבאמת אוהב אותו כמו בן משפחה, כנ"ל לגבי אנשים מאולטראס, שלא נזכיר את שמם כרגע.

זו לא הפואנטה כרגע, הפואנטה היא שממתי שבא הניתוק מהאולטראס, בין אם הוא היה בהצדקה ובין אם לא, התחילו להיות סכסוכים אישיים, לממרות שאנשים מסויימים ניסו לגרום להפך (שי מוטי וכו'...), זו לא זירת הקרב הפרטית של אף אחד , לא שלי לא שלך לא של מיכאל ולא של איציק.

אנשים באולטראס עשו הרבה דברים גדולים, תמכו בנו ועזרו לנו, לא רק במהלך המחאה, דברים כאלה אי אפשר לשכוח, לפחות לא אנשים הגונים, אני לא אשכח את כל מה שאתה עשית בשבילי ואת כל העזרה שנתת לנו ולי באופן אישי.

בוא נניח שלוני יעזוב, מה תעשו, שוב תקימו אופוזיציה, או שהפעם תתמכו בהנהלה החדשה אמנם אני לא אוהב את משחק ה"אם" ומשחק ה"נניח" אבל בכל זאת. (אני מצפה לתשובה רצינית).

והאמת אורי, אני מתקשה להבין אותך, לך יש חלק בהשגים של המחאה הזאת, אז אתה בעצם מזלזל בהשגים שאתה השגת ביחד איתנו, למה?

אני רוצה להבין אותך אבל קשה לי באמת, הלוואי והיית אומר מי פגע בך עד כדי כך, ואיך.

זה לא אורי שאני מכיר.

בכל מקרה, לכל החברים באולטראס ובשחקן, די מספיק עם הריבים, רוצים לריב לא פה....

2. 78 זה עם העמלה.....

ודי כבר אתם גם כן הורידו חמש שקל....

שיבואו הילדים שיושבים בשער שמונה...הם העדים שלא היה נוער בשער שמונה....חבר'ה לעונה הזאת התקציב של מכבי נגמר...בעונה הבאה כולנו תקווה שהמחירי הכרטיסים ישתנו....חלק מהתקציב של כל קבוצת כדורגל הוא תשקיף של מכירת כרטיסים ומנויים במחיר מסויים, בשנה הבאה נקווה שהמחיר ירד.

3. סבאל'ה....מזל"ט ובהצלחה בהמשך......

אני בחיים לא אשכח את כל מה שלימדת אותי בשנה וחצי האחרונות.....לא יקום ולא יהיה אדם שישתווה אליך מבחינת אהבה שאתה נותן לאנשים, פשוט משהו שאי אפשר להסביר....

אוהב אותך באמת באמת....

4. מה אתם משחקים אותה קדושים ?

אתם הייתם רוצים שהפועל תצליח ?

לא... אז זהו.

עכשיו קראתי הכל....

שניר די לזיין בשכל אף אחד לא משחק אותה קדוש...אבל לארח את הפיינל פור איפשהו יוכל לעזור גם לכדורגל, כי אם יגיעו לפה קבוצות גדולות, הערבים לא יעשו כלום כדי לפגוע בהם, כי אז הם החארות, ועד עכשיו חצי עולם תמך בהם, לא מעניין אותי הפו*ל, שיהיה להם בהצלחה, מה שמכבי כדורסל עשו, הפו*ל לא יעשו עוד אלף שנה.....אין כדורסל בארץ נקודה.

5. דליה את סתם מבלבלת בשכל ומפחידה אנשים

בלומפילד זה הבית שלנו אז בגלל אוהגי הבועל אנחנו צריכים לעבור מיגרש??

תאמיני לי בהרבה יותר מסוכן עכשיו לאצת למועדונים וכל השטויות האלה...

בלומפילד זה הבית שלנו ואין תחליף לבית אם הם ישארו אז יהיה שמח אם לא אז לא

אבל לא צריכים לפחד....

....

6. שמעו חבר'ה, רן כהנא חי פשוט צודק....

בתור שחקן קלינגר הוא אחד הגדולים שהיה, אפור או לא, כישרוני או לא, הנה טל בן חיים אמר בעצמו שכדורגל (לפחות אצלו) זה יותר עבודה מכישרון, גם גדי ברומר ככה, ועוד הרבה שחקנים במכבי הם כאלה.

בקשר לחינוך, יש שחקנים שזה במקום אצלהם, לא ברמה ובכמות אבל במקום, עודבד הוא שחקן שהדם והשתן עלה לו לראש, הוא לא בדיוק השחקן האידיאלי לקבוצה, למרות מה שיש לו ברגליים, הוא צריך לעבוד קשה מאוד, פשוט הדרך שקלינגר בחר היא שגוייה, במקום להעניש הוא צריך לעזור, נקווה שזה לא יעלה למכבי בשחקן גדול.

ואגב, אם היינו שוטפים את המגרש בדרבי, והיינו יוצאים 2-2 הייתי אומר כל הכבוד לקלינגר על זה שיש לו ביצים, חבל שירדנו לבונקר במקום לנסות להשפיל את הפו*ל.

7. אלון, גיליתי את הכתובת :( חחחחחחח

יאללה נוסעים...תביא שתייה ואוכל....ואל תשכח צבע :)

ואגב, אל תצפו לראות נצחונות כאלה, כי תיזכרו מה השחקן שבמשחק שניצחנו בו בהפרש כזה, כבש שלושער.....

אנחנו צריכים להגיד תודה שבכלל יש קבוצה, אבל לא נורא בקצב שלוני משחרר שחקנים, שנה הבאה נילחם על הירידה.....הגיע הזמן שלוני יבין שאם הוא רוצה אליפות הוא לא יכול לחסוך בכספים...חבל!

8. לירן אתה שרוט......

תגיד לי שעל הכסא אין אף אחד ורק נדמה לי שאני רואה יד.......

בואנה אתה פשוט דפוק בשכל....יש גבול לכמה שאפשר להתלהב ממוות של ערבי (אפילו שיש כאלה שיגידו שהם לא בני אדם, דיר באלאק לחשוב על זה אפילו זה כבר תורת הגזע זה הגזמה)

9. יאיר, לפני שנתיים לדעתי אולקר לא הגיעו לארץ וחטפו הפסד טכני.....ולנסיה לא תגיע תקבל בראש....

אבל בזמן האחרון מכבי משחקת יותר טוב בחוץ מאשר ביד אליהו....אולי עדיף שהם ישחקו בחוץ....

ככה במקרה הכי גרוע גם יהיה לנו תירוצים :angry:

10. לאהוב את העם שלך זה לא בהכרח לשנוא את הערבים

מרוב שאני אוהב את העם שלי אני שונא את היריב שכל מה שהוא רוצה זה להרוג אותי!

על אותו משקל (ויסלחו לי כולם על האנלוגיה), מרוב שאתה אוהב את מכבי אתה שונא את הפו*ל?

חארטות, בחיים יש הרבה יותר משחור ולבן, תאמין לי שאני אלך לקרבי, והחלום שלי זה לשים מחבל בין הכוונת ולפרק לו את הראש, אבל אף פעם לא צעקתי סתם ככה מוות לערבים, בטח שלא במגרש כדורגל, פשוט אין קשר אחד לשני, שלא יבינו לא נכון, אני לא שמאלני, גדר הפרדה זה חיוני ובלה בלה בלה....כי זה לא הנושא, הנושא הוא גם לא אם לערבים מגיע למות או לא (שי כהן אתה יודע מה אני חושב על זה :) )

הנושא הוא שהמקום לזה הוא לא במגרשי כדורגל, אתם רוצים לצעוק את זה? לכו להפגנה של הימין הקיצוני (שמעת שי??), רוצים לדפוק ערבים, לכו לקרבי, אבל תפסיקו לצעוק את זה במגרשי כדורגל, זה לא קשור.

אדהם שביטה, גרם לי לשיר את זה מהסיבה הפשוטה שהוא מנצל את הכל כדי להתפרסם, וכדי לזיין את המח, בזמן שאני בטוח במיליון אחוז שהוא בדיוק כמו כל אוהד הפו*ל צועק שתהיה **** למכבי, אז אין לו זכות לקרוא לדי לאלימות.

אם ישאלו אותי אם אני שונא את הערבים? כן.

למה? כי טיל פגע במוצב של חבר טוב של בן דוד שלי ושל כל המשפחה שלי, בן אדם שהיה מאוד קרוב אליי, עוד בתקופה שהיינו בלבנון, וריסק את הבן אדם, זה למה אני שונא את הערבים.

להרוג את כולם? לא יודע, מצד אחד, הקם להורגך השכם להורגו, מצד שני, חוסר צדק ואם אין צדק בעולם, העולם לא יתקיים יותר.

אבל בתשובה לשאלה, אם לצעוק מוות לערבים וכל שאר השירים שנגד הערבים (תנו לצה"ל לנצח זה לא שיר גזעני- זה שיר תמיכה בצה"ל חובה לשיר אותו פעם במשחק), אין להם מקום במגרשי הכדורגל.

11. לא אמרתי שזה וויכוח בינן לבינו אישית, אולי זה השתמע מהדברים שלי, מצטער כתבתי לא ברור מספיק, אמרתי שתהייה כזאת הייתה צריכה להיעלות בארבע עיניים, לדעתי האישית הרבה יותר מכובד, שוב למרות כל הוויכוחים,היה מעניין ושוב תודה.

אגב בהודעה פרטית יש פירוט :)

12. שמע אייל את מה שהיה לי להגיד לך כבר אמרתי לך באייסיקיו ובפרטי, צברי אליך תגיע אותה הודעה מקווה שתספיק לקרוא, תלוי בזמן שיהיה לי :)

ועכשיו, אני באמת שלא חושב שהודעה כזאת הייתה במקום, לא מצד שי ולא מצדך, את הוויכוח הזה, כמו שאר הוויכוחים שהיו פה ביומיים האחרונים הייתם צריכים לנהל בפרטי, בדיוק כמו שהיו שאלות ששאלתי אותך ואת אייל בפרטי, שלא היה טעם שכל האנשים יקראו, כי לא היה צריך לדבר על זה לעיני כולם.

מאותה סיבה לא היית צריך לענות לעיני כולם.

אם אני לא טועה חז"ל אמרו פעם: "כבדהו וחשדהו", מבלי להכיר אותך אני לא יכול לתת בך אמון מלא, אני חייב איפשהו שיהיה בי הספק, בכוונות שלך ובמניעים שלך, בלי זה, אני נאיבי, ותמים וכשאתה נאיבי ותמים, אתה לא נזהר, ואם לא תיזהר תיפגע, שלא יבינו אותי לא נכון, אני סומך על ההנהגה של השחקן, אבל אני תמיד חושב, שבבדיקה שניה אפשר לגלות דברים שלא גילית בפעם הראשונה, בגלל זה שאלתי וניסיתי להבין, כדי לא להיפגע.

אבל בכל זאת, עזרת אז תודה על העזרה, ובהצלחה בהמשך.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.