Jump to content

פישנזון המקורי

משתמשים רשומים
    1,304
  • Last visited

Everything posted by פישנזון המקורי

1. למה לא לדבר על כזה דבר?? כי אתה לא מכיר את הערך הזה?כי אתה לא יודע מה זה להיות נאמן לחבר?? או כי פשוט זה מוזר לך שלא כל החברים שלי אוהדי מכבי?? צריך לדעת לעשות את ההפרדה הזאת בין היציע לבין אחרי שיוצאים ממנו, ברגע שאנחנו נכנסים, אני שוכח מהחברים שלי שאוהדים קבוצה אחרת יש לי את מכבי, אבל אחרי זה כאילו כלום, ברור שיש וויכוחים והכל, אבל עדיין חבר זה חבר, לא משנה את מי הוא אוהד. ואמיל מוריד את הרמה של הפורום, הוא לא יודע לכתוב חחחח סתם אמיל....
  2. רק בריאות אני מאחל, אדם לא קשור שכמוך מה יהיה הסוף איתך מה????מתגעגע לסיפורים קופים תוכים ושאר חיות ובמיוחד שלושה ילדים אוהדים שלוש קבוצות איך אפשר לשכוח?!?
  3. כולם רובם, לי זה לא משנה, כל עוד לא אמרו אחרת, הפרום פתוח לכולם, אז תפסיקו לריב, קשה כל כך לדבר עם אוהד של קבוצה אחרת בלי לקלל? ועכשיו זזזתי ערב טוב לכולם....
  4. שמעו, זה שאתם צרי מח, והחלטתם שאוהדי חיפה, בית"ר ושאר הקבוצות (אני לא מדבר על הפו*ל זה משהו אחר), לא ראויים להסתובב פה, זה הבעיה שלכם, כי אם פשוט צרי מח, משיחה אחד על אחד, באייסיקיו אמנם, אבל גם זה עדיף מאשר לקלל ולרדת אחד על השני בפורום, הבנתי שלא כל אוהדי חיפה הם חארות, ויש ביניהם גם אנשים טובים, בכל מקום יש טוב ויש רע. אם אתם לא רוצים לדבר איתו סבבה, אבל לגרש בן אדם רק בגלל שהוא לא מסכים לדעה שלכם, זו צרות מח וצרות אופקים, ואני לא כזה, אין לי בעיה עם הבן אדם, רק בגלל שהוא אוהד חיפה, להפך זה עושה את החיים יותר מעניינים. ולא הוא לא החיית מחמד שלי, תלמדו יש מושג כזה שנקרא חברים, זה אומר אנשים שדואגים אחד לשני, וסתם ללכלך על בן אדם שאתם לא מכירים, זה מגעיל, ולא אכפת לי אם אני מכיר אותו או לא, מבחינתי אתם לא תעשו את זה. זכותו לומר מה שבא לו, תתבגרו ותקבלו דעות שונות מהדעות שלכם.
  5. vides... אתה מדבר על אנשים שאתה לא מכיר, בחייאת שקט, הוא בא ואומר את דעתו, זהו פורום פתוח!! מה שאומר שהוא חופשי וכל אחד יכול להגיב, בניגוד לאנשים אחרים עוד לא ראיתי את אמיל מקלל, שהוא יקלל יהיה כל הסיפור של אזהרות ושטויות, תפסיקו לחפש ריבים במקומות שלא קיימים, ממה שהספקתי להכיר אותו, אמיל אחלה בן אדם וסבבה לדבר איתו, אז תפסיקו לריב איתו ועם כל אחד אחר, הם לא אוהדי הפו*ל. ואמיל תודה אני לא ראוי
  6. אמיל, בחייאת עזוב אותו, אל תתרגש מהם, תמיד יהיו כאלה. ומה שנכון נכון, זה באמת מוזר, משפטים בלי סימני פיסוק.
  7. גיא, מזל טוב אני אוהב אותך מה שלום הכלבים מהאוטו?? "בואו נירק על יוני" "תנתק תנתק" "אני נועל" "קוסטה חיפוש איפה הכלבים".... איי ציטוטים גדולים מאיש גדול....תודה על הכל גיא...שוב מזל טוב
  8. אודי איש גדול..... "בוא נשב פה נשבור להם את הרצף ונתפרס על הגוש הישן, במ'קום בקפיצה בישיבה" אודי ברגע של זכרונות מזל טוב אחי......
  9. בחייש רק בגלל זה אתה באתטי כמו הילדים הקטנים שאומרים שהם יודעים משהו, למרות שהם לא, ואז שמבקשים מהם להוכיח, לא רוצה.... בחייאת ראבאק מספיק, די עם השטויות, אתה רצוי והכל, אבל תגיב בעניינים שנוגעים לך, המחאה הזאת לא נוגעת לך, כי כמו שטענת היא לא מעניינת את אוהדי הפו*ל. אז פשוט אל תתערב.
  10. חחחחח המסקנה: לא להשפריץ על קופים איפה חסון???
  11. טוב אני רואה את הימין בכל העולם כאדוגה של אמפרייליסטים שאחריים על רוב המלחמות הנאצים, פשיסטים, כהנאסיטים אותו חרא מבחינתי אני רואה בארצות הברית כמדינה קפיטליסטית שרוצה להשטלת על העולם אז הנה אתם תומכי ימין משמע אמפרייליסטים שאחריים על רוב המלחמות ימין =ימין אותו חרא הנה דעה שלי... באתי לעשות קונטרה, זה בשבילך: חביבי, לא יודע בן כמה מאיפה וכח החרא הזה אבל בוא אני אגלה לך דבר קטן שתגלה שתלמד על העליות לא"י. שהגיעו העולים לארץ, המטרה שלהם הייתה מדינה, שוויונית, אך עם צביון קפיטליסטי, דהיינו (מילה של המורה ), מדינה שווינית, אך עם זאת כל אחד הוא אדון לעצמו, רכושו, ועבודתו. סוציאליזם=גלגול של הקומוניזם, כלומר, קיבוצים למיניהם, לפחות בתחילת דרכם, היו, קומוניסטים, שכן לא משנה כמה כל אדם עבד, אם אני עבדתי שעה ואתה עשר, שנינו קיבלנו, את אותו סכום. כלומר בתחילה כולם פה היו מעין קומוניסטים, לאחר מכן הוחלט לשנות זאת, לנעשה מעין מיזוק בין שתי האידיאולוגיות, של הקומוניסטים שהתיישבו פה (בקומונות מן הסתם), לבין הקפיטליסטית, לכן מה שאתה אומר בעצם, כשאתה אומר שארה"ב היא חרא מדינה כי היא קפיטליסטית, כך גם מדינת ישראל? פאשיסטים- ראה איטליה בתקופת מלחמת העולם השנייה, תחת שלטון מוסוליני. בקצרה: הפאשיסטים לא יהרגו, ירצחו, או יפגע באדם בשל אמונותו, תקצירה של האידיאולוגיה הפאשיסטית: מרחב מחיה והמדינה מעל הכל. נאצים- גרמניה משנת 1933 ועד 1945, קרא באינציקלופדיה, באמת שאין לי שום רצון להסיבר את מניעיו של *****, אבל הדמיון בין זה לבין הפאשיסטים, אלו העקרונות הנ"ל, דהיינו, מרחב מחיה, רק שהנאצים פגעו בכל מי שעמד בדרך. הבנת את ההבדל ילד?
  12. אוקיי אתה צודק...מודה בטעות...
  13. עומר כתבת פעמיים בקשר לשם...תסביר את עצמך... והקטאלונים הם פרוסטנטנטים, בכל מקרה, היריבות ביניהם, כעיקרון היא בגלל פראנקו, שהפלה את הקטאלונים, ונתן הטבות לריאל מדריד (בעיקר, לא רק להם), ומפה התחיל הבלאגן.
  14. רן מבחינת השם אין שום קשר.... וד"א זה קתולים, הקטאלונים הם פרוסטנטנטים אם אני לא טועה, שהם נוצרים פחות אדוקים שלא כמו הקתולים (הספרדים).... ועומר אני די בטוח שיש קשר בין השם של לאציו, לבין ה-ss כי עד היום יש להם את הנשר על החולצה, זו קבוצה שהקימו אותה תומכי הנאצים, וכיום מנהלים אותה **** נאצים, וכך גם אוהדיה, שבמספר פעמים הצדיעו במועל יד.
  15. שמעו שתהיו בעניינים אין מצב בעולם, שיקרה כזה דבר, בחיים לא יקרה שלא יהיו שוטרים מחוץ ליציע, באותה מידה אנחנו יכולים לחכות שהרמה של הכדורגל בארץ תעלה, מבינים אותי? תבינו אוהדי כדורגל בארץ, אם נרצה ואם לא, הם (בעצם אנחנו) חוליגנים, זה הרושם שקיבלו על האוהדים אחרי כל מה שקרה שבנתיים שלוש האחרונות, אין מה לעשות, ככה זה יהיה, ואם אתם בונים על זה ששוטרים יחכו בסמטאות מחוץ לבלומפילד, אתם כבר חיים בסרט, כי השוטרים לא מעניין אותם, ברגע שהמשחק נגמר העבודה שלהם נגמרה, אנחנו על הזין שלהם.
  16. מה אתה מפגר??? כולנו מקווים שהמחאה תסתיים, ומן הסתם היא תסתיים אחרי התהליך. ואם זה הופיע בעיתון זה ממש לא חכמה, הרי כל אחד יכול לזרוק כמה מילים בעיתון ואז כבר מודיעים שהמחאה הסתיימה....
  17. "אני רק רוצה שלכולם יהיה טוב ושכולם יצליחו. אני רוצה לעשות את מה שאני יודע הכי טוב - לאמן כדורגל". חחחחחח מענייו מי הכתיב לו את התשובה הזאת?? איזה מין מאמן זה שרוצה לאמן את היריבה שלנו, והצהיר על זה בתקשורת, איזה מין מאמן זה שבמקום לנצל שניים מהשחקנים הכי טובים בארץ הוא מעיף אותם קיבינימט, כי הוא פוחד מכוכבים??
  18. אז בשבילך ארז זיגלפד חחחחחחח חולה עליך שוב מזל טוב אחי
  19. שמע עמי, זכותו של כל אחד לעשות מה שהוא רוצה, לעודד אותם, אני לא רואה מישהו מהשחקן מעודד את השניים האלה, ונניח וכן, לא יקרה שום דבר, זו זכותו המלאה לעודד את השניים האלה, אף אחד בשחקן לא יגיד לו אם תעודד אותם תעוף...
  20. מזל"ט דיקפלד ולא לא מטוס זעיר ללא טייס... דיקפלד רציתי לשנות אותיות אבל בגלל שזה יומוהלדת אז לא הפעם
  21. אולטראס הפו*ל... זכותם להגיד מה בראש שלהם, כמו שזכותך, אבל למה אתה בטוח בעצמך שאתה "אולטראס" בעצמך, למה אתה ישר שולל את המחאה, בתור אוהדים שפעם בשבועיים מקללים את ההנהלה, ואוכלים מכות משוטרים, הייתם צריכים להבין חלק ממנה לפחות. אבל כמו שאמר פה יהודי טוב: אתם מסתפקים בזבל.... תהנו לאכול מכות משוטרים.
  22. בסדר, אמרת את דעתך, עכשיו שנשאל אותך שוב נודיע לך, למה אתם חייבים לפתוח ויכוחים שלא ייגמור אף פעם אתה מוכן להסביר לי?
  23. אני יודע בדיוק מה היא האידיאולוגיה שלהם אפילו יותר טוב מהם אבל למה חיילי צה''ל צריכים לשמור עליהם רק בגלל הדעות שלהם? למה המדינה צריכה לתת להם תקציבים בגלל הדעות שלהם בעוד שהממשלה בכלל תומכת לפרק את ההתנחלויות(תנאי לשלום) כאשר יגיעו למסא ומתן? למה הפלסטיניים צריכים לסבול בגלל האידיאולוגיה שלהם? אגב גם לחאמס יש אידיאולוגיה משלה... מה לעשות חבר'ה, הוא צודק. למה בגלל האידאולוגיה שלהם חיילים צריכים לההרג?ראבאק, א"י השלמה וכל זה, סבבה גם אני מאמין בזה, אבל אם הם רוצים לגור 100 מטר מהערבים, שיעשו את זה לבד, בלי החיילים איתם. ובאתי לעשות קונטרה למרות הכל, האידאולוגיה של החמאס ושל המתנחלים הן שתי אידיאולוגיות שונות לגמרי, אני לא חושב שבאידיאולוגיה של המתנחלים, יש הרג ורצח של חפים מפשע.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.