Jump to content

פישנזון המקורי

משתמשים רשומים
    1,304
  • Last visited

Everything posted by פישנזון המקורי

1. אנשים, קחו בחשבון, אנחנו לא יכולים, לשחק במשחקים האם ואם ואם, והאמת לא מעניין אותי בכלל, כי כמה שאוהדי הפו*ל יצחקו ויגידו מה בראש שלהם, אנחנו עושים את המחאה הזאת, אם הם ירצו לעודד (שער 11) הם יעודדו, ישפילו את עצמם...בעיה שלהם, אנחנו לובשים שחור יושבים ושותקים, כמה שזה קשה, זה מה יש. אה כן, ישנאו אותנו, זה לא חדש, כבר זרקו עלינו קולה, קפה, גרעינים, אנשים מבזבזים את הכסף שלהם, למה לא שנאו את האנשים בשחקן ה-12 שהם עודדו גם בהפסדים?? נו טוב עברנו את פרעה נעבור גם את זה ככה זה היה וככה זה יהיה, לא מצפים מכולם שיאהבו אותו או שיסכימו איתנו, זה תמיד יישאר.
  2. איש המחאות היקר.... מב"רניק ומחנה **ו** גאה מזל טוב אחי עד 120.....חולה עליך
  3. הלו הלו...קחו בחשבון שלצאת בגלוי כנגד הבן אדם שמשלם לך כסף=התפטרות מיידית.... אז תפסיקו לקלל את אלי דריקס..... בסה"כ הוא בן אדם וחושב על המשפחה שלו.
  4. לא יודע למה לא מכרנו לפחות 10 אלף מנויים השנה.. אולי בגלל מחירי המנויים, אוליי בגלל איך שהקבוצה שלנו נראית! אבל מה שבטוח שאם באים אצלנו 10 אלף אנשים למשחק, זה בזיון גדול מאוד!!! ובכלל אני לא מבין למה אתם משווים ת'קהל שלנו לקהל שלהם? <_< בוא אני אתן לך תשובה: לא מכרו 10,000 מנויים רק בגלל המחירים, רק בגלל הצורה של ההנהלה, שחושבת שכל תחילת עונה, כל פעם שמתחילים למכור מנויים, הגיע הזמן לדפוק את האוהדים, זה למה.... ולמה משווים??כי משווים תמיד, ככה זה תמיד תמיד משווים בין קהלים, לא משנה למה מי ואיך, ההשוואות תמיד יהיו קיימות.
  5. לא נכון, לפחות לא לדעתי, ששחקן נקנס על כך, שבעיתון התפרסמה ידיעה (עזבו נכונה או לא לרגע), על כך שהוא נפגש עם ראשי קבוצה אחרת, זה רק מראה על עליונותו, מנפח לו את האגו, וגורם לו לחשוב שהוא תותח, פשוט מפני שהקבוצה מניחה שהפגישה הייתה לצורכי תנאים, לקראת חתימה, לקראת מעבר, והם מענישים אותו על כך=רמז על רצון שיישאר בקבוצה.
  6. תגידו לי אתם שפויים??? בשביל מה לזיין אותו מכות??? בראסמי מה הוא כבר כתב על זה שארז איש גדר??בסדר הוא לא הגדיר את זה נכון (ארז די ג'יי יציאת השנה) אבל עדיין, כולנו יודעים שארז לא רואה את המשחק, כי הוא עם הגב זה לא חדש, אז הוא כתב שטויות על פירו אז מה?? אם זה נכון או לא, אין לי מושג, מה שבטוח זה שעכשיו כשתהיה כניסה מוקדמת אנשים יאכלו אותה, כי ישגעו אותם יותר....בגלל איזה עיתונאי שראה שיש לו כתבה משעממת.... אבל שוב לזיין אותו מכות לא.....וגם בצחוק אל תגידו את זה....
  7. זיו הכינויים האלו לא יעזרו... בין אם מה שהיא אמרה נכון או לא, טיפשי או חכם. אך למרות זאת, הטיפשות היא התחמקות מתשובה אפילו שאתה יודע שאתה תפסיד בויכוח, עדיף תמיד לעמוד ולהילחם עד הסוף, מאשר להישבר באמצע ולברוח מהעימות.
  8. לא ענית עדיין לגבי המורשת. הגופות, הוחזרו, הלוויות נערכו, והאזכרות נערכות עד היום, בידי האלמנות והילדים, וגם ההורים אני מניח, אבל אם אנחנו נשכח וניכנע, נשכח את כולם....אני לא מוכן להקרבה הזאתף מעדיף להילחם על הזכות שלי לחיות פה, מאשר לשכוח את כל אלו שמתו פה, וככה כל מי שמחזיק בדעה כמו שלי, השאלה היא אם את, והזרם שאת מייצגת מוכנים לעשות זאת, או שאתם מעדיפים (כפי שמובן ממהתחמקות הזאת) לשכוח את ההרוגים, הילדים הבעלים ההורים שמתו בשביל (כפי שאת מגדירה את זה) על אבנים.
  9. צהובאיה, השאלה שלי היא כזאת: אכן, הייתה מלחמה, ובמלחמה כמו במלחמה היו הרוגים משני הצדדים, והמלחמה הזאת הייתה מוצדקת, כי בה השגנו את אחד הסמלים הקדושים ביותר לעם היהודי, אם לא הקדוש ביותר, הכותל המערבי, ובואי נגיד שבדרך נהרגו ונפצעו מאות, ואפילו אלפי חיילים יהודים שהחליטו שהם מקריבים את עצמם וכבשו את כל השטחים האלו כדי שאת ואני נגדל ונוכל להגיע בביטחון לכותל המערבי, יודעת מה עזבי בביטחון, שנוכל להגיע. האנשים האלו מתו והשאירו לנו את המורשת שלהם, מתו למען הכותל, האם את מוכנה לשכוח את המורשת שלהם, ובכך בעצם לשכוח אותם?? והשאלה השנייה שלי: האם הגיע לילדה הקטנה שעוד לא למדה אפילו לדבר, למות כי איזה ערבי החליט שנמאס לו מהיהודים??
  10. חיפשתי וחיפשתי, אבל לא מצאתי פה תגובה אחת על אחד העניינים הכי חשובים: התינוקת שלהבת פס, או על רצח ילדים תמימים שכל מה שהם רצו לעשות, זה לבלות את יום אחד מחופשת פורים בדיזינגוף סנטר ולעשות קניות, לא מגיע להם למות. אבל אחרי שכל האמצעים הדיבוריים והלא אלימים נכשלו, הגיע המזן לפנות לכח, לפעמים היו טעויות, קורה אנחנו לא רובוטים רק בני אדם. מה לגבי קווי 67'?גם על זה אני מחכה לתשובה. לא אני דיברתי על חינוך, אלא קרנג, אבל גם בזה הוא צודק, ולכל אלה שמחפשים הוכחות: שימו משקפיים ופתחו מהדורת חדשות של אמצע שבוע או של יום שישי (בשמונה אתם עדיין בבית) ותראו ילדים בני שבע עד 10 (בגיל הזה שיחקתי בפאוור ריינג'רס וכל השטיות האלו) הולכים עם כאפיות ותמונות של מרצחים ביניהם מוחמד דיראני (שהתעלל בטייס השבוי רון ארד, שגם החזרתו אגב, או אי החזרתו, היא מחדל בפני עצמו) וצועקים בדם ואש נפדה את פלסטין, ומוות ליהודים.
  11. חחחחחח צחוק צחוק אבל הזכרת לי עוד משהו היה אמור להיות סעיף ד' אבל לא משנה: בתנ"ך הובטח לעם ישראל את כל ארץ כנען, שכללה בזמנו את לבנון סוריה וירדן (לכל הקופצים לא את מצרים לא, החארות האלה עשו לנו צרות כבר מאז ) בכל מקרה, א"י השלמה תכלול את לבנון סוריה וירדן, אני אסתפק בחלק קטן גם בקו הירוק והתנחלויות השונות , שיהיה לנו את הרצף הטריטוריאלי, הרי תחשבו על זה, יש 27 מדינות מוסלמיות אם אני לא טועה, כולן פקה פקה, למה שאחת מהן לא תקלוט את אחיהם הפלסטינאים, הרי הם בצרות. אז כן אני ימני ואני יודע על מה אני מדבר, אבל בתור אחד שכל המשפחה שלו קרביים, אני אגיד דבר אחד, לא צריך סתם לצעוק דברים כי זה כיף, לאף אחד לא מגיע למות, אבל כשאין ברירה אחרת, זה הופך להיות דם תחת דם.... וד"א מגרש הרוסים היה בין האזורים היחידים שישבו בו יהודים לפני קום המדינה, ועד שנפרצה דרך בורמה, אין לי מושג למה המקום נקרא כך, אבל ברור שזה צריך להישאר חלק ממדינת ישראל, בדיוק כמו גבעת התחמושת ובית הספר לשוטרים שבשנת 67', נהרגו ונפצעו המוני חיילים כדי לכבוש אותם ואת הכותל, אז אם יוחזרו קווי 67' קורה שכל החיילים מתו לחינם, וזה כבר לא מתאים למדינה שמתיימרת לזכור את המורשת שלה.
  12. וואו קראתי שישה עמודים ופשוט רציתי לבכות (והפעם אני רציני) אניא גיב לפי סדר מסויים: א) ממה שכתוב פה, רוב בפורום יהיה שמח אם נחזור לקווי 67', נוותר על הכותל ועל רוב ירושלים, ניתן לערבים להקיף את מגרש הרוסים וכל האזור, וניתן להם לטבוח באנשי ירושלים, אז כל מה שהחיילים של 48' שנפצעו ונהרגו בדרך בורמה ובשיירות שפרצו דרך לירושלים עשו היה לחינם??? ב) בכל מלחמה יש הרוגים, אז אי אפשר לצעוק טבח רצח וסברה ושתילה (לכל מי שיודע מה קרה שם) על כל פעם שמדינת ישראל מחסלת (בעזרת כח גדול מדי מדי פעם) פעיל חמאס זה או אחר, הגיע הזמן כמו שדוד לוי אמר בשנת 98', אם אני לא טועה, לנהוג במדיניות של "עין תחת עין דם תחת דם", נכון עדיף דרכי שלום על דרכי מלחמה, אמנם זה סלוגאן לעוס אבל נגמרו ימי השלום, עם כל הצער שבדבר מה שלא הולך במח, לא הולך בכח, ילך רק בעוד כח ועוד כח, וכו'. ג) אני לא בטוח שכל ה"שמאלנים" יודעים מה הם אומרים ושם לא צועקים שלום, דו קיום ועוד משפטים כי הסביבה שלהם כזאת, ההורים שלהם כאלה ועוד. ואני גם לא בטוח שכל אלו שצועקים מוות לערבים הם חכמים גדולים שמבינים בכל דבר ושיודעים למה הם צועקים (בלי לפגוע באף אחד כן) אבל הרבה מהם סתם אומרים את זה, לא כי זה באפנה, אלא כי הם בדיוק כמו רוב העם כועסים על הפיגועים שהערבים שלטענת חלק מהאנשים פה, הם אנשים כל כך טובים, מבצעים כשבדרך נהרגים ילדים ותינוקות לצד מבוגרים וחיילים שרק מבצעים את תפקידם (מקרה התינוקת שלהבת פס שהייתה בת כשנה ונרצחה מירי של מחבל), האם גם את זה ניתן להצדיק?? אז לא יודע אם גנדי צדק ולא אני לא יודע אם ברוך גולדשטיין נשמה, אבל אני כן יודע שלהם לפחות היה את הביצים להגיד ולעשות מה שבראש שלהם, לא יודע לעשות טרנספר (וזו מילה חזקה בעלת משמעות לעם היהודי) יהיה צודק, אבל אם לא להרוג אז כן להעיף, ולא זה לא גירוש המוני או כל מיני חארטות כאלה, ואל תגידו שטויות כמו זכות השיבה, כי אין פה יותר משניים שלושה שיודעים בדיוק מה זה (גם אני לא יודע, אז אם אתם לא הולכים להסביר בדיוק אל תזכירו מה זה, כי אני פשוט לא אבין), אבל הגיע הזמן לטפל בבעיה הזאת, בכל אמצעי שנדרש.
  13. חחחחחח אביה גיוס קל ונעים שיהיה לך....אם היית רואה את הרצפה אחר כך היית נהנה יותר תאמין לי!
  14. שם איש גדול )) ודרך אגב זה votos locos!! ולא ואטוס......לידע כללי!
  15. איציק אתה איש גדול תתחדש על הפלאפון מחר תקבל אותו ב"ה
  16. וואלה לא חחחח לא היית שהוא עשה שטויות!!! אבל עזרת...ותודה למעין שעשיתי אותו לשליח הוא כבר יבין על מה אני מדבר
  17. מי שתורם מקבל חיוך מגנני ) אחד המבצעים השווים... שקל וחצי שקל וחצי.....אייי בלי גנני לא היינו משיגים חצי ממה שהשגנו נשבע!!!
  18. משתתף בצערך אחי שלא תדע עוד צער
  19. חחחחח רונן הבורגר ראנץ' היה נדייייייררררר במיוחד הריקודים בחוץ!!!והזיגזג של האוטו!!!! והחבורות של הקופים שהתחמקנו מהם ))) תודה על הטרמפ נשבע שזו הייתה אחת הנסיעות הכי טובות בחיים שלי!!
  20. טוב אנשים בואו נגיד ככה, קלינגר יצא האמא של השקרנים ורק חרשים יאמינו לו ובואו אני אסביר למה, בגלל האמא שלי שהחליטה שאני אעשה שטויות בשכונה ואחטוף מכות בגלל זה, היא לא נתנה לי ללכת, למרות זאת הרגשתי חלק מהמשחק, בחיים שלי לא שמעתי את העידוד בעוצמה כזאת, למרות שכמו תמיד ניסו לדפוק אותנו עם המיקרופונים, ולמרות הזיוני מח של יורם ארבל, עדיין שמעו אותכם 90 דקות, זה היה פשוט מדהים. ועכשיו בקשר לחלק השני שנדמה לי שניר אמר, אתה צודק במאה אחוז, כי גם בעונה שעברה, שכולם (השחקנים, המאמן והאוהדים של כל שאר הקבוצות) אמרו שבלעדינו מכבי לא הייתה לוקחת אליפות, לוני יושב לו בטלוויזיה ומעז להגיד, שאנחנו פוגעים בקבוצה, ושחלקנו שונאים את מכבי, וזה בא ממר "תרבות ניהול" חשבתי שהתבטאויות בתקשורת אסורות, אז ללכת ולדבר כנגד הדבר, או יותר נכון בני האדם, שתמכו בקבוצה גם בתצוגת השפל בדרבי, ובתצוגת השפל נגד חיפה, ובאים וככה אומרים שאנחנו שונאים את הקבוצה. אז בוגלי כסיכום אני חייב להגיד לך ולכולם, לא משנה מה תעשו בתקשורת ומה תגידו, איך נעשה ומה, כל עוד נזכור מי פה צודק, ומה המטרות שלנו, שאנחנו צודקים, שאנחנו יכולים לנצח כל אחד כל עוד נישארמאוחדים נצליח.
  21. חבר'ה מה שהכי טוב זה שהיה כתוב שם שמגנים את האלימות, למה עוד ינסו לקשר כל דבר אלינו, כי לאט לאט כולם ילבשו שחור, ויהיו תמיד את אלו שמקללים, בדיוק כמו שאנחנו נשתוק הם יקללו, אז יקשרו אותם אלינו, צריכים להתכונן להרבה השמצות, זה יגרום לחלקנו למחשבות בסגנון: " אולי אנחנו טועים", אז כמו שאמרו לנו לפני ויגידו לנו עוד הרבה, אנחנו לא טועים אין מחאה יותר מוצדקת ממה שנעשה עכשיו. את זה כולנו חייבים לזכור.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.